وکیل

10 تا از بهترین وکیل در صادقیه ⭐【سال1403】⚖️

هدف ما از این مقاله معرفی 10 تا از بهترین وکیل در صادقیه است. با افزایش روزافزون جمعیت، جوامع به وضع قوانین مختلف نیازمندند. در این بین ممکن است بعضی افراد برای افزایش سود خود حقوق دیگران را پایمال کنند. در چنین شرایطی افراد به قوه قضاییه مراجعه می کنند تا شکایت خود را از فرد خاطی مطرح کنند. هر کسی که یک بار از سالن های دادگاه ها عبور کرده باشد می داند که برای پیگیری دعاوی در قوه قضاییه نیاز به یک وکیل متخصص و با تجربه دارد. برای آشنایی با نکات مهم در زمینه وکلا در این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل در صادقیه کیست؟

مراجعه به یک وکیل خوب نقش مهم و تاثیر گذاری را در روند پرونده دارد. در واقع به کمک یک وکیل مجرب می توانیم احقاق حق فرد متضرر را تامین کنیم. از سوی دیگر افزایش تعداد وکلا سبب شده است که انتخای یک وکیل خوب بسیار دشوار باشد. اگر این انتخاب به درستی صورت نگیرد ممکن است با صرف هزینه و زمان زیاد، گرفتن حق فرد متضرر هم میسر نشود. از این رو شناخت بهترین وکیل در صادقیه از اهمیت زیادی برخوردار است.

در مسیر انتخاب وکیل باید به نکاتی مختلفی توجه داشته باشیم. بهترین وکیل در تهران باید دارای تجربه و تخصص کافی در امر وکالت باشد. این فرد باید بسیار امانت دار و رازدار باشد. در کنار این موارد، یک وکیل خوب وجدان کاری دارد و خود را در قبال موکل خود مسئول می داند، او تمام تلاش خود را برای پرونده او انجام می دهد.

بهترین وکیل در صادقیه کیست؟

ویژگی های یک وکیل موفق چیست؟

برای موفق بودن در هر کاری باید ویژگی های خاصی داشت تا بتوان آن کار را به نحو احسن انجام داد. در خصوص شعل وکالت هم همین گونه است، یک وکیل باید یک سری ویژگی های خاص را دارا باشد تا در شغل خود موفق باشد. در این قسمت به بیان ویژگی های یک وکیل موفق خواهیم پرداخت.

 • یکی از ویژگی های بهترین وکیل در صادقیه، این است که نسبت به حق الوکاله خود قانع باشد. یم وکیل خوب هیچ گاه با بزرگ نمایی مشکلات پرونده و یا کارهای خود، سعی بر بالا بردن حق الوکاله خود ندارد. دستمزدی که یک وکیل دریافت می کند، میزانی است که متناسب با عمل وی و توان موکل باشد.
 • دلسوزی هم از ویژگی های مهم یک وکیل موفق و حرفه ای است. در واقع یک وکیل دلسوز، فقط به فکر منافع و حق الوکاله خود نیست، بلکه تلاش می کند که حق موکل خود را بگیرد.
 • یک وکیل خوب باید همیشه اطلاعات به روز داشته باشد. در واقع وی علاوه بر داشتن دانش و تخصص کافی در حوزه وکالت و قوانین کشور، باید نسبت به بخش نامه ها و آئین نامه ها هم تسلط داشته باشد. در غیر این صورت ممکن است پرونده موکل خود را قبول کند اما در نهایت به دلیل تغییر بخش نامه ها موفق به دفاع از حقوق موکل خود نشود.
 • دقت زیاد و توجه به جزئیات از موارد مهم در کار وکالت است. بهترین وکیل در صادقیه با توجه به نکات ریز پرونده می تواند اطلاعات مهم و مفیدی را از آن ها استخراج کرده که منحر به حل پرونده گردد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل در شمال تهران

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

تاثیر قدرت بیان بر عملکرد بهترین وکیل در صادقیه

یک وکیل خوب باید بتواند ارتباط دوستانه و مفیدی را با موکل خود برقرار نماید. داشتن روابط حسنه وکیل با افرادی که در دادگاه مشغول به کار هستند هم اهمیت زیادی دارد. این ارتباط از طریق قدرت بیان ایجاد شده و افزایش می یابد. در واقع بهترین وکیل در صادقیه اگر نتواند با موکل خود ارتباط برقرار کند اصلا نمی تواند در جریان پرونده قرار بگیرد. ایجاد این ارتباط موثر باعث ایجاد حس آرامش و امنیت در موکل گشته و سبب می شود وی بتواند با خیال آسوده وکیل را در جریان جزئیات پرونده قرار دهد.

وکیل در دادگاه هم باید برای حمایت از حقوق موکل خود، دفاعیه ارائه نماید. در صورت نداشتن قدرت بیان لازم وی نمی تواند در این کار موفق باشد. طبیعتا این موضوع بر نتیجه پرونده تاثیر گذاشته و نتیجه مطلوبی حاصل نمی شود. پس از آن، این عدم موفقیت ها بر سابقه کاری وکیل تاثیر منفی گذاشته و موجب کاهش مراجعین ایشان می شود. قضات دادگاه تا حدودی وکلا را می شناسند، دیدن توانایی های متفاوت وکلا توسط قاضی باعث ایجاد یک ذهنیت مثبت می شود. در این شرایط اعتماد بیشتری هم به نظریات و دفاعیات وی می شود که این مهم بدون داشتن قدرت بیان خوب میسر نخواهد بود.

10 تا از بهترین وکیل در صادقیه را بشناسید!

مهدیه کتابی

مهدیه کتابی

مهدیه کتابی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از ده سال سابقه درخشان در حوزه وکالت مشغول به فعالیت میباشند و تلاش ما این است که وفاداری موکلین مان را با ارائه خدماتی فراتر از تعهدمان افزایش دهیم و با صداقت و کوشش ، خدمات منحصر به فردی برای شما به ارمغان آوریم .

تخصص و مهارت:

 • مشاوره تخصصی امور ملکی دعاوی خانواده
 • الزام به تنظیم سند
 • دادخواست،تنظیم لوایح
 • شکوائیه طلاق توافقی

آدرس: خیابان آیت اله کاشانی ،مجتمع تجاری اترک،طبقه ششم اداری A واحد ۶۰۹

شماره تماس:

۰۲۱۴۴۱۳۹۱۴۱

۰۹۱۲۳۰۵۷۹۷۵

۰۹۱۲۴۹۶۳۵۹۶

اینستاگرام: mahdieh.ketabii

وب سایت: vakilketabi.ir

زهرا خاکباز

زهرا خاکباز

خانم زهرا خاکباز از بهترین وکیل در صادقیه هستند. ایشان دارای پروانه وکالت به شماره 17888 هستند. خانم خاکباز کارشناسی ارشد حقوق اقتصادی از دانشگاه علامه طباطبایی هستند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری مرکز نیز می باشند.

خانم خاکباز در تلاش هستند که با استفاده از معلومات خود پرونده های تحت وکالت خود را به بهترین شکل ممکن به نتیجه برسانند. سابقه درخشان ایشان در امر وکالت گویای همین تلاش های  خانم زهرا خاکباز است. مراجعین محترم ایشان می توانند به صورت آنلاین و غیر حضوری هم از تخصص ایشان در موضوعات حقوقی استفاده کنند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی و پذیرش وکالت
 • تنظیم قراردادها و دادخواست ها
 • تنظیم لوایح، شکوائیه و دفاعیه ها

آدرس: تهران ، فلکه دوم صادقیه، خیابان طاهریان ، پلاک 37

تلفن تماس: 09122476731

پوریا نادری

پوریا نادری

آقای نادری از جمله بهترین وکیل در صادقیه هستند. وکیل احمد نژاد دارای پروانه وکالت به شماره 10669 هستند. ایشان در کلیه امور حقوقی و پرونده های مختلف کیفری، حقوقی و خانواگی تخصص و تجربه وکالت دارند. این وکیل همواره تلاش دارد به سوگند خود پایبند بوده و به احقاق حق متضرر کمک کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • قبول وکالت دعاوی مختلف
 • تنظیم انواع اوراق قضایی و حقوقی

آدرس: تهران، صادقیه، بلوار ستار خان، ابتدای بلوار شهدای صادقیه

تلفن تماس: 09124230952

طاهره سپهر شاد

طاهره سپهر شاد

خانم طاهره سپهر شاد از وکلای پایه یک دادگستری در استان تهران هستند. ایشان وکالت بسیاری از شرکت های معتبر را در تهران  بر عهده دارند. خانم سپهر شاد همواره در تلاش هستند که با تکیه بر دانش و مهارت خود پرونده های موکلین خود را حل نمایند و حق را به صاحبش برسانند. مراجعین می توانند به صورت حضوری و غیر حضوری از مشاوره های وکالتی ایشان بهره ببرند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی
 • پیگیری پرونده های حقوقی

آدرس: تهران، بلوار میرداماد به سمت مسجد الغدیر، کوچه نسا، پلاک 12، طبقه سوم، واحد 9

تلفن تماس: 09122335871

علی عارفی کیا

علی عارفی

جناب آقای علی عارفی کیا وکیل پایه یک دادگستری هستند که در حال حاضر در صادقیه به فعالیت مشغول هستند. ایشان موفق به کسب پروانه وکالت پایه یک شده و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری هستند. وکالت دعاوی مختلف حقوقی و کیفری توسط ایشان پذیرفته می شود و ایشان تمام تلاش خود را برای کسب حقوق موکل خود به کار می گیرند و به همین دلیل هم به عنوان بهترین وکیل در صادقیه شناخته شده اند. تخصص ایشان در پرونده های ملکی، خانوادگی، چک و سفته، کلاهبرداری، جعل، قتل و سرقت است. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری  
 • تنظیم کلیه قراردادها و امور بازرگانی 
 • نگارش انواع دادخواست ها و دفاعیه ها

آدرس: فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت الله کاشانی، پلاک 91 ، واحد 3

شماره تماس: 09196397210

لیلا طلیعه تبریزی

لیلا طلیعه تبریزی

سرکار خانم طلیعه وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی فعال در صادقیه می باشند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند و بیشتر از 5 سال است که به شغل وکالت مشغول هستند و در این مدت هم تعداد زیادی پرونده حقوقی و کیفری را وکالت نموده اند. خانم لیلا طلیعه تبریزی وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را می پذیرند اما در دعاوی خانواده، مهریه، نفقه، دعاوی بانکی و حضانت فزندان مسلط تر بوده و آن ها را به صورت تخصصی پیگیری می نمایند. حسن خلق، منصف بودن، متعهد بودن و پشتکار ایشان سبب جلب اعتماد موکلین ایشان شده است. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم لوایح و قراردادها 
 • پذیرش وکالت دعاوی مختلف 
 • نوشتن دادخواست ها و شکوائیه ها 

آدرس: فلکه اول صادقیه، خیابان ستارخان، نرسیده به چهارراه اسدی، مجتمع تجاری اداری پردیسان

شماره تماس: 09124378497

سعید نظری

سعید نظری

از وکلای توانا و معروف استان تهران می توان از آقای سعید نظری نام برد که سال ها است در دعاوی مختلف وکالت می کنند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک هستند که حدود یک دهه است به وکالت مشغول هستند. آقای نظری در طول سال های وکالت خود تعداد زیادی پرونده حقوقی و کیفری را وکالت کرده اند که درصد زیادی از آن ها با پیروزی ایشان به پایان رسیده است. مشاوره های حقوقی ارائه شده توسط ایشان منجر به حل برخی از پرونده ها شده و به دنبال آن رضایت موکلین را به همراه داشته است. 

تخصص و مهارت: 

 • قبول پرونده های خانواده و ملکی 
 • تنظیم کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی 
 • تخصص در دعاوی مالی، تجاری، داوری و چک و سفته  

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، اشرفی اصفهانی، بعد از خیابان سازمان آب، جنب ایستگاه تاکسی رانی، نرسیده به جلال آل احمد، ساختمان داروخانه دکتر زهرا غفور رشیدی، طبقه 3

شماره تماس: 09126627580

تعهدات بهترین وکیل در صادقیه در برابر موکل

بهترین وکیل در صادقیه موظف است پس از امضای قرارداد وکالت، کلیه تعهدات ذکر شده در قرارداد را انجام دهد. تعهد در واقع به معنی ضامن کار شخص دیگری شدن است، یعنی در قرارداد وکالت وکیل متعهد می شود که کار موکل خود را تا به سرانجام رسیدن پیگیری نماید. در صورتی که در انجام کار وکیل  قصوری رخ دهد، وکیل موظف است طبق ماده 666 برای موکل جبران خسارت نماید.

همچنین طبق ماده 667، وکیل باید در کلیه اقدامات خود، مصلحت موکل خود را در نظر داشته باشد. همچنین نباید از مواردی که در حوزه اختیارات اوست، تجاوز کند. انجام این چنین اموری صحیح نیست مگر اینکه با اجازه موکل، حوزه اختیارات وکیل بیشتر شده تا این امورات غیر قانونی نباشد.

اگر وکیل در هر یک از وظایف و تعهدات خود کوتاهی کند، از جانب موکل امکان پیگیری و حتی دریافت خسارت ضرر و زیان برای وی امکان پذیر است.

تعهدات بهترین وکیل در صادقیه در برابر موکل

آیا وکیل می تواند نتیجه دادگاه را تضمین نماید؟

وکلا با توجه به اطلاعات خود و آگاهی نسبت به قوانین، می توانند با بررسی همه جانبه پرونده، نتیجه را تا حدودی پیش بینی نمایند. یکی از ویژگی های مهم یک وکیل با تجربه، قضاوت است. یعنی وکیل باید بتواند مانند یک قاضی پرونده را مورد بررسی قرار دهد. اما ممکن است نکاتی در طرف دیگر پرونده وجود داشته باشد که وکیل از آن ها بی خبر باشد. به همین دلیل تضمین نتیجه پرونده جزو مواردی است که توسط یک وکیل حرفه ای انجام نمی شود.

وکیل می تواند تضمین کند که نهایت تلاش خود را برای حمایت از حقوق موکل انجام می دهد و در این مسیر از هیچ اقدامی کوتاهی نخواهد کرد. اما نتیجه دادگاه را هیچ گاه تضمین نمی نماید. حتی این موضوع در قرارداد وکالت هم نوشته می شود که دست مزد وکیل ارتباطی به نتیجه پرونده نداشته و حتی در صورت شکست هم باید پرداخت شود. اما اگر وکیلی این تضمین را ارائه دهد، با وجود این که یک عمل غیر حرفه ای است اما برای وکیل تعهد می آورد و در صورت عدم موفقیت، موکل می تواند از وی شکایت نماید و به صورت قانونی موضوع را پیگیری کند.

تعهدات موکل نسبت به وکیل

از آن جا که قرارداد وکالت، یک قرارداد دو طرفه است موکل هم تعهداتی را نسبت به وکیل دارد که موظف به اجرای آن است. از جمله اینکه موکل باید اجرت و دستمزد بهترین وکیل در صادقیه را مطابق آن چه در قرارداد ذکر شده است پرداخت نماید. همچنین هزینه هایی را که وکیل در خصوص پرونده پرداخت کرده است هم به وی پرداخت کند.

نکته مهم دیگر این است که باید تنظیم قرارداد به نحوی باشد که هر زمان که وکیل از ادامه وکالت منصرف شود امکان فسخ قرارداد برای وی مقدور باشد.

تعهدات موکل نسبت به وکیل

کلام آخر

از آن جا که انتخاب نادرست وکیل می تواند زمینه ساز ضرر و زیان بیشتر و صرف زمان زیادی شود انتخاب وکیل خوب بسیار حائز اهمیت است. از این رو در این مقاله  سعی کردیم 10 تا از بهترین وکیل در صادقیه را به شما معرفی نماییم. همچنین اطلاعاتی در مورد ویژگی های یک وکیل خوب و تعهدات وکیل و موکل نسبت به یکدیگر را خدمت شما ارائه نمودیم. امیدواریم که این اطلاعات برای شما مثمر ثمر واقع شود. از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما نهایت تشکر را داریم.

شما عزیزان می توانید هر گونه انتقاد و پیشنهاد خود را در خصوص موضوعات ارائه شده را از طریق سایت وکیل چی با ما در میان بگذارید.

وکالت به چه معناست؟

وکالت قراردادی است که طی آن یکی از طرفین، طرف دیگر را به عنوان نماینده خود به انجام کاری می گمارد.

آیا وکیل می تواند جهت امر وکالت خود ضمانت دهد؟

خیر. یک وکیل به هیچ وجه اجازه ندارد به صورت تضمینی وکالت پرونده ای را بپذیرد. زیرا این کار کاملا غیر قانونی است.

آیا برای انتخاب یک وکیل خوب می توان به موسسات حقوقی مراجعه کرد؟

بله. موسسات حقوقی مجموعه ای از وکلای خوب و شناخته شده هستند. شما می توانید با مراجعه به این موسسات از مشاوره و نظر جمعی از وکیلان بهره مند شوید.

امتیاز دهید

سحر نیری

سحر نیری هستم. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =

دکمه بازگشت به بالا