وکیل

10 تا از بهترین وکیل در سراب⚡【سال1403】⚖️

هدف از نگارش این مقاله، معرفی 10 تا از بهترین وکیل در سراب می باشد. هر فردی ممکن است به دلیل دریافت مشاوره، تنظیم قراردادهای مختلف، اعطای وکالت و یا موارد دیگر، نیاز به مراجعه به وکیل داشته باشد. اما در این شرایط با توجه به تعداد بالای وکلا، انتخاب یک وکیل خبره که بتواند نتایج مطلوب را کسب کند، کار دشواری خواهد بود. انتخاب وکیل از تصمیمات مهمی است که در نتیجه پرونده تاثیر زیادی دارد، پس باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد. اگر شما نیز درگیر چنین مسائلی هستید و به دنبال یافتن یک وکیل خوب هستید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل در سراب کیست؟

وکیل به فردی گفته می شود که در زمینه حقوقی دارای مدرک تحصیلی و اطلاعات بالا باشد. این فرد باید پروانه وکالت دریافت کرده باشد تا بتواند به صورت رسمی به عنوان وکیل فعالیت نماید. از آن جا که شغل وکالت تخصصی است و دارای طیف گسترده ای می باشد، هر وکیل در برخی از حوزه ها می تواند به تخصص و تبحر برسد. تبدیل شدن به یک وکیل حرفه ای، نیازمند کسب تجارب از طریق پیگیری پرونده های مختلف می باشد.

بهترین وکیل در سراب، برای بالا بردن تجربیات خود، به بررسی پرونده های مشابه می پردازد. یک وکیل خوب با تمام توان خود برای حمایت از حقوق موکل خود تلاش می کند. وکیلی که در درصد بالایی از پرونده های تحت وکالت خود به موفقیت دست یابد، در میان مردم شناخته شده و به شهرت و محبوبیت می رسد. بهترین وکیل در آذربایجان شرقی در کنار توانایی های حرفه ای، بسیار با اخلاق است و می تواند ارتباطات موثری را با موکلین و اعضای دادگاه برقرار نماید.

بهترین وکیل در سراب کیست؟

اصول کار بهترین وکیل

وکالت هم مانند سایر مشاغل دارای اصول و قواعد مخصوص به خود می باشد که باید توسط وکلا رعایت گردد. یکی از مهم ترین اصول کار وکالت، بررسی همه جانبه پرونده قبل از پذیرش وکالت می باشد. یک وکیل با تجربه، ابتدا پرونده موکل را مورد بررسی قرار داده و در صورتی که در حوزه تخصصی او باشد وکالت آن را می پذیرد. از دیگر مواردی که باید مورد توجه وکیل قرار بگیرد این است که وی باید نتیجه پرونده را با توجه به مدارک و مستندات و همچنین توانایی های خود پیش بینی نموده و درصد موفقیت را تخمین بزند.  وکیل هیچ گاه نباید نتیجه پرونده را تضمین نموده و با قطعیت اعلام نماید.

بهترین وکیل در سراب باید قرارداد و وکالت نامه ای را تنظیم نموده و کلیه موارد لازم را در آن قید نماید. لازم به ذکر است که وکیل باید تحقیقات مربوطه برای جمع آوری مدارک جهت دفاع از موکل را به انجام برساند. وکیل در کلیه جلسات دادگاه حاضر شده و از جانب موکل خود اقدامات لازم را انجام می دهد.

10 تا از بهترین وکیل در سراب را بشناسید!

امین صادقپور

امین صادقپور

آقای امین صادقپور جزو وکلای خوب سراب هستند که تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی ارشد در رشته حقوق خصوصی ادامه داده اند. ایشان دارای پروانه وکالت درجه یک به شماره 20227 از کانون وکلا هستند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری استان نیز می باشند. آقای صادقپور با تکیه بر دانش، سواد حقوقی و آشنایی با روال دادگاه حدود 15 سال است که به وکالت مشغول هستند. همکاری با سازمان ها و ارگان های مختلف در پرونده کاری این وکیل با تجربه دیده می شود. وکیل صادقپور با اخلاق خوب و انصاف در دریافت حق الوکاله موفق شده اند اعتماد و رضایت مردم را جلب نمایند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری تخصصی
 • مشاوره غیر حضوری، تلفنی و آنلاین
 • تخصص در وکالت پرونده های خانواده و مهریه

آدرس: سراب، خیابان مطهری، بین امام خمینی و فردوسی 

امیررضا ادیب اوغانی

امیررضا ادیب اوغانی

جناب آقای ادیب اوغانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند که در حال حاضر در سراب به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر می پردازند. ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق مالکیت فکری در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه علامه طباطبائی می باشند. آقای امیررضا ادیب موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شدند که پس از کسب آن وکالت خود را آغاز نمودند. آقای ادیب در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری قبول پرونده می کنند و در حوزه املاک هم فعالیت دارند. مشاوره های ارائه شده توسط ایشان منجر به حل مشکلات بسیاری از موکلین شده است، به همین دلیل این وکیل با تجربه مورد اعتماد مردم قرار دارند. این وکیل مجرب به عنوان بهترین وکیل در سراب در بین مردم شناخته شده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در پرونده های ضرب و جرح، جرایم پزشکی و نزاع
 • تخصص در دعاوی اموال منقول ملنند خودرو، اشیاء گرانبها و جواهرات
 • پذیرش پرونده های ملکی از جمله اختلاف در مالکیت، زمین شهری و جهاد کشاورزی

آدرس: سراب، خیابان فردوسی شرقی، رو به روی بانک ملی، طبقه فوقانی عکاسی کارون سراب، خیابان مطهری، طبقه فوقانی دفتر اسناد

شبنم ابراهیمی

شبنم ابراهیمی

یکی دیگر از وکلای شناخته شده در استان آذربایجان شرقی و شهرستان سراب خانم شبنم ابراهیمی هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شدند.  خانم ابراهیمی با تکیه بر معلومات حقوقی، دانش و مهارت خود تعداد زیادی از پرونده ها را به نتایج مطلوب رسانده اند. ایشان در طول سال های وکالت خود تعداد زیادی پرونده های مختلف را وکالت نموده اند. درصد بالایی از این پرونده ها به نتیجه مطلوب رسیده و رضایت موکلین را به همراه داشته اند. ایشان بیار با اخلاق، متعهد، مسئولیت پذیر و تلاش گر هستند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های ملکی مانند اختلاف در مالکیت و سرقفلی
 • ارائه مشاوره های حقوقی حضوری، غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها، شکوائیه ها و دفاعیه ها

آدرس: سراب، خیابان فردوسی شرقی، پشت بانک ملی، شعبه بازار، پاساژ الماس 2، طبقه 2، واحد 9

حسین قدیری

حسین قدیری

آقای قدیری را می توان جزو وکلای توانمند آذربایجان شرقی قرار داد. ایشان در حال حاضر در شهر سراب فعالیت می کنند و به ارائه خدمات حقوقی به مردم می پردازند. ایشان سابقه دریافت پروانه وکالت از کانون وکلا را دارند و عضو رسمی کانون وکلا نیز می باشند. وکیل حسین قدیری وکالت پرونده های ثبتی، کیفری، خانواده و غیره را می پذیرند. تخصص ایشان در پرونده های مالی و تجاری، چک و سفته، اختلافات مالی، دعاوی مربوط به جواهرات و اشیاء گرانبها، املاک، الزام به تنظیم سند، شهرداری و تخلیه است. جناب آقای قدیری موفق شده اند با کسب موفقیت های چشم گیر سابقه درخشانی را ثبت نموده و لقب بهترین وکیل در سراب را به خود اختصاص دهند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری تخصصی حقوقی
 • ارائه مشاوره های غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • تنظیم کلیه قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی

آدرس: سراب، خیابان فردوسی شرقی، پشت بانک ملی، طبقه دوم، ساختمان الماس، واحد 13

آرزو جوانمرد

آرزو جوانمرد

خانم آرزو جوانمرد دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند که در زمینه ارائه خدمات حقوقی به مردم در سراب فعالیت دارند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک می باشند و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان آذربایجان شرقی نیز هستند. خانم جوانمرد چندین سال است که به وکالت مشغول می باشند که در این دوران تعداد زیادی از پرونده های حقوقی و کیفری را به نتیجه دلخواه موکل خود می رسانند. مشاوره های حقوقی ایشان هم بسیار راه گشا بوده و سبب حل مشکلات برخی از موکلین شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • تخصص در وکالت پرونده های خانواده، مهریه و طلاق
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی، ثبتی، ملکی و کیفری گوناگون

آدرس: سراب، چهار راه فردوسی، پاساِژ سلامی، طبقه اول، واحد 8

احمد حسنی

احمد حسنی

از وکلای پایه یک دادگستری فعال در آذربایجان شرقی و سراب می توان از آقای احمد حسنی نام برد. ایشان سابقه دریافت پروانه وکالت به شماره از کانون وکلا را دارند. وکیل حسنی سواد حقوقی کافی برای وکالت پرونده های ثبتی، کیفری، خانواده و غیره را دارند. تخصص ایشان در پرونده های مالی و تجاری، چک و سفته، اختلافات مالی، دعاوی مربوط به جواهرات و اشیاء گرانبها، املاک، الزام به تنظیم سند، شهرداری و تخلیه است. این وکیل زبده موفق شده اند عنوان بهترین وکیل در سراب را به خود اختصاص دهند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری تخصصی حقوقی
 • ارائه مشاوره های غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • تنظیم کلیه قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی

آدرس: سراب، خیابان فردوسی شرقی، پشت بانک ملی، شعبه بازار، ساختمان الماس 2، طبقه اول، واحد یک

بهناز افراسیابی

بهناز افراسیابی

سرکار خانم بهناز افراسیابی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری استان آذربایجان شرقی هستند. پروانه وکالت درجه یک صادره از کانون وکلا متعلق به ایشان است. خانم افراسیابی پس از اتمام تحصیلات خود در رشته حقوق و کسب پروانه وکالت پایه یک فعالیت های حقوقی خود را آغاز نمودند.  ایشان تعداد زیادی پرونده را در 8 سال سابقه وکالت خود پذیرفته اند که درصد بالایی از آن ها به پیروزی ختم شده است. وکیل افراسیابی باتجربه، با سواد، صادق و وفادار هستند و به همین دلیل توانسته اند اعتماد و رضایت موکلین خود را جلب نمایند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم دادخواست ها و لوایح
 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • قبول وکالت پرونده های خانواده، کیفری و ملک

آدرس: سراب، چهار راه فردوسی، پاساژ سلامی، طبقه 1، واحد 1

اهمیت مراجعه به بهترین وکیل در سراب

پیگیری پرونده های مختلف حقوقی و کیفری، کار آسانی نخواهد بود و نیازمند داشتن اطلاعات حقوقی و تجربه حضور در محاکم قضایی می باشد. به همین دلیل بهتر است که این وظیفه را به فردی خبره سپرد تا بتوان به کسب نتایج مطلوب امیدوار بود. افراد عادی به دلیل نداشتن تجربه کافی ممکن است مرتکب اشتباهاتی شوند که مسیر پرونده را تغییر داده و مانع از رسیدن به حقوق قانونی وی شود.

بهترین وکیل در سراب از چنین اشتباهاتی مبرا است و احتمال موفقیت با کمک او بیشتر خواهد شد. از طرف دیگر، با وجود وکیل، نیازی به حضور موکل در دادگاه ها نخواهد بود و به این ترتیب فرد می تواند از وقت خود استفاده بهینه نماید. وکیل کارکشته، با تمام قوانین و تبصره های قانونی آشنایی دارد و حتی میان برهای دعاوی مختلف را نیز می شناسد، در نتیجه این وکیل می تواند به کوتاه شدن روند دادرسی دعاوی گوناگون کمک کند.

اهمیت مراجعه به بهترین وکیل در سراب

مقایسه دعاوی حقوقی و کیفری

مشکلاتی که ممکن است افراد مختلف به آن دچار شوند به دو دسته حقوقی و کیفری تقسیم می شوند. دعاوی حقوقی مربوط به حقوق اجتماعی افراد می باشد که مورد تعرض قرار گرفته است. اما در دعاوی کیفری، جرم رخ داده است و باید فرد مجرم به مجازاتی متناسب با جرم خود، محکوم شود.

طرح درخواست در دعاوی حقوقی، دادخواست نام دارد و فرد طرح کننده دعوا، خواهان و طرف مقابل او خوانده است. طرح دعوا در پرونده های کیفری، شکوائیه می باشد و مطرح کننده آن شاکی و طرف مقابل آن متشاکی نام دارند. هر یک از این پرونده ها باید در دادگاه های صالح خود مورد بررسی قرار بگیرند. پرونده های حقوقی در دادگاه حقوقی و دعاوی کیفری نیز در دادگاه های کیفری مربوطه تحت بررسی قرار می گیرند.

کلام آخر

در این مقاله، لیست بهترین وکیل در سراب را به شما ارائه نمودیم. یک وکیل خوب، باید بتواند با استفاده از قوانین مختلف حقوقی به دفاع از موکل خود بپردازد. اصول کار یک وکیل با تجربه باید توسط وکیل رعایت شود تا بهترین نتیجه حاصل شود. سپردن وکالت پرونده حقوقی و کیفری به یک وکیل خبره منجر به صرفه جویی در وقت، تسریع روند دادرسی و افزایش احتمال موفقیت خواهد شد. دعاوی حقوقی و کیفری تفاوت هایی با یکدیگر دارند و هر کدام در دادگاه ذی صلاح خود مورد بررسی قرار می گیرند. امیدواریم اطلاعات گردآوری شده در این مقاله، برای شما عزیزان مفید و کاربردی بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (3 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا