وکیل

10 تا از بهترین وکیل در مراغه تبریز ⭐【سال1403】⚖️

مشکلات حقوقی روز به روز با سخت تر شدن شرایط زندگی و ناسازگاری افراد یک جامعه بیشتر می شود. وکیل یکی از اشخاص ذی صلاحی بوده که در هنگام درگیری با مسائل حقوقی به او مراجعه می شود. هر زمینه حقوقی، شهر و استانی بهترین وکلای خود را داشته که سابقه وکالت حرفه ای را دارند. مراکز فعالیتی وکلا دفاتر وکالت شخصی، موسسات حقوقی، سازمان و ارگان های دولتی، بانک ها، شرکت ها و کارخانه های خصوصی و دولتی است. در ادامه به معرفی بهترین وکیل در مراغه تبریز خواهیم پرداخت.

شرایط شرکت در آزمون وکالت کانون وکلا دادگستری

آزمون سالانه توسط کانون وکلا دادگستری و قوه قضائیه برگزار می شود. به طور کلی برای شرکت در آزمون وکالت متقاضیان باید دارای شرایط عمومی و شرایط اختصاصی باشند. پذیرفته شدگان پس از قبولی در آزمون با گذراندن دوره دو ساله کارآموزی می توانند پروانه وکالت خود را دریافت نمایند.

شرایط عمومی برای حضور در آزمون قوه قضائیه و کانون وکلا دادگستری یکسان می باشد. بر اساس قانون تنها کسانی امکان ثبت نام در این آزمون را دارند که دارای تابعیت جمهوری اسلامی ایران باشند. معتقد و متدین به احکام و مبانی دین اسلام بوده و با هیچ گروه منافق و مخالف اسلام یا احزابی که نفی ادیان الهی را در پیش دارند در ارتباط نبوده باشد. سابقه اعتیاد به مواد مخدر و مشروبات الکلی و سابقه محکومیت موثر کیفری را نداشته باشد.

شرایط اختصاصی کانون وکلا دارا بودن مدرک لیسانس به بالا از دانشکده های حقوق داخل یا خارج کشور بوده و مدرک لیسانس فقه و مبانی حقوق اسلامی هم دارای صلاحیت است، معافین دوره کارآموزی باید از جهت مدرک تحصیلی واجد شرایط باشند. دارندگان مدرک کاردانی حقوق تنها در صورت پشت سر گذاشتن واحدهای دروس دوره کارشناسی امکان شرکت در آزمون را دارند. پروانه وکالت در حوزه تهران فقط مشمول افراد چهل سال به پایین می شود.

شرایط شرکت در آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری

بهترین وکیل مراغه تبریز چه کسی است؟

بهترین وکیل در تبریز در رزومه خود وکالت همه دعاوی و مشکلات حقوقی را ثبت کرده و تنها در یک یا دو حوزه به طور تخصصی فعالیت می کند. از سطح تحصیلاتی مطلوبی برخوردار بوده و دانش حقوقی خود را محدود به دوره تحصیلش نمی بیند. کار آزموده بوده و با موقعیت سنجی مناسب، شروع به بیان ادعاهای موکل خود می کند. تنها به دنبال رعایت همه موازین قانونی و انجام وظیفه به نحوه احسنت است و نتیجه نهایی اولویت اولش نیست.

بهترین وکیل مراغه تبریز کسی است که کوچک ترین خطاها را هم مجاز نمی داند و آینده نگر است.  با مهارت از سختی ها عبور کرده و توانایی کنترل شرایط بحرانی را دارد. حساب و کتاب شده مراحل دادرسی به دعاوی را طی کرده و اقدامات خود را از پیش تعیین می کند. از گفته ها و ادعاهای طرف مقابل بابت اجرای عدالت به نحوه قابل قبولی استفاده می کند. از هیچ حقه و فریبی در کار برای ضایع کردن حق دیگری استفاده نمی کند.

10 تا از بهترین وکیل مراغه تبریز را بشناسید!

مهدی شیری

مهدی شیری

ایشان بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مراغه تبریز می باشند. آقای شیری از سال 1389 مشغول به وکالت شده و بیش از 12 سال است که سابقه دارند. این وکیل خبره پروانه وکالت خود را از کانون وکلا دادگستری به شماره 1427 دریافت نموده است. مهدی شیری در همه امور حقوقی دارای سواد حقوقی هستند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی آنلاین و حضوری
 • متخصص دعاوی تصادفات رانندگی
 • متخصص دعاوی سوانح ناشی از کار
 • وکالت امور خانواده، کیفری، حقوقی، ثبتی و اداری

آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه

منیژه آدمیزاد

منیژه آدمیزاد

سرکار خانم آدمیزاد از بهترین وکیل مراغه تبریز بوده و دارای سطح پایه یک دادگستری می باشند. خانم منیژه آدمیزاد بسیار مسلط و با اعتماد به نفس بوده و در دادگاه ها از موکل خود با ارائه مدارک لازم دفاع می کنند. ایشان حدود 17 سال است که وکالت را به طور رسمی آغاز کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تبحر در حل دعاوی طلاق، مهریه و مطالبه نفقه فرزند
 • تبحر در حوزه های جعل اسناد، خیانت در امانت و سرقت
 • وکالت امور شرکتی و تجاری نظیر ثبت برند، کارشناس حقوقی و مشاوره

آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه، خیابان دادگستری، رو به روی کلانتری 11، طبقه 2

نوید شهباز زاده روشتی

نوید شهباز زاده روشتی

جناب آقای شهباز زاده روشتی وکیل پایه یک دادگستری با 3 سال سابقه وکالت از بهترین وکیل مراغه تبریز هستند. ایشان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و عضو کانون وکلا می باشند. آقای نوید شهباز زاده روشتی در دعاوی اقتصادی، شهرداری، راهنمایی و رانندگی، دعاوی اداری و کیفری دارای توانایی هستند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری، اینترنتی و تلفنی
 • وکالت حرفه ای دعاوی قتل و قصاص
 • وکالت امور ملکی و تملک آپارتمان ها
 • وکالت تخصصی جرائم علیه اخلاق و عفت عمومی

آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه، میدان کوره خانه، مجتمع میلاد نور، طبقه 4، واحد 15

مریم یوسفی

مریم یوسفی

خانم یوسفی وکیل پایه یک دادگستری، از سال 1395 پروانه وکالت خود را از کانون وکلا دادگستری به ثبت رساندند. شماره پروانه وکالت ایشان 34310 بوده و مجوزهای لازم برای فعالیت در دفتر شخصی خود را دارا هستند. خانم مریم یوسفی با تدبیر و چاره اندیشی اغلب پرونده های خود را با پیروزی ختم کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • نگارش متون قضایی مانند تعهدنامه ها و وکالت نامه ها
 • تخصص در امور انحصار وراثت، کلاهبرداری، جرائم علیه اموال و سرقت

آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه، خیابان شیخ تاج، بالاتر از چاپ مهرگان

محمد افخمی ورجوی

محمد افخمی ورجوی

ایشان وکیلی حاذق و توانمند در حوزه های مختلف حقوقی بوده و بیش از 15 سال است که شغل وکالت را در پیش گرفته اند. آقای افخمی ورجوی بهترین وکیل مراغه تبریز به شمار می روند. این وکیل آگاه در پرونده های خود ابتدا برای ایجاد سازش و تفاهم اقدام کرده و سپس از طریق قانون وارد عمل می شود. محمد افخمی ورجوی با تدوین مدارک و اسناد قابل اثبات در دادگاه پرونده های بسیاری را برنده شده است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • تنظیم قراردادهای تجاری و شرکتی
 • طرح شکوائیه ها، دادخواست ها و لوایح
 • وکالت دعاوی طلاق، فروش مال غیر، ثبت اسناد و قتل

آدرس: آذربایجان شرقی، مراغه، خیابان کاشانی، نرسیده به میدان قطب، پاساژ نور، طبقه 1

اهمیت دریافت مشاوره از بهترین وکیل مراغه تبریز

عموما افراد در رابطه با رسیدگی به دعاوی یا مسائل حقوقی اطلاعات چندانی ندارند و ترجیح می دهند که امور خود را به یک وکیل زبردست واگذار کنند. برای این که از ویژگی ها و مهارت یک وکیل باخبر شده می توان در یک جلسه مشاوره و ملاقات او را از همه جوانب سنجید و سپس برای عقد قرارداد وکالت اقدام کرد. با بیان انتظارات خود از وکیل از حیطه تخصصی او مطلع شده و قدرت سخنوری وی ارزیابی می شود.

مشاوره می­ تواند در هر موضوع و زمانی باشد.گاهی اوقات شخص در مورد مراحل پیگیری پرونده خود هیچ اطلاعی ندارد و با مشورت و راهنمایی با یک متخصص حقوقی به امور واقف می شود. اکثر مشاوره های حقوقی با هدف برقراری صلح و عدالت در مراحل اولیه دعوی انجام می شود که این کار خود تاثیر بسزایی در ایجاد فرهنگ عدالت طلبی دارد.

دریافت مشاوره از وکیل، پیش از اقدامات حقوقی برای رسیدگی به موضوع پرونده باعث ایجاد اعتماد طرفین شده و موکل همه نکات لازم و تاثیرگذار در روند پرونده را به وکیل خود اطلاع می­ دهد. از طرفی اگر درگیری ها و مشکلات با گفت و گو و دخالت وکیل حل و فصل شوند دیگر نیازی به حضور در جلسات دادگاه و طی کردن پروسه طولانی دادخواهی نیست و در هزینه و زمان شاکی و متشاکی هم صرفه جویی می شود.

اهمیت دریافت مشاوره از بهترین وکیل مراغه تبریز

نحوه پرداخت حق الوکاله بهترین وکیل مراغه تبریز

حق الوکاله دستمزدی است که موکل در ازای انجام امور شخصی و حقوقی خود به وکیل می پردازد. روش های بسیاری برای پرداخت این مبلغ وجود دارد. مقدار این کمیت از جانب هیچ ارگان و سازمانی تعیین نشده و به توافق طرفین بستگی دارد. در بعضی نوع وکالت، حق الوکاله بر اساس نتیجه تعیین شده و موکل آن را به روش انتخابی تقدیم می کند. دستمزد وکیل باید در دو بخش یکی بعد از به جریان انداختن پرونده و دیگری پس از صدور حکم قاضی پرداخت شود.

اگر وکیل نتایج پرونده را مطلوب حاصل نکند، موکل موظف به پرداخت حق الوکاله است مگر در مواردی که با ارائه مدرک وکیل را به عنوان مقصر معرفی کرده و درخواست جبران خسارت کند. با عقد قرارداد وکالت و رضایت وکیل، موکل می تواند حق الوکاله را به صورت قسطی بپردازد. روش های وصول حق الزحمه وکیل شامل، صدور چک، پرداخت نقدی و دریافت رسید، جابه جایی مبلغ توسط بانک، پرداخت آنلاین و حواله می شود.

کلام آخر

هر پرونده و دعاوی با توجه به موضوع به تخصص وکیل نیاز دارد. کسی که تصمیم به اختیار کردن وکیل دارد، وقت کافی برای بررسی و مقایسه خصوصیات وکیل را ندارد به همین دلیل بهتر است که از تجارب دیگران بهره مند شده و یا به سایت های معتبر حقوقی برای دریافت اطلاعات مراجعه کند. بهترین وکیل در مراغه تبریز باید سابقه وکالتی خوبی داشته باشد. در این مقاله وکیل چی با تلاش برای کمک در انتخاب وکیل تان با شما همراه بود امیدواریم از این محتوا لذت برده باشید. اگر نظرات و پیشنهاداتی دارید با ما در میان بگذارید.

4.5/5 - (4 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا