وکیل

10 تا از بهترین وکیل محمد شهر ⭐【سال1403】⚖️

هدف از نگارش این مقاله، معرفی بهترین وکیل محمد شهر استان البرز است. هر انسانی در زمان وجود مشکلات و گرفتاری ها، به دنبال یافتن راه حل مناسب برای آن ها است. در واقع در هنگام بروز مشکلات باید با در نظر گرفتن همه جوانب موضوع و مشورت با دیگران بهترین راه حل را انتخاب نمود. اقدامات نادرست نه تنها به حل شدن مشکلات کمک نمی کنند بلکه شرایط را پیچیده تر می نمایند. راه حل مناسب برای مشکلات قانونی، مراجعه به محاکم قضایی و پیگیری پرونده در مسیر درست می باشد. لازم است در این مسیر از یک فرد کاربلد و با تجربه راهنمایی بگیریم تا احتمال موفقیت افزایش یابد. وکیل فردی است که در زمینه موضوعات حقوقی تجربه و دانش کافی را دارند. اگر شما هم با مشکلات حقوقی رو به رو هستید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل محمد شهر چه کسی است؟

وکیل به کسی گفته می شود که از جانب شخصی دیگر برای دفاع از او در محاکم قضایی وکالت داشته باشد. اما دادگاه به هر کسی اجازه نمی دهد که چنین مسئولیتی را به عهده بگیرد. برای کسب این موقعیت داشتن شرایطی از جمله تحصیلات و دانش حقوقی مورد نیاز است. همچنین یک وکیل برای حضور در دادگاه باید پروانه وکالت دریافت کند.

بهترین وکیل در محمد شهر پروانه وکالت درجه یک را اخذ نموده است و به همین دلیل هم در تمام حوزه ها اجازه فعالیت دارد. اما به دلیل گستردگی شاخه های حقوق و همچنین تخصصی بودن امر وکالت، یک وکیل نمی تواند در تمامی بخش ها بهترین عملکرد را داشته باشد. هر وکیل در یک یا چند حوزه حقوقی، با داشتن اطلاعات به روز، تجربه، مهارت، سخنوری و بسیاری ویژگی های دیگر، می تواند نتایج قابل قبول را به دست آورد.

بهترین وکیل کرج، با موکلین خود رفتاری محترمانه دارد. وی تلاش می کند موکلین خود را به حقوق خود برساند تا هم به آن ها کمک کرده باشد و هم خود به شهرت و محبوبیت دست یابد. مجموعه این شرایط سبب شناخته شدن وکیل با عنوان بهترین وکیل خواهد شد.

بهترین وکیل محمد شهر چه کسی است؟

دست مزد بهترین وکیل محمد شهر

وکالت یک شغل است و وکیل از طریق قبول وکالت پرونده های مختلف کسب درآمد می کند. پس طبیعی است که در مقابل ارائه خدمات خود هزینه ای را به عنوان دست مزد و یا حق الوکاله دریافت نماید. میزان این هزینه به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهم ترین آن ها توافق طرفین است. وکیل و موکل قبل از انعقاد قرارداد، در خصوص حق الوکاله صحبت نموده و به توافق می رسند. آن چه اهمیت دارد این است که هر دو طرف نسبت به مبلغ توافق شده، رضایت داشته باشند.

باید گفت که رضایت طرفین تحت تاثیر موارد گوناگونی می باشد. شهر محل وکالت، هزینه ها و سبک زندگی آن ها، بر میزان دست مزد وکیل موثر است. از دیگر موارد تاثیرگذار می توان به موضوع پرونده اشاره نمود. برخی موضوعات مانند مسائل ملکی بسیار هزینه بر هستند و برخی دعاوی ساده تر هزینه های کمتری را به همراه دارند. لازم به ذکر است، تخصص و مهارت وکیل هم در خصوص مبلغ حق الوکاله تعیین کننده است. برخی وکلا به دلیل داشتن شهرت زیاد، هزینه های هنگفتی را دریافت می کنند.

10 تا از بهترین وکیل محمد شهر را بشناسید!

زهرا عزیزی

زهرا عزیزی

سرکار خانم زهرا عزیزی جزو وکلای توانمند استان البرز هستند که در حال حاضر در محمد شهر به فعالیت حقوقی می پردازند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود توانسته اند پروانه وکالت پایه یک را از کانون وکلا دریافت نمایند. خانم عزیزی با کسب موفقیت های بسیار در بین مردم شناخته شده اند و جایگاه ویژه ای را به دست آورده اند. ایشان حدود 5 سال است که به وکالت مشغول هستند و در این سال ها پرونده های بسیاری را وکالت نموده اند. کسب موفقیت در درصد بالایی از این دعاوی نشانه مهارت، توانایی و تجربه بالای این وکیل مجرب است.

تخصص و مهارت:

 • قبول دعاوی خانواده، مهریه و طلاق
 • ارائه مشاوره های حضوری، آنلاین و تلفنی
 • تخصص در پرونده های دیات، قصاص، اجراییات و مطالبه وجه

آدرس: کرج، محمد شهر، بلوار امام خمینی، نبش بلوار دشت بهشت، برج قائم، طبقه 3، واحد 19

اکرم بابایی

اکرم بابایی

خانم بابایی  وکیل پایه یک دادگستری در البرز هستند که در محمد شهر به ارائه خدمات حقوقی می پردازند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری هستند و دارنده پروانه وکالت می باشند. سرکار خانم اکرم بابایی در خصوص پرونده های ثبتی، ملکی و حقوقی تسلط دارند و حدود 5 سال است که به وکالت مشغول هستند. ایشان طی سالیان وکالت خود تعداد قابل توجهی پرونده را در حوزه های مختلف را وکالت کرده اند و در درصد بالایی از آن ها توانسته اند به پیروزی برسند. ایشان موفق شده اند عنوان بهترین وکیل محمد شهر را به دست آورند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری، آنلاین و تلفنی
 • نگارش و تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند قراردادها
 • پذیرش وکالت در پرونده های خانواده، طلاق، مهریه و نفقه

آدرس: محمد شهر، بلوار امام خمینی، برج الماس، طبقه 5، واحد 80

محبوبه محمدبیگی

محبوبه محمدبیگی

سرکار خانم محمدبیگی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در  استان البرز هستند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک هستند و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان نیز می باشند. خانم محبوبه محمدبیگی حدود یک دهه است که به ارائه خدمات حقوقی به مردم محمد شهر مشغول هستند. ایشان با تکیه بر دانش و معلومات حقوقی خود تعداد زیادی از پرونده های تحت وکالت را با موفقیت به پایان رسانده اند. مراجعین و موکلین ایشان از راهنمایی ها و مشاوره های حقوقی ایشان رضایت دارند و آن ها را عامل حل مشکلات خود می دانند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم کلیه قراردادهای داخلی و خارجی
 • نگارش کلیه اوراق قضایی مانند لوایح و شکوائیه
 •  قبول وکالت دعاوی طلاق توافقی و حضانت فرزندان

آدرس: محمد شهر، بلوار امام خمینی، کوچه عطار، ساختمان اول، طبقه فوقانی دندانپزشکی

علیرضا اکبری

علیرضا اکبری

آقای علیرضا اکبری وکیل فعال در استان البرز و محمد شهر هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شدند. جناب آقای اکبری در طی سال های وکالت خود تعداد قابل توجهی پرونده حقوقی، کیفری، خانواده و ثبتی را وکالت نمودند اما در برخی حوزه ها تسلط بیشتری بر قوانین دارند. درصد قابل توجهی از دعاوی تحت وکالت ایشان با نتایج مطلوب و مورد نظر موکل به سرانجام رسیده اند. همکاری با موسسات و شرکت ها دولتی و خصوصی در کارنامه کاری ایشان به چشم می خورد.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در پرونده های خانواده، طلاق و مهریه
 • وکالت پرونده های ملکی مانند اختلاف در مالکیت و شهرداری
 • قبول پرونده های کلاهبرداری، خیانت در امانت، جعل و تحصیل مال از طریق نامشروع

آدرس: کرج، خیابان طالقانی، پایین تر از میدان آزادگان، بعد از مسجد، بن بست هجرت، پلاک 92

محمود سرایانی

محمود سرایانی

جناب آقای محمود سرایانی در دسته وکلای خوب و شناخته شده استان البرز قررار دارند. ایشان موفق به دریافت پروانه وکالت شدند و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان نیز هستند. آقای سرایانی حدود 7 سال است  که وکالت دعاوی مختلف را انجام داده و در درصد قابل توجهی از آن ها به موفقیت دست یافته اند. ایشان با موسسات و شرکت های مختلفی به عنوان وکیل و مشاور همکاری نموده اند. جناب محمود سرایانی امکان دریافت مشاوره های غیر حضوری را نیز برای مراجعین خود فراهم نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده و طلاق
 • تخصص در دعاوی ملکی و تملک آپارتمان ها
 • تنظیم اوراق قضایی از جمله دادخواست ها و شکوائیه ها

آدرس: البرز، محمد شهر، خیابان امام خمینی 44، بن بست 24

اصلی ترین ویژگی های بهترین وکیل

هر فرد برای شناخته شدن در کار و حرفه خود نیازمند داشتن زمینه های مناسب آن حرفه است. وکالت هم از این قاعده مستثنی نیست و یک وکیل برای دست یابی به موفقیت باید زمینه های آن را داشته باشد. اصلی ترین ویژگی وکیل داشتن معلومات حقوقی بالا است که باید با استفاده از آن ها از موکل خود دفاع کند.

تسلط بر قوانین حقوقی در شغل وکالت شرط لازم است، اما کافی نیست. در واقع وکیلی موفق خواهد شد که بتواند اطلاعات خود را به عرصه عمل برساند. توانایی به کارگیری قوانین در حضور دادگاه در جهت حمایت از حقوق موکل از جمله ویژگی های مهم یک وکیل است. لازمه این هدف، داشتن قدرت بیان، سخنوری، مهارت های ارتباطی، طرز بیان و اعتماد به نفس است.

پشتکار و سرسختی هم از دیگر ویژگی های یک وکیل موفق است. در جریان برخی پرونده های پیچیده، ممکن است مشکلات بسیاری ایجاد شود و وکیل باید دست از تلاش برندارد و تا آخرین لحظه پیگیری ها و اقدامات لازم را انجام دهد.

اصلی ترین ویژگی بهترین وکیل

اوراق قضایی چیست؟

برای طرح هر خواسته و موضوعی در محاکم قضایی باید خواسته خود را ثبت نمایید. مدارکی را نیز که لازم است باید به شکل های مشخص تهیه شده و به دادگاه ارائه گردد. به این نوشته ها و مدارک اوراق قضایی می گویند. برای مثال جهت طرح دعوا در پرونده های حقوقی، باید دادخواست تنظیم شود. دادخواست در دعاوی کیفری، شکوائیه نامیده می شود. هر یک از این دادخواست ها، شکوائیه ها، لوایح و مدارک مشابه را اوراق قضایی می گویند. در صورتی که وکالت خود را به یک وکیل بسپارید، تنظیم و ارائه این اوراق جزو وظایف وکیل است.

کلام آخر

در این مقاله، بهترین وکیل محمد شهر را به شما عزیزان معرفی نمودیم تا در صورت لزوم بتوانید به آن ها مراجعه نمایید. یک وکیل خوب باید پروانه وکالت دریافت کرده تا بتواند اجازه حضور در دادگاه و ایفای نقش وکیل مدافع را به عهده بگیرد. لازم است که این شخص دارای سواد کافی و تسلط بر قوانین حوزه های تخصصی خود باشد. برخورد مناسب، تعهد، تلاش، پشتکار و قدرت بیان از دیگر ویژگی های یک وکیل خوب است. وکیل در قبال انجام امورات مشخص، هزینه ای را دریافت می کند که به موضوع پرونده، تخصص وکیل و توافق طرفین بستگی دارد. امیدواریم مطالب ارائه شده در این مقاله برای شما خوانندگان گرامی مفید و کاربردی بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید صمیمانه از شما سپاسگزاریم. در سایت وکیل چی پذیرای پیشنهادات و نظرات ارزنده شما عزیزان هستیم.  

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − نه =

دکمه بازگشت به بالا