وکیل

10 تا از بهترین وکیل ملارد✅【سال1402】❤️

وکیل فردی است که ما در هنگام بروز مشکلات حقوقی مختلف در محاکم قضایی به وی مراجعه کرده و از او کمک می خواهیم. وکلا جزو قشر عدالت خواه جامعه هستند که در ترویج عدالت در کشور نقش اساسی دارند. این گروه همواره برای حمایت از حقوق افراد مظلوم تلاش می کنند تا بتوانند حق خود را باز پس بگیرند. مرم نیز این افراد را به عنوان نمایندگان برقراری عدالت می شناسند و در هنگام برخورد با هر گونه مشکل قانونی به آن ها مراجعه می کنند. در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل ملارد را به شما عزیزان معرفی کنیم، پس اگر در این شهر زندگی می کنید و به دنبال یافتن وکیل هستید تا انتها همراه با ما باشید. 

بهترین وکیل ملارد کیست؟ 

بهترین وکیل ایران در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، ثبتی، حقوقی و کیفری، اطلاعات حقوقی بالایی دارد و سعی می کند با انجام مطالعات این اطلاعات را به روز نگه دارد. در همین راستا وی تلاش می کند بتواند از طریق پیگیری پرونده های بیشتر و کسب تجارب، در چند زمینه مشخص به تخصص دست یابد. در این شرایط وی می تواند بیشتر در بین مردم شناخته شود و در دعاوی زمینه های تخصصی خود هم بهترین نتایج را کسب کند. 

بهترین وکیل ملارد کیست؟ 

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، خانواده، ثبتی، حقوقی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملارد را بشناسید! 

امیر عبدالتاجدینی

امیر عبدالتاجدینی بهترین وکیل ملارد

آقای امیر عبدالتاجدینی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، عضو مرکز وکلای قوه قضاییه، دارای دکترای حقوق، دارای بیش از 5 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی ملکی و انجام بیش از 200 پرونده ملکی به صورت تخصصی و یکی از وکلای خبره در ملارد هستند.

آدرس دفتر: ملارد

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای امیر عبدالتاجدینی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09127159538

پرویز فروغی 

پرویز فروغی 

آقای پرویز فروغی یکی از وکلای شناخته شده و توانمند در شهرستان ملارد هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات دانشگاهی خود در رشته حقوق موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شدند و همچنین عضویت کانون وکلای دادگستری مرکز را هم دارند. آقای فروغی با تکیه بر علم و آگاهی خود و همچنین آشنایی با روال دادرسی پرونده های مختلف تونسته اند پرونده های مختلفی را وکالت نموده و نتایج خوب و مثبتی را کسب کنند. وکیل پرویز فروغی علاوه بر وکالت در عرصه مشاوره حقوقی هم موفقیت های چشم گیری را به دست آورده اند و به همین دلیل هم رضایت و اعتماد موکلین را جلب نموده اند.

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی به صورت حضوری و غیر حضوری 
 • تخصص در دعاوی خانواده مانند طلاق، مهریه، استرداد جهیزیه و ارث و میراث 
 • وکالت در پرونده های ملکی از جمله تخلیه، خرید و فروش اموال غیر منقول و حق کسب و پیشه 

آدرس: ملارد، بلوار رسول اکرم، نبش کوچه چمران، پلاک 490، طبقه 2، واحد 4 

مهدی میرزایی 

مهدی میرزایی

آقای میرزایی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند که در حال حاضر در ملارد به ارائه خدمات حقوقی می پردازند. ایشان دارای پروانه وکالت درجه یک به شماره 24423 هستند و همچنین عضو کانون وکلای مرکز نیز هستند. جناب آقای میرزایی سواد حقوقی لازم برای وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف را دارند اما در زمینه پرونده های کلاهبرداری، جعل، خیانت در امانت، سرپرستی و قیومیت، جهاد کشاورزی و منابع طبیعی تخصص ویژه دارند. مردم به دلیل منصف بودن این وکیل  در دریافت حق الوکاله و تلاش مستمر برای دفاع از حقوق موکل به ایشان اعتماد دارند. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری، غیر حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • تنظیم انواع اوراق قضایی مانند دادخواست ها و لوایح 
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی و کیفری مختلف 

آدرس: ملارد، مارلیک، میدان گلها، نبش کوچه پرتو، پلاک 199، طبقه اول 

منوچهر ناکینی پسند 

منوچهر ناکینی پسند 

آقای منوچهر ناکینی پسند یکی دیگر از وکلایی هستند که در دسته بهترین وکیل ملارد قرار می گیرند. ایشان وکیل پایه یک هستند و با به کار گیری تجارب با ارزش خود وکالت پرونده های مختلف را پذیرفته و در بیشتر موارد هم به بهترین شکل از عهده آن ها برمی آیند. موفقیت های بسیاری که این وکیل کارکشته به دست آورده اند به دلیل داشتن تخصص و تجربه ایشان است. آقای ناکینی پسند در دعاوی خانواده و کیفری تسلط بیشتری بر قوانین دارند و توانسته اند عملکرد بهتری داشته باشند. همکاری با موسسات و شرکت های مختلف به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در کارنامه کاری ایشان دیده می شود.

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم اظهارنامه و مبایعه نامه 
 • تنظیم انواه قراردادهای داخلی و بین المللی 
 • مشاوره های حقوقی تخصصی حضوری و غیر حضوری 

آدرس: ملارد، بلوار رسول اکرم، بعد از مسجد جامع ملارد، بین بانک سپه و صادرات، طبقه فوقانی دفترخانه اسناد رسمی شماره 17 

یونس کاهه 

یونس کاهه 

جناب آقای کاهه را می توان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری که در بین مردم شناخته شده اند معرفی نمود. پروانه وکالت شماره 25668 صادر شده از کانون وکلا متعلق به ایشان است که پس از کسب آن فعالیت حقوقی خود را آغاز نمودند. ایشان حدود یک دهه است که به کار وکالت مشغول هستند و در این دوران پرونده های متفاوتی را به نتیجه مورد نظر موکل رسانده اند. آقای کاهه توانسته اند با علم، دانش، تجربه، اخلاق خوب، تعهد و تلاش خود سابقه درخشانی را برای خود به ثبت رسانده اند و به دنبال آن اعتماد مردم را جلب کرده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • تخصص در دعاوی ملکی مانند تملک آپارتمان ها، الزام به تنظیم سندو غیره 
 • پذیرش پرونده های حوزه خانواده از جمله حضانت فرزندان، اجرت المثل و نفقه 
 • تنظیم و نگارش اوراق قضایی از جمله اظهارنامه، اجاره نامه، مبایعه نامه و دادخواست

آدرس: تهران، خیابان یوسف آباد، فتحی شقاقی، پلاک 108، واحد 10 

محسن موسوی برقانی 

محسن موسوی برقانی 

آقای برقانی از دیگر وکلای شناخته شده در ملارد هستند که به عنوان بهترین وکیل ملارد معرفی شده اند. پروانه وکالت پایه یک صادره از کانون وکلا به شماره 26866 متعلق به ایشان است. جناب آقای برقانی پس از اتمام تحصیلات و دریافت پروانه وکالت حدود 10 سال است که وکالت دعاوی مختلف را می پذیرند و به حمایت از حقوق موکلین خود می پردازند. ایشان توانسته اند با دانش، شکیبایی و مهارت خود درصد بالایی از پرونده هایی که وکالت آن ها را به عهده گرفته اند را با موفقیت به پایان برسانند. مشاوره های حقوقی ارائه شده توسط آقای برقانی هم منجر به حل و فصل بسیاری از مشکلات مردم شده است. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم اوراق قضایی مانند دادخواست  
 • نگارش قراردادها، اظهارنامه ها و مبایعه نامه ها 
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی و کیفری گوناگون 

آدرس: ملارد، مارلیک، خیابان دکتر حسابی، خیابان مریم شرقی، پلاک 41 

راهنمایی های برای انتخاب بهترین وکیل ملارد 

افرادی که درگیر دعاوی قانونی می شوند هدف شان از مراجعه به وکیل، کسب نتیجه مطلوب و پیروزی است. به همین دلیل هم مهم است که به کدام وکیل مراجعه می کنند، این افراد باید بهترین وکیل را در حوزه موضوع پرونده بیابند. در این قسمت راهنمایی هایی را برای داشتن بهترین انتخاب به شما ارائه می نماییم. 

 • هرگز سن و جنسیت وکیل را ملاک انتخاب خود قرار ندهید. بالا بودن سن نشانه پختگی و پایین بودن سن گویای بی تجربگی نیست. گاهی ممکن است یک وکیل جوان بسیار بهتر از وکیل مسن عمل نماید. جنسیت وکیل هم در نتیجه پرونده شما تاثیری ندارد. 
 • در انتخاب وکیل به سابقه او دقت ویژه داشته باشید. لازم است که وکیل در وکالت دعاوی حوزه پرونده شما سابقه کاری بالایی داشته باشد و تعداد زیادی پرونده را مورد بررسی قرار داده باشد. در این شرایط، وکیل مسلما تجارب ارزنده ای را به دست آورده است که می تواند به حل و فصل پرونده کمک کند.  
 • اخلاق وکیل هم از مواردی است که در هنگام انتخاب وکیل باید به آن دقت کنید. وکیل باید بتواند با موکل خود ارتباط درست و اصولی برقرار نماید و ایجاد این ارتباط مستلزم داشتن اخلاق خوب است. از طرف دیگر، وکیل باید بتواند با قضات و افراد شاغل در دادگاه ها هم ارتباط مناسبی داشته باشد. 
 • موفقیت ها و پیروزی های کسب شده توسط وکیل هم از دیگر موارد مورد توجه است. هر چه وکیل درصد بالاتری از پرونده ها را با موفقیت پشت سر گذاشته باشد، احتمال موفقیت او بیشتر است.  
راهنمایی های در خصوص انتخاب بهترین وکیل

دستمزد وکیل چگونه تعیین می شود؟ 

یکی از مهم ترین مواردی که در انتخاب وکیل تاثیر گذار است، میزان دست مزد او خواهد بود. اما عوامل متفاوتی هم بر این دست مزد اثر می گذارد. به این صورت که ممکن است پرونده ای بسیار ساده باشد و با کمترین زمان و حتی با مشاوره حقوقی، حل و فصل گردد. در این شرایط حق الوکاله کمتری به وکیل پرداخت می شود. در واقع می توان گفت سختی و پیچیدگی پرونده از عواملی است که در دست مزدی که وکیل می گیرد تاثیر می گذارد. 

از طرف دیگر، میزان تخصص، مهارت و شهرت وکیل است که جزو عوامل موثر در حق الوکاله ای است که وکیل دریافت می کند. وکیلی که شهرت و محبوبیت کسب کرده است یعنی در پرونده های خود موفق عمل نموده و نتایج خوبی کسب کرده است. در این حالت احتمال موفقیت شما نیز در پرونده بیشتر خواهد بود و هزینه بیشتری نیز باید برای وکیل پرداخت نمایید.  

زمانی که پرونده به وکیل سپرده می شود هم در هزینه آن  موثر است. اگر پرونده ای در نیمه های راه پیگیری به وکیل اعطا شود، به دلیل انجام برخی مراحل هزینه وکالت کمتری دارد. اما اگر از همان ابتدای طرح دعوا وکیل پرونده را به دست بگیرد، دست مزد بیشتری دارد. 

کلام آخر 

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل ملارد را به شما عزیزان معرفی نمودیم تا در صورت نیاز به وکیل بتوانید این وکلا را بشناسید و به آن ها مراجعه کنید. حتی می توانید با شماره های این وکلا هم تماس برقرار نموده و از آن ها مشاوره بخواهید. یک وکیل باید سعی بر افزایش اطلاعات خود داشته باشد تا بتواند به بهترین شکل از موکل خود و حقوق او حمایت نماید.

سن، جنسیت، محل دفتر و چنین نکاتی در مورد وکیل اهمیتی ندارد، آن چه در انتخاب بهترین وکیل تاثیر گذار است تجربه و سابقه کاری او و همچنین موفقیت هایی است که در این پرونده ها کسب نموده است. امیدواریم اطلاعات این مقاله برای شما عزیزان مفید بوده باشد، از همراهی شما صمیمانه سپاسگزاریم. در صورتی که انتقاد و پیشنهادی در خصوص مطالب ما دارید می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.          

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا