وکیل

10 تا از بهترین وکیل در شهر زیبا⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل در شهر زیبا را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. یک از دغدغه های افرادی که با مشکلات حقوقی مواجه می شوند پیدا کردن وکیل است. با توجه به این که تعداد وکلا در جامعه بسیار زیاد شده از این رو باید در زمان انتخاب بهترین وکیل برای رسیدگی به پرونده خود نهایت دقت را به کار برید و باید با خصوصیات یک وکیل خوب آشنایی داشته باشید. زیرا یک انتخاب غلط می تواند موجب بروز خسارت های سنگین و جبران ناپذیری شود.

بهترین وکیل در شهر زیبا چه کسی است؟

وکیل به فردی اطلاق می شود که دارای حداقل مدرک لیسانس در رشته حقوق و دیگر زیرشاخه های آن مانند فقه حقوق می باشد و در آزمون وکالت مراجع ذی صلاح موفق به نمره قبولی شده و بعد از گذراندن دوره کارآموزی و قبولی در آزمون نهایی و دریافت تاییدیه های لازم پروانه وکالت پایه یک خود را اخذ می کند.

بهترین وکیل در شهر زیبا در طی یک قرارداد وکالتی که میان او و موکل امضا می شود انجام امور قضایی و دفاع از موکل در دادگاه را بر عهده می گیرد و در این مسیر ضمن ارائه مشاوره های تخصصی به موکل به بهترین نحو ممکن روند پرونده را در دادگاه پیش برده و از حقوق او دفاع می کند.

بهترین وکیل در شهر زیبا چه کسی است؟

انواع وکالت با حیطه های تخصصی مختلف

وکالت دارای انواع مختلفی است که بهترین وکیل در تهران بعد از اخذ پروانه وکالت پایه یک می تواند به صورت تخصصی در یکی از این حوزه ها فعالیت کند و افراد درگیر پرونده های حقوقی با توجه به زمان و شرایط پرونده خود بهترین وکیل در شهر زیبا را اختیار می کنند. انواع وکالت به قرار ذیل است:

 • وکیل انتخابی: در این نوع وکالت، موکل، وکیل خود را انتخاب و بعد از عقد قرارداد وکالت، رسیدگی به امور قضایی و دفاع از حقوق خود را به او می سپارد.
 • وکیل تسخیری: در برخی دعاوی کیفری حضور وکیل الزامی می باشد. در صورتی که مجرم و یا متهم پرونده در اولین جلسه دادرسی دادگاه بهترین وکیل در شهر زیبا را به منظور دفاع از خود معرفی نکند دادگاه بررسی های لازم را در این مورد انجام داده و در صورتی که متهم و یا مجرم به دلیل نداشتن بضاعت مالی از اخذ وکیل امتناع کند، دادگاه از بین وکلای دادگستری یک وکیل مناسب را برای او انتخاب می کند که با نام وکیل تسخیری معرفی می گردد. حق الوکاله وکیل تسخیری از بودجه دادگستری پرداخت می شود.
 • وکیل معاضدتی: در پرونده های حقوقی که شخص به دلیل عدم آگاهی از قوانین توانایی دفاع از حقوق خود را نداشته باشد و امکان استخدام وکیل نیز برای او ممکن نباشد با تشخیص عسر و حرج شخص از سوی دادگاه و کمیسیون معاضدت کانون وکلا، یکی از وکلای حقوقی به صورت رایگان دفاع از شخص موردنظر را بر عهده می گیرد که به این وکلا وکیل معاضدتی می گویند.
 • وکیل اداری: شخصی که در طی یک قرارداد انجام امور اداری شخصی دیگر را بر عهده بگیرد به عنوان وکیل اداری شناخته می شود. توجه داشته باشید که داشتن پروانه وکالت پایه یک برای وکیل اداری الزامی نمی باشد و این وکلا تنها در مراجعه به ادارات و ارگان ها می توانند فعالیت کنند و صلاحیت پیگیری پرونده های قضایی در مراجع مربوطه را ندارند.

10 تا از بهترین وکیل در شهر زیبا را بشناسید!

ربابه کشگولی

ربابه کشگولی

ربابه کشگولی یکی از وکلای پایه یک در تهران و محله شهرزیبا می باشند. ایشان با پشتکار و تسلط بر قوانین توانسته اند پرونده های زیادی را در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری به نتیجه موفق و دلخواه موکلین خود برسانند و با ارائه مشاوره های تخصصی به موکلین خود کمک می کنند تا رسیدگی به پرونده خود را در مسیر صحیح قانونی انجام دهند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • تنظیم قراردادها و دادخواست ها

آدرس: شهر زیبا، بلوار جوانمردان، بلوار فرشاد شرقی (آلاله)، خیابان نوروزی، کوچه سوم غربی، پلاک 40 واحد 11

احمد ابراهیم زاده

احمد ابراهیم زاده

احمد ابراهیم زاده یکی از وکلای پایه یک در شهر تهران هستند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در حوزه رسیدگی به پرونده های خانواده، ملکی، کیفری، امور ثبتی و بیمه ای سابقه وکالت دارند و با موفقیت هایی که در پیگیری پرونده های مختلف در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند به عنوان یکی از بهترین وکیل در شهر زیبا شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: آیت اله کاشانی، بلوار اباذر، پلاک 10، واحد 2

یعقوب آزادگر باشیز

یعقوب آزادگر باشیز

یعقوب آزادگر باشیز پروانه وکالت پایه یک خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و جزو وکلای باتجربه و باسابقه طولانی در شهر زیبا هستند. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده های خانواده (طلاق، طلاق توافقی، مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه، حضانت فرزندان)، ملکی (خلع ید، الزام به فک رهن، تنظیم سند، فروش مال غیر)، کیفری (کلاهبرداری، سرقت، آدم ربایی، خیانت در امانت) سابقه وکالت دارند و به موکلین و مراجعه کنندگان خود نیز در حوزه های مختلف مشاوره حقوقی ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: جنت آباد شمالی، شهرک مبعث، بهارستان هفتم، پلاک 5، واحد 2

سیما سادات غفوریان

سیما سادات غفوریان

سیما سادات غفوریان یکی از وکلای پایه یک و با تجربه در شهر زیبا هستند. ایشان سوابق درخشانی در رسیدگی به پرونده های مختلف حقوقی و کیفری را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند و در حوزه های خانواده، ملکی، امور ثبتی و قراردادها و غیره وکالت می کنند. سرکار خانم غفوریان عضو کانون وکلای مرکز هستند و امکان ارائه مشاوره به صورت غیر حضوری را برای موکلین خود فراهم نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • وکالت دعاوی مهریه، نفقه و حضانت فرزندان
 • پذیرش پرونده های مالی و تجاری مانند چک و سفته

آدرس: خیابان نیلوفر، خیابان دکتر شریعتی، خیابان اشراقی، پلاک 19، واحد 18

مهتاب مولایی

مهتاب مولایی

مهتاب مولایی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری می باشند. ایشان در محله شهر زیبا به عنوان یکی از وکلای حرفه ای و با تجربه شناخته می شوند و 10 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی حقوقی، ملکی، خانواده و امور قراردادها را دارند و دیگر حوزه های حقوقی نیز قبول وکالت می کنند. تعداد بالای پرونده های موفقی که در کارنامه کاری ایشان دیده می شود به دلیل داشتن تجربه و مهارت این وکیل ارزنده است.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: جنت آباد جنوبی، بعد از مرکز خرید سمرقند، (به سمت آیت اله کاشانی) نبش سوم غربی، ساختمان سپه، طبقه ٤

محمدهادی رادفر

محمدهادی رادفر

محمد هادی رادفر وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی در محله زیبا شهر می باشند. ایشان 28 سال سابقه وکالت و رسیدگی به پرونده های مختلف حقوقی و کیفری را دارند و در زمینه ارائه مشاوره های تخصصی، تنظیم شگوائیه، تعهد نامه و اظهارنامه و همچنین تنظیم انواع قرارداد تجاری و مدنی و غیره فعالیت دارند.

 آقای رادفر پرونده های زیادی را در زمینه قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، فروش مال غیر، قاچاق کالا، مواد مخدر و غیره به نتیجه مطلوب و دلخواه موکلین خود رسانده اند و جزو یکی از بهترین وکیل در شهر زیبا معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 28 سال سابقه وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: جنت آباد مرکزی، جنب مجتمع تجاری طوبی

مهتاب مرادی

مهتاب مرادی

مهتاب مرادی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده های خانواده، کیفری، ملکی، امور قراردادها و غیره به عنوان یکی از وکلای با تجربه و با سابقه طولانی در محله شهر زیبا معرفی می شوند. خانم مرادی به دلیل آگاهی نسبت به قوانین حقوقی و مدنی کشور و همچنین آشنایی با روال دادرسی پرونده های مختلف توانسته اند بسیاری از دعاوی را با پیروزی خود به پایان برسانند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: جنت آباد جنوبی، بین خیابان 5 و 6، مجتمع تجاری اداری الماس، طبقه 2، واحد 3

دکتر سعید حسین مروج

دکتر سعید حسین مروج

سعید حسین مروج وکیل پایه یک و دکتری حقوق و DBA در تهران می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از مرکز وکلای قوه قضایی اخذ نمودند و با سوابق درخشانی که در کارنامه کاری خود در پیگیری پرونده های مختلف حقوقی و کیفری به ثبت رسانده اند به عنوان یکی از بهترین وکیل در شهر زیبا معرفی می شوند.

از دیگر سوابق آقای مروج می توان به 40 سال سابقه مدیریت حقوقی در سازمان های مسلح، 40 سال سابقه تدریس حقوق در دانشگاه های آزاد و نیروهای مسلح اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
 • دکتری حقوق و DBA
 • 40 سال سابقه مدیریت حقوقی در سازمان های مسلح
 •  40 سال سابقه تدریس حقوق در دانشگاه های آزاد و نیروهای مسلح

آدرس: جنت آباد مرکزی، بالاتری از همت، پلاک 78، واحد 2

علی فرجی

علی فرجی

علی فرجی یکی از وکلای پایه یک در محله شهر زیبا هستند. ایشان در رسیدگی به پرونده های مختلف حقوقی و کیفری سابقه وکالت دارند و به موکلین و مراجعه کنندگان خود از طریق ارائه مشاوره های تخصصی کمک می کنند تا در مدت زمانی کوتاه نتیجه دلخواه را از پیگیری پرونده خود در مراجع قضایی دریافت نمایند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • تنظیم قراردادهای داخلی و خارجی
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: جنت آباد، بلوار جنت آباد شمالی، نرسیده به بلوار انصار المهدی، پلاک 321، طبقه اول، واحد 1

مجید فرزاد

مجید فرزاد

آقای فرزاد پس از اتمام تحصیلات خود موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک به شماره 11549 شده اند. ایشان حدود 7 سال است که به صورت تخصصی وکالت دعاوی مختلف را به عهده گرفته اند و در بیشتر موارد موفق به کسب نتیجه دلخواه موکل شده اند. ایشان در مدت فعالیت خود تعداد زیادی پرونده حقوقی و کیفری را پیگیری نموده اند و با علم بالای خود توانسته اند موفقیت های بسیاری را به دست آورند. اخلاق خوب و انصاف ایشان سبب جلب اعتماد و رضایت موکلین ایشان شده است.

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادهای داخلی
 • تنظیم لوایح و دادخواست ها 
 • ارائه مشاوره حضوری، غیر حضوری و آنلاین

آدرس: نیلوفر، خیابان تخت طاووس، خیابان سهروردی شمالی

محمدرضا محلوجی خالدی

محمئرضا محلوجی خالدی

جناب آقای محمدرضا محلوجی خالدی از وکلای پایه یک دادگستری و مشاوران حقوقی فعال در شهر زیبا هستند. ایشان دارای مدرک تحصیلی دکترای حقوق بین الملل از دانشگاه قم هستند که حدود یک دهه است به شغل وکالت مشغول می باشند. ایشان با تکیه بر مهارت و دانش خود موفق شده اند پرونده های بسیاری را با نتیجه مطلوب به پایان برسانند. آقای محلوجی همچنین در زمینه ارائه مشاوره های حقوقی فعال بوده و توانسته اند دعاوی مختلف را به صلح و سازش برسانند، به همین دلیل هم مورد اعتماد مردم قرار دارند.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در دعاوی خانواده، مهریه، اجرت المثل و حضانت فرزندان
 • وکالت دعاوی ملکی مانند اختلاف در مالکیت، موجر و مستاجر و تخلیه
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها، قراردادها، شکوائیه و دفاعیه

آدرس: شهر زیبا، بلوار تعاون، خیابان شهید مرادی بن بست خلیج فارس، ساختمان خلیج فارس 4، طبقه 2،واحد 8

تفاوت وکیل حقوقی با وکیل کیفری

اگرچه بیشترین حجم پرونده هایی که در مراجع قضایی مطرح می شود مربوط به حوزه حقوقی است ولیکن بهترین وکیل در شهر زیبا می تواند در مباحث جرم و جنایت که مربوط به حوزه کیفری می شود نیز فعالیت داشته باشد. برخی از وکلا بعد از اخذ پروانه وکالت پایه یک، یکی از حوزه های حقوقی و کیفری را انتخاب و به صورت تخصصی تنها در آن حوزه فعالیت می کنند و در امور دیگر دخالت ندارند یا به عبارتی دیگر وکیل پایه یک تمرکز خود را تنها بر یک حیطه تخصصی قرار داده و در دیگر بحث های حقوقی و کیفری پرونده ای قبول نمی کند.

اما در حالت کلی بهترین وکیل در شهر زیبا که دارای پروانه وکالت پایه یک است می تواند در کلیه زمینه های حقوقی و کیفری وکالت کند و برای این مورد هیچگونه منع قانونی وجود ندارد.

وکلای حقوقی در پرونده هایی از قبیل ملکی، خانواده و امور ثبتی و بیمه ای و غیره فعالیت می کنند و سعی دارند تا از حقوق موکل دفاع کرده و مانع از ضایع شدن حق و حقوق قانونی او شوند و برای طرفین این پرونده ها هیچگونه مجازاتی در نظر گرفته نمی شود. ولیکن وکلای کیفری در دادسرا، دادگاه کیفری و نظامی فعالیت دارند و به پرونده هایی رسیدگی می کنند که برای جرائم آن مجازات تعیین شده و وکیل باید با بر قوانین مجازات اسلامی و آیین دادرسی کیفری تسلط کاملی داشته باشد تا بتواند از موکل خود دفاع کند.

تفاوت وکیل حقوقی با وکیل کیفری

عوامل موثر در جلب اعتماد مردم توسط بهترین وکیل در شهر زیبا

یک وکیل برای موفقیت و دوام در کار خود باید بتواند اعتماد مردم را به دست آورد. اما آن چه اهمیت دارد این است که چگونه می شود این اعتماد را جلب نمود؟ در اولین مرحله یک وکیل باید با موکل خود صادق باشد و شانس موفقیت در پرونده را صادقانه به او بگوید. پس از آن وکیل باید تمام تلاش خود را برای حمایت از موکل خود به کار بگیرد، به این صورت که موکل به این نتیجه برسد که وکیل برای کمک به او کم کاری نمی کند.

موکلین تمایل ندارند اسرار پرونده آن ها فاش شود، به همین دلیل وکیل باید رازدار و محرم اسرار موکل خود باشد. ایجاد حس آرامش و دور کردن استرس و دادن امیدواری به موکل از مواردی است که سبب ایجاد اعتماد در موکلین خواهد شد.

حدود و اختیارات بهترین وکیل در شهر زیبا

حدود و اختیارات وکیل براساس قراردادی که میان طرفین (وکیل و موکل) منعقد می گردد تعیین می شود که به قرار ذیل است:

 • بهترین وکیل در شهر زیبا نمی تواند در حدودی که از وکالت او خارج است دخالت کرده و یا عملی را انجام دهد. در حقیقت وکیل باید تنها براساس آنچه که در قرارداد وکالت به او محول شده عمل نماید.
 • وکیل باید قبل از انجام هر گونه تصرف و اقدامی مصلحت موکل خود را در اولویت قرار دهد و از اختیاراتی که موکل به او داده تجاوز نکند.
 • بهترین وکیل در شهر زیبا باید حساب حق الوکاله خود را به موکل تقدیم کند و در طی وکالت و پیگیری امور مربوطه هرگونه مال نقدی که به نمایندگی از جانب موکل دریافت کرده را به او بدهد.
حدود و اختیارات بهترین وکیل در شهر زیبا

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل در شهر زیبا را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

آیا حیطه اختیارات وکیل پایه یک دادگستری با وکیل پایه دو دادگستری یکسان است؟

وکیل پایه یک دادگستری امکان حضور در کلیه محاکم حقوقی و کیفری را دارد، اما وکلای پایه و دادگستری حیطه وظایف محدودتری دارند.

آیا وکیل پایه یک دادگستری با وکیل قوه قضایی متفاوت است؟

وکیل پایه یک دادگستری بعد از قبولی در آزمون کارآموزی کانون وکلا دادگستری و آزمون اختبار کانون وکلا پروانه وکالت را دریافت می‌کند؛ اما وکیل قوه قضاییه باید در آزمون و کارآموزی که تحت نظر این مرکز برگزار می‌شود شرکت کند.

تاثیر سن و جنسیت وکیل در روند پرونده به چه صورت است؟

سن و جنسیت وکیل، همچون تبلیغات نباید در تصمیم شما در انتخاب وکیل عامل موثری باشد؛ چرا که وکیل جوان و تحصیل کرده در مواردی می‌تواند در پرونده شما از یک وکیل سالخورده و به ظاهر با تجربه موفق‌تر عمل کند.

5/5 - (2 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =

دکمه بازگشت به بالا