وکیل

10 تا از بهترین وکیل در صادقیه ⭐【آپدیت1402】⚖️

هدف ما از این مقاله معرفی 10 تا از بهترین وکیل در صادقیه است. با افزایش روزافزون جمعیت، جوامع به وضع قوانین مختلف نیازمندند. در این بین ممکن است بعضی افراد برای افزایش سود خود حقوق دیگران را پایمال کنند. در چنین شرایطی افراد به قوه قضاییه مراجعه می کنند تا شکایت خود را از فرد خاطی مطرح کنند. هر کسی که یک بار از سالن های دادگاه ها عبور کرده باشد می داند که برای پیگیری دعاوی در قوه قضاییه نیاز به یک وکیل متخصص و با تجربه دارد. برای آشنایی با نکات مهم در زمینه وکلا در این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل در صادقیه کیست؟

مراجعه به یک وکیل خوب نقش مهم و تاثیر گذاری را در روند پرونده دارد. در واقع به کمک یک وکیل مجرب می توانیم احقاق حق فرد متضرر را تامین کنیم. از سوی دیگر افزایش تعداد وکلا سبب شده است که انتخای یک وکیل خوب بسیار دشوار باشد. اگر این انتخاب به درستی صورت نگیرد ممکن است با صرف هزینه و زمان زیاد، گرفتن حق فرد متضرر هم میسر نشود. از این رو شناخت بهترین وکیل در صادقیه از اهمیت زیادی برخوردار است.

در مسیر انتخاب وکیل باید به نکاتی مختلفی توجه داشته باشیم. بهترین وکیل در تهران باید دارای تجربه و تخصص کافی در امر وکالت باشد. این فرد باید بسیار امانت دار و رازدار باشد. در کنار این موارد، یک وکیل خوب وجدان کاری دارد و خود را در قبال موکل خود مسئول می داند، او تمام تلاش خود را برای پرونده او انجام می دهد.

بهترین وکیل در صادقیه کیست؟

ویژگی های یک وکیل موفق چیست؟

برای موفق بودن در هر کاری باید ویژگی های خاصی داشت تا بتوان آن کار را به نحو احسن انجام داد. در خصوص شعل وکالت هم همین گونه است، یک وکیل باید یک سری ویژگی های خاص را دارا باشد تا در شغل خود موفق باشد. در این قسمت به بیان ویژگی های یک وکیل موفق خواهیم پرداخت.

 • یکی از ویژگی های بهترین وکیل در صادقیه، این است که نسبت به حق الوکاله خود قانع باشد. یم وکیل خوب هیچ گاه با بزرگ نمایی مشکلات پرونده و یا کارهای خود، سعی بر بالا بردن حق الوکاله خود ندارد. دستمزدی که یک وکیل دریافت می کند، میزانی است که متناسب با عمل وی و توان موکل باشد.
 • دلسوزی هم از ویژگی های مهم یک وکیل موفق و حرفه ای است. در واقع یک وکیل دلسوز، فقط به فکر منافع و حق الوکاله خود نیست، بلکه تلاش می کند که حق موکل خود را بگیرد.
 • یک وکیل خوب باید همیشه اطلاعات به روز داشته باشد. در واقع وی علاوه بر داشتن دانش و تخصص کافی در حوزه وکالت و قوانین کشور، باید نسبت به بخش نامه ها و آئین نامه ها هم تسلط داشته باشد. در غیر این صورت ممکن است پرونده موکل خود را قبول کند اما در نهایت به دلیل تغییر بخش نامه ها موفق به دفاع از حقوق موکل خود نشود.
 • دقت زیاد و توجه به جزئیات از موارد مهم در کار وکالت است. بهترین وکیل در صادقیه با توجه به نکات ریز پرونده می تواند اطلاعات مهم و مفیدی را از آن ها استخراج کرده که منحر به حل پرونده گردد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل در شمال تهران

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل در صادقیه را بشناسید!

زهرا خاکباز

زهرا خاکباز

خانم زهرا خاکباز از بهترین وکیل در صادقیه هستند. ایشان دارای پروانه وکالت به شماره 17888 هستند. خانم خاکباز کارشناسی ارشد حقوق اقتصادی از دانشگاه علامه طباطبایی هستند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری مرکز نیز می باشند.

خانم خاکباز در تلاش هستند که با استفاده از معلومات خود پرونده های تحت وکالت خود را به بهترین شکل ممکن به نتیجه برسانند. سابقه درخشان ایشان در امر وکالت گویای همین تلاش های  خانم زهرا خاکباز است. مراجعین محترم ایشان می توانند به صورت آنلاین و غیر حضوری هم از تخصص ایشان در موضوعات حقوقی استفاده کنند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی و پذیرش وکالت
 • تنظیم قراردادها
 • تنظیم لوایح

آدرس: تهران ، فلکه دوم صادقیه، خیابان طاهریان ، پلاک 37

تلفن تماس: 09122476731

پوریا نادری

پوریا نادری

آقای نادری از جمله بهترین وکیل در صادقیه هستند. وکیل احمد نژاد دارای پروانه وکالت به شماره 10669 هستند. ایشان در کلیه امور حقوقی و پرونده های مختلف کیفری، حقوقی و خانواگی تخصص و تجربه وکالت دارند. این وکیل همواره تلاش دارد به سوگند خود پایبند بوده و به احقاق حق متضرر کمک کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • قبول وکالت

آدرس: تهران، صادقیه، بلوار ستار خان، ابتدای بلوار شهدای صادقیه

تلفن تماس: 09124230952

فرهاد مهراد

فرهاد مهراد

آقای فرهاد مهراد جزو وکلای پایه یک دادگستری تهران هستند که در حال حاضر در میرداماد مشغول به وکالت هستند. ایشان در مورد دعاوی عمومی، مهاجرت و خروج از کشور متخصص هستند. ایشان به صورت حضوری و غیر حضوری آماده ارائه خدمات حقوقی به مراجعه کنندگان خود هستند. درصد بالای موفقیت در پرونده های آقای مهراد نشان از دانش بالای ایشان دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به خیابان آفریقا، پلاک 408، ساختمان باران، طبقه 4، واحد 27

تلفن تماس: 09121154789

نصرت اله علامی

نصرت اله علامی

آقای علامی بهترین وکیل در صادقیه با شماره پروانه 7794 هستند. ایشان در حال حاضر در دفتر وکالت خود در محله میر داماد مشغول به فعالیت هستند. ایشان همچنین عضو کانون وکلای دادگستری هستند. وکیل نصرت اله علامی در تمام زمینه های کیفری، حقوقی، ثبتی، ملکی و خانوادگی خدمات وکالتی خود را به صورت حضوری و غیر حضوری ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم قراردادها

آدرس: تهران، ظفر، بلوار میرداماد

تلفن تماس: 02188879527

طاهره سپهر شاد

طاهره سپهر شاد

خانم طاهره سپهر شاد از وکلای پایه یک دادگستری در استان تهران هستند. ایشان وکالت های بسیاری از شرکت های معتبر را در تهران  بر عهده دارد. خانم سپهر شاد همواره در تلاش هستند که با تکیه بر دانش و مهارت خود پرونده های موکلین خود را حل نمایند و حق را به صاحبش برسانند. مراجعین می توانند به صورت حضوری و غیر حضوری از مشاوره های وکالتی ایشان بهره ببرند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی
 • پیگیری پرونده های حقوقی

آدرس: تهران، بلوار میرداماد به سمت مسجد الغدیر، کوچه نسا، پلاک 12، طبقه سومف واحد 9

تلفن تماس: 09122335871

تعهدات بهترین وکیل در صادقیه در برابر موکل

بهترین وکیل در صادقیه موظف است پس از امضای قرارداد وکالت، کلیه تعهدات ذکر شده در قرارداد را انجام دهد. تعهد در واقع به معنی ضامن کار شخص دیگری شدن است، یعنی در قرارداد وکالت وکیل متعهد می شود که کار موکل خود را تا به سرانجام رسیدن پیگیری نماید. در صورتی که در انجام کار وکیل  قصوری رخ دهد، وکیل موظف است طبق ماده 666 برای موکل جبران خسارت نماید.

همچنین طبق ماده 667، وکیل باید در کلیه اقدامات خود، مصلحت موکل خود را در نظر داشته باشد. همچنین نباید از مواردی که در حوزه اختیارات اوست، تجاوز کند. انجام این چنین اموری صحیح نیست مگر اینکه با اجازه موکل، حوزه اختیارات وکیل بیشتر شده تا این امورات غیر قانونی نباشد.

اگر وکیل در هر یک از وظایف و تعهدات خود کوتاهی کند، از جانب موکل امکان پیگیری و حتی دریافت خسارت ضرر و زیان برای وی امکان پذیر است.

تعهدات بهترین وکیل در صادقیه در برابر موکل

تعهدات موکل نسبت به وکیل

از آن جا که قرارداد وکالت، یک قرارداد دو طرفه است موکل هم تعهداتی را نسبت به وکیل دارد که موظف به اجرای آن است. از جمله اینکه موکل باید اجرت و دستمزد بهترین وکیل در صادقیه را مطابق آن چه در قرارداد ذکر شده است پرداخت نماید. همچنین هزینه هایی را که وکیل در خصوص پرونده پرداخت کرده است هم به وی پرداخت کند.

نکته مهم دیگر این است که باید تنظیم قرارداد به نحوی باشد که هر زمان که وکیل از ادامه وکالت منصرف شود امکان فسخ قرارداد برای وی مقدور باشد.

کلام آخر

از آن جا که انتخاب نادرست وکیل می تواند زمینه ساز ضرر و زیان بیشتر و صرف زمان زیادی شود انتخاب وکیل خوب بسیار حائز اهمیت است. از این رو در این مقاله  سعی کردیم 10 تا از بهترین وکیل در صادقیه را به شما معرفی نماییم. همچنین اطلاعاتی در مورد ویژگی های یک وکیل خوب و تعهدات وکیل و موکل نسبت به یکدیگر را خدمت شما ارائه نمودیم. امیدواریم که این اطلاعات برای شما مثمر ثمر واقع شود. از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما نهایت تشکر را داریم.

شما عزیزان می توانید هر گونه انتقاد و پیشنهاد خود را در خصوص موضوعات ارائه شده را از طریق سایت وکیل چی با ما در میان بگذارید.

وکالت به چه معناست؟

وکالت قراردادی است که طی آن یکی از طرفین، طرف دیگر را به عنوان نماینده خود به انجام کاری می گمارد.

آیا وکیل می تواند جهت امر وکالت خود ضمانت دهد؟

خیر. یک وکیل به هیچ وجه اجازه ندارد به صورت تضمینی وکالت پرونده ای را بپذیرد. زیرا این کار کاملا غیر قانونی است.

آیا برای انتخاب یک وکیل خوب می توان به موسسات حقوقی مراجعه کرد؟

بله. موسسات حقوقی مجموعه ای از وکلای خوب و شناخته شده هستند. شما می توانید با مراجعه به این موسسات از مشاوره و نظر جمعی از وکیلان بهره مند شوید.

امتیاز دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =

دکمه بازگشت به بالا