وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در مهرشهر کرج⚡【سال1403】⚖️

فهرستی از بهترین وکیل ملکی در مهرشهر کرج طبق تحقیقات وکیل چی:

 • حمید بذرپاچ (بلوار امام خمینی)
 • زهرا سعید پور کیلوائی (کیان مهر)
 • شهرام رویا (ابتدای بلوار ارم)
 • اکرم بابائی (بلوار امام خمینی)
 • اشکان حیدری (بلوار ارم)

اختلاف در مالکیت، مشکلات میان موجر و مستاجر، الزام به تنظیم سند و بسیاری از موارد دیگر از جمله دعاوی ملکی هستند. وکیل ملکی در زمینه وکالت این پرونده ها، تخصص و تجربه دارد و آن ها را به سرانجام می رساند. اگر شما هم به دنبال پاسخ این پرسش هستید که بهترین وکیل ملکی در مهرشهر کرج چه کسی است تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در مهرشهر کرج چه کسی است؟

وکیلی که تمرکز خود را بر پرونده های ملکی و اموال غیر منقول قرار داده است، وکیل ملکی می باشد. این وکیل به کلیه قوانین و مقررات ملک، شهرداری، قیمت املاک، ماده 100 و بسیاری از قوانین مربوط به این حوزه، مسلط می باشد. این وکلا می توانند از حقوق موکلین خود برای پس گرفتن املاک خود، دفاع نمایند. بهترین وکیل ملکی در مهرشهر کرج، باید بتواند ارتباط دوستانه و موثری را با موکلین خود برقرار نماید تا آن ها به وی اعتماد نمایند.

وکیل ملکی سابقه وکالت در این حوزه را داشته و موفقیت های چشم گیری را نیز در کارنامه کاری خود دارد. وی می بایست به سوگند خود پایبند بوده و تنها در جهت دفاع از حق فعالیت نماید. وکیل ملکی باید صادق باشد و شرایط پرونده و احتمال موفقیت را به موکل اعلام نماید. وکیل خوب همواره حق الوکاله منصفانه ای را دریافت می کند تا امکان پرداخت آن برای موکلین وجود داشته باشد. شما مخاطبان گرامی می توانید مقاله بهترین وکیل در مهرشهر کرج را مطالعه نمایید و با سایر وکلای این منطقه آشنا شوید.

بهترین وکیل ملکی در مهرشهر کرج چه کسی است؟

نحوه شناسایی بهترین وکیل ملکی

پرونده های ملکی از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردارند و به همین دلیل هم نقش وکیل در آن ها پررنگ تر می باشد. افرادی که درگیر دعاوی ملکی می شوند، باید بهترین و خبره ترین وکیل ملکی را شناسایی نموده و از او کمک بگیرند تا بتوانند نتایج مطلوبی کسب کنند. اما یافتن چنین وکیلی نیاز به کسب اطلاعات کافی و کاملی از وکیل دارد. برای به دست آوردن اطلاعات در خصوص وکیل می توان از کانون وکلا و سایت های مختلف کمک گرفت.

بهترین وکیل ملکی در مهرشهر کرج را می توان از طریق مشاوره با افرادی که درگیر این دعاوی بوده اند، شناسایی نمود. به این ترتیب، لیستی از وکلای متخصص ملکی تهیه می شود که برای انتخاب بهترین آن ها، باید جلسه معارفه ای را با هر یک از این وکلا ترتیب داد. در این جلسه از نظر وکیل در خصوص پرونده، استراتژی وی برای حل آن و مبلغ حق الوکاله، مطلع می شوید. سپس با یک جمع بندی کلی، می توان اقدام به انتخاب وکیل نمود.

10 تا از بهترین وکیل ملکی در مهرشهر کرج را بشناسید!

حمید بذرپاچ

حمید بذرپاچ

آقای حمید بذرپاچ از وکلای خوب استان البرز هستند که سال ها است به ارائه خدمات حقوقی به مردم مهرشهر می پردازند. ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق خصوصی در مقطع دکترا می باشند. جناب آقای بذرپاچ سال ها است به وکالت می پردازند و سوابق بسیاری را در کارنامه کاری خود دارند. صداقت، حسن خلق، تعهد و مسئولیت پذیری ایشان سبب جلب اعتماد و رضایت موکلین ایشان شده است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده و طلاق
 • وکالت پرونده های کیفری مانند کلاهبرداری
 • پذیرش پرونده های املاک شامل تغییر کاربری اراضی

آدرس: مهرشهر، بلوار امام خمینی

زهرا سعید پور کیلوائی

زهرا سعید پور کیلوائی

سرکار خانم زهرا سعیدپور وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در مهرشهر هستند. ایشان موفق به دریافت پروانه وکالت شده اند و همچنین عضو رسمی کانون وکلای استان نیز می باشند. خانم سعیدپور وکالت دعاوی مختلف حقوقی و کیفری را می پذیرند و سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند. مشاوره های ارائه شده توسط ایشان منجر به حل مشکلات بسیاری از موکلین شده است، به همین دلیل این وکیل با تجربه مورد اعتماد مردم قرار دارند و عنوان بهترین وکیل ملکی در مهرشهر کرج را به دست آورده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیرحضوری
 • تخصص در دعاوی خانواده، حضانت فرزندان، اجرت المثل و ارث
 • پذیرش پرونده های ملکی از جمله اختلاف در مالکیت و جهاد کشاورزی

آدرس: مهرشهر، کیان مهر، بلوار امیرکبیر، رو به روی شهرک بهاران، ساختمان سپهر 2، طبقه 4، واحد 9

شهرام رویا

شهرام رویا

جناب آقای شهرام رویا وکیل پایه یک دادگستری هستند که در حال حاضر در استان البرز به فعالیت مشغول هستند. ایشان موفق به کسب پروانه وکالت پایه یک شده و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری نیز هستند. آقای رویا پس از اتمام تحصیلات خود وکالت دعاوی مختلف حقوقی و کیفری را آغاز نمودند. همکاری با موسسات و شرکت های مختلف در کارنامه کاری ایشان دیده می شود. مشاوره های حقوقی ارائه شده توسط ایشان منجر به جلب اعتماد و رضایت موکلین شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری، آنلاین و تلفنی
 • قبول وکالت دعاوی گوناگون ملکی
 • نگارش انواع دادخواست ها، دفاعیه ها و شکوائیه ها

آدرس: مهرشهر، ابتدای بلوار ارم، جنب بانک تجارت، پلاک 24

اکرم بابائی

اکرم بابائی

خانم بابائی از فارغ التحصیلان رشته حقوق هستند که در حال حاضر به عنوان بهترین وکیل ملکی در مهرشهر کرج فعالیت می نمایند. ایشان بسیار بااخلاق، درست کار و صادق هستند و توانسته اند رضایت موکلین را جلب نمایند. خانم اکرم بابائی با تکیه بر سواد و مهارت خود سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند. ایشان در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری قبول پرونده می کنند و در دعاوی ملکی تخصص بیشتر و بالاتری بر قوانین دارند.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در دعاوی خانواده، حضانت فرزندان، اجرت المثل و ارث
 • پذیرش پرونده های کیفری از قبیل کلاهبرداری، سرقت، قتل و اعدام
 • پذیرش پرونده های ملکی از جمله اختلاف در مالکیت و جهاد کشاورزی

آدرس: مهرشهر، بلوار امام خمینی، برج الماس شهر، طبقه 5، واحد 80

اشکان حیدری

اشکان حیدری

آقای اشکان حیدری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند که حدود 16 سال سابقه وکالت دارند. ایشان ثابت کرده اند که دانش کافی برای وکالت دعاوی حقوقی و کیفری را دارند اما در دعاوی ملکی تسلط بیشتری بر قوانین دارند. جناب آقای حیدری در درصد بالایی از پرونده های تحت وکالت خود به پیروزی دست یافته اند. ایشان مشاور حقوقی با تجربه ای هستند و بسیاری از دعاوی را از طریق مشاوره حل و فصل نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری، غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • تنظیم انواع اوراق قضایی مانند دادخواست ها و لوایح
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: مهرشهر، بلوار ارم، نبش بانک ملی، ساختمان 110، طبقه 2، واحد 9  

وظایف بهترین وکیل ملکی در مهرشهر کرج

وکیل ملکی وظیفه دارد تمام تلاش خود را برای احیای حقوق موکل به کار بگیرد. البته دعاوی ملکی جزو آن دسته از پرونده ها هستند که با دریافت مشاوره قبل از هر گونه اقدامی، می توان به کاهش آن ها کمک نمود. از مهم ترین وظایف وکیل ملکی نیز، ارائه همین مشاوره ها در خصوص معاملات ملکی است. از دیگر وظایف وکیل ملکی می توان به حضور در تمام جلسات دادگاه اشاره نمود.

بهترین وکیل ملکی در مهرشهر کرج، باید تمام اقدامات لازم را در موقع مناسب خود انجام دهد تا نتیجه مورد نظر حاصل گردد. هنگامی که وکیل، وکالت دعاوی ملکی را به عهده می گیرد، باید کلیه اوراق قضایی مورد نیاز مانند دادخواست ها و شکوائیه ها را تنظیم نماید. از طرف دیگر در صورت نیاز به تجدید نظر خواهی و یا درخواست عفو و تخفیف در مجازات نیز، وکیل باید این موارد را پیگیری کرده و به نتیجه برساند.

وظایف بهترین وکیل ملکی در مهرشهر کرج

حیطه فعالیت وکیل ملکی

یک وکیل ملکی می تواند در هر موضوعی که به اموال غیر منقول ارتباط داشته باشد، وکالت نماید. ناگفته نماند یک وکیل ملکی از نظر قانونی اجازه وکالت دعاوی خانواده، طلاق، حقوقی، کیفری و غیره را نیز خواهد داشت، اما به دلیل تخصص و تجربه بیشتر در دعاوی ملکی، می تواند نتایج بهتری را در این زمینه به دست آورد.

پرونده های ملکی، چه در بخش حقوقی قرار داشته باشند و چه به عنوان پرونده کیفری و یا ثبتی مطرح شوند، در حیطه کار وکلای ملکی قرار دارند. این وکیل می تواند با دانش و تجربه خود، این پرونده ها را پیگیری نموده و در بیشتر آن ها نیز نتیجه دلخواه موکل را کسب نماید.

کلام آخر

دعاوی ملکی یکی از پرونده های موجود در محاکم قضایی هستند که توسط بهترین وکیل ملکی در مهرشهر کرج وکالت می شوند. این وکیل باید دارای دانش به روز در حیطه کاری خود باشد و بتواند با استفاده از آن ها به موکل خود کمک کند. از طریق تحقیق و جست و جو می توان اطلاعات کافی را در خصوص وکلا کسب کرد و بهترین آن ها را شناسایی نمود. وکیل ملکی وظایف متعددی را به عهده دارد که از جمله آن ها می توان به تنظیم اوراق قضایی و حضور در دادگاه اشاره نمود. این وکیل می تواند وکالت هر پرونده ای که در زمینه ملک و املاک باشد را بپذیرد. امیدواریم مطالب این مقاله برای شما آموزنده بوده باشد. از این که سایت وکیل چی را همراهی می کنید از شما کمال تشکر را داریم. آیا شما هم با مشکلات ملکی برخورد داشته اید؟ به کدام وکیل مراجعه کرده اید؟ پاسخ های خود را برای ما کامنت کنید. 

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا