وکیل

10 تا از بهترین وکیل در ولنجک⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل در ولنجک را به شما معرفی کنیم. در هنگام بروز مشکلات قانونی که منجر به شکایت و مراجعه به دادگاه می شود بحث وکیل مطرح می شود. به دلیل تخصصی بودن قوانین و انجام مراحل دعاوی پیگیری امور مربوط به آن توسط افراد عادی امکان پذیر نیست، به همین سبب انتخاب بهترین وکیل در ولنجک اهمیت زیادی دارد. قانون هم حق انتخاب وکیل را برای همه افراد در نظر گرفته است حتی برای افرادی که توانایی گرفتن وکیل را ندارند وکیل تسخیری انتخاب می کند. برای بالا بردن اطلاعات حقوقی خود در مورد بهترین وکیل با ما همراه باشید.

بهترین وکیل در ولنجک چه کسی است؟

یک وکیل خوب کسی است که دارای پروانه وکالت باشد. یعنی پس از گذراندن دوران تحصیل خود در رشته حقوق، در آزمون وکالت شرکت کرده و پذیرفته شده باشد. بهترین وکیل در ولنجک باید اخلاق حرفه ای داشته باشد، در واقع یک وکیل خوب باید با همکاران خود در کنار رقابت رابطه دوستانه نیز داشته باشد.

بهترین وکیل در تهران باید قدرت بیان و تحلیل بالایی داشته باشد تا بتواند بهترین دفاع را از موکل خود انجام دهد. از نشانه های یک وکیل موفق دقت و تمرکز بر روی پرونده ها است تا اطلاعات مفید را از لابه لای پرونده بیرون بکشد و به نتیجه دلخواه خود برسد.

یک وکیل خوب نسبت به تمام وظایف قانونی خود مطلع است و سعی می کند با جمع آوری ادله کافی از موکل خود دفاع کند. وی هیچ گاه از موکلی که ادعای بی اساس و بر خلاف قانون دارد دفاع نمی کند و همواره وجدان کاری و اخلاقی را سرلوحه کار خود قرار می دهد.

بهترین وکیل در ولنجک چه کسی است؟

وظایف بهترین وکیل در ولنجک چیست؟

برای واگذار کردن وکالت به یک وکیل قراردادی میان موکل و وکیل منعقد می شود که طی آن تمامی وظایف هر یک از طرفین مشخص می شود. وکیل یک سری وظایف و تعهداتی نسبت به موکل خود دارد که مطابق ماده 76 آیین نامه اجرایی تصویب شده است. در این قسمت به بیان این وظایف می پردازیم.

 • یکی از وظایف وکلا این است که قبل از طرح شکایت و در کل مسیر پیگیری پرونده برای صلح و آشتی میان طرفین دعوا تلاش کند.
 • وکیل وظیفه دارد در متن قرارداد تمام نکات قانونی و حقوقی لازم را ذکر کند. همچنین لازم است که مبلغ دقیق دستمزد خود را شفاف و واضح در قرارداد قید نماید. یک نسخه از این قرارداد باید به موکل تحویل داده شود.
 • از دیگر وظایف بهترین وکیل در ولنجک این است که هر مدرک و یا سندی را که از موکل خود دریافت می کند رسید دریافت به موکل تحویل دهد.
 • وکیل نباید هیچ گونه پول، سند یا هر مورد دیگر غیر از مبلغ حق الوکاله را از موکل خود دریافت کند زیرا کاملا غیر قانونی بوده و ممنوع است.
 • پس از این که قرارداد وکالت بین موکل و وکیل منعقد گردید وکیل موظف است تمامی امور مربوط به پرونده را پیگیری نموده و درخواست ها، شکواییه ها و … را تنظیم کرده و به دادگاه ارائه دهد. همچنین باید در تمام جلسات دادگاه حضور داشته باشد مگر این که عذر موجه داشته باشد.
 • هر گونه ابلاغیه صادر شده باید توسط وکیل دریافت شده و در زمانی قانونی پاسخ لازم را ارائه دهد. همچنین باید موکل را در جریان تمام امورات پرونده قرار دهد.

ویژگی های بهترین وکیل در ولنجک

وکلایی که به عنوان بهترین وکیل شناخته می شوند دارای خصوصیات منحصر به فردی هستند که آن ها را از بقیه متمایز می نماید. هر وکیلی دارای مدرک تحصیلی و پروانه وکالت می باشد، اما برای بهترین شدن باید دارای ویژگی های زیر بود.

 • دقت و تیزبینی: یکی از ویژگی هایی که یک وکیل را نسبت به سایر همکاران خود متمایز می نماید، داشتن دقت بالا است. برخی پرونده ها تنها به کمی دقت نیاز دارند تا به نتیجه دلخواه موکل برسند. وکیلی که این دقت را داشته باشد می تواند گره پرونده را گشوده و به شهرت برسد.
 • اعتماد به نفس: وکلا طبیعتا باید در دادگاه به ارائه دفاعیه اقدام نمایند. برای این که نکات گفته شده توسط وکیل قاضی را متقاعد سازد باید با اعتماد به نفس بیان شود. سخنانی که با شک بیان می شوند نمی توانند در طرف مقابل همه اثر گذار باشند.
 • تلاش: یک وکیل موفق همواره برای کسب مدارک و مستندات برای حمایت از موکل خود تلاش می کند. حتی گاهی لازم است در این مسیر از همکاران خود مشورت بگیرد و یا پرونده های مشابه را مورد بررسی قرار دهد تا راهی برای کسب نتیجه مطلوب بیابد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب عبارتند از:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ثبتی، حقوقی، ملکی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✅ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل در ولنجک را بشناسید!

امین گلزار

امین گلزار

آقای امین گلزار فارغ التحصیل دکتری با رتبه یک هستند. ایشان تجربه زیادی در کار وکالت دارند و پرونده های بسیاری را در زمینه های خانوادگی، ملکی، ثبتی و … وکالت کرده اند. آقای گلزار با استفاده از اطلاعات حقوقی و تلاش فراوان موفق شده اند تعداد زیادی پرونده موفق را به ثبت برسانند.

تخصص و مهارت:

 • قاضی سابق تهران
 • عضو هیات علمی دانشگاه
 • وکیل پایه یک دادگستری
 • عضو کانون وکلای مرکز
 • پژوهشگر برتر کشور
 • رتبه دوم کارآموزی قضاوت

آدرس: تهران، خیابان آیت الله ملکی، بن بست یکم، پلاک 33 طبقه دوم

شماره تماس: 09120899917

نورالدین کریمی

نورالدین کریمی

آقای کریمی از وکلای خوب دادگستری هستند که 8 سال سابقه حرفه ای وکالت دارند. تخصص ایشان در مورد پرونده های بانکی و بورس و دعاوی ملکی است. آقای کریمی لیسانس حقوق را از دانشگاه چمران اهواز اخذ نموده اند. فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه شاهد تهران می باشند. امکان برقراری ارتباط به صوت تلفنی و آنلاین با این وکیل خبره هم فراهم است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی در معاونت حقوقی سازمان بورس و اوراق بعادار
 • مدیر موسسه حقوق بین المللی مهر آیین نامدار جاوید
 • وکالت کارگزاری های بورس
 • وکیل پایه یک دادگستری

آدرس: میدان ونک، ابتدای خیابان ونک، برج اداری آسمان، طبقه 4 واحد 406

تلفن تماس: 09127107714

ماهرخ کریمی

ماهرخ کریمی

خانم ماهرخ کریمی از وکلای خوب متخصص در زمینه خانواده و پرونده های کیفری 1 و 2 هستند. ایشان 16 سال سابقه وکالت با موفقیت بالا دارند. خانم کریمی به صورت غیر حضوری هم به مراجعه کنندگان خود خدمات ارائه می دهند. تجربه و دانش ماهرخ کریمی از تعداد پرونده های موفق ایشان به خوبی مشخص است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • وکیل پایه یک دادگستری
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، به سمت جناح جنوب خیابان طاهریان، پلاک 37، طبقه 3، واحد 9

تلفن تماس: 09123201723

راحله امیری

راحله امیری

خانم امیری دکترای تخصصی جزا و جرم شناسی از دانشگاه تهران هستند. خانم امیری توانایی وکالت در تمام حوزه ها را دارند اما تخصص ایشان در مورد پرونده های کیفری حقوقی و خانواده است. ایشان اطلاعات حقوقی خود را به صورت آنلاین و حضوری در اختیار موکلان خود قرار می دهند. پیروزی در بسیاری از پرونده های ایشان نشانه سابقه درخشان خانم امیری است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • وکیل پایه یک دادگستری
 • تنظیم انواع اظهارنامه و مبایعه نامه

آدرس: تهران، پاسداران، بوستان دهم، پلاک 121، طبقه 4

تلفن تماس: 09121113724

نکات مهم در تنظیم قرارداد وکالت

همان طور که گفته شد؛ برای وکالت دادن به وکیل باید یک قرارداد میان وکیل و موکل تنظیم شود. در واقع قرارداد یک توافق بین دو یا چند طرف از موضوع است که مورد قرارداد می تواند مالی و یا غیر مالی باشد.

قرارداد وکالت یعنی توافق نامه ای که میان وکیل و موکل نوشته شده است و طبق آن وکیل با دریافت مبلغ مشخص موظف است از موکل خود دفاع نماید. این توافق نامه و قرارداد باید به امضای هر دو طرف برسد.

البته وکیل می تواند بدون دریافت مبلغ و به صورت رایگان وکالت موکل خود را به عهده بگیرد و این موضوع به توافق آن ها بستگی دارد.

قرارداد وکالت باید به دو صورت الکترونیک و دستی تنظیم شود. در قرارداد الکترونیک تعهدات و وظایف هر دو طرف در آن مشخص شده و توسط وکیل تنظیم می شود و موکل هم باید آن را تایید کند. اما در قرارداد دستی در مورد پرداخت و ضمانت پرداخت دستمزد وکیل و همچنین راه های فسخ قرارداد مشخص شده است. هر دو طرف قرارداد باید این برگه را امضا کنند. در تنظیم قرارداد باید به نکات زیر توجه کنید:

 • هم قرارداد دستی و هم قرارداد الکترونیک را باید به دقت مطالعه کنید و در صورتی که نقطه ابهامی وجود دارد سعی کنید ابهام را رفع کرده و موضوع را کاملا شفاف کنیم.
 • مشخصات کامل وکیل و موکل باید در برگه قرارداد الکترونیک و دستی پر شود. وکیل نباید وارد کردن مشخصات خود را به بعد موکول کند.
 • باید موضوع قرارداد وکالت را مطابق با دعوای خود مشخص کنید و به طور کامل بنویسید. حدود اختیارات وکیل هم باید به صورت دقیق و واضح قید شود. اگر محدوده اختیار وکیل مشخص نباشد وکیل می تواند هر گونه ادعایی را از طرف شما ثبت کند.
 • اگر نکته، شرایط و موضوع خاصی در پرونده مطرح باشد یا قرارداد با شروط خاصی انجام شده باشد باید حتما در قرارداد ذکر شود.
 • قراردادی که به صورت دستی نوشته می شود باید در دو نسخه باشد و حتما یک نسخه به موکل داده شود.
 • مبلغ دقیق حق الوکاله باید مشخص باشد و همچنین نحوه پرداخت هم باید تعیین شود. اگر قرار است حق الوکاله در چند مرحله پرداخت شود میزان پرداخت در هر مرحله و زمان آن به صورت واضح و روشن در قرارداد نوشته شود. مبلغ پیش پرداخت را در قرارداد قید کنید و اگر چک یا سفته ای به وکیل داده شود مشخصات آن در قرارداد بیاید. هر مبلغی که به وکیل پرداخت می شود باید حتما رسید پرداخت، دریافت شود.
نکات مهم در تنظیم قرارداد وکالت

دعوای افراز ملک چیست؟

ممکن است برخی افراد در معاملات مختلف با یکدیگر شریک شوند و یا ملکی که به چند نفر ارث رسیده است بخواهد میان آن ها تقسیم شود. دعوای افراز ملک در واقع به معنی تقسیم اموال میان مالکان آن است. ناگفته نماند این دعاوی در خصوص اموال غیر منقول مانند خانه و زمین مطرح می شود. اگر افراد نتوانند خودشان اموال را میان خود تقسیم نمایند از قانون می خواهند که این کار را برای آن ها انجام دهد.

املاک قابل افراز املاکی هستند که می توان آن را میان افراد تقسیم نمود. به این صورت که هر فرد دارای ملک خود به صورت جداگانه و با مدارک جداگانه باشد. اگر املاک و اموال غیر منقول قابلیت افراز داشته باشند اموال را افراز می نمایند. اما در صورتی که املاک قابل افراز نباشد فروخته شده و هر یک از شرکا به اندازه سهم خود از ارزش اموال سهم می برند.

قرارداد وکالت الکترونیک

برای حضور بهترین وکیل در ولنجک در دادگاه و دفاع از موکل باید قرارداد وکالت الکترونیک ارائه شود. این قرارداد به صورت آماده در سامانه خدمات الکترونیک قضایی وکلا ثبت شده و لازم است فقط مشخصات و نکات لازم در آن پر شود. وکیل باید از طریق پنل مدیریت وکالت خود وارد سامانه شود و قرارداد را تنظیم کرده، حدود اختیارات خود را مشخص کند و سپس مشخصات موکل را ثبت نماید. برای تایید نهایی توسط موکل پیامکی برای ایشان ارسال شده که باید در سامانه وارد شود تا تایید موکل انجام شود.

قرارداد وکالت الکترونیک

کلام آخر

حتما برای همه ما پیش آمده است که به دادگاه مراجعه کرده و برای همین به دنبال بهترین وکیل بگردیم. در این مقاله سعی کردیم بهترین وکیل در ولنجک را به شما معرفی کنیم. امیدواریم که اطلاعات مفیدی را برای شما جمع آوری کرده باشیم. در صورتی که هرگونه انتقاد و پیشنهادی دارید می توانید با شماره های وکیلان معرفی شده تماس بگیرید و پیشنهادات خود را مطرح نمایید و یا این که از طریق سایت وکیل چی با ما در میان بگذارید. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا