وکیل

10 تا از بهترین وکیل در ایذه ⚡【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل در ایذه را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. مشکلات و مسائل حقوقی از گذشته بسیار دور تا به امروز وجود داشته و متاسفانه امروزه به دلیل شرایط فرهنگی و اجتماعی جوامع بر تعداد این مشکلات نیز افزوده شده است. برای رسیدگی و پیگیری مسائل حقوقی لازم است که به مراجع قضایی مراجعه کرده و براساس قوانین و مقررات تعیین شده توسط قانونگذار این مسائل را حل و فصل کنید که لازمه این امر برخورداری از دانش و تجربه حقوقی بالا خواهد بود. از این رو لازم است که در صورت مواجه با مشکلات حقوقی به بهترین وکیل مراجعه کنید.

بهترین وکیل در ایذه چه کسی است؟

وکیل فردی است که پروانه وکالت پایه یک خود را از یکی از مراجع ذی صلاح اخذ نموده و به عنوان نماینده قانونی و حقوقی موکل خود در مراجع قضایی حضور یافته و براساس موازین قانونی از حقوق او دفاع می کند. بهترین وکیل در ایذه به افرادی که وکالت آن ها را بر عهده گرفته کمک می کند تا پرونده را در مسیری که منتهی به موفقیت می شود طی کرده و از طریق ارائه مشاوره، راهنمایی های لازم را به آنان ارائه دهد.

بهترین وکیل در اهواز از دانش گسترده ای در کلیه حوزه های حقوقی بر خوردار می باشد و بر کلیه قوانین حاکم بر کشور تسلط کاملی دارد و می تواند علاوه بر وکالت به افراد در حوزه های مختلف قضایی مشاوره حقوقی ارائه دهد.

بهترین وکیل در ایذه چه کسی است؟

چگونه وکیل خوب را تشخیص دهیم؟

 • در زمان انتخاب بهترین وکیل در ایذه قبل از هرچیز در مورد شهرت و اطلاعات حقوقی او تحقیق کنید و از میزان تجربه، اخلاق حرفه ای و هزینه حق الوکاله او اطلاعات لازم را کسب نمایید. به این نکته توجه داشته باشید که گاهی انتخاب یک وکیل با مهارت می تواند تاثیر بسزایی در ترقی و پیشرفت زندگی شما در آینده داشته باشد.
 • اگرچه تبلیغات می تواند یکی از مسیرهای انتخاب و شناخت وکیل باشد ولیکن نمی تواند معیار مناسبی برای انتخاب قطعی او به شمار آید برای این منظور توصیه می کنیم که در مورد وکیلی که از طریق تبلیغات با او آشنا شده اید با مراجعه به کانون وکلا تحقیق و پرس و جو کنید.
 • سن و سال نمی تواند به معنای باتجربه و با مهارت بودن وکیل باشد از این رو سن را ملاکی برای انتخاب بهترین وکیل در قائم شهر قرار ندهید. چه بسا وکلای جوان و تحصیل کرده ای که دارای اطلاعات و دانش حقوقی براساس قوانین روز باشند و تجربه و مهارت بالاتری در پیگیری پرونده حقوقی در مقایسه با وکلا سالخورده داشته باشند. لذا سن و جنسیت را می توان به عنوان بدترین معیار و ملاک برای انتخاب وکیل در نظر گرفت.
 • وکیل پایه یک به عنوان نماینده حقوقی و قانونی افرادی که با مسائل حقوقی مواجه شده اند فعالیت دارد لذا بایستی علاوه بر دریافت حداقل مدرک کارشناسی حقوق در آزمون وکالت نیز قبول شده و بعد از گذراندن دوره های لازم تاییدیه مورد نظر برای دریافت پروانه وکالت پایه یک را دریافت کرده باشد.
 • اگرچه ارائه خدمات حقوقی در تمامی حوزه ها هزینه بر است ولیکن وکیل نبایستی مبالغ غیرواقعی را برای ارائه این خدمات به موکلین خود پیشنهاد دهد بلکه هزینه حق الوکاله باید براساس تعرفه هایی که هرساله از سوی سازمان قضایی تعیین شده، مشخص گردد.

10 تا از بهترین وکیل در ایذه را بشناسید!

پروانه لیموچی تاراجی

پروانه لیموچی تاراجی

پروانه لیموچی تاراجی یکی از وکلای پایه یک و مشاور حقوقی در شهر ایذه می باشند. ایشان سوابق درخشانی از پیگیری پرونده های حقوقی و کیفری را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند و با اتکا بر تجربه و استناد به قوانین حقوقی راه حل های مناسب را به موکلین و مراجعین خود ارائه می دهند و به عنوان یکی از بهترین وکیل در ایذه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • وکالت پرونده های حقوقی: طلاق، طلاق توافقی، مطالبه نفقه و مهریه، حضانت فرزندان، تنظیم وصیت نامه، انحصار وراثت
 • وکالت پرونده های ملکی: الزام به تنظیم سند، خلع ید، فک رهن، فروش مال غیر، موجر و مستاجر
 • وکالت پرونده های کیفری: سرقت، آدم ربایی، کلاهبرداری، رابطه نامشروع، مواد مخدر، درگیری مسلحانه

آدرس: ایذه، خیابان حافظ جنوبی، روبروی هلال احمر، طبقه فوقانی فروشگاه بعثت

داود ابراهیمی

داود ابراهیمی

داود ابراهیمی یکی از وکلای پایه یک با 16 سال سابقه وکالت در شهر ایذه می باشند. ایشان به عنوان یکی از وکلای حرفه ای و با تحربه در زمینه ارائه خدمات حقوقی و مشاوره سوابق درخشانی دارند و درصد بالایی از پرونده هایی که وکالت کرده اند را به نتیجه موفق و مورد نظر موکلین خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 16 سال سابقه وکالت
 • وکالت دعاوی حقوقی و کیفری: انحصار وراثت، تنظیم وصیت نامه، طلاق، طلاق توافقی، حضانت فرزندان، الزام به تنظم سند رسمی، موجر و مستاجر، تملک آپارتمان ها، سرقت، کلاهبرداری، توهین و افترا، رابطه نامشروع و غیره
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: ایذه، میدان امام علی، کوچه جنب بانک ملی مرکزی

مجید مرادیان

مجید مرادیان

مجید مرادیان یکی از بهترین وکیل در شهر ایذه می باشند. ایشان 13 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری را با کسب نتیجه موفق در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند. وکیل مرادیان علاوه بر وکالت در زمینه ارائه مشاوره به صورت حضوری و غیرحضوری نیز فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • تهیه و تنظیم اوراق قضایی، شکوائیه، دادخواست های حقوقی، لایحه های دفاعیه و قراردادهای تجاری و مدنی
 • وکالت پرونده های کیفری و حقوقی: کلاهبرداری، توهین و افترا، خیانت در امانت، رابطه نامشروع، پرونده های دیه، درگیری های مسلحانه، الزام به تنظیم سند رسمی، تملک آپارتمان ها، موجر و مستاجر، طلاق، استرداد جهیزیه، حضانت فرزندان، مطالبه مهریه و غیره

آدرس: ایذه، خیابان امام، بن بست روبروی حسینیه اعظم

مازیار مظفری

مازیار مظفری

مازیار مظفری یکی از وکلای پایه یک و مشاور حقوقی در ایذه می باشند. ایشان در پیگیری پرونده های حقوقی و کیفری با اتکا بر مهارت و تجربه ای که در طی سالیان وکالت خود کسب نموده اند و استناد به قوانین و مقررات مربوط به هر کدام از این دعاوی نتیجه دلخواه و موردنظر موکل خود را دریافت می کنند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • وکالت پرونده های کیفری: سرقت، آدم ربایی، توهین و افترا، کلاهبرداری
 • وکالت پرونده های ملکی: مستاجر و موجر، الزام به تنظیم سند رسمی، فروش مال غیر، تملک آپارتمان ها
 • وکالت پرونده های خانواده: طلاق توافقی، طلاق، مطالبه مهریه، دریافت نفقه، استرداد جهیزیه

آدرس: ایذه، خیابان امام علی، کوچه پرورش، خیابان سیمرغ

ابوالقاسم اکبرزاده

ابوالقاسم اکبرزاده

ابوالقاسم اکبرزاده یکی از وکلای حرفه ای و باتجربه در شهر ایذه می باشند. ایشان در رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری بیش از 14 سال سابقه وکالت و ارائه مشاوره دارند. وکیل اکبرزاده با آشنایی کاملی از روند پرونده در مراجع قضایی و اتکا بر مهارت خود دعاوی را که وکالت آن را پذیرفته اند در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه موفق و دلخواه موکلین خود می رسانند.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه وکالت
 • وکالت دعاوی کیفری، خانواده، ملکی، امور ثبتی، شهرداری ها، بیمه ای، مالیاتی و غیره
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: ایذه، خیابان امام خمینی (ره)، طبقه فوقانی عکاسی سایه

وکیل پایه یک و وکیل پایه دو چه تفاوتی با هم دارند؟

طبق قانون تمامی وکلایی که دارای پروانه وکالت پایه یک و دو هستند می توانند در حوزه قضایی و پیگیری پرونده های حقوقی و کیفری فعالیت داشته باشند ولیکن در این زمینه میان وکلای پایه یک و پایه دو تفاوت هایی وجود دارد.

بهترین وکیل در ایذه با اخذ پروانه وکالت پایه یک می تواند بدون هیچگونه محدودیتی در محاکم قضایی برای رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری حضور داشته باشد این در حالی است که وکلای پایه دو تنها در صورت شرایط ذیل می توانند فعالیت حقوقی داشته باشند:

 • پرونده های کیفری که مجازات آن ها کمتر از 10سال، جریمه نقدی و شلاق باشد.
 • در حوزه پرونده های مالی، تنها مواردی که مبلغ آن ها کمتر از 50 میلیون تومان باشد.
 • برای دادخواست های غیر مالی جز اصل نکاح، طلاق، اثبات نسب و نفی سبب می توانند در سایر دعاوی این حوزه فعالیت داشته باشند.

ذکر این نکته لازم است که وکلای پایه دو بعد از گذراندن 2 سال دوره کارآموزی و اخذ تاییدیه مراجع ذی صلاح، پروانه وکالت پایه یک خود را اخذ کرده و می توانند فعالیت گسترده تری در ارائه خدمات حقوقی داشته باشند. دوره کارآموزی این وکلا و همچنین رسیدگی و پیگیری پرونده های حقوقی برای دفاع از موکلین تحت نظارت کامل وکیل سرپرست خواهد بود.

وکیل پایه یک و وکیل پایه دو چه تفاوتی با هم دارند؟

خصوصیات بهترین وکیل در ایذه

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب به قرار ذیل است:

 • بهترین وکیل در ایذه از دانش تخصصی در رشته حقوق برخوردار بوده و همچنین سایر مسائل و دوره های حرفه ای مربوط به این دوره را پشت سر گذاشته اند.
 • وکیل قبل از حضور در جلسات دادگاه برای دفاع از موکل، ابتدا پرونده او را به صورت دقیق مورد مطالعه و بررسی قرار می دهد و با در نظر گرفتن جزئیات پرونده دفاع درستی از موکلش را در دادگاه انجام می دهد.
 • بهترین وکیل در ایذه به منظور مطلع شدن از جدیدترین قوانین حقوقی به صورت پیوسته در حال مطالعه می باشد.
 • وکیل با اتکا بر تجربه و دانش حقوقی خود در زمان مناسب  به صورت کتبی و شفاهی درخواست موکل خود را در دادگاه بیان می کند.
 • بهترین وکیل در ایذه امین و صادق بوده و در اولین مرحله از رسیدگی دعاوی حقوقی قبل از هر گونه اقدامی طرفین را به آرامش و سازش دعوت می کند و از ایجاد هر گونه دعوا و جدل جلوگیری به عمل می آورد.
 • یک وکیل خوب در حین این که با قاطعیت کامل و اعتماد به نفس بالا امور حقوقی مربوط به موکلش را پیگیری و از حقوق او دفاع می کند برای همکاران، قاضی و موکلین خود احترام قائل است.
 • مسئولیت پذیری و پاسخ به تمامی سوالات موکل با زبانی ساده از دیگر ویژگی های وکیل خوب به شمار می آید.
 • بهترین وکیل در ایذه هرگز نتیجه نهایی پرونده را تضمین نمی کند بلکه با صداقت کامل با موکل خود برخوردار کرده و تمامی حقایق پیش رو در مورد پرونده را به موکلش اطلاع می دهد. به عنوان مثال اگر وکیل اطمینان به نتیجه مثبت قطعی ندارد هرگز موکل خود را به کسب نتیجه موفقیت امیدوار نمی کند.
 • مسائل حقوقی برای افراد عادی بسیار سخت، پیچیده و غیر قابل درک خواهد بود، بهترین وکیل در ایذه باید بتواند این مسائل را با بیانی ساده و قابل درک برای موکل خود بازگو کند.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل در ایذه را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + شش =

دکمه بازگشت به بالا