وکیل

10 تا از بهترین وکیل در یافت آباد❤️【سال1403】✅

اشخاصی که درگیر پرونده های حقوقی هستند به یک وکیل نیاز دارند که بتواند از حقوق آن ها دفاع نماید. زیرا پیگیری چنین اموری نیاز به داشتن اطلاعات حقوقی و آگاهی از قوانین دارد که مستلزم مراجعه به وکیل می باشد. وکالت دارای حوزه های تخصصی متفاوتی است که هر یک از وکلا در یک زمینه به تخصص رسیده اند. وکیل با به کار گیری مهارت و تجربیات خود، بهترین و مناسب ترین راه حل را برای پرونده موکل می باید و بهترین نتیجه ممکن را کسب می نماید. در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل در یافت آباد را به شما معرفی می کنیم. اگر شما هم به دنبال یک وکیل خوب در یافت آباد هستید، با ما همراه باشید. 

بهترین وکیل در یافت آباد کیست؟ 

بهترین وکیل در یافت آباد وکیلی است که دارای تحصیلات حقوقی باشد و بتواند از حقوق موکل خود دفاع کند. وی باید در زمینه وکالت و به کار گیری قوانین تجربه کسب نموده باشد. یک وکیل خوب با اعتماد به نفس و قدرت بیان بالا، دفاعیه های لازم را به دادگاه ارائه می نماید. به عبارتی، وکیل تمام توان خود را برای اثبات حقوق موکل خود در همه جنبه ها به کار می گیرد. تعهد و وفاداری وکیل در مسیر پیگیری پرونده از اهمیت زیادی برخوردار است. وکیل باید به سوگند خود مبنی بر دفاع از حق پایبند باشد.

بهترین وکیل در شرق تهران تجربه و سابقه کافی برای وکالت پرونده های مختلف را دارد. وکیل حرفه ای روش مخصوص به خود را برای وکالت دعاوی مختلف دارد و بهترین راه حل ها را می یابد. وکیل با تجربه علاوه بر کسب دانش حقوقی در همه حوزه ها، یک یا چند حوزه که در آن ها توانایی بیشتری دارد را به صورت جدی و مستمر پیگیری می کند تا در آن حوزه به تخصص برسد. 

بهترین وکیل در یافت آباد کیست؟

مشاوره حقوقی بهترین وکیل در یافت آباد 

وکیل تنها وکالت پرونده ها را به عهده نمی گیرد، بلکه مجموعه ای از خدمات حقوقی توسط ایشان انجام می شود. یکی از خدماتی که وکلا ارائه می کنند و آثار مثبت فراوانی هم دارد، مشاوره های حقوقی است. مشاور حقوقی مانند وکیل دارای سواد و تجربه حقوقی است اما در آزمون وکالت شرکت ننموده و پروانه وکالت دریافت نکرده است. اما وکلا هم می توانند این مشاوره ها را ارائه دهند و هزینه کمتری نیز دریافت کنند. 

تعداد قابل توجهی از مشکلات موکلین با مشاوره های حقوقی به صلح و سازش ختم شده اند. بیشتر موکلین نسبت به قوانین حقوقی آگاهی ندارند و همین امر سبب می شود درگیر پرونده هایی شوند که در آن حقی ندارند. دریافت مشاوره حقوقی از طرح دعوای بی نتیجه و صرف وقت و هزینه برای پیگیری آن جلوگیری می کند. 

بهترین وکیل در یافت آباد به دلیل داشتن تجربه در پیگیری پرونده های مشابه، راه حل های نتیجه بخش را به موکلین خود معرفی می کند. مشاوره گرفتن از وکیل برای پیگیری پرونده روشی است که مناسب افرادی است که توانایی مالی برای هزینه وکیل ندارند.  

10 تا از بهترین وکیل در یافت آباد را بشناسید! 

حسین فرحزادی 

حسین فرحزادی 

جناب آقای حسین فرحزادی از وکلای معروف و شناخته شده در استان تهران هستند. ایشان در حال حاضر در یافت آباد فعال هستند و به مردم این منطقه خدمات حقوقی ارائه می نمایند. آقای فرحزادی دارای پروانه وکالت پایه یک می باشند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری مرکز نیز هستند. مشاوره های حقوقی آقای حسین فرحزادی سبب حل و فصل بسیاری از پرونده ها شده است. ایشان چندین سال است که وکالت دعاوی حقوقی، کیفری و ملکی مختلف را می پذیرند و با علم و آگاهی خود توانسته اند درصد بالایی از این پرونده ها را به نتیجه مطلوب برسانند.  

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی تخصصی حضوری و غیر حضوری 
 • تدوین و نگارش انواع قراردادها، دادخواست ها و اوراق قضایی 
 • پذیرش وکالت پرونده های ملکی، حقوقی، کیفری، ثبتی و خانواده 

آدرس: یافت آباد، میدان معلم، ساختمان ترنج، طبقه سوم شرقی، ( آسانسور سمت راست ) ، واحد ۴

شماره تماس: 09124937330

کامران زندیه راد 

کامران زندیه راد

آقای زندیه راد وکیل پایه یک دادگستری فعال در استان تهران و محله یافت آباد هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود پروانه وکالت پایه یک را دریافت کردند و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز نیز می باشند. جناب آقای کامران زندیه راد به دلیل کسب موفقیت های بسیار در عرصه وکالت به عنوان بهترین وکیل در یافت آباد شناخته شده اند. ایشان حدود دو دهه است که به وکالت مشغول هستند و پرونده های حقوقی و کیفری مختلفی را وکالت نموده اند. تعداد بالای پرونده های همراه با پیروزی ایشان، گواه تخصص، تجربه و علم بالای ایشان است. 

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره تخصصی حضوری 
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • نوشتن دادخواست، لایحه، شکوائیه و دفاعیه 

آدرس: تهران، یافت آباد، میدان معلم، ساختمان ترنج، طبقه 4 غربی، واحد 3 

سید محسن موسوی سامه 

سید محسن موسوی سامه

جناب آقای موسوی یکی دیگر از وکلای معروف و توانمند استان تهران هستند. ایشان سال ها است به شغل وکالت و ارائه خدمات حقوقی به مردم یافت آباد مشغول هستند. ایشان پس از اخذ پروانه وکالت پایه یک فعالیت حقوقی خود را آغاز نمودند. آقای سید محسن موسوی سامه با تکیه بر دانش و تجربه خود در بسیاری از پرونده ها نتایج مورد نظر موکلین را کسب کرده اند. حسن خلق، پشتکار، هوش، تعهد و تلاش همه جانبه برای دفاع از موکل از ویژگی های این وکیل کارکشته است که منجر به جلب رضایت مردم شده است. آقای موسوی حدود یک دهه فعالیت حقوقی دارند و سابقه درخشانی را در این مدت به ثبت رسانده اند.

تخصص و مهارت: 

 • توانمندی در تنظیم انواع قراردادها 
 • تخصص در دعاوی خانواده اعم از طلاق، مهریه و حضانت فرزندان 
 • پذیرش پرونده های املاک مانند موجر و مستاجر، شهرداری و منابع طبیعی 

آدرس: یافت آباد، بلوار معلم، میدان معلم، ساختمان ترنج، طبقه 4 غربی، واحد 33  

محسن قره داغی 

محسن قره داغی

جناب آقای محسن قره داغی وکیل پایه یک دادگستری هستند که در حال حاضر در یافت آباد فعالیت می نمایند. ایشان دارنده پروانه وکالت پایه هستند و همچنین در کانون وکلای دادگستری استان تهران عضویت دارند. آقای قره داغی سواد حقوقی کافی برای وکالت پرونده های مختلف را دارند اما در بخشی از حوزه ها تخصص و تبحر بیشتری دارند. مشکلات تعداد قابل توجهی از موکلین با مشاوره ها و راهنمایی های ایشان حل  فصل شده و به همین دلیل مردم به این وکیل با تجربه اعتماد دارند. 

تخصص و مهارت: 

 • تدوین قراردادهای داخلی و خارجی 
 • ارائه مشاوره حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی، کیفری و ملکی گوناگون 

آدرس: چهار راه یافت آباد، بلوار معلم، میدان معلم، ساختمان ترنج 

حمید حسنخانی 

حمید حسنخانی

آقای حمید حسنخانی جزو وکلای خوب و شناخته شده در استان تهران  می باشند. ایشان در عرصه وکالت بسیار با تجربه هستند و تمام تلاش خود را برای حمایت از حقوق موکل به کار می گیرند. درصد بالای موفقیت ایشان سبب ایجاد سابقه درخشان و کسب عنوان بهترین وکیل در یافت آباد شده است. مراجعین جناب حسنخانی از ایشان رضایت دارند و مشاوره های ایشان را مسبب حل مشکلات حقوقی خود می دانند. همکاری با موسسات و شرکت های حقوقی مختلف در کارنامه کاری ایشان دیده می شود. از ویژگی های ایشان می توان به مسئولیت پذیری، اخلاق خوب، تعهد و انصاف در دریافت حق الوکاله اشاره کرد. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی 
 • پذیرش پرونده های حقوقی و کیفری مختلف 

آدرس: یافت آباد، میدان معلم، ساختمان ترنج، طبقه اول غربی، واحد 3 

حامد ستاری 

حامد ستاری

آقای حامد ستاری از وکلای خوب تهران هستند که سال ها است به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر می پردازند. پروانه وکالت شماره 20666 صادره از قوه قضاییه متعلق به ایشان است. مدرک تحصیلی جناب ستاری در حوزه حقوق است که پس از کسب آن فعالیت حقوقی خود را آغاز نمودند. ایشان حدود 15 سال در پرونده های کیفری، خانواده، ثبتی و ملکی فعالیت نموده اند. صداقت، حسن خلق، تعهد و مسئولیت پذیری ایشان سبب جلب اعتماد و رضایت موکلین ایشان شده است. 

تخصص و مهارت: 

 • وکالت پرونده های خانواده و هویت قانونی، ثبت احوال و سرپرستی و قیومیت 
 • وکالت پرونده های حوزه اعمال منافی عفت و اخلاق مانند شرب خمر، زنا، لوط و تجاوز 
 • پذیرش پرونده های املاک شامل اختلاف در مالکیت، املاک، شهرداری و ثبت اسناد و املاک 

آدرس: شهرک ولیعصر، خیابان دوازده متری شریعتی، پلاک 267، واحد 2  

تقی هاشمی 

تقی هاشمی

آقای هاشمی وکیل پایه یک دادگستری فعال در تهران هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات حقوقی خود موفق به دریافت پروانه وکالت از کانون وکلا شدند. جناب آقای تقی هاشمی با به کار گیری مهارت و تخصص خود پرونده های بسیاری را به نتیجه مطلوب رسانده اند. ایشان علاوه بر وکالت، در زمینه ارائه مشاوره های حقوقی هم تبحر دارند و بسیاری از پرونده ها را از این طریق به سرانجام رسانده اند. همکاری با موسسات و شرکت های مختلف به عنوان وکیل و مشاور در کارنامه کاری ایشان به چشم می خورد. 

تخصص و مهارت: 

 • وکالت پرونده های کلاهبرداری، جعل، خیانت در امانت  
 • پذیرش پرونده های مالی، تجاری، قراردادها، داوری، مناقصات، سفته و برات 
 • تخصص در دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، جهاد کشاورزی و سرقفلی 

آدرس: تهران، محله نیلوفر، خیابان صابونچی، پلاک 42، واحد 302 

ویژگی های بهترین وکیل در یافت آباد 

یک وکیل خوب ویژگی های بسیاری دارد که به سبب آن ها به عنوان بهترین وکیل شناخته شده است. در این قسمت به برخی از این ویژگی ها اشاره می کنیم. 

 • سواد حقوقی: یک وکیل با تجربه باید سواد حقوقی بالایی داشته باشد و بر قوانین حقوقی احاطه کامل داشته باشد. 
 • شجاعت: یکی از ویژگی های بهترین وکیل در یافت آباد شجاعت و شهامت است. یک وکیل باید جسارت پیگیری پرونده های مختلف را داشته باشد خصوصا در زمینه دعاوی کیفری این موضوع اهمیت بیشتری دارد.  
 • انگیزه: هر فرد برای انجام هر کاری باید انگیزه داشته باشد تا بتواند آن را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. انگیزه کمک به فرد مظلوم، پیشرفت خود و کسب شهرت و محبوبیت از جمله مواردی است که سبب می شود وکیل تمام تلاش خود را برای حمایت از موکل به کار بگیرد. 
 • تجربه: از مهم ترین ویژگی های وکیل خوب داشتن تجربه است. تجربه پیگیری پرونده های مختلف تاثیر مستقیمی در کسب نتایج مطلوب دارد. 
ویژگی های بهترین وکیل در یافت آباد

مراحل وکیل شدن  

برای وکیل شدن نیاز به پشت سر گذاشتن مراحل مختلفی است که اولین مرحله آن تحصیل در رشته های مرتبط با وکالت مانند حقوق، فقه و معارف اسلامی است. پس از این مرحله  نیز متقاضی باید در آزمون وکالت شرکت نموده و در آن هم حد نصاب نمره قبولی را کسب کند.  

پس از آن، نوبت به دروران کارآموزی می رسد. متقاضی وکالت باید 18 ماه در دفتر وکالت یک وکیل به عنوان کارآموز فعالیت نماید. فلسفه این دوران این است که فرد با نحوه وکالت، شیوه دادرسی دعاوی مختلف و به کار گیری قوانین در مسیر پرونده آشنا شود تا به موفقیت برسد و بتواند از حقوق موکلین خود دفاع کند. پس از گذراندن این مراحل، فرد مورد نظر می تواند پروانه وکالت دریافت کرده و پرونده های مختلف را برای وکالت بپذیرد. 

کلام آخر 

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل در یافت آباد را به شما معرفی نمودیم. وکیل برای کسب موفقیت باید شرایط لازم را داشته باشد و ویژگی های مورد نیاز این شغل را نیز داشته باشد. از وکیل می توان برای حل مشکلات خود مشاوره حقوقی دریافت کرد و در مسیر پیگیری پرونده ها از این راهنمایی ها استفاده نمود. تجربه یکی از موارد مهم در شغل وکالت است و به همین دلیل هم دوران کارآموزی برای وکلا در نظر گرفته می شود. در صورت لزوم می توانید با شماره های وکلای معرفی شده در مقاله تماس حاصل فرمایید. امیدواریم این اطلاعات به افرادی که به دنبال یک وکیل خوب هستند کمک کرده باشد. از همراهی شما تا پایان مقاله بسیار سپاسگزاریم و در سایت وکیل چی منتظر نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان هستیم.   

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا