وکیل حقوقی

10 تا از بهترین وکیل مدنی در تهران⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل مدنی در تهران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. وکیل با عقد قرارداد با موکل خود اختیار انجام بسیاری از امور او را عهده دار می شود برخی از امور نیز قابل واگذاری نبوده و شخص باید خود آن ها را انجام دهد. براساس آنچه که در قانون آیین دادرسی مدنی در مورد واگذای امور به وکیل اعلام شده هر فردی می تواند حداکثر دو وکیل را به عنوان نماینده خود براساس عقد قرارداد معرفی نماید که این وکالت می تواند برای انجام امورات و دفاع از موکل در یک مرجع قضایی باشد و نوع دیگری از وکالت نیز وجود دارد که برای انجام امور اداری و کاری و یا فروش منعقد می گردد که نیازی نیست که وکیل دارای پروانه وکالت باشد و با نام وکیل مدنی معرفی می شود.

بهترین وکیل مدنی در تهران کیست؟

وکیل مدنی کسی است که برخلاف بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران جواز وکالت ندارد ولیکن موکل با عقد قرارداد او را عهده دار انجام اموری می کند و اختیاراتی را به او می دهد تفاوت این نوع وکیل با بهترین وکیل تهران است که نمی تواند در محاکم قضایی حضور پیدا کرده و از موکل خود دفع کند در حقیقت بهترین وکیل مدنی در تهران به هیچ عنوان از جانب دادگاه قانونی محسوب نخواهد شد و معمولا در عرصه هایی نظیر طلاق، خرید و فروش ملک، فسخ قرارداد و موارد قابل پیگیری در سازمان ها و نهادهای دولتی فعالیت می کنند. ذکر این نکته نیز لازم است که ضمن این که می تواند در مراجع قضایی برای پرونده حقوقی وکالت کند می تواند به عنوان بهترین وکیل مدنی در تهران نیز فعالیت داشته باشد.

وکیل مدنی کیست؟

حدود اختیارات و ویژگی های بهترین وکیل مدنی در تهران چیست؟

همان چیزی که در قرارداد وکالت قید می شود را می توان به عنوان حدود اختیارات وکیل مدنی اعلام کرد، در انتخاب وکیل مدنی بایستی نهایت دقت و توجه خود را به کار برید که فردی باشد که در این زمینه دارای تجربه کاری بوده و قادر باشد روند امور را به درستی و بدون هیچگونه مشکلی پیش ببرد.

بهترین وکیل مدنی در تهران بایستی بر امور مربوطه و قانون ادارات تسلط کاملی داشته و از سطح دانش بالایی برخوردار باشد. از دیگر ویژگی های مهم این وکیل می توان به رازداری و تعهد کاری اشاره کرد.

10 تا از بهترین وکیل مدنی در تهران به همراه آدرس دفتر وکالت عبارتند از:

نام وکیلآدرس دفتر وکالت
دکتر محمد تقی زادهتهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، ساختمان خانه سبز
علیرضا نصیرزادهتهران، اسلامشهر، شهرک واوان، خیابان گلریز، مجتمع بوستان فرهنگ
سید رسول قاضیتهران، سعادت آباد، علامه شمالی، پلاک 8، طبقه 9
مهشید خلیلیتهران، اسلامشهر، خیابان مطهری، کوچه چهارم
سارا باوندپورتهران، خیابان شریعتی، نزسیده به خیابان معلم، روبروی شهرکتاب

10 از بهترین وکیل مدنی در تهران را بشناسید!

دکتر محمد تقی زاده

محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده ، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران ، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین ، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان در دعاوی و پرونده های حقوقی و مدنی است و پرونده های متعددی در این زمینه در دست اقدام دارند.

صبر ، حسن سابقه ، صداقت ، پاسخگویی ، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده ، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران ( شهید بهشتی ) پیش از انقلاب می باشد و بیش از 50 سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست ، شکواییه ، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی ، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌ های زیر تماس برقرار نمایید :

تلفن همراه دکتر محمد تقی زاده بهترین وکیل ایران جهت اخذ مشاوره تلفنی : 09121722464

شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری : 02186127228 – 02186129690

آدرس دفتر وکالت : تهران ، بلوار اصلی سعادت آباد ، نبش خیابان 32 ، پلاک 116 ، ساختمان خانه سبز ، طبقه دوم ، واحد 4

علیرضا نصیرزاده

علیرضا نصیرزاده

علیرضا نصیرزاده وکیل پایه یک و عضوکانون وکلای دادگستری به عنوان یکی از بهترین وکیل مدنی در تهران شناخته می شوند و علاوه بر این در زمینه های حقوقی خانواده، کیفری، حقوق اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک آپارتمان ها فعال می باشند.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، اسلامشهر، شهرک واوان، بلوار مدرس، خیابان گلریز، مجتمع بوستان فرهنگ، بلوک سعدی، واحد 1

سید رسول قاضی

سید رسول قاضی

سیدرسول قاضی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند ایشان 4 سال سابقه وکالت در زمینه های محتلف حقوقی را دارند و در زمینه وکالت مدنی در سازمان ها و ادرات دولتی نیز دارای سابقه می باشند و با توجه به آشنایی که در امور مدنی دارند کلیه اموری که به ایشان سپرده می شود را به نحو احسن به انجام می رسانند.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، سعادت آباد، علامه شمالی، پلاک 8، طبقه 9

مهشید خلیلی

مهشید خلیلی

مهشید خلیلی وکیل پایه یک و عضوکانون وکلای دادگستری در تهران می باشند ایشان دارای 3 سال سابقه وکالت بوده و در حوزه وکالت مدنی نیز فعال می باشند و به عنوان یکی از بهترین وکیل مدنی در تهران معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 3 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، اسلامشهر، خیابان مطهری، کوچه چهارم، پلاک 27

سارا باوندپور

سارا باوندپور

سارا باوندپور وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند که علاوه بر زمینه های حقوقی به عنوان وکیل مدنی نیز فعالیت دارند.

 تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، نزسیده به خیابان معلم، روبروی شهرکتاب، پلاک 584، طبقه 2

منصوره روستایی

منصوره روستایی

منصوره روستایی وکیل پایه یک دادگستری دارای 8 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی در تهران می باشند ایشان علاوه بر دعاوی حقوقی در مراجع قضایی به عنوان وکیل مدنی نیز فعال می باشند و در این حوزه نیز سابقه درخشانی دارند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، نبردجنوبی، خیابان ده حقی، بعد از بلوار شاهد، ساختمان 388، طبقه سوم، واحد 11

محمدرضا طلیعه تبریزی

محمدرضا طلیعه تبریزی

محمدرضا طلیعه تبریزی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند ایشان 8 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی حقوقی و امور مدنی دارند و با توجه به دانش و تسلط بالا در زمینه قراردادهای اداری به عنوان یکی از بهترین وکیل مدنی در تهران معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • دکتری حقوق جزا و جرم شناسی

آدرس: تهران، ستارخان، نرسیده به چهارراه اسدی، مجتمع اداری تجاری پردیسان، طبقه 3، واحد 12

محمد صابری

محمد صابری

محمدصابری وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشند که دارای 14 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف حقوقی بوده و به عنوان یکی از بهترین وکیل مدنی در تهران نیز فعالیت می کنند.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • وکیل شرکت تعاونی سهام عدالت شهر تهران
 • وکیل شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت استان تهران
 • کارشناس ارشد حقوق مالکیت فکری

آدرس: تهران، کوی نصر، کوچه سی و پنجم، پلاک 346، واحد 17، طبقه 5

منصور زمانی

منصور زمانی

منصور زمانی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری دارای 15 سال سابقه وکالت در تهران می باشند و تاکنون پرونده های زیادی را در زمینه های حقوقی و مدنی را وکالت کرده اند و در هر دو حوزه دارای تسلط بالایی برقوانین مربوطه بوده و به عنوان یکی از وکلای باتجربه تهران معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، فلکه اول تهرانپارس، چهار راه تیرانداز، ضلع جنوب شرقی چهارراه، جنب سونوگرافی مرکزی تهرانپارس، پلاک 116، طبقه 4، واحد 18

احمد زهره وند

احمد زهره وند

احمد زهره وند یکی از وکلای پایه یک دادگستری در تهران هستند و در زمینه رسیدگی و پیگیری پرونده های شرب خمر جزو وکلای با تجربه و مطرح می باشند. ایشان همچنین در سایر حوزه های دیگر حقوقی نظیر کیفری، ملکی و خانواده نیز فعال هستند. وی یک وکیل مدنی در تهران می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • تدریس آیین دادرسی مدنی، تجارت و ثبت اسناد و املاک
 • دکتری حقوق

آدرس: تهران، نیاوران، خ شهید باهنر، سه راه یاسر، ابتدای عمار، بن بست راز، پلاک ۳۵ واحد ۲۰

شماره تماس: 09121305919

قرارداد وکالت مدنی به چند طریق انجام می گیرد؟

بهترین وکیل مدنی در تهران روش های انجام وکالت مدنی را این گونه بیان می کند:

 • وکالت تام: در این نوع وکالت موکل به بهترین وکیل حقوقی در تهران اختیار کامل می دهد به عنوان مثال موکل اختیار کامل در مورد تصمیم گیری برای ملک خود را به وکیل می دهد.
 • وکالت خاص: در این وکالت موکل تنها برای مواردی خاص به وکیل اختیار می دهد به عنوان مثال موکل تنها اختیار فروش ملک را به وکیل می دهد. به این نکته توجه داشته باشید در وکالت خاص محدوده اختیارات وکیل کاملا تعیین شده و مشخص می باشد.
قرارداد وکالت مدنی به چند طریق انجام می گیرد؟

حق الزحمه وکیل مدنی

به موجب ماده 675  قانون مدنی پرداخت حق الوکاله بهترین وکیل مدنی در تهران به طریق ذیل انجام می گیرد:

 • در صورتی که موکل و وکیل از قبل قراداد حق الوکاله را تنظیم کرده و به تایید و امضای طرفین رسیده باشد موکل موظف است براساس آن قرارداد عمل کند.
 • اگر بین وکیل مدنی و موکل قرارداد حق الوکاله وجود نداشته باشد حق الزحمه وکیل براساس عرف پرداخت می شود.
 • چنانچه میان وکیل و موکل برای پرداخت حق الوکاله اختلافی ایجاد گردد تعیین مقدار آن را می توانند به کارشناسان مربوطه در این زمینه بسپارند.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل مدنی در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل مدنی در تهران را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

از مواردی که نسبت به شخصیت در حقوق مهم هستند کدام است؟

قراردادها از جمله موارد حقوقی مهم در رابطه با شخصیت هستند.

تکلیف اموال غایب مفقودالاثر چیست؟

برای وی یک فرد امین که به گونه ای قیم هست انتخاب می شود؛ در صورت عدم پیدا شدن شخص بعد از گذشت چندین سال فرض بر فوت است و اموالش بین وراث تقسیم می شود.

 آیا امین می تواند برای حق نگهداری از اموال غایب مفقودالاثر برای خود مزد درخواست کند؟

بله؛ شخص امین می تواند برای نگهداری از اموال فرد مفقودالاثر مزد بگیرد.

4/5 - (2 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =

دکمه بازگشت به بالا