وکیل

10 تا از بهترین وکیل در ستارخان⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل در ستارخان را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. هرفردی که با مسائل و مشکلات حقوقی و کیفری مواجه می شود لازم است برای پیگیری و حل و فصل مشکل خود به مراجع قضایی مربوطه مراجعه کند که در چنین شرایطی بهترین وکیل می تواند نقش مهمی در روند پرونده و پیشبرد آن به سمت موفقیت و دریافت نتیجه دلخواه شما داشته باشد. بدون کمک یک وکیل ممکن است پرونده در مسیر درست قرار نگیرد و به زمان بیشتری برای رسیدن به نتیجه نیاز داشته باشد، حتی ممکن است نتیحه دلخواه هم حاصل نگردد.

بهترین وکیل در ستارخان کیست؟

وکیل فردی است که در انجام امور وکالت تمامی سعی خود را برای دستیابی به حقوق موکل خود به کار برد. بهترین وکیل در ستارخان به نمایندگی از طرف شخصی دیگر اعم از حقیقی و حقوقی طبق عقد وکالت انجام امور قضایی و اداری مربوط به پرونده ای خاص را بر عهده می گیرد. وکیل مدافع حقوق موکل خود است به این معنا که در پیگیری پرونده های قضایی در هرشرایطی مصلحت موکلین را در اولویت قرار می دهد و با تفکر و دوراندیشی از وارد آمدن هر گونه خسارت مادی و معنوی جلوگیری به عمل می آورد.

بهترین وکیل در تهران علاوه بر گذراندن تحصیلات با حداقل مدرک لیسانس در رشته حقوق باید مجوزهای لازم جهت بررسی و حل و فصل پرونده های قضایی را نیز اخذ کرده باشد. این مجوزها شامل شرکت در آزمون وکالت و قبولی در آن و همچنین اخذ پروانه وکالت در جه یک می باشد. یک وکیل خوب از تمام توان خود برای حمایت از حقوق موکل خویش استفاده می نماید.

بهترین وکیل در ستارخان کیست؟

چرا باید وکیل داشته باشیم؟

مسائل حقوقی در موضوعات مختلف دارای قوانین، آئین نامه ها و تبصره های زیادی می باشد که در صورت درگیر شدن با این مسائل اگر بدون مشورت با بهترین وکیل در ستارخان برای حل و فصل آن اقدامی انجام دهید نه تنها مشکل حقوقی برطرف نمی شود بلکه فرد با خسارت های جبران ناپذیری مواجه خواهد شد.

ولیکن با حضور بهترین وکیل در ستارخان شما می توانید در مدت زمانی کوتاه و با صرف کمترین میزان هزینه به مناسب ترین راهکار حقوقی و قانونی برای پیشبرد پرونده در مسیر صحیح و قانونی دست پیدا کنید. لذا برخلاف تصور برخی افراد بهره مندی از بهترین وکیل در ستارخان نه تنها هدر دادن هزینه نخواهد بود بلکه در هزینه ها نیز صرفه جویی کرده و از بروز هر گونه ضرر و زیان جلوگیری می شود.

نکات حقوقی در انتخاب بهترین وکیل در ستارخان

نکات حقوقی بسیاری در انتخاب وکیل باید مورد توجه قرار بگیرد. یکی از این نکات این است که بهتر است وکیل دارای دفتر وکالت باشد تا در صورت بروز هر گونه مشکل موکل بتواند به وی مراجعه نماید. از طرف دیگر باید دقت کرد که وکیل بهتر است پروانه وکالت پایه یک داشته باشد.

لازم است که حتما قرارداد وکالت فی ما بین وکیل و موکل منعقد گشته و تمام نکات لازم در آن قید گردد. هر یک از طرفین قرارداد باید یک نسخه از آن را در اختیار داشته باشند. بدون داشتن وکالت نامه، وکیل نمی تواند در دادگاه حضور یافته و به دفاع از موکل خود بپردازد.

در قرارداد وکالت حتما باید نوع وکالت ذکر شود و حیطه اختیارات وکیل هم مشخص گردد. در غیر این صورت ممکن است انجام اموری که لازم است توسط وکیل صورت بگیرد به دلیل محدودیت قابل انجام نباشد. به همین دلیل امکان ایجاد اختلال در روند پروند هم وجود دارد.

10 تا از بهترین وکیل در ستارخان را بشناسید!

بهرام عباسی

بهرام عباسی

بهرام عباسی یکی از بهترین وکیل در ستارخان می باشند. ایشان در رسیدگی و پیگیری پرونده های حقوقی و کیفری سابقه وکالت دارند و همواره تلاش می کنند با تکیه بر تجربه و مهارتی که در طی سالیان وکالت خود کسب نموده اند نتیجه را پرونده در مسیر صحیح قانونی پیش برند و در دفاع از موکل خود مدارک و ادله قابل اثبات را جمع آوری و به دادگاه ارائه دهند. ایشان دارای پروان وکالت پایه یک بوده و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری می باشند. آقای عباسی در زمینه مشاوره حقوقی هم فعالیت بسیار داشته اند و موفقیت های چشم گیری را هم کسب نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاور حقوقی
 • تنظیم انواع قراردادها
 • پذیرش وکالت دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری و ملکی

آدرس: ستارخان، نرسیده به خیابان خسرو، مجتمع صدف، طبقه سوم، واحد 48

مهنوش اردوباری

مهنوش اردوباری

مهنوش اردوباری وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در ستارخان می باشند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت از مرکز کانون وکلای دادگستری در حوزه رسیدگی به دعاوی حقوقی و کیفری شروع به فعالیت کردند و با تخصص بالایی که در ارائه خدمات حقوقی دارند به عنوان یکی از وکلای باتجربه و متخصص در ستارخان شناخته می شوند. ایشان با تسلط بر قوانین حقوقی و مدنی و همچنین آشنایی با روال رسیدگی به پرونده های مختلف موفقیت های قابل توجهی را در امر وکالت کسب کرده اند و به همین دلیل هم سابقه درخشانی دارند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • تنظیم انواع دادخواست ها
 • وکالت دعاوی حقوقی و کیفری

آدرس : ستارخان، خیابان دکترحبیب اله، نبش ششم دریان نو، پلاک٢۴١، طبقه اول

مجتبی محمدی

مجتبی محمدی

مجتبی محمدی وکیل پایه یک و دارای مدرک دکتری حقوق بین الملل در تهران می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از مرکز وکلای تهران اخذ نمودند و به عنوان یکی از بهترین وکیل در ستارخان پرونده های زیادی را در حوزه حقوقی و کیفری به نتیجه موفق رسانده اند. آقای محمدی دارای سوابق درخشانی در زمینه وکالت و ارائه مشاوره حقوقی به سازمان ها و ارگان های مختلف می باشند. ایشان امکان استفاده از مشاوره آنلاین و تلفنی را هم برای موکلین خود فراهم نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • دکتری حقوق بین الملل
 • عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز
 • مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA)
 • دارای مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی

آدرس: اتوبان ستاری، بلوار فردوس شرق، نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی، ‌ساختمان دفتر خدمات قضایی‌، ‌پلاک ۱۹۲، طبقه 5 و 12

شماره تماس: 09121212133

الهام آریا کیان

الهام آریا کیان

الهام آریا کیان یکی از وکلای پایه یک و متخصص در رسیدگی به دعاوی حقوقی و کیفری می باشند. ایشان با تکیه بر تجربه و مهارت بالای خود در حوزه وکالت، از موکل خود در مراجع قضایی به بهترین نحو ممکن دفاع کرده و مانع از ضایع شدن حقوق او می شوند و به عنوان یکی از وکلای با تجربه در ستارخان معرفی می شوند. آمارها نشان از کسب موفقیت های بسیار ایشان در پرونده های تحت وکالت است که گویای مهارت و تجربه بالای خانم آریا کیان می باشد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: ستارخان، ضلع غربی پل تاج، پلاک۶١۶، واحد ۴

هادی داعی حق

هادی داعی حق

هادی داعی حق یکی از وکلای پایه یک و مدیر گروه داعی حق در ستارخان می باشند. ایشان در زمینه پیگیری و رسیدگی به دعاوی خانواده، ملکی، امور ثبتی، امور حسبی، حقوق قراردادها و غیره فعالیت دارند و با سایر همکاران حقوقی خود همواره سعی دارند تا از حقوق موکلین دفاع کرده و با ارائه مشاوره های تخصصی حقوقی آنان را راهنمایی می کنند. ایشان وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را می پذیرند اما در خصوص پرونده های خانواده، سرپرستی و قیومیت، اختلاف در مالکیت، حق کسب و پیشه، چک و سفته تخصص دارند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • نگارش کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها و لوایح
 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی

آدرس: ستارخان، خیابان کوثر یکم، پلاک 27، طبقه اول

زهرا ملکی

زهرا ملکی

زهرا ملکی یکی از بهترین وکیل در ستارخان می باشند و در حوزه فعالیتی خود به عنوان یکی از وکلای متخصص و متبحر شناخته می شوند. خانم ملکی در پیگیری پرونده هایی که وکالت آن را پذیرفته اند از هیچگونه تلاشی فروگذار نبوده و با جمع آوری مدارک و ادله قابل اثبات نتیجه پرونده را به نفع موکل خود دریافت می کند. اخلاق خوب، تعهد، مسئولیت پذیری و رعایت انصاف در دریافت حق الوکاله از ویژگی های ایشان است که سبب جلب رضایت موکلین شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: ستارخان، خیابان همایونشهر جنوبی، خیابان چمنزار، پلاک ۱۴، واحد ۴

زیبا معانی

زیبا معانی

زیبا معانی یکی از وکلای پایه یک در ستارخان هستند که در زمینه رسیدگی و پیگیری دعاوی خانواده (طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، مهریه، نفقه)، ملکی (خلع ید، الزام به تنظیم سند، فک رهن)، کیفری (سرقت، کلاهبرداری، خیانت در امانت، آدم ربایی) فعالیت دارند و تاکنون درصد بالایی از این پرونده ها را به نتیجه موفق و مورد نظر موکلین خود رسانده اند. ایشان در کار خود بسیار حرفه ای هستند و می توانند دعاوی مختلف را به نتیجه دلخواه موکل برسانند. بسیاری از مراجعه کنندگان ایشان از مشاوره های خانم معانی رضایت دارند و آن ها را سبب حل مشکلات خود می دانند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم و تدوین لایحه های دفاعیه
 • مشاوره حقوقی

آدرس: ستارخان، ابتدای باقرخان، پلاک 127، واحد 5

شماره تماس: 09123583726

سمیه فتحی

سمیه فتحی

سمیه فتحی وکیل پایه یک و فعال در حوزه دعاوی مختلف حقوقی و کیفری می باشند. ایشان با کسب نتیجه موفق و مورد نظر موکلین خود در درصد بالایی از پرونده هایی که وکالت کرده اند دارای کارنامه درخشانی می باشند و همواره در امور وکالتی مصلحت و رضایت موکلین خود را در اولویت قرار داده اند و جزو یکی از بهترین وکیل در ستارخان شناخته می شوند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک بوده و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری مرکز نیز می باشند که حدود یک دهه است به ارائه خدمات حقوقی به مردم می پردازند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: ستارخان، خیابان کاشانی پور، کوچه اعتباریان، پلاک 4، واحد 2

غلامعلی گل کرمی

غلامعلی گل کرمی

غلامعلی گل کرمی یکی از وکلای پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در ستارخان می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی و پیگیری پرونده های خانواده، ملکی، کیفری، امور ثبتی و غیره سابقه فعالیت دارند و به عنوان یکی از وکلای متخصص و باتجربه معرفی می شوند. آقای گل کرمی سال های زیادی را به وکالت مشغول بوده اند و تجارب بسیاری را در این زمینه اندوخته اند که سبب موفقیت ایشان در حل و فصل بسیاری از پرونده ها شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: ستارخان، نرسیده به میدان توحید، خیابان کوثر دوم، پلاک یک (مجتمع دلگشا)، طبقه ششم، واحد 38

سهره سموات

سهره سموات

سهره سموات وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در ستارخان می باشند. ایشان 17 سال سابقه وکالت در پیگیری و رسیدگی به پرونده های بانکی، دیوان عدالت اداری، ملکی، خانواده، کیفری و غیره را دارند و علاوه بر وکالت به موکلین و مراجعه کنندگان خود در حوزه های مختلف حقوقی مشاوره ارائه می دهند. خانم سموات با تکیه بر دانش و سواد حقوقی خود، موفق شده اند در پرونده های مختلف موفقیت های چشم گیری را به دست آورند و به دنبال آن اعتماد و رضایت مراجعین خود را جلب نمایند.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: ستارخان، خیابان پاتریس، نبش کوچه سعیدی، پلاک ۷، واحد4

ویژگی های بهترین وکیل در ستارخان

 • وکیل با مطالعه روند تحلیل علمی درست را ارائه می دهد: بهترین وکیل در ستارخان بعد از بررسی و مطالعه پرونده با توجه به تجربه و دانش حقوقی خود، احتمال در نتیجه نهایی را براساس آنچه که به حقیقت نزدیکتر است را بیان می کند نه آن چیزی که موکل دلش می خواهد بشنود. لذا یک وکیل خوب از همان ابتدا واقعیت پرونده را حتی در صورتی که برخلاف نظر و انتطار موکل باشد بازگو می کند.
 • وکیل از توانایی علمی و متبحری برخوردار است: یکی از مهم ترین مواردی که در حرفه وکالت باید به آن توجه شود داشتن تجربه و تخصص است. لذا زمانی که وکیل پرونده موکل خود را بررسی می کند لازم است که اطلاعات دقیق و جامعی را در اختیار او قرار دهد.

بهترین وکیل در ستارخان با اطلاعات دقیقی که در زمینه پرونده های حقوقی دارد و ارائه مشاوره های تخصصی، اعتماد و رضایت موکل خود را جلب می کند.

 • وکیل قابل اعتماد و امانت دار است: از دیگر ویژگی های وکلای خوب حفظ اسرار موکل است. یک وکیل به واسطه ماهیت شغلی خود با حقایق زیادی از زندگی موکل خود مطلع می شود ولیکن یک وکیل حرفه ای هرگز این حقایق و اسرار را نزد کسی بازگو نمی کند.
 • وکیل برای تمامی قوانین تسلط دارد: بهترین وکیل در ستارخان با تمامی قوانین و تبصره های حوزه حقوقی و کیفری آشنایی کاملی دارد و می تواند در شرایط مختلف نظریه های درستی را به موکلین خود ارائه دهد. وکیل حتی با تسلط بر قوانین می تواند با ارائه ادله و دلایل کافی در صدور حکم نهایی توسط قاضی تاثیرگذار باشد.
ویژگی های بهترین وکیل در ستارخان

دعاوی خانواده

یک دسته از پرونده های موجود در دادگاه ها و مراجع قضایی دعاوی خانواده است. پرونده های این دسته تعداد زیادی از دعاوی حقوقی را به خود اختصاص می دهند. بیشترین پرونده های این حوزه هم مربوط به پرونده های طلاق و دعاوی مربوط به آن است. تمام مشکلات مربوط به حوزه خانواده در این دسته قرار گرفته و مورد بررسی قرار می گیرند.

قضاتی هم که در دادگاه های خانواده به قضاوت مشغول هستند، به این دعاوی مسلط بوده و تجربه کافی برای قضاوت این پرونده ها را دارا هستند. دعاوی این حوزه از اهمیت بالایی برخوردار هستند و به همین دلیل بررسی آن ها در دادگاه های مخصوص خانواده انجام شده و در دادگاه های عمومی مورد قضاوت قرار نمی گیرند.

نفقه، مهریه، حضانت فرزندان، بر هم زدن نامزدی و خسارات مربوط به آن، عقد نکاح، فسخ عقد، استرداد جهیزیه و بسیاری از مسائل دیگر در حوزه خانواده در این دسته از دعاوی قرار دارد. وکلای فعال در این حوزه هم باید دارای تخصص در زمینه این دعاوی باشند تا بتوانند به بهترین شکل از موکلین خود دفاع نمایند.

وکیل و موکل نسبت به هم چه تعهداتی دارند؟

بعد از امضای قرارداد وکالت وکیل و موکل نسبت به هم تعهداتی دارند که به قرار ذیل است:

تعهدات وکیل:

 • اگر به دلیل سهل انگاری وکیل، موکل دچار خسارت شود مسئولیت آن با وکیل بوده و بایستی رضایت موکل را جلب نماید.
 • بهترین وکیل در ستارخان در تمامی شرایط بررسی و رسیدگی پرونده مصلحت موکل را در اولویت قرار می دهد.
 • وکیل باید مدارک و اسنادی که جهت پیگیری پرونده توسط موکل در اختیار او قرارداده شده را به او تحویل دهد.

تعهدات موکل:

 • موکل موظف است طبق قرارداد و یا براساس آنچه که عرف جامعه تعیین نموده، نسبت به پرداخت حق الوکاله وکیل اقدام کند.
 • هزینه های مورد نیاز در پیگیری پرونده مانند عوارض، مالیات و هزینه ایاب ذهاب باید توسط موکل پرداخت گردد.
وکیل و موکل بسبت به هم چه تعهداتی دارند؟

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل در ستارخان را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

ملاک تشخیص بهترین وکیل چیست؟

به طور کلی، معیار تشخیص بهترین وکیل دارا بودن دانش حقوقی بالا، رعایت اخلاق حرفه‌ای، صداقت در تمامی مراحل پیگیری پرونده و قدرت استدلال و فن بیان بالا است.

ضرر و زیان‌های ناشی از جرم، توسط شاکی قابل مطالبه است؟

هرکس بدون مجوز قانونی عمدا یا در نتیجه بی‌احتیاطی به جان، سلامتی، مال، آزادی، حیثیت یا شهرت تجاری و یا به حقوق دیگران لطمه وارد نماید، مسئول جبران خسارت ناشی از عمل خود خواهد بود.

چه اشخاصی حق در خواست اعاده دادرسی را دارند؟

محکوم علیه یا وکیل ویا نماینده قانونی او در صورت فوت یا غیبت محکومُ علیه، همسر و وارث قانونی و وصی پس از فوت او امکان اعاده دادرسی از حکم قطعی را دارند.

5/5 - (2 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 5 =

دکمه بازگشت به بالا