وکیل

10 تا از بهترین وکیل در ستارخان ⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل در ستارخان را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. هرفردی که با مسائل و مشکلات حقوقی و کیفری مواجه می شود لازم است برای پیگیری و حل و فصل مشکل خود به مراجع قضایی مربوطه مراجعه کند که در چنین شرایطی بهترین وکیل می تواند نقش مهمی در روند پرونده و پیشبرد آن به سمت موفقیت و دریافت نتیجه دلخواه شما داشته باشد.

بهترین وکیل در ستارخان کیست؟

وکیل فردی است که در انجام امور وکالت تمامی سعی خود را برای دستیابی به حقوق موکل خود به کار برد. بهترین وکیل در ستارخان به نمایندگی از طرف شخصی دیگر اعم از حقیقی و حقوقی طبق عقد وکالت انجام امور قضایی و اداری مربوط به پرونده ای خاص را بر عهده می گیرد. وکیل مدافع حقوق موکل خود است به این معنا که در پیگیری پرونده های قضایی در هرشرایطی مصلحت موکلین را در اولویت قرار می دهد و با تفکر و دوراندیشی از وارد آمدن هر گونه خسارت مادی و معنوی جلوگیری به عمل می آورد.

بهترین وکیل در تهران علاوه بر گذراندن تحصیلات با حداقل مدرک لیسانس در رشته حقوق باید مجوزهای لازم جهت بررسی و حل و فصل پرونده های قضایی را نیز اخذ کرده باشد.

بهترین وکیل در ستارخان کیست؟

چرا باید وکیل داشته باشیم؟

مسائل حقوقی در موضوعات مختلف دارای قوانین، آئین نامه ها و تبصره های زیادی می باشد که در صورت درگیر شدن با این مسائل اگر بدون مشورت با بهترین وکیل در ستارخان برای حل و فصل آن اقدامی انجام دهید نه تنها مشکل حقوقی برطرف نمی شود بلکه فرد با خسارت های جبران ناپذیری مواجه خواهد شد.

ولیکن با حضور بهترین وکیل در ستارخان شما می توانید در مدت زمانی کوتاه و با صرف کمترین میزان هزینه به مناسب ترین راهکار حقوقی و قانونی برای پیشبرد پرونده در مسیر صحیح و قانونی دست پیدا کنید. لذا برخلاف تصور برخی افراد بهره مندی از بهترین وکیل در ستارخان نه تنها هدر دادن هزینه نخواهد بود بلکه در هزینه ها نیز صرفه جویی کرده و از بروز هر گونه ضرر و زیان جلوگیری می شود.

10 تا از بهترین وکیل در ستارخان را بشناسید!

بهرام عباسی

بهرام عباسی

بهرام عباسی یکی از بهترین وکیل در ستارخان می باشند. ایشان در رسیدگی و پیگیری پرونده های حقوقی و کیفری سابقه وکالت دارند و همواره تلاش می کنند با تکیه بر تجربه و مهارتی که در طی سالیان وکالت خود کسب نموده اند نتیجه را پرونده در مسیر صحیح قانونی پیش برند و در دفاع از موکل خود مدارک و ادله قابل اثبات را جمع آوری و به دادگاه ارائه دهند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاور حقوقی

آدرس: ستارخان، نرسیده به خیابان خسرو، مجتمع صدف، طبقه سوم، واحد 48

شماره تماس: 09128947151

مهنوش اردوباری

مهنوش اردوباری

مهنوش اردوباری وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در ستارخان می باشند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت از مرکز کانون وکلای دادگستری در حوزه رسیدگی به دعاوی حقوقی و کیفری شروع به فعالیت کردند و با تخصص بالایی که در ارائه خدمات حقوقی دارند به عنوان یکی از وکلای باتجربه و متخصص در ستارخان شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس : ستارخان، خیابان دکترحبیب اله، نبش ششم دریان نو، پلاک٢۴١، طبقه اول

شماره تماس: 09123228027

مجتبی محمدی

مجتبی محمدی

مجتبی محمدی وکیل پایه یک و دارای مدرک دکتری حقوق بین الملل در تهران می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از مرکز وکلای تهران اخذ نمودند و به عنوان یکی از بهترین وکیل در ستارخان پرونده های زیادی را در حوزه حقوقی و کیفری به نتیجه موفق رسانده اند. آقای محمدی دارای سوابق درخشانی در زمینه وکالت و ارائه مشاوره حقوقی به سازمان ها و ارگان های مختلف می باشند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • دکتری حقوق بین الملل
 • عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز
 • مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA)
 • دارای مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی

آدرس: اتوبان ستاری، بلوار فردوس شرق، نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی، ‌ساختمان دفتر خدمات قضایی‌، ‌پلاک ۱۹۲، طبقه 5 و 12

شماره تماس: 09121212133

الهام آریا کیان

الهام آریا کیان

الهام آریا کیان یکی از وکلای پایه یک و متخصص در رسیدگی به دعاوی حقوقی و کیفری می باشند. ایشان با تکیه بر تجربه و مهارت بالای خود در حوزه وکالت، از موکل خود در مراجع قضایی به بهترین نحو ممکن دفاع کرده و مانع از ضایع شدن حقوق او می شوند و به عنوان یکی از وکلای با تجربه در ستارخان معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: ستارخان، ضلع غربی پل تاج، پلاک۶١۶، واحد ۴

شماره تماس: 09121104799

هادی داعی حق

هادی داعی حق

هادی داعی حق یکی از وکلای پایه یک و مدیر گروه داعی حق در ستارخان می باشند. ایشان در زمینه پیگیری و رسیدگی به دعاوی خانواده، ملکی، امور ثبتی، امور حسبی، حقوق قراردادها و غیره فعالیت دارند و با سایر همکاران حقوقی خود همواره سعی دارند تا از حقوق موکلین دفاع کرده و با ارائه مشاوره های تخصصی حقوقی آنان را راهنمایی می کنند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: ستارخان، خیابان کوثر یکم، پلاک 27، طبقه اول

شماره تماس: 02166934313

زهرا ملکی

زهرا ملکی

زهرا ملکی یکی از بهترین وکیل در ستارخان می باشند و در حوزه فعالیتی خود به عنوان یکی از وکلای متخصص و متبحر شناخته می شوند. خانم ملکی در پیگیری پرونده هایی که وکالت آن را پذیرفته اند از هیچگونه تلاشی فروگذار نبوده و با جمع آوری مدارک و ادله قابل اثبات نتیجه پرونده را به نفع موکل خود دریافت می کند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: ستارخان، خیابان همایونشهر جنوبی، خیابان چمنزار، پلاک ۱۴، واحد ۴

شماره تماس: 0122196003

زیبا معانی

زیبا معانی

زیبا معانی یکی از وکلای پایه یک در ستارخان هستند که در زمینه رسیدگی و پیگیری دعاوی خانواده (طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، مهریه، نفقه)، ملکی (خلع ید، الزام به تنظیم سند، فک رهن)، کیفری (سرقت، کلاهبرداری، خیانت در امانت، آدم ربایی) فعالیت دارند و تاکنون درصدبالایی از این پرونده ها را به نتیجه موفق و مورد نظر موکلین خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم و تدوین لایحه های دفاعیه
 • مشاوره حقوقی

آدرس: ستارخان، ابتدای باقرخان، پلاک 127، واحد 5

شماره تماس: 09123583726

سمیه فتحی

سمیه فتحی

سمیه فتحی وکیل پایه یک و فعال در حوزه دعاوی مختلف حقوقی و کیفری می باشند. ایشان با کسب نتیجه موفق و مورد نظر موکلین خود در درصد بالایی از پرونده هایی که وکالت کرده اند دارای کارنامه درخشانی می باشند و همواره در امور وکالتی مصلحت و رضایت موکلین خود را در اولویت قرار داده اند و جزو یکی از بهترین وکیل در ستارخان شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: ستارخان، خیابان کاشانی پور، کوچه اعتباریان، پلاک 4، واحد 2

شماره تماس: 09120167247

غلامعلی گل کرمی

غلامعلی گل کرمی

غلامعلی گل کرمی یکی از وکلای پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در ستارخان می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی و پیگیری پرونده های خانواده، ملکی، کیفری، امور ثبتی و غیره سابقه فعالیت دارند و به عنوان یکی از وکلای متخصص و باتجربه معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: ستارخان، نرسیده به میدان توحید، خیابان کوثر دوم، پلاک یک (مجتمع دلگشا)، طبقه ششم، واحد 38

شماره تماس: 09121437827

سهره سموات

سهره سموات

سهره سموات وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در ستارخان می باشند. ایشان 17 سال سابقه وکالت در پیگیری و رسیدگی به پرونده های بانکی، دیوان عدالت اداری، ملکی، خانواده، کیفری و غیره را دارند و علاوه بر وکالت به موکلین و مراجعه کنندگان خود در حوزه های مختلف حقوقی مشاوره ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: ستارخان، خیابان پاتریس، نبش کوچه سعیدی، پلاک ۷، واحد ۴

شماره تماس: 09122219160

ویژگی های بهترین وکیل در ستارخان

 • وکیل با مطالعه روند تحلیل علمی درست را ارائه می دهد: بهترین وکیل در ستارخان بعد از بررسی و مطالعه پرونده با توجه به تجربه و دانش حقوقی خود، احتمال در نتیجه نهایی را براساس آنچه که به حقیقت نزدیکتر است را بیان می کند نه آن چیزی که موکل دلش می خواهد بشنود. لذا یک وکیل خوب از همان ابتدا واقعیت پرونده را حتی در صورتی که برخلاف نظر و انتطار موکل باشد بازگو می کند.
 • وکیل از توانایی علمی و متبحری برخوردار است: یکی از مهم ترین مواردی که در حرفه وکالت باید به آن توجه شود داشتن تجربه و تخصص است. لذا زمانی که وکیل پرونده موکل خود را بررسی می کند لازم است که اطلاعات دقیق و جامعی را در اختیار او قرار دهد.

بهترین وکیل در ستارخان با اطلاعات دقیقی که در زمینه پرونده های حقوقی دارد و ارائه مشاوره های تخصصی، اعتماد و رضایت موکل خود را جلب می کند.

 • وکیل قابل اعتماد و امانت دار است: از دیگر ویژگی های وکلای خوب حفظ اسرار موکل است. یک وکیل به واسطه ماهیت شغلی خود با حقایق زیادی از زندگی موکل خود مطلع می شود ولیکن یک وکیل حرفه ای هرگز این حقایق و اسرار را نزد کسی بازگو نمی کند.
 • وکیل برای تمامی قوانین تسلط دارد: بهترین وکیل در ستارخان با تمامی قوانین و تبصره های حوزه حقوقی و کیفری آشنایی کاملی دارد و می تواند در شرایط مختلف نظریه های درستی را به موکلین خود ارائه دهد. وکیل حتی با تسلط بر قوانین می تواند با ارائه ادله و دلایل کافی در صدور حکم نهایی توسط قاضی تاثیرگذار باشد.
ویژگی های بهترین وکیل در ستارخان

وکیل و موکل نسبت به هم چه تعهداتی دارند؟

بعد از امضای قرارداد وکالت وکیل و موکل نسبت به هم تعهداتی دارند که به قرار ذیل است:

تعهدات وکیل:

 • اگر به دلیل سهل انگاری وکیل، موکل دچار خسارت شود مسئولیت آن با وکیل بوده و بایستی رضایت موکل را جلب نماید.
 • بهترین وکیل در ستارخان در تمامی شرایط بررسی و رسیدگی پرونده مصلحت موکل را در اولویت قرار می دهد.
 • وکیل باید مدارک و اسنادی که جهت پیگیری پرونده توسط موکل در اختیار او قرارداده شده را به او تحویل دهد.

تعهدات موکل:

 • موکل موظف است طبق قرارداد و یا براساس آنچه که عرف جامعه تعیین نموده، نسبت به پرداخت حق الوکاله وکیل اقدام کند.
 • هزینه های مورد نیاز در پیگیری پرونده مانند عوارض، مالیات و هزینه ایاب ذهاب باید توسط موکل پرداخت گردد.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل در ستارخان را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

ملاک تشخیص بهترین وکیل چیست؟

به طور کلی، معیار تشخیص بهترین وکیل دارا بودن دانش حقوقی بالا، رعایت اخلاق حرفه‌ای، صداقت در تمامی مراحل پیگیری پرونده و قدرت استدلال و فن بیان بالا است.

ضرر و زیان‌های ناشی از جرم، توسط شاکی قابل مطالبه است؟

هرکس بدون مجوز قانونی عمدا یا در نتیجه بی‌احتیاطی به جان، سلامتی، مال، آزادی، حیثیت یا شهرت تجاری و یا به حقوق دیگران لطمه وارد نماید، مسئول جبران خسارت ناشی از عمل خود خواهد بود.

چه اشخاصی حق در خواست اعاده دادرسی را دارند؟

محکوم علیه یا وکیل ویا نماینده قانونی او در صورت فوت یا غیبت محکومُ علیه، همسر و وارث قانونی و وصی پس از فوت او امکان اعاده دادرسی از حکم قطعی را دارند.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − شش =

دکمه بازگشت به بالا