وکیل

10 تا از بهترین وکیل مالیات در اصفهان❤️【سال1403】⚖️

تمام افرادی که دارای کسب و کارهای مختلف هستند و یا در قسمت های مالی شرکت ها و سازمان های گوناگون فعالیت می کنند، با اصطلاح مالیات و مشکلات حقوقی این مبحث رو به رو شده اند. بسیاری از مسائلی که در حوزه مالیات دیده می شود، نیازمند حل و فصل از طریق محاکم قضایی هستند. مبحث مالیات نیز جزو موارد حقوقی پیچیده است که مستلزم دانش حقوقی بالا می باشد. افرادی که درگیر چنین معضلاتی می شوند بهتر است که به یک وکیل یا مشاور مالیاتی مراجعه کنند. در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل مالیات در اصفهان را به شما معرفی می نماییم. اگر شما نیز درگیر این مسائل هستید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مالیات در اصفهان کیست؟

وکیل مالیات فردی است که در زمینه مالیات و مسائل حقوقی این بخش به مشاغل مختلف کمک می کند. این فرد به کلیه قوانین و مقررات مالیاتی کشور مسلط است و انواع مالیات های متناسب با مشاغل گوناگون را می شناسد. دنیای مالیات بسیار پیچیده است و قوانین مربوط به آن با توجه به شرایط حاکم و نیازهای روز دچار تغییر و تحولات زیادی می شوند. وکیل مالیات به کلیه این تغییرات واقف است و در جریان کامل آن ها قرار دارد.

بهترین وکیل مالیات در اصفهان، اخلاق حرفه ای دارد و به اصول اخلاقی پایبند است. این وکیل با سازمان های مختلف که دارای برنامه های مالیاتی گسترده هستند، همکاری می نمایند. در واقع، می توان گفت تمام افرادی که به عنوان مودی مالیاتی هستند، چه فرد حقوقی باشند و چه فرد حقیقی، نیازمند مشاوره مالیاتی از وکلای این حوزه می باشند. ریزبینی و نکته بینی جزو ویژگی هایی است که برای وکلای مالیاتی الزامی می باشد. بهترین وکیل در نجف آباد می تواند در زمینه مشکلات حقوقی مختلف مشاوره ها و راهنمایی های گوناگونی را به موکلین خود ارائه نمایند.

بهترین وکیل مالیات در اصفهان کیست؟

خدمات بهترین وکیل مالیات

وکلایی که در حوزه مالیات فعال هستند خدمات گوناگونی را به مراجعین خود ارائه می کنند. وکیل مالیات، با توجه به نیازهای هر مجموعه، اظهارنامه های مالیاتی را برای آن ها تنظیم و ارائه می نماید. نظارت بر محاسبه و پرداخت اصولی مالیات از دیگر خدماتی است که بهترین وکیل مالیات در اصفهان ارائه می دهد. موسساتی که ملزم به پرداخت مالیات هستند می توانند مشاوره های لازم را در این زمینه از وکیل حوزه مالیات دریافت کنند.

وکیل مالیات به مشاغل کمک می کند تا قوانین مالیاتی را درک کنند و این قوانین را به بهترین شکل رعایت کنند. وکیل مالیات نماینده افراد، شرکت ها، موسسات، سازمان ها و ارگان ها در حل اختلافات مالیاتی می باشد. این وکیل، استراتژی هایی متنوعی را برای کاهش مالیات ها به صاحبان مشاغل پیشنهاد می دهد. در صورت بروز مشکلات حقوقی در بخش مالیات،  وکیل مالیات باید پیگیری و به نتیجه رساندن این پرونده ها را به عهده بگیرد.

10 تا از بهترین وکیل مالیات در اصفهان را بشناسید!

علیرضا هاشمی

علیرضا هاشمی بهترین وکیل مالیاتی در اصفهان

ایشان یکی از وکلای مالیاتی متخصص و خبره هستند که سوابق حرفه ای بسیار قوی دارند. همچنین موسسه ایشان از زبده ترین کارشناسان حرفه ای سازمان امور مالیاتی استفاده میکند. با سپردن وکالت خود به موسسه سرای حسابدار به مدیریت ایشان می توانید از بهترین مشاوران و وکلای سازمان امور مالیاتی بهره ببرید. صداقت، امانت و حفظ اطلاعات محرمانه و تخصص بسیار بالای مجموعه سرای حسابدار خیال افراد را در استفاده از خدمات مالیاتی راحت میکند. بالاترین تعداد پرونده مالیاتی موفق و راهکارهای مفید در مجموعه ایشان صورت گرفته است.

قسمتی از رزومه ایشان:

 • دارای مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای حسابداری
 • مدرس دانشگاه در حوزه مالی و مالیاتی
 • بیش از 1000 پرونده وکالت مالیاتی موفق
 • مشاور مالیاتی بیش از 300 شرکت در مدت خدمت
 • مدیر عامل موسسه حسابداری سرای حسابدار( بهترین آموزشگاه حسابداری ایران)
 • 15 سال سابقه در زمینه مشاوره و مدیریت مالی شرکت ها
 • عضو انجمن حسابداران خبره ایران
 • متخصص در زمینه پرونده های مالیات بر درآمد شرکت ها، مشاغل، مالیات بر ارزش افزوده و پرونده های رسیدگی به تراکنش های بانکی
 • کارشناس و محقق امور مالیاتی
 • مشاوره منابع انسانی در زمینه امور اداره کار و تامین اجتماعی

برخی از خدمات مالیاتی ایشان و مجموعه سرای حسابدار:

 • مشاوره مالیاتی از صفر تا صد شرکت و ارائه راهکار های مالیاتی
 • تهیه و تنظیم لوایح مالیاتی و ارزش افزوده و دفاع از هیئت های حل اختلاف مالیاتی تا دیوان عدالت اداری
 • تهیه اظهارنامه ارزش افزوده و اظهارنامه درآمد شرکت ها و مشاغل
 • انجام صفر تا صد سامانه مودیان مالیاتی
 • تحریر دفاتر، معاملات فصلی ماده 169 و تنظیم اسناد حسابداری ب
 • بررسی و رسیدگی به پرونده های مالیاتی و مشاوره و همچنین وکالت مالیاتی
 • ارسال لیست مالیات حقوق (Salary) و مشاوره در زمینه مالیات حقوق و راه اندازی سامانه های مالیاتی
 • انجام صفر تا صد پرونده مالیاتی شرکت ها طی سال تا حصول بهترین نتیجه
 • انجام تمامی امور حسابداری و مشاوره در حوزه روابط کار و تامین اجتماعی

جهت اعطای وکالت به آقای علیرضا هاشمی و دریافت مشاوره از ایشان با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 03132251111
آدرس دفتر: 
اصفهان، میدان احمدآباد، ابتدای خیابان ولیعصر، کوچه هیئتیان، ساختمان سرای حسابدار

وب سایت: sarayehesabdar

ناهید نورشرق

ناهید نورشرق

سرکار خانم ناهید نورشرق وکیل پایه یک دادگستری فعال در استان اصفهان هستند. ایشان موفق شدند پروانه وکالت شماره 888 را از کانون وکلا دریافت نمایند. خانم نورشرق به دلیل کسب موفقیت های بسیار در عرصه وکالت در بین مردم شناخته شده و مورد اعتماد هستند. مدرک تحصیلی این وکیل خبره کارشناسی ارشد حقوق خصوصی است. خانم ناهید نورشرق موفق شده اند عنوان بهترین وکیل مالیات در اصفهان را به دست آورده اند. ایشان علاوه بر وکالت، به عنوان مشاور حقوقی هم عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته اند و به حل و فصل مشکلات مردم کمک کرده اند. تعداد بالای پرونده های همراه با پیروزی ایشان، گواه تخصص، تجربه و سواد حقوقی این وکیل است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره تخصصی حضوری
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • نوشتن دادخواست، لایحه، شکوائیه و دفاعیه

آدرس: اصفهان، خیابان جی، خیابان پروین، قبل از چهار راه اول، ساختمان تخت جمشید، طبقه دوم

علیرضا هاشمی

علیرضا هاشمی

آقای علیرضا هاشمی را می توان جزو وکلای موفق و سرآمد اصفهان قرار داد. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی دکترای حسابداری هستند و در زمینه پرونده های مالیاتی تسلط و تبحر دارند. آقای هاشمی چندین سال است که در حوزه حقوقی فعالیت می کنند و در این دوران پرونده های حقوقی و کیفری بسیاری را وکالت نموده اند. ایشان در زمینه امور مالیاتی پرونده های موفقی را به ثبت رسانده اند . مشاوره ها و راهنمایی های ایشان سبب حل و فصل مشکلات بسیاری از موکلین و مراجعین ایشان شده است. تلاش، صداقت، ذکاوت و انصاف از ویژگی های بارز آقای علیرضا هاشمی است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم کلیه قراردادهای داخلی و خارجی
 • ارائه مشاوره های مالیاتی در جهت خروج از بحران
 • بررسی پرونده های مختلف حسابداری و مالیاتی

آدرس: اصفهان، میدان احمدآباد، ابتدای خیابان ولیعصر، کوچه هیئتیان، ساختمان سرای حسابدار

علی شیرزاده

علی شیرزاده

یکی دیگر از وکلای فعال در استان اصفهان جناب آقای علی شیرزاده می باشند. ایشان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند. آقای شیرزاده چندین سال در عرصه وکالت فعالیت کرده و تعداد زیادی پرونده را با نتایج دلخواه موکل خاتمه داده اند. ایشان با وکالت پرونده های خود ثابت نموده اند توانایی وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را دارند، اما در بخش مالیات، بیمه و امور شرکت ها بر قوانین مسلط تر هستند و به همین دلیل هم عنوان بهترین وکیل مالیات در اصفهان را به خود اختصاص داده اند. همکاری با موسسات و شرکت های مختلف به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در کارنامه کاری ایشان دیده می شود.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی خانواده مانند مهریه و طلاق
 • وکالت پرونده های ملکی از جمله الزام به تنظیم سند و شهرداری
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی به صورت حضوری، غیر حضوری و آنلاین

آدرس: اصفهان، سه راه سیمین، جنب پمپ بنزین، مجتمع آرش، طبقه 4، واحد 405

فهیمه همتی

فهیمه همتی

سرکار خانم فهیمه همتی وکیل و مشاور حقوقی استان اصفهان هستند که سال ها است در این شهر به ارائه خدمات حقوقی مشغول می باشند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود موفق به دریافت پروانه وکالت شدند و فعالیت خود را آغاز نمودند. خانم همتی در وکالت پرونده های حقوقی و کیفری توانا هستند اما در بخش پرونده های خانواده، مهریه، طلاق، مالیات و بیمه تخصص ویژه دارند. مدرک تحصیلی این وکیل کارشناسی ارشد حقوق خصوصی است. موفقیت های کسب شده توسط ایشان نشانه سواد حقوقی، تجربه و توانایی های این وکیل خبره است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و  غیر حضوری
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست و لایحه
 • تنظیم قراردادهای داخلی،  خارجی و بین المللی

آدرس: اصفهان، خیابان ملاصدرا شمالی، جنب اداره برق، کوچه 4، پلاک 59

محمد جعفری

محمد جعفری

جناب آقای محمد جعفری جزو وکلای شناخته شده و توانمند در اصفهان هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات دانشگاهی خود در رشته حقوق موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شدند. آقای جعفری با تکیه بر علم و آگاهی خود و همچنین آشنایی با روال دادرسی پرونده های مختلف تونسته اند موفقیت های قابل توجهی را کسب نموده و سابقه درخشانی را به ثبت برسانند. وکیل جعفری علاوه بر وکالت در عرصه مشاوره حقوقی هم موفقیت های چشم گیری را به دست آورده اند و به همین دلیل هم رضایت و اعتماد موکلین را جلب نموده اند. ایشان موفق به کسب عنوان بهترین وکیل مالیات در اصفهان شده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی حقوق شهروندی از جمله مالیات
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • تخصص در دعاوی خانواده مانند طلاق، مهریه، استرداد جهیزیه و ارث و میراث
 • وکالت در پرونده های ملکی از جمله تخلیه، خرید و فروش اموال غیر منقول

آدرس: اصفهان، سی و سه پل، ابتدای چهارباغ بالا، مجتمع تجاری اداری کوثر، فاز دو، طبقه 6، واحد 837

سعید پوران شریفی

سعید پوران شریفی

جناب آقای پوران شریفی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند که در حال حاضر در اصفهان مشغول فعالیت می باشند. ایشان جزو وکلای باسابقه و فعال هستند سال ها به وکالت دعاوی مختلف پرداخته اند. آقای شریفی سواد حقوقی برای وکالت کلیه پرونده های حقوقی و کیفری را دارند اما در برخی از حوزه ها مانند حقوق شهروندی تسلط بیشتری بر قوانین دارند. به  سبب کسب موفقیت های چشم گیر ایشان بسیار مورد اعتماد مردم قرار دارند. مشاوره های قابل قبولی توسط ایشان به مراجعین ارائه شده که نتایج موفقیت آمیزی را به دنبال داشته است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های مالیات و امور مالیاتی
 • تنظیم اوراق قضایی مختلف مانند شکوائیه
 • تخصص در دعاوی کلاهبرداری، چک و سفته، الزام به تنظیم سند و شهرداری

آدرس: اصفهان، خیابان نیک بخت، رو به روی دادگستری، ساختمان وکلا ماکان 5، طبقه 3، واحد 32

لزوم حضور وکیل مالیاتی در اصفهان در شرکت ها

شرکت ها و سازمان های مختلف، درآمدها و هزینه های مختلفی دارند. حسابرسی چنین مبالغی بسیار پیچیده است، از طرف دیگر، بررسی ها و محاسبه مالیات های چنین مجموعه هایی نیز بسیار دشوار و سنگین خواهد بود. قوانین این بخش آن قدر حساس و در حال تغییر می باشد که مودیان بدون کمک یک وکیل خبره، سردرگم خواهند شد. خصوصا در برخی شرکت ها، این دشواری ها بیشتر شده و شرایط نیز تخصصی تر می شود.

می توان گفت تقریبا تمام شرکت ها و ارگان ها دارای وکیل مالیاتی هستند که با تکیه بر اطلاعات حقوقی خود در بخش مالیات به تعیین و پرداخت اصولی مالیات کمک می کنند. گاهی ممکن است یک ارگان متهم به جرایم مالیاتی شود، در چنین شرایطی تنها یک وکیل مالیاتی می تواند به دفاع از مجموعه خود در برابر قانون بپردازد. وی می تواند این اتهام را از موسسه دور نماید و در صورت اثبات جرم مالیاتی شرکت، به حل و فصل آن با کمترین خسارت کمک کند.

لزوم مراجعه به وکیل مالیاتی در اصفهان در شرکت ها

شرایط لازم برای وکیل مالیاتی

یک وکیل مالیاتی باید تحصیلات کافی و مرتبط با کار خود را دارا باشد. لازم است که این فرد حداقل کارشناسی یکی از رشته های حسابداری، حقوق و یا امور مالی را دریافت کرده باشد. از دیگر شرایط بهترین وکیل مالیات در اصفهان، داشتن تسلط بر قوانین و توانایی حسابرسی است. وی باید با تبصره ها و بخش نامه های مالی و مالیاتی گوناگون آشنایی داشته باشد.

آگاهی از روند تشکیل پرونده مالیاتی و مراجع صالح رسیدگی به این اختلافات از دیگر شرایط لازم برای وکیل مالیاتی است. ارائه راه کارهای مفید، داشتن استراتژی، فن بیان و مذاکره، وجدان کاری و مسئولیت پذیری از دیگر ویژگی های فعال در این حوزه می باشد. توانایی تنظیم اظهارنامه و سایر مستندات مورد نیاز هم باید در وجود وکیل باشد.

کلام آخر

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل مالیات در اصفهان را به شما معرفی نمودیم تا بتوانید در مواقع لزوم به آن ها مراجعه نمایید. وکیل مالیات می تواند به افراد و یا شرکت ها خدمات گوناگونی را در حوزه مالیات ارائه نماید. این فرد باید به تمام جنبه های مالیات احاطه داشته باشد. وظیفه اصلی این وکیل، درست اجرا شدن قوانین مالیاتی است اما در صورت بروز مشکل باید توانایی دادرسی در این بخش را نیز داشته باشد. حضور وکیل مالیات و تخصص های او کمک های موثری را در جهت کاهش مالیات و مشکلات ناشی از آن برای موسسات به همراه دارد. تلاش نمودیم این مقاله حاوی اطلاعات آموزنده ای برای خوانندگان گرامی باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا