وکیل

10 تا از بهترین وکیل در جهرم ⚡【سال1403】⭐️

جهرم یکی از شهرهای استان فارس است که حدود 150 هزار نفر جمعیت دارد. طبیعی است که این جمعیت ممکن است با انواع مشکلات حقوقی رو به رو شوند که حل و فصل آن ها نیازمند تخصص و مهارت یک وکیل کارکشته و مجرب است. مهم ترین دغدغه افراد در این موقعیت، این است که دستمزد وکیل چه مقدار است و عوامل تعیین کننده دستمزد بهترین وکیل کدام هستند. در کنار آن موکل باید بداند چه خدماتی توسط بهترین وکیل در جهرم به وی ارائه می شود. در این متن پاسخ این سوالات ارائه می شود، لطفا با ما همراه باشید.

بهترین وکیل در جهرم چه کسی است؟

وظیفه یک وکیل دفاع از موکل خود در برابر قانون می باشد. یک وکیل برای انجام این وظیفه باید با قوانین حقوقی، مدنی، آیین دادرسی و قانون مجازات اسلامی آشنا باشد تا بتواند در قدم اول با حقوق موکل خود آشنا باشد و سپس از آن دفاع نماید. داشتن این سطح از آگاهی نیازمند تحصیلات حقوقی و همچنین مطالعات پیوسته و گسترده در حوزه حقوق می باشد. از طرف دیگر این وکیل باید با حضور در دادگاه های مختلف و انجام وکالت تجربیات لازم را کسب نماید.

بهترین وکیل در جهرم باید به اصول وکالت مسلط باشد و سعی کند با قواعد روز دنیا آشنا باشد. یک وکیل خوب دارای تکنیک های متفاوت و مشخصی برای به نتیجه رساندن پرونده های مختلف می باشد. لازم است که وکیل بتواند ارتباط درستی با موکلین خود برقرار نماید تا آن ها به وی اعتماد نموده و کلیه اطلاعات لازم را در اختیار او قرار دهند. ترس و بی اعتمادی موکل نسبت به وکیل موجب ایجاد نتایج نامطلوب خواهد شد. بهترین وکیل حقوقی در شیراز با تمام این موارد آشنا است و به بهترین نحو به انجام آن ها می پردازد.

بهترین وکیل در جهرم چه کسی است؟

عوامل تعیین کننده دستمزد بهترین وکیل

مسلم است که یک وکیل در قبال انجام وکالت، هزینه ای را از موکلین خود دریافت می نماید که به آن حق الوکاله گفته می شود. این موضوع از جمله مواردی است که مورد توجه ویژه موکلین است. این هزینه تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارند که از جمله آن می توان به تعرفه تعیین شده توسط کانون وکلا اشاره نمود. این مجموعه برای هر دسته از دعاوی تعرفه خاصی را به صورت میانگین بین محدوده مشخصی تعیین می کند.

پیچیدگی پرونده از دیگر مواردی است که در تعیین هزینه وکیل موثر است. لازم به ذکر است که موضوع پرونده بر دشواری آن تاثیر گذار می باشد و به دنبال آن جزو موارد تعیین کننده در حق الوکاله شناخته می شود. میزان تجربه، سابقه، تخصص و مهارت وکیل از مهم ترین گزینه هایی است که در افزایش میزان دست مزد وکیل موثر است. چنین وکیلی به دلیل افزایش شانس موفقیت پرونده دست مزد بیشتری دریافت می کند.

10 تا از بهترین وکیل در جهرم را بشناسید!

محسن رحمانیان

محسن رحمانیان

جناب آقای محسن رحمانیان جزو وکلای خوب استان فارس هستند که در حال حاضر در جهرم به ارائه خدمات حقوقی می پردازند. ایشان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند که موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک به شماره 2938 شدند. آقای رحمانیان حدود 10 سال است که به وکالت مشغول می باشند و دعاوی گوناگون را وکالت نموده اند. پرونده های بسیاری که تحت وکالت ایشان بوده اند به نتایج مطلوب ختم شده اند و توانایی های این وکیل خبره را اثبات نموده اند. وکیل محسن رحمانیان در زمینه پرونده های مالی و تجاری، اختلافات مالی، مناقصات، جرایم رایانه ای، اختلاف در مالکیت، جهاد کشاورزی و سرقفلی تخصص دارند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم دادخواست و شکوائیه
 • قبول وکالت پرونده های حقوقی و کیفری گوناگون
 • ارائه مشاوره حضوری، غیر حضوری، آنلاین و تلفنی

آدرس: جهرم، بلوار معلم شمالی، رو به روی کوچه 20، جنب دفتر بیمه سامان

محمد علی نیک بین

محمد علی نیک بین

جناب آقای محمد علی نیک بین وکیل پایه یک دادگستری فعال در استان فارس هستند که در جهرم مشغول ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر هستند. ایشان موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شده اند و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری نیز هستند. تحصیلات ایشان کارشناسی حقوق قضایی می باشد. آقای نیک بین طی چندین سال وکالت تعداد زیادی پرونده حقوقی و کیفری را وکالت کرده اند که درصد قابل توجهی از آن ها با پیروزی و موفقیت به پایان رسیده است. اخلاق خوب، صداقت، امانت داری و پشتکار این وکیل با تجربه از خصوصیات بارز ایشان می باشد که سبب شناخته شدن این وکیل به عنوان بهترین وکیل در جهرم شده است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده مانند طلاق توافقی و مهریه
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی از جمله دادخواست ها و شکوائیه ها
 • وکالت دعاوی املاک از جمله الزام به تنظیم سند و موجر و مستاجر

آدرس: فارس، جهرم

روح اله نظری

روح اله نظری

آقای نظری را می توان جزو وکلای توانمند شهر جهرم قرار دارد. ایشان پس از اتمام تحصیلات حقوقی خود موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک به شماره 2259 شدند. جناب آقای روح اله نظری در کلیه زمینه های حقوقی دارای دانش کافی می باشند اما در برخی حوزه ها تخصص بیشتری دارند و موفقیت های بیشتری کسب کرده اند. ایشان همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان فارس هستند. این وکیل با تجربه در بسیاری از پرونده هایی که وکالت آن ها را به عهده داشته اند توانسته اند پیروزی را برای موکلین خود به ارمغان بیاورند و سابقه درخشانی را به ثبت برسانند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های مالی مانند مناقصات و چک
 • پذیرش دعاوی مواد مخدر و قاچاق، مصرف مواد مخدرو قاچاق کالا
 • قبول پرونده های ملکی مانند خرید و فروش اموال غیر منقول، منابع طبیعی و شهرداری

آدرس: شیراز، جهرم، خیام، بین خیام 7 و 8

مژگان اصلانی

مژگان اصلانی

سرکار خانم مژگان اصلانی از وکلای خوب استان فارس و جهرم هستند که سال ها است به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر می پردازند. پروانه وکالت شماره 34968 صادره از قوه قضاییه متعلق به ایشان است. ایشان پس از به پایان رساندن تحصیلات خود و کسب پروانه وکالت فعالیت های حقوقی خود را آغاز نمودند. وکیل مژگان اصلانی حدود 15 سال در پرونده های کیفری، خانواده، ثبتی و ملکی فعالیت داشتند. این وکیل با کسب موفقیت های بسیار در امر وکالت لقب بهترین وکیل در جهرم را به خود اختصاص دادند. صداقت، حسن خلق، تعهد و مسئولیت پذیری ایشان سبب جلب اعتماد و رضایت موکلین ایشان شده است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره های حقوقی تخصصی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • وکالت پرونده های خانواده و هویت قانونی، ثبت احوال و سرپرستی و قیومیت
 • پذیرش پرونده های املاک شامل اختلاف در مالکیت، املاک، شهرداری و ثبت اسناد و املاک

آدرس: شیراز، جهرم، خیابان اسدآبادی، رو به روی دادگستری، ساختمان شماره 2

عبدالعلی رحمانیان کوشککی

عبدالعلی رحمانیان کوشککی

از وکلای خوب و فعال در استان فارس می توان به آقای رحمانیان اشاره نمود. ایشان تحصیلات خود را در رشته حقوق تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه دادند. پس از آن با شرکت در آزمون وکالت پروانه وکالت درجه یک را کسب نمودند و همچنین عضو کانون وکلا نیز می باشند. صداقت، ذکاوت، مسدولیت پذیری و تلاش همه جانبه برای دفاع از موکلین از ویژگی های برجسته ایشان می باشد. جناب آقای عبدالعلی رحمانیان کوشککی در طول سال های وکالت خود پرونده های گوناگونی را بع موفقیت به سرانجام رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی حضوری
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • تنظیم انواع قراردادها، اجاره نامه ها و مبایعه نامه ها

آدرس: فارس، جهرم، خیابان اسدآبادی، نبش کوچه 9

رضا بهادری جهرمی

رضا بهادری جهرمی

از وکلای خوب جهرم می توان از آقای رضا بهادری جهرمی نام برد. ایشان موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شدند و عضو کانون وکلای دادگستری استان نیز هستند. آقای بهادری در وکالت پرونده های خانواده، مهریه، حضانت فرزندان، اختلاف در مالکیت، کلاهبرداری، خیانت در امانت و جعل تخصص ویژه دارند. درصد بالای موفقیت های ایشان در دعاوی مختلف گویای توان بالا، سواد حقوقی و مهارت های این وکیل کار کشته است. مردم جهرم به ایشان اعتماد دارند و عنوان بهترین وکیل در جهرم را به ایشان اختصاص داده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه انواع مشاوره های تخصصی
 • تنظیم قراردادهای داخلی و خارجی
 • نگارش اوراق قضایی مانند دادخواست ها

آدرس: جهرم، خیابان شهید رجایی، میدان امام خمینی، کوی استادیوم، کوچه شهید عباسی

مریم اسماریان

مریم اسماریان

سرکار خانم اسماریان در دسته وکلای توانمند فارس و جهرم قرار دارند. ایشان موفق شده اند پروانه وکالت پایه یک دریافت کنند و همچنین در کانون وکلای دادگستری هم عضویت دارند. این وکیل با تجربه موفق به کسب پیروزی در بسیاری از پرونده های تحت وکالت خود شده اند. خصایل برجسته ایشان مانند صداقت، دانش و مهارت بالا، امانت داری و اخلاق خوب سبب جلب رضایت موکلین ایشان شده است. خانم مریم اسماریان سابقه درخشانی را در عرصه وکالت به ثبت رسانده اند و پرونده های حقوقی و کیفری بسیاری را به نتایج دلخواه موکل رسانده اند.

نخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده مانند مهریه و طلاق
 • ارائه انواع مشاوره حضوری و غیر حضوری تخصصی
 • قبول وکالت پرونده های ملکی، مالی، حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: جهرم، خیابان جمهوری، طبقه فوقانی شیرینی فروشی شیرزادی

چه خدماتی توسط بهترین وکیل در جهرم ارائه می گردد؟

یک وکیل خدمات متفاوتی را به مراجعین خود ارائه می نماید که از جمله آن ها می توان به ارائه مشاوره های حقوقی اشاره نمود. در واقع بهتر است قبل از هر گونه اقدام حقوقی به مشاور مراجعه نموده و با جنبه های مختلف پرونده آشنا شد. طی این جلسات مشاوره، احتمال موفقیت موکل تخمین زده می شود و راه های ممکن برای پیگیری موضوع هم مطرح می گردد.

بهترین وکیل در جهرم، تجربه و توانایی بالایی در تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها، شکوائیه ها و لوایح دارد. در برخی موارد، موکلین برای کاهش هزینه شخصا پیگیر پرونده می شوند اما تنظیم اوراق مورد نیاز را به یک وکیل می سپارند تا این امورات به صورت درست و اصولی انجام شود. مراجعه به وکلا برای ایجاد سازش میان طرفین هم می تواند در روند پرونده تاثیرگذار باشد و منجر به توافقات سازنده برای هر دو طرف شود. این موضوع سبب تسریع در روند دادرسی نیز خواهد شد.

چه خدماتی توسط بهترین وکیل انجام می شود؟

مقایسه وکیل و مشاور حقوقی

ممکن است برای برخی افراد این سوال مطرح شود که چه تفاوتی میان وکیل و مشاور حقوقی وجود دارد. باید بگوییم وکیل و مشاور حقوقی هر دو افرادی هستند که در زمینه حقوقی دارای سواد و دانش می باشند. این افراد با توجه به اطلاعات خود می توانند موکلین را راهنمایی نمایند.

وکیل حقوقی با شرکت در آزمون وکالت موفق به دریافت پروانه وکالت شده و می تواند در دادگاه حضور یابد. در طرف مقابل، مشاور حقوقی در آزمون مشاورین شرکت نموده و پروانه وکالت ندارد. به همین سبب وی اجازه حضور در دادگاه و دفاع از موکلین را نخواهد داشت و تنها می تواند به مراجعین خود مشاوره ارائه نماید.

کلام آخر

به دلیل اهمیت نقش وکیل در روند و نتیجه پرونده باید در انتخاب وکیل دقت نمود. بهترین وکیل در جهرم باید بتواند با استفاده از دانش خود بهترین دفاعیه را به محضر دادگاه ارائه نماید. در مقابل این فعالیت ها وی هزینه ای را دریافت می کند که با توجه به تخصص وکیل، موضوع پرونده و دشواری های آن متفاوت خواهد بود. وکلا تنها به وکالت نمی پردازند بلکه ارائه مشاوره، تنظیم اوراق قضایی و بسیاری از موارد دیگر را می توان به وکیل سپرد. برای به نتیجه رساندن پرونده خود می توان به مشاور حقوقی مراجعه نمود که مانند وکیل دارای سواد حقوقی است اما پروانه وکالت دریافت نکرده است. سعی ما بر این بوده تا اطلاعات کاربردی در زمینه مسائل حقوقی را برای شما عزیزان تدوین نماییم. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق سایت وکیل چی با ما در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =

دکمه بازگشت به بالا