وکیل

10 تا از بهترین وکیل نارمک ❤️【سال1403】⚖️

هر گاه فردی دچار برخی از مشکلات در حوزه موارد حقوقی شود به وکیل مراجعه می نماید تا از حق او دفاع نماید. وی باید بهترین وکیل در شهر خود را شناخته و به او مراجعه کند. سپس قرارداد وکالت را تنظیم نمایند و به امضا برسانند تا وکیل به طور قانونی بتواند پیگیری پرونده او را به عهده بگیرد. وکیل خوب با به کارگیری قوانین و مقررات و همچنین مدارک موجود از موکل خود دفاع می کند تا نتیجه دلخواه کسب گردد. در این مقاله، قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل نارمک را به شما معرفی نماییم. پس اگر شما هم به دنبال یافتن یک وکیل خوب در نارمک هستید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. 

بهترین وکیل نارمک کیست؟ 

وکیل فردی است که از جانب موکل خود وکالت نامه ای برای انجام امور مختلف از جمله حضور در محاکم قضایی دارد. چنین وکیلی می بایست دارای پروانه وکالت باشد تا بتواند در این محاکم از موکل خود دفاع نماید. اشراف کامل بر قوانین و توانایی به کارگیری آن ها لازمه نیل به این هدف است.  

بهترین وکیل نارمک در تلاش است تا با مطالعه مباحث حقوقی همواره اطلاعات به روز داشته باشد تا نسبت به هر گونه تغییرات قانون مطلع باشد. اولویت یک وکیل خوب، دفاع از حق است حتی اگر این موضوع به ضرر موکل وی باشد. وکلا در هنگام شروع به کار سوگند می خورند که چیزی جز حق نگفته و همواره در جهت احقاق حق تلاش نمایند. یک وکیل حرفه ای و با اخلاق همواره به این سوگند پایبند خواهد بود. 

بهترین وکیل در شرق تهران وظیفه شناس می باشد، به همین دلیل در تمام مراحل سعی دارد وظایف خود را به خوبی انجام دهد. وی به موقع در جلسات دادگاه حاضر شده و در مواقع لزوم به تنظیم انواع اوراق قضایی از جمله شکوائیه و درخواست تجدید نظر اقدام می نماید. چنین وکیلی تا کسب نتیجه مطلوب از کوشش دست برنمی دارد. 

بهترین وکیل در نارمک کیست؟

مشخصات بهترین وکیل

از ویژگی های بهترین وکیل نارمک می توان به شجاعت اشاره نمود. یک وکیل در زندگی حرفه ای خود ممکن است با پرونده های پر خطر رو به رو شود که طرف مقابل دعوا دردسرهایی را برای وی ایجاد نماید. در چنین شرایطی وی باید بتواند با شجاعت پرونده را پیگیری کرده و به نتیجه برساند.  

صبر و حوصله هم از دیگر خصایلی است که وکیل باید به آن آراسته باشد. هر کاری که با عجله و بدون دقت انجام شود نتیجه خوبی را به دنبال نخواهد داشت. در کار وکالت باید با صبر و شکیبایی عمل کرده و مراحل مختلف را پشت سر گذاشت. وکیل باید با صبوری با موکل خود رفتار کند و سبب آرامش او شود. 

وکیل باید به خود اعتماد داشته باشد تا بتواند بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذارد و توانایی های خود را نشان داده و به عمل برساند. بهترین وکیل در چیتگر می داند که نباید استرس داشته باشد و آرامش می تواند باعث عملکرد درست باشد. یک وکیل خوب علاوه بر دفاع از موکل باید توانایی دریافت عفو، تخفیف در مجازات و دفاع از حقوقی قانونی موکل خود در صورت متهم شدن او را نیز داشته باشد. 

10 تا از بهترین وکیل نارمک را بشناسید! 

مهدیه صفایی 

مهدیه صفایی

خانم مهدیه صفایی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق مالکیت فکری می باشند. ایشان با پروانه وکالت درجه یک حدود 9 سال است که در استان تهران به وکالت مشغول می باشند. خانم صفایی با به کار گیری دانش و اطلاعات حقوقی خود پرونده های بسیاری را در زمینه های مختلف به نتیجه مورد نظر موکل رسانده اند. ایشان به دلیل مسئولیت پذیری، تلاش مستمر، عدات خواهی و شهامت در پیگیری پرونده ها مورد اعتماد مردم می باشند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادها و لوایح 
 • ارئه مشاوره حضوری، تلفنی و آنلاین 
 • تخصص در حقوق قراردادها، املاک، مالکیت فکری و خانواده 

آدرس: تهران، نارمک،  خیابان گلستان، پایین تر از میدان هلال احمر، کوچه نجف آبادی، پلاک 16، واحد 1 

عباس اسدی 

عباس اسدی

از وکلای شناخته شده و مورد اعتماد مردم در استان تهران می توان از آقای عباس اسدی نام برد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و عضور رسمی کانون وکلای مرکز می باشند. آقای اسدی فارغ التحصیل حقوق بین الملل در مقطع کارشناسی ارشد می باشند. تعهد، دلسوزی و تلاش ایشان برای حمایت از حقوق موکلین خوشنامی ایشان گردیده است. آقای اسدی دو دهه فعالیت پر ثمر در عرصه وکالت را در سابقه کاری خود به ثبت رسانده اند. ایشان در زمینه ارائه مشاوره حقوقی هم دارای سابقه خوبی می باشند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم کلیه اوراق قضایی اعم از شکوائیه و دفاعیه 
 • وکالت دعاوی مالی و تجاری، چک و سفته، برات و فاکتور عادی 
 • تخصص در وکالت پرونده های کیفری و دیوان عدالت اداری مختلف 

آدرس: تهران، ابتدای خیابان شهید بهشتی، خیابان سهند، خیابان شهرتاش، پلاک 28، طبقه 4، واحد 11 

محمدرضا پدیدار

محمدرضا پدیدار

آقای محمدرضا پدیدار از وکلای معروف استان تهران هستند که به عنوان بهترین وکیل نارمک شناخته شده اند. ایشان به واسطه توان وکالتی بالا و تخصص خود بسیار مورد اعتماد مردم قرار گرفته اند. سابقه درخشان آقای پدیدار به دلیل درصد بالای موفقیت ایشان در وکالت دعاوی مختلف می باشد. مراجعه کنندگان می توانند به صورت حضوری به دفتر وکالت ایشان مراجعه نموده و یا به صورت غیر حضوری و آنلاین با ایشان در ارتباط باشند. نمی توان از توان بالای ایشان در ارائه مشاوره های حقوقی مثمر ثمر چشم پوشی کرد.

تخصص و مهارت: 

 • نگارش دادخواست ها، شکوائیه ها و دفاعیه ها 
 • قبول وکالت دعاوی خانواده مانند اعسار، استرداد جهیزیه و نفقه 
 • اخذ پرونده های حقوقی و کیفری مانند شهرداری، عقود قراردادها و امور بین المللی 

آدرس: تهران، تهرانپارس غربی، فلکه دوم، خیابان حجربن عدی، کوچه رضایی، پلاک 12، طبقه 5، واحد 13 

سولماز ناصری 

سولماز ناصری

ایشان وکیل پایه یک دادگستری با پروانه وکالت به شماره 24729 می باشند. خانم ناصری در استان تهران و محله نارمک به ارائه خدمات حقوقی می پردازند. درصد بالای موفقیت ایشان در پرونده هایی که وکالت نموده اند گواه تخصص و تجربه بالای ایشان می باشد. خانم ناصری به دلیل پشتکار، تلاش برای حمایت از حقوق موکل و مسئولیت پذیری در بین مردم شناخته شده هستند. وکالت دعاوی مختلف حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی توسط ایشان پذیرفته می شود. 

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حضوری 
 • مشاوره غیر حضوری  تلفنی 
 • تنظیم لوایح و قراردادها به صورت تخصصی 

آدرس: تهران، نارمک، خیابان 46 متری شهید ثانی، تقاطع شهید غیاثی پور، لاین کندرو شرقی، پلاک 598، طبقه 1 

سید علی شاه صاحبی 

سید علی شاه صاحبی

آقای شاه صاحبی وکیل پایه یک ومشاور حقوقی می باشند که در حال حاضر در استان تهران به فعالیت می پردازند. پروانه وکالت شماره 10086 متعلق به آقای سید علی شاه صاحبی می باشد. ایشان به واسطه سابقه درخشان خود و کسب پیروزی در پرونده های مختلف به عنوان بهترین وکیل نارمک شناخته شده اند. وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری مانند ارث و میراث، انحصار وراثت، شهرداری، تخلیه، سرقفلی و املاک توسط ایشان به صورت تخصصی انجام می شود. 

تخصص و مهارت: 

 • نوشتن قراردادها 
 • تنظیم مبایعه نامه 
 • مشاوره حقوقی تخصصی 
 • مشاوره تلفنی و آنلاین حقوقی 

آدرس: تهران، فلکه دوم تهرانپارس، ابتدای خیابان فرجام، شماره 43، ساختمان هیراد، طبقه 3، واحد 9 

مهتاب امیدی

مهتاب امیدی

خانم مهتاب امیدی را می توان جزو وکلای خوب استان تهران معرفی کرد. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و پروانه وکالت پایه یک می باشند. خانم امیدی با اشراف کامل به قوانین حقوقی موفق به ثبت پرونده های موفق بسیاری شده اند. ایشان وکالت تمام دعاوی در زمینه ثبتی، کیفری، حقوقی و خانواده را قبول می نمایند. مشاوره حقوقی ارائه شده توسط ایشان منجر به حل و فصل اختلافات بسیاری از موکلین گردیده است. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی تخصصی 
 • وکالت دعاوی مربوط به استرداد جهیزیه، حضانت فرزندان و نفقه 
 • پذیرش وکالت پرونده های کلاهبرداری، جرایم رایانه ای، سرقت و چک 

آدرس: تهران، نارمک، خیابان فرجام غربی، بین حیدرخانی و برادران باقری، پلاک 614، طبقه 1، واحد 6 

مزایا و معایب شغلی وکلا

وکالت جزو شغل های پر طرفدار محسوب می شود، به همین دلیل به عنوان اولین انتخاب محصلان رشته علوم انسانی می باشد. لازم است افرادی که قصد انتخاب این شغل را دارند با مزایا و معایب آن آشنا باشند و سپس اقدام به انتخاب نمایند. 

در تمام جوامع، وکالت شغلی است که دارای جایگاه اجتماعی ویژه ای می باشد. پر واضح است که اگر فارغ التحصیلان این رشته بتوانند مهارت و تخصص بالایی را در این شغل کسب نمایند، می توانند درآمد بسیار خوبی هم از این شغل داشته باشند. در واقع می توان گفت، وکالت جزو شغل های پر درآمد در تمام دنیا است. 

اما در کنار این مزایا دشواری های زیادی برای وکلا در مسیر کاری آن ها وجود دارد. از جمله معایب این شغل می توان به وجود خطرات مختلف در این شغل اشاره کرد. در برخی پرونده های پیچیده که دارای مجازات های سنگین می باشند، ممکن است تهدیدهای جانی و مالی نسبت به آن ها صورت بگیرد. از طرف دیگر تضمینی برای درآمد و وجود موکل در این کار وجود ندارد. استرس و فشارهای عصبی ناشی از این شغل که ممکن است منجر به بیماری های قلبی و مشکلاتی برای سلامتی وکلا شود هم از دیگر معایب این شغل می باشد. 

مزایا و معایب شغلی بهترین وکیل در نارمک

مرجع صالح رسیدگی به دعاوی  

برای رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری مختلف باید به مرجع صالح برای رسیدگی به آن ها مراجعه نمود. بسته به نوع دعوا مراجع مختلفی برای رسیدگی به پرونده ها وجود دارد. در برخی موارد حقوقی و پرونده های کیفری مشخص که امکان سازش وجود داشته باشد، شورای حل اختلاف می تواند به پرونده رسیدگی نموده و آن را حل و فصل نماید. 

دادگاه انقلاب هم مرجع رسیدگی به مجازات های مواد مخدر و جرم های سیاسی از جمله اقدام علیه امنیت ملی و توهین به مقام معظم رهبری است. دادگاه های خانواده هم صلاحیت رسیدگی به پرونده ها در حوزه خانواده را داند. دیگر پرونده ها و دعاوی هم که جنبه عمومی دارند در دادگاه های عمومی مورد بررسی و رسیدگی قرار می گیرند. 

کلام آخر 

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل نارمک را به شما معرفی نمودیم. یک وکیل خود باید بتواند به وظایف خود به خوبی عمل کرده و بهترین دفاعیه را از موکل خود ارائه نماید. وکیل باید شجاع، جسور، متخصص و باهوش باشد تا بتواند بهترین عملکرد را داشته باشد. شغل وکالت در کنار درآمد خوب و موقعیت اجتماعی مناسب، دارای برخی خطرات و دشواری ها می باشد. هر پرونده ای با توجه به نوع دعوا در دادگاه ها و مراجع مختلف متناسب با آن ها بررسی می شود. امیدواریم با مطالعه این مقاله بتوانید بهترین وکیل را انتخاب نمایید. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن سوالات حقوقی می توانید با شماره های وکلای معرفی شده تماس حاصل نمایید. ما در سایت وکیل چی پذیرای نظرات ارزنده شما هستیم.        

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 9 =

دکمه بازگشت به بالا