وکیل

10 تا از بهترین وکیل تغییر نام در کرج⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل تغییر نام در کرج را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. در تمامی جوامع نام افراد شامل دو بخش نام کوچک و نام خانوادگی می شود که نام خانوادگی برگرفته از روابط خانوادگی و نسب فرد است  و نام کوچک در زمان تولد توسط والدین او انتخاب می شود و به نوعی نشانه هویت او می باشد. همانگونه که در اسلام نیز تاکید شده والدین موظفند که برای کودکان خود نام نیکو انتخاب کنند ولی اگر فردی از نامی که در بدو تولد برای او انتخاب شده راضی نباشد می تواند برای تغییر نام خود از طریق پیگیری روند حقوقی آن اقدام نماید که البته لازم است در این زمینه حتما از بهترین وکیل تغییر نام کمک بگیرد.

بهترین وکیل تغییر نام در کرج چه کسی است؟

وکیل تغییر نام یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری می باشد که در زمینه های مختلف حقوقی فعالیت دارد و پرونده های زیادی را در حوزه تغییر نام و نام خانوادگی وکالت کرده و به نتیجه رساند ه است. بهترین وکیل تغییر نام در کرج بر کلیه مراحل و روند حقوقی این دعاوی مسلط بوده و با تمامی قوانین، شرایط و ضوابط تغییر نام آشنایی کاملی دارد و در جلسه مشاوره ای که با موکل خود در این زمینه برگزار می کند کلیه اطلاعات لازم در این خصوص و دستورالعمل های سازمان ثبت احوال را در اختیار او قرار می دهد.

بهترین وکیل ثبت احوال در کرج با تکیه بر مهارت و تجربه ای که در پیگیری دعاوی تغییر نام دارد مناسب ترین راه را برای این مسئله انتخاب کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن پرونده را در نتیجه دلخواه موکل خود می رساند.

بهترین وکیل تغییر نام در کرج چه کسی است؟

مراحل پیگیری تغییر نام

در اولین مرحله جهت اقدام برای تغییر نام مراجعه به بهترین وکیل تغییر نام در کرج جهت تنظیم دادخواست و ثبت آن به همراه ضمیمه مدارک هویتی از طریق یکی از مراکز خدمات قضایی است. سپس دادخواست به دادگاه مربوطه ارسال شده و جهت بررسی آن برای خواهان تاریخ و زمان جهت حضور در مرجع قضایی ارسال می گردد.

براساس بیان بهترین وکیل تغییر نام در کرج آنچه در دادگاه می تواند از اطلاله دادرسی پرونده مذکور جلوگیری کند و موجب شود تا حکم ابطال شناسنامه سابق جهت تغییرنام و صدور شناسنامه جدید به اداره ثبت صادر گردد این است که خواهان بتواند با ارائه ادله و شهود در دادگاه ثابت کند که با نام دیگری بزرگ شده و کسی او را با نام شناسنامه ای نمی شناسد و اکنون که به سن قانونی رسیده تمایل دارد نامی که با آن شناسایی می شود را در شناسنامه و دیگر مدارک هویتی خود ثبت نماید.

با بررسی آرای دادگاه می توان مواردی را نیز مشاهده کرد که نام آن ها از ائمه معصومین به نام های دیگر تغییر یافته و بالعکس که البته پیگیری این دعاوی با توجه به پیچیدگی قوانین و در نظر گرفتن مقررات سختی که قانونگذار برای آن تعیین نموده توسط فردی که به این مراحل آشنایی ندارد به نتیجه دست پیدا نمی کند از این رو بهتر است که حتما روند پرونده های تغییر نام را به بهترین وکیل تغییر نام در کرج بسپارید.

10 تا از بهترین وکیل تغییر نام در کرج را بشناسید!

محمدرضا بیگدلی

محمدرضا بیگدلی

محمدرضا بیگدلی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری کرج هستند. ایشان 4 سال سابقه وکالت در زمینه های حقوقی شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، ملکی، موجر و مستاجر و پیگیری دعاوی تغییر نام را دارند. آقای بیگدلی دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده و بر کلیه قوانین حقوقی تغییر نام تسلط و اشراف کامل دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل تغییر نام در کرج معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، میدان آزادگان، ابتدای خیابان مطهری، بعد از اداره ثبت، ساختمان کشتی، طبقه دوم، جنب دفتر خدمات قضایی

دکتر اکبر منفرد

دکتر اکبر منفرد

دکتر اکبر منفرد وکیل پایه یک دادگستری در کرج می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از مرکز وکلا قوه قضایی اخذ نمودند و به صورت تخصصی در حوزه های مختلف حقوقی با توجه به تسلطی که بر قوانین دارند شروع به فعالیت کردند. آقای منفرد 17 سال سابقه وکالت دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل تغییر نام در کرج معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • وکیل مجتمع فنی
 • مدرس دانشگاه
 • دکتری فقه و مبانی حقوق اسلامی

آدرس: کرج، میدان شاه عباسی، میدان توحید، بلوار قدس، پلاک 110، برج دهقانی، طبقه چهارم

رضا محققی

رضا محققی

رضا محققی یکی از وکلای پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در کرج هستند. ایشان 17 سال سابقه وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در پیگیری و رسیدگی به پرونده های تغییر نام را دارند و اکثریت پرونده هایی که در این زمینه به ایشان سپرده شده به واسطه تجربه و مهارت بالایی که دارند در کمترین زمان به نتیجه دلخواه موکل رسیده است.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، گوهردشت، 5 غربی، مجتمع سبزواری، طبقه 2، واحد 4

محمدرضا عطاری شادکهن

محمدرضا عطاری شادکهن

محمدرضا عطاری شادکهن وکیل پایه یک دادگستری درکرج و فعال در حوزه دعاوی کیفری، خانواده، ثبتی، قراردادها و غیره می باشند. ایشان 6 سال سابقه وکالت دارند و پرونده های مربوط به تغییر نام را نیز می پذیرند. آقای عطاری شادکهن با کلیه ضوابط و مقررات مربوط به تغییر نام و روند و مراحل آن در دادگاه آشنایی کاملی دارند و تاکنون پرونده های زیادی را در این زمینه به نتیجه موفقیت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • وکیل بانک صادرات

آدرس: کرج، فردیس، بلوار اصلی، بین فلکه دوم و سوم، جنب پیتزا خورشید

فرشته شهبازی

فرشته شهبازی

فرشته شهبازی وکیل پایه یک و مشاوره حقوقی در کرج هستند. ایشان 10 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، امور ثبتی و تغییر نام را دارند. خانم شهبازی با تسلطی که بر قوانین مربوط به دعاوی تغییر نام دارند این پرونده ها را در مدت زمانی کوتاه به نتیجه می رسانند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، عظیمیه، میدان مهران، برج ماندگار، طبقه 7، واحد 703

محمد جواد قنبریها

محمد جواد قنبریها

محمدجواد قنبریها کارشناس ارشد حقوق خصوصی و وکیل پایه یک دادگستری در کرج می باشند. ایشان در زمینه پیگیری و رسیدگی به دعاوی تغییر نام به صورت تخصصی فعالیت دارند و تاکنون پرونده های زیادی را در این زمینه به نتیجه رسانده اند. آقای قنبریها دارای 8 سال سابقه وکالت در دیگر حوزه های کیفری، خانواده، ملکی و غیره نیز می باشند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، چهار راه نبوت، نرسیده به دادگاه حقوقی، جنب اتو گالری وزرا، ساختمان نیما، طبقه 3

حمیدرضا موحدرضایی

حمیدرضا موحدرضایی

حمیدرضا موحد رضایی وکیل پایه یک دادگستری در کرج می باشند. ایشان 20 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف حقوقی را دارند و در پیگیری پرونده های تغییر نام به صورت تخصصی فعالیت داشته و بر کلیه قوانین آن مسلط می باشند و به عنوان یکی از بهترین وکیل تغییر نام در کرج معرفی می شوند. آقای موحد رضایی دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق خصوصی می باشند و به عنوان مشاوره حقوقی نیز خدمات ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • 20 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مدیر حقوقی و وکیل بانک مهر اقتصاد
 • وکیل بانک آینده

آدرس: کرج، میدان نبوت، ساختمان ابن سینا

پوریا مجیدیانی

پوریا مجیدیانی

پوریا مجیدیانی 3 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف حقوقی و پیگیری پرونده های مربوط به تغییر نام را دارند. ایشان در حوزه دعاوی تغییر نام به صورت تخصصی فعالیت می کنند و از سابقه و تجربه بالایی در این حوزه برخوردارند. آقای مجیدیانی در دیگر حوزه های دعاوی کیفری، خانواده، ملکی، امور ثبتی و غیره نیز فعال هستند.

تخصص و مهارت:

 • 3 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری البرز
 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، فردیس، جنب دادگستری فردیس

دلایل لزوم بهترین وکیل تغییر نام در کرج

همان طور که پیشتر نیز گفتیم مدارک هویتی نیز ضمیمه دادخواست تغییر نام می شود و در متن دادخواست به نامی که فرد تمایل دارد نام شناسنامه ای او به آن تغییر یابد قید می شود. بهترین وکیل تغییر نام در کرج به واسطه تسلط و تجربه ای که بر قوانین مربوط به این پرونده دارد به این مطلب به درستی واقف است که چه نام هایی برای تغییر نام مجاز است و توسط دادگاه تایید می شود لذا می تواند خواهان را در این امر یاری کرده و اطلاعات لازم را در این زمینه در اختیار او قرار دهد.

بهترین وکیل تغییر نام در کرج در جلسه مشاوره از طریق ارائه استدلالات به فرد کمک می کند تا پرونده او در دادگاه بدون مواجه شدن با قوانین پیچیده حقوقی و به راحتی روند آن طی شود. توجه داشته باشید بعد از صدور رای دادگاه، فرد می تواند برای دریافت شناسنامه جدید با نام قانونی که خود انتخاب کرده اقدام نماید ولیکن در قسمت توضیحات شناسنامه قید می شود که نام صاحب شناسنامه به نام جدید تغییر پیدا کرده است.

بعد از این که فرد شناسنامه جدید خود را تحویل گرفت بایستی برای تغییر نام سایر مدارک خود از قبیل مدرک تحصیلی، گواهینامه و غیره نیز اقدام کند که تمامی این مراحل را می تواند جهت تسهیل در روند و مراحل آن به بهترین وکیل تغییر نام در کرج بسپارد.

دلایل لزوم بهترین وکیل تغییر نام در کرج

هزینه حق الوکاله وکیل تغییر نام

هزینه بهترین وکیل تغییر نام در کرج که در حوزه پرونده های تغییر نام فعالیت دارد؛ به موارد مختلفی بستگی دارد. برخی پرونده های تغییر نام به دلیل این که ممکن است نام فرد هیچ مشکلی نداشته باشد و یا به دلیل نام هایی که ممکن است مورد قبول دادگاه نباشد، دارای دشواری و پیچیدگی خواهد بود که این مورد موجب می شود تا هزینه بهترین وکیل تغییر نام در کرج افزایش پیدا کند.

از دیگر موارد تاثیرگذار در هزینه وکیل، بعد از صدور رای دادگاه و دریافت شناسنامه جدید است و فرد بایستی برای تغییر نام سایر مدارک خود اقدام کند که این مدارک می تواند: شامل مدرک تحصیلی، گواهینامه، مدارک شغلی، سند ازدواج و … شود.

کلام آخر

  در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با بهترین وکیل تغییر نام در کرج را در اختیار شما قرار دهیم. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید از طریق مراجعه به سایت وکیل چی، وکیل مورد نظر خود در این زمینه را به راحتی پیدا کنید.

برای تغییر نام باید به کدام اداره مراجعه کنم؟

برای تغییر نام باید به اداره ی ثبت احوال مراجعه کنید و درخواست تغییر نام را با دلایل آن بیان کنید که در ثبت احوال این درخواست شما توسط کمیته ویژه ای به نام کمیته ی نام بررسی می شود که اگر این درخواست با قوانین تغییر نام مغایرت نداشته باشد موافقت می شود.

 چه کسانی می توانند برای تغییر نام اقدام کنند؟

۱ـ فرد ۱۸ سال به بالا ۲ـ افراد کمتر از ۱۸ سال که دارای حکم رشد هستند ۳ـ پدر یا جد پدری با ارائه ی شناسنامه ی خود جهت فرزندان کمتر از ۱۸ سال ۴ـ سرپرست قانونی ( قیم ، امین ، وصی ) برای افراد صغیر و محجور

آیا می شود برای تغییر نام نوزاد دو ماهه اقدام کرد؟

باید به اداره ی ثبت احوال مراجعه کنید اسم های خارجی را به ایرانی تغییر می دهند و یا اسم های ائمه را با پسوند تغییر می دهند مثل زهرا که به نازنین زهرا می توان تغییر داد.

4.7/5 - (3 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 11 =

دکمه بازگشت به بالا