وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در بابلسر❤️【سال1403】✅

همه اشخاص در طول زندگی خود ممکن است با مشکلات مختلفی در زمینه ملک و املاک رو به رو شوند. اختلاف در مالکیت، اختلاف بین مالک و مستاجر، تخلیه و بسیاری از موارد دیگر در بحث املاک ممکن است ایجاد شود. در قوانین حقوقی، این مشکلات در دسته دعاوی ملکی قرار می گیرند و در مراجع قضایی مورد بررسی قرار می گیرند. در صورتی که پرونده ای در خصوص املاک در این محاکم مفتوح گردد، لازم است توسط یک شخص متخصص و خبره در این زمینه پیگیری شود. زیرا افراد عادی اطلاعات حقوقی کافی برای حل و فصل چنین مشکلاتی را ندارند. توصیه می شود در چنین مواقعی از یک وکیل با تجربه در حوزه املاک کمک گرفت. در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل ملکی در بابلسر را به شما عزیزان معرفی نماییم، پس لطفا تا انتهای این متن با ما همراه باشید. 

بهترین وکیل ملکی در بابلسر کیست؟ 

وکیل ملکی هم مانند هر وکیل دیگری نیازمند طی کردن مقاطع تحصیلی مختلف اعم از کارشناسی، کارشناسی ارشد و مقاطع بالاتر در رشته حقوق می باشد. وی همچنین باید پروانه وکالت پایه یک را از کانون وکلا و یا قوه قضاییه دریافت کرده باشد. این وکیل پس از این مراحل می تواند دفتر وکالت خود را تاسیس نموده و شروع به پذیرش پرونده های حقوقی نماید. اما برای تبدیل شدن به بهترین وکیل ملکی در بابلسر باید تعداد قابل توجهی از پرونده های این حوزه را وکالت نموده و به نتیجه برساند. هر چه پرونده های بیشتری در زمینه دعاوی املاک توسط وکیل پیگیری شود، تجربه او هم افزایش می یابد. 

ناگفته نماند تنها وکالت این پرونده ها کافی نیست، بلکه وی باید بتواند در این دعاوی به پیروزی دست یابد و از حق حمایت نماید. لازمه کسب این موفقیت ها، داشتن اطلاعات حقوقی کامل در بخش املاک و تسلط بر آن ها است. همچنین بهترین وکیل کیفری در بابلسر باید دارای قدرت بیان و سخنوری بالایی باشد تا بتواند از موکل خود دفاع کند. وکیلی که در پرونده های ملکی فعالیت می کند، برای رسیدن به موفقیت باید به قوانین مختلف شهرداری و ارزش ملک در مناطق مختلف هم مسلط باشد تا بتواند در مواقع لزوم از این قوانین استفاده نماید.

بهترین وکیل ملکی در بابلسر کیست؟

نقش وکیل ملکی با تجربه در حل پرونده 

حل و فصل پرونده های حقوقی یک کار تخصصی است و نیاز به اطلاعات حقوقی بالایی دارد. پس طبیعی است که افراد عادی که گذرشان به مراجع قضایی می افتد، نتوانند از عهده حل آن ها برآیند. پرونده های ملکی بسیار پیچیده هستند و پیگیری آن ها دشواری های مخصوص به خود را دارد. اما یک وکیل به دلیل دارا بودن دانش بالا به سادگی راه حل آن را می یابد. وی می داند برای گرفتن حق موکل خود باید دادخواست خود را چگونه مطرح نماید و از طریق کدام مرجع پیگیری این دادخواست را انجام دهد تا به نتیجه مطلوب برسد. 

بهترین وکیل ملکی در بابلسر از طریق استفاده از قوانین و تجربه خود می تواند پرونده را به نفع موکل خود به پایان برساند. اما در صورتی که رای دادگاه خلاف میل موکل باشد، وی دادخواست تجدید نظر را ارائه می نماید تا پرونده در دادگاهی دیگر و توسط گروه دیگری از قضات مورد بررسی قرار بگیرد. کلیه این موارد سبب می شود شما در پرونده ملکی خود شانس بیشتری برای پیروزی داشته باشید. علاوه بر این، حضور وکیل باعث ایجاد احساس آرامش شده و همچنین از طی کردن مسیرهای اشتباه که وقت و هزینه شما را در می دهند، جلوگیری شود. 

10 تا از بهترین وکیل ملکی در بابلسر را بشناسید! 

محمد آقاجانی 

محمد آقاجانی

جناب آقای محمد آقاجانی از وکلای خوب و شناخته شده استان مازندران هستند که در حال حاضر در بابلسر به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر مشغول هستند. ایشان پس از پایان تحصیلات خود موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک به شماره 2204 شدند و وکالت خود را آغاز نمودند. آقای آقاجانی در طول سال های وکالت خود پرونده های بسیاری را وکالت کرده اند که در تعداد قابل توجهی از آن ها هم به پیروزی دست یافته اند. حسن خلق، تعهد، مسئولیت پذیری و تلاش مستمر برای دفاع از موکل از ویژگی های برجسته ایشان است.  

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی 
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • تخصص در پرونده های مختلف ملکی 
 • تنظیم کلیه قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی 

آدرس: بابلسر، میدان گل، نبش بهشتی 1، مجتمع سنتر پوینت، طبقه 4، واحد 7 

عبدالمهدی جهادی 

عبدالمهدی جهادی

آقای جهادی در دسته وکلای دادگستری معروف و شناخته شده استان مازندران و شهرستان بابلسر هستند. جناب آقای عبدالمهدی جهادی موفقیت های بسیاری را در شغل وکالت کسب نموده و درصد بالایی از پرونده های تحت وکالت خود را با موفقیت به سرانجام رسانده اند. ایشان موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک از کانون وکلا شده اند و عنوان بهترین وکیل ملکی در بابلسر را به خود اختصاص داده اند. وکیل جهادی با موسسات و شرکت های مختلف به عنوان وکیل و مشاور حقوقی همکاری نموده اند و سابقه کاری درخشانی را به ثبت رسانده اند.  

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری 
 • نوشتن کلیه اوراق قضایی مانند لوایح و دادخواست ها 
 • تخصص در دعاوی ملکی مانند خلع ید، تخلیه و خرید و فروش اموال غیر منقول 

آدرس: بابلسر، دریا کنار، خیابان هفتم، کوچه 4، شماره 707 

سید محمد اسدالله پور 

سید محمد اسدالله پور

آقای اسدالله پور، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی فعال در بابلسر هستند. ایشان دارای پروانه وکالت درجه یک می باشند و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری هستند. جناب آقای محمد اسدالله پور سابقه طولانی در زمینه وکالت دارند و پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی را می پذیرند. ایشان در زمینه دعاوی خانواده، مهریه، طلاق، حضانت فرزندان، شهرداری، اختلاف در مالکیت، تخلیه و عقود و معاملات تخصص و تبحر ویژه دارند. وکیل محمد اسدالله پور در عرصه ارائه مشاوره حقوقی هم عملکرد مناسبی دارند و موفق شده اند بسیاری از مشکلات مردم را از این طریق حل و فصل نمایند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم انواع دادخواست ها و لوایح 
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی، کیفری و ملکی 
 • تنظیم قراردادها، اظهارنامه ها و مبایعه نامه ها 

آدرس: بابلسر، پاسداران 33، ساختمان گلچین، طبقه 2، واحد 6 

سیده فاطمه بهرامی 

سیده فاطمه بهرامی

سرکار خانم بهرامی یکی از وکلای توانمند استان مازندران هستند. ایشان دارنده پروانه وکالت پایه یک به شماره 25929 هستند و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان مازندران نیز می باشند. خانم بهرامی به دلیل کسب موفقیت های چشم گیر به عنوان بهترین وکیل ملکی در بابلسر شناخته شده اند. ایشان وکالت پرونده های مختلف را می پذیرند و با تکیه بر علم و سواد خود و آشنایی با روال دادرسی آن ها را به نتیجه دلخواه موکل می رساندند. وکیل فاطمه بهرامی توانایی های بسیاری دارند از جمله آن ها می توان به صداقت، تعهد، تلاش و پشتکار اشاره نمود.  

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • تنظیم انواع شکوائیه، دادخواست و دفاعیه 
 • قبول وکالت پرونده های مختلف کیفری، ملکی و ثبتی 

آدرس: بابلسر، بلوار شریفی، نبش شریفی 2، ساختمان سیمیا، طبقه 5، واحد 118 

نونا رشیدی 

نونا رشیدی

خانم نونا رشیدی را می توان جزو بهترین وکلای مازندران دانست. پروانه وکالت پایه یک به شماره 24825 متعلق به ایشان است که پس از دریافت آن، وکالت را آغاز نمودند. سرکار خانم نونا رشیدی چندین سال در زمینه وکالت سابقه دارند و در این دوران تعداد بالایی پرونده های حقوقی و کیفری را به نتیجه مثبت رسانده اند. ایشان مشاور حقوقی فعال و با تجربه ای هستند که با مشاوره های خود بسیاری از مشکلات موکلین و مراجعین خود را حل و فصل نموده اند. خانم رشیدی به دلیل تجربه و علم بالای خود توانسته اند سابقه درخشانی را به ثبت برسانند و مردم ایشان را به عنوان بهترین وکیل ملکی در بابلسر می شناسند.  

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم انواع قراردادها 
 • نگارش لوایح و دادخواست ها 
 • تخصص در وکالت دعاوی ملکی از جمله اختلاف در مالکیت 
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی، کیفری و ثبتی گوناگون 

آدرس: بابلسر، خیابان پاسداران، چهار راه شریعتی، پاساژ ولیعصر، طبقه فوقانی 

ابوطالب پیوند 

ابوطالب پیوند

از دیگر وکلای معروف و شناخته شده استان مازندران می توان از آقای ابوطالب پیوند نام برد. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 8528 هستند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری استان مازندران نیز می باشند. آقای پیوند حدود یک دهه است که به وکالت مشغول می باشند و درصد بالایی از پرونده های تحت وکالت خود را با پیروزی به پایان رسانده اند. وکالت دعاوی ملکی، خانواده و حقوقی از جمله طلاق توافقی، مهریه، استرداد جهیزیه، موجر و مستاجر، تخلیه و شهرداری توسط ایشان پذیرفته می شود. همکاری با موسسات و شرکت های خصوصی و دولتی به عنوان وکیل و مشاور در کارنامه کاری ایشان به چشم می خورد. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی تخصصی  
 • تنظیم قراردادها و اظهارنامه ها 
 • پذیرش وکالت پرونده های گوناگون 

آدرس: بابلسر، رو به روی بازار جدید، پاساژ محمدی 

دعوای جعل اسناد ملکی به چه معنا است؟ 

یکی از پرونده هایی که در حوزه املاک مطرح می شود، جعل اسناد ملکی است. در این پرونده ها سندی جعل خواهد شد که طی آن تغییراتی در سند ایجاد می شود. هدف از این اقدام کلاهبرداری و فریب اشخاص دیگر است. در واقع در چنین دعاوی تغییراتی در اسناد ملکی با هدف کسب منفعت ایجاد می شود که به ضرر مالک خواهد بود. شاکی یا خواهان این پرونده ها، معمولا صاحب اصلی سند است که ادعای جعلی و غیر واقعی بودن سند دیگر را دارد.  

اگر با سند جعل شده معامله ای انجام شود، برای مثال ملک به شخص دیگری فروخته شود فرد سومی نیز درگیر ماجرا خواهد شد که ممکن است طرح دعوا نماید. در برخی موارد از این اسناد به عنوان ضمانت وام هایی که باز پرداخت نمی شوند استفاده می شود و از این طریق کلاهبرداری و سوء استفاده انجام می شود. بهترین وکیل ملکی در بابلسر در این مورد هم دارای تخصص و تجربه کافی می باشد و می تواند واقعیت را با مدارک و مستندات به اثبات برساند و از حقوق موکل خود دفاع نماید.  

دعوای جعل اسناد ملکی به چه معناست؟

پیشگیری از ایجاد مشکلات ملکی 

همه ما می دانیم که همواره پیشگیری بهتر از درمان است. اگر در هنگام معاملات ملکی دقت و توجه ویژه داشته باشیم و اسناد را به صورت اصولی تنظیم کنیم، تا حدود زیادی از ایجاد مشکلات حقوقی در این زمینه جلوگیری کرده ایم. بهتر است قبل از اقدام به معامله، ابتدا تحقیقات لازم را انجام داده و از صحت و قانونی بودن مدارک اطمینان حاصل نماییم. تمام جوانب ملک را مورد نظر قرار داده و بسنجیم. در این مسیر می توان از مشاوران حقوقی کمک گرفته و قراردادهای اصولی و قانونی را تنظیم نماییم. 

توصیه می شود قرارداد را در دفترخانه و به صورت رسمی تنظیم کنید و از تنظیم آن به صورت غیر رسمی خودداری نمایید. در این شرایط احتمال بروز مشکلات حقوقی به حداقل خواهید رسید و معاملات به شکل کاملا قانونی انجام خواهند شد. در صورت برزو مشکل نیز تدابیر لازم اندیشیده شده و فرد متحمل کمترین ضرر و زیان خواهد شد.  

کلام آخر 

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل ملکی در بابلسر را به شما معرفی نمودیم. در صورت نیاز به مراجعه به وکیل می توانید به راحتی وکلای خوب این شهر را بشناسید و از آن ها کمک بگیرید. امکان برقراری تماس با وکلای معرفی شده جهت دریافت پاسخ سوالات حقوقی شما عزیزان نیز وجود دارد. یک وکیل ملکی خوب دارای علم و دانش بالا، تجربه و سابقه درخشان است.

وی باید در خصوص تمام دعاوی ملکی تخصص داشته باشد تا بتواند بهترین عملکرد را از خود به نمایش بگذارد. حضور وکیل همواره مثمر ثمر بوده و احتمال کسب نتیجه مطلوب را افزایش می دهد. امیدواریم اطلاعات ارائه شده در این مقاله برای شما همراهان گرامی آموزنده بوده باشد. می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط بوده و نظرات ارزشمند خود را با ما در میان بگذارید.  

4.7/5 - (4 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا