وکیل

10 تا از بهترین وکیل در رودسر❤️【سال1403】⚖️

زندگی اجتماعی امروزه بسیار پیچیده و چالش برانگیز است. ایجاد ابعاد جدید از روابط و افزایش جمعیت هم به این پیچیدگی دامن زده است. این موضوع سبب به وجود آمدن اختلافات بسیار در زمینه های مختلف می شود. افراد ممکن است بر سر کار، حقوق، رفتار انسانی، معاملات و سایر بخش های زندگی با یکدیگر به مشکل بر بخورند. حتی ممکن است برخی از این مشکلات به شکایات قانونی منجر شود. در چنین شرایطی نیاز به مراجعه به وکیل احساس می شود. وکیلی که در کار خود خبره بوده و بتواند از حقوق فرد دفاع کند. به دلیل اهمیت این موضوع تصمیم گرفتیم تا بهترین وکیل در رودسر را به شما عزیزان معرفی نماییم، پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل در رودسر کیست؟

در هنگام بروز مشکلات حقوقی داشتن یک وکیل خوب بسیار راه گشا خواهد بود. وی می تواند با بررسی موضوع از دیدگاه حقوقی راه حل های منطقی را پیش پای موکل خود بگذارد. بهترین وکیل رودسر، ابتدا باید توانایی ایجاد صلح بین طرفین را داشته باشد. این ویژگی سبب می شود بسیاری از دعاوی حقوقی قبل از تشکیل پرونده و دادگاه حل و فصل شوند. زیرا علت ایجاد بیش تر مشکلات ناآگاهی افراد نسبت به حقوق قانونی خود و دیگران است.

وکیل با روشن کردن این موضوع می تواند بسیاری از دعاوی را به صلح تبدیل کند. بهترین وکیل در گیلان باید بتواند راه های مناسبی را برای مشکل موکل خود پیدا نماید. همچنین او باید به دنبال کسب اطلاعات، مدارک و مستندات کافی در خصوص پرونده و اثبات حقوق موکل خود باشد. نباید توانایی سخنوری وکیل را نادیده گرفت، قدرت بیان یک وکیل خوب به راحتی می تواند سبب قانع شدن قاضی گردد.

بهترین وکیل در رودسر کیست؟

خصوصیات بهترین وکیل در رودسر

یکی از مشکلاتی که افراد در هنگام مراجعه به وکیل دارند یافتن وکیل خوب است. امروزه در هر کوچه و خیابان چندین تابلو وکالت مشاهده می شود. مردم عادی هم همیشه دچار مشکلات حقوقی نیستند که افراد با تجربه این حرفه را بشناسند. برای شناختن بهترین وکیل خانواده در گیلان باید راجع به وی تحقیق نمود و خصوصیات وی را مورد بررسی قرار داد. ویژگی های یک وکیل خوب عبارتند از:

 • اولین و مهم ترین ویژگی که در یک وکیل خوب باید وجود داشته باشد، تخصص و دانش است. وکیل باید اطلاعات حقوقی خوبی داشته باشد تا بتواند از موکل خود دفاع کند.
 • تجربه وکیل در پیروزی وی تاثیر مستقیم دارد. وکالت پرونده های بیش تر مساوی با یافتن راه های جدید برای حل مشکلات و به کار گیری قوانین حقوقی است که منجر به موفقیت های بعدی خواهد شد.
 • آشنایی با نحوه تنظیم اوراق قضایی مانند دادخواست، شکوائیه و دفاعیه برای وکیل بسیار ضروری است. یک وکالت خوب همواره باید با ارائه های مناسب همراه می باشد.
 • خلاقیت یکی از خصوصیات مهم بهترین وکیل در رودسر است. این ویژگی به یافتن مشکل و همچنین پیدا کردن سر نخ در پرونده ها خصوصا پرونده های پیچیده بسیار موثر است.
 • حسن خلق وکیل هم جزو مواردی است که باید به آن دقت نمود. موکلین با یک وکیل خشک و بداخلاق نمی توانند ارتباط موثر ایجاد کنند. همین امر سبب دور بودن وکیل از واقعیات پرونده خواهد شد.

10 تا از بهترین وکیل در رودسر را بشناسید!

ناهید تام

ناهید تام

از بهترین وکیل در رودسر می توان خانم ناهید تام را نام برد. ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق هستند که پس از قبولی در آزمون وکالت و پشت سر گذاشتن دوره های مربوطه موفق به دریافت پروانه وکالت درجه یک شده اند. خانم تام وکالت دعاوی حقوقی، کیفری و ملکی را به عهده می گیرند. درصد بالای موفقیت ایشان در پرونده های حقوقی و کیفری مختلف گویای تخصص این وکیل با تجربه است. ایشان همچنین امکان مشاوره تلفنی و آنلاین را برای موکلین خود فراهم نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی و کیفری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم انواع قراردادها، لوایح و دادخواست ها

آدرس: استان گیلان، رودسر، خیابان انقلاب، جنب بانک پارسیان، ساختمان ایساتیس، طبقه 4

شماره تماس: 09113456390

محمد امانی

محمد امانی

یکی دیگر از وکلای خوب استان گیلان آقای محمد امانی است. ایشان هم دارای پروانه وکالت پایه یک می باشند. آقای امانی در وکالت دعاوی چک، سفته، قتل، سرقت، کلاهبرداری، اسیدپاشی، طلاق و استرداد جهیزیه تخصص و مهارت دارند. ایشان در طول سال های وکالت خود همواره برای احقاق حق تلاش کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره تخصصی
 • تنظیم قراردادها و لوایح
 • مشاوره در امور تجاری
 • مشاوره در امور بازرگانی

آدرس: رودسر، خیابان انقلاب، رو به روی بانک پارسیان، جنب فروشگاه کوروش

شماره تماس: 09111439133

محمد پارسی

محمد پارسی

یکی دیگر از بهترین وکیل در رودسر آقای محمد پارسی هستند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری به شماره 689 هستند که در حال حاضر در رودسر به وکالت مشغول هستند. ایشان در وکالت دعاوی ملکی، خانوادگی، طلاق توافقی، مهریه، حضانت، اسید پاشی، کلاهبرداری و فروش مال غیر تخصص دارند. آقای پارسی امکان مشاوره تلفنی و غیر حضوری را هم در دفتر وکالت خود فراهم کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع قراردادها و لوایح
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • قبول وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: رودسر، رو به روی خیابان شهید عسگری، ساختمان لعل، طبقه 1

شماره تماس: 09116287275

عالمه تبار

عالمه تبار

خانم عالمه تبار از وکلای با تجربه  و مورد اعتماد مردم هستند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری به شماره 185 می باشند. ایشان بسیار با تجربه بوده و بسیاری از دعاوی مختلف را در دادگاه های گیلان به نتیجه رسانده اند. وکالت دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی توسط خانم تبار انجام می شود.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره تخصصی حضوری و غیر حضوری
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی و کیفری مختلف
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی شامل قراردادها، لوایح و دادخواست ها

آدرس: رودسر، بالاتر از کوچه ماهی فروشان

شماره تماس: 09113354683

نکات مثبت مراجعه به بهترین وکیل در رودسر

  با وجود این که مراجعه به وکیل هزینه هایی را برای فرد متقاضی ایجاد می کند اما مزیت های بسیاری را به دنبال دارد. از جمله این که پیگیری پرونده توسط یک وکیل با دانش حقوقی بالا، احتمال موفقیت پرونده را به میزان چشم گیری افزایش می دهد. از سوی دیگر مدت زمان دادرسی پرونده به دلیل پیگیری درست و انجام به موقع امور کاهش می یاید. به همین دلیل زمان کم تری صرف خواهد شد و در مدت کوتاهی تکلیف پرونده روشن می شود.

با داشتن وکیل نیازی به حضور موکل در دادگاه نمی باشد به جز مواردی که دادگاه حضور وی را الزامی تشخیص دهد. به همین دلیل فرد وقت خود را در دادگاه هدر نمی دهد. وجود وکیل و پیگیری امور توسط او، باعث ایجاد آرامش می شود زیرا فرد می داند که یک وکیل خوب و دلسوز پیگیر کار او می باشد. در برخی پرونده ها نیاز است که به مراجع قضایی دیگر مراجعه شود، انجام این امور هم به عهده وکیل بوده و موکل نیازی به انجام چنین امور متفرقه ای ندارد.

نکات مثبت مراجعه به بهترین وکیل در رودسر

وکیل پایه دو دادگستری

وکیل پایه دو دادگستری به وکیلی گفته می شود که در رشته حقوق تحصیل کرده و پس از دریافت مدرک تحصیلی خود در آزمون وکالت شرکت کرده و قبول شده است. تمامی وکلا باید در این آزمون شرکت نموده و در این آزمون قبول شوند. وکلای پایه دو هم در این آزمون شرکت می کنند. پس ازقبولی و گذراندن دوره کارآموزی پروانه وکالت پایه دو را دریافت می کنند.

این وکلا می توانند مانند وکلای پایه یک در محاکم قضایی وکالت موکلین خود را به عهده بگیرند. اما در وکالت پرونده دارای محدودیت هستند. در واقع وکیل پایه دو دادگستری در خصوص دعاوی کیفری که به جرائم تعزیری حبس کم تر از 10 سال، شلاق، جزای نقدی منجر می شوند و در خصوص پرونده های حقوقی که شامل دعاوی مالی کم تر از 250 میلیون تومان است و خواسته های غیر مالی به جز اصل نکاح، طلاق، اثبات نسب و نفی نسب هستند می توانند وکالت نمایند.

کلام آخر

 در این مقاله بهترین وکیل در رودسر معرفی شد. در پرونده های حقوقی اولین قدم، یافتن یک وکیل خوب است. چنین وکیلی باید دارای تخصص و اطلاعات حقوقی کافی باشد. همچنین در خصوص دعاوی مورد نظر تجربه کار داشته باشد. در صورت مراجعه به وکیل می توان در کم ترین زمان بهترین نتیجه را کسب نمود. اما هزینه های فرد افزایش می یابد.

باید دقت کرد که وکلای پایه دو دادگستری در وکالت پرونده ها محدودیت دارند و فقط اجازه وکالت در بعضی دعاوی را دارند. بسیار خشنود خواهیم شد اکه بدانیم اطلاعات گفته شده برای شما مفید بوده است. از همراهی شما تا  انتهای مقاله بسیار سپاسگزاریم. شما عزیران در صورتی که انتقاد و پیشنهادی برای ما دارید می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید. 

4.5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 3 =

دکمه بازگشت به بالا