وکیل

10 تا از بهترین وکیل عظیمیه ❤️【سال1403】✅

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل در عظیمیه را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. پیچیدگی مسائل حقوقی و قوانین مربوط به آن ایجاب می کند که افرادی که به هر دلیل درگیر پرونده های حقوقی شده اند از افراد متخصصی که با روند قضایی و قوانین مربوطه آشنایی دارند کمک بگیرند. بهترین وکیل می تواند با مهارت و تجربه بالایی که در حل و فصل مسائل حقوقی دارد از طریق ارائه مشاوره و یا قبول وکالت پرونده به این افراد خدمات حقوقی ارائه دهد و آنان را در پیگیری پرونده های قضایی راهنمایی کند.

بهترین وکیل در عظیمیه چه کسی است؟

وکیل شخصی است که در رشته حقوق تحصیل کرده و دارای حداقل مدرک لیسانس باشد و بعد از قبولی در آزمون وکالت و گذراندن دوره های کارآموزی به عنوان یکی از وکلای پایه یک شروع به فعالیت کند. بهترین وکیل در عظیمیه در زمینه مسائل حقوقی در مراجع قضایی و غیر قضایی به عنوان نماینده موکل خود حضور یافته  و در جهت ارائه خدمات حقوقی اقدام می کند.

بهترین وکیل کرج براساس حدود و اختیاراتی که به موجب قرارداد وکالت از جانب موکل به او واگذار شده به وظایف و تعهدات خود عمل می کند و به موکلش مشاوره حقوقی نیز در جهت پیشبرد پرونده در مسیر صحیح قانونی ارائه می دهد. وی تمام تلاش خود را برای کمک به موکل و حمایت همه جانبه از ایشان را به کار می گیرد. وکیل خوب در کارنامه کاری خود پرونده های بسیاری را در حوزه تخصصی خود دارد که در درصد قابل توجهی از آن ها به موفقیت دست یافته اند.

بهترین وکیل در عظیمیه چه کسی است؟

وظایف وکیل در قبال پرونده موکل

بهترین وکیل در عظیمیه باید ضمن پاسخ دهی به پرسش های موکل خود او را در زمینه حقوقی مورد نظر نیز راهنمایی کنید. به این نکته توجه داشته باشید مراجعه به وکیل را نباید حتما به زمانی که با مشکل حقوقی مواجه شوید موکول کنید، اغلب افراد حقیقی و حقوقی با بهترین وکیل در عظیمیه قرارداد می بندند تا در مورد تمامی مسائلی که ممکن است در آینده با آن روبرو شوند با او مشورت کنند و بدین ترتیب از بروز مشکلات حقوقی که منجر به وارد آمدن خسارات مالی و معنوی می شود جلوگیری به عمل می آورند.

بهترین وکیل در عظیمیه در زمان مواجه شدن موکلش با مشکلات و مسائل حقوقی، با توجه به تجربه و مهارتی که در این حوزه دارد بهترین و مناسب ترین راه حل را برای رفع آن ها انتخاب می کند و قطعا در این مورد مصلحت و منافع موکل خود را در اولویت قرار می دهد.

10 تا از بهترین وکیل در عظیمیه را بشناسید!

راشد عیوضی

راشد عیوضی

راشد عیوضی یکی از بهترین وکیل در عظیمیه می باشند. ایشان در زمینه وکالت انواع دعاوی حقوقی و کیفری سوابق درخشانی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند و علاوه بر وکالت به موکلین خود مشاوره حقوقی نیز ارائه می دهند. آقای عیوضی دارای پروانه وکالت پایه یک هستند و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان البرز نیز هستند. موفقیت های چشم گیر ایشان به دلیل دانش بالا، تجربه و مهارت این وکیل خبره است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • متخصص در دعاوی خانواده (ارث و وصیت، انحصار وراثت، طلاق، مطالبه مهریه و غیره)
 • متخصص در دعاوی ملکی (فروش مال غیر، الزام به تنظیم سند، تملک آپارتمان ها، مستاجر و موجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه و غیره)
 • متخصص در دعاوی کیفری (سرقت، کلاهبرداری، مواد مخدر و غیره)

آدرس: عظیمیه، بلوار طالقانی شمالی، خیابان حسینی، خیابان ندای جنوبی

رضا محمدزاده

رضا محمدزاده

رضا محمدزاده وکیل پایه یک با مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق در عظیمیه می باشند. ایشان در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، امور ثبتی و قراردادها سابقه وکالت دارند و تاکنون درصد بالایی از این پرونده ها را به نتیجه موفق و موردنظر موکلین خود رسانده اند. اخلاق خوب، تعهد، صداقت، تلاش و پشتکار از ویژگی های قابل توجه ایشان است که منجر به شناخته شدن ایشان به عنوان بهترین وکیل در عظیمیه شده است. همکاری با موسسات و شرکت های مختلف در نقش وکیل یا مشاور حقوقی در کارنامه کاری ایشان دیده می شود.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی خانواده (مطالبه مهریه، نفقه، طلاق، ارث و صیت و غیره)
 • متخصص در دعاوی ملکی (ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، قراردادهای خرید و فروش املاک، سرقفلی، حق کسب و پیشه و غیره)
 • ارائه مشاوره های تخصص حقوقی

آدرس: عظیمیه، بلوار امام رضا، بین اردلان یک و دو، پلاک 850، طبقه اول

سید فرهاد موسوی

سید فرهاد موسوی

سید فرهاد موسوی وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در عظیمیه هستند. وی با کسب تجربه و مهارتی که در طی سالیان وکالت خود کسب نموده اند پرونده های زیادی را در حوزه حقوقی و کیفری وکالت و به نتیجه موفق و مورد نظر موکلین خود رسانده اند و جزو یکی از بهترین وکیل در عظیمیه معرفی می شوند. آقای موسوی با تکیه بر علم، سواد حقوقی، تجربه و آشنایی با روال دادرسی پرونده ها، وکالت آن ها را می پذیرند. کسب نتایج مطلوب توسط ایشان گواه توانایی های بالای ایشان است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • متخصص در دعاوی خانواده ( طلاق، طلاق توافقی، انحصار وراثت، استرداد جهیزیه و غیره)
 • متخصص در دعاوی ملکی (فروش و انتقال مال غیر، حق کسب و پیشه، ثبت اسناد و املاک، مستاجر و موجر) 
 • متخصص در دعاوی کیفری (کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، مواد مخدر و غیره)

آدرس: عظیمیه، بلوار کاج، قبل از پل آزادگان، ساختمان رضا، طبقه 4، واحد 16

افراز حجت پناه

افراز حجت پناه

افراز حجت پناه یکی از وکلای پایه یک در عظیمیه می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری بسیار با تجربه بوده و موفقیت در پرونده های زیادی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند و به عنوان یکی از وکلای متخصص و با تجربه شناخته می شوند. جناب آقای حجت پناه از نظر تجربه و دانش، شرایط لازم برای وکالت دعاوی حقوقی و کیفری را دارند اما در برخی از حوزه ها تسلط بیشتری به قوانین دارند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • متخصص در دعاوی خانواده (طلاق، طلاق توافقی، حضانت فرزندان، استرداد جهیزیه، مطالبه مهریه، انحصار وراثت)
 • متخصص در دعاوی ملکی (الزام به تنظیم سند، خلع ید، فروش مال غیر، تنظیم قراردادهای خرید و فروش املاک، مشارکت در ساخت املاک و غیره)

آدرس: عظیمیه، بین میدان طالقانی و میدان مهران، نبش حافظ شمالی

احمد میرشاه

احمد میرشاه

احمد میرشاه وکیل پایه یک و مشاوره حقوقی در عظیمیه می باشند. ایشان در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری سابقه وکالت دارند و با اتکا بر تجربه و تسلطی که بر قوانین دارند پیگیری پرونده هایی که وکالت کرده اند را در مدت زمانی کوتاه به نفع موکل خود به اتمام می رسانند. جناب میرشاه موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شدند و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری نیز هستند. ایشان امکان دریافت مشاوره های غیر حضوری، آنلاین و تلفنی را برای موکلین و مراجعین خود فراهم نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی کیفری (کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، مواد مخدر)
 • متخصص در دعاوی ملکی (ثبت سند مالکیت، موجر و مستاجر، خرید و فروش املاک، حق کسب و پیشه و غیره)
 • ارائه مشاوره حقوقی
 • کارشناس ارشد حقوق اقتصادی

آدرس: عظیمیه، میدان مهران، برج ماندگار، طبقه 7، واحد 703

صادق ذوق دار

صادق ذوق دار

آقای ذوق دار را می توان جزو وکلای توانمند استان البرز قرار داد که در حال حاضر در عظیمیه به فعالیت های حقوقی می پردازند.  ایشان دارای تحصیلات حقوقی هستند که پس از اتمام آن موفق به اخذ پروانه وکالت درجه یک به شماره 22582 شدند. جناب آقای صادق ذوق دار در خصوص ارائه مشاوره های حقوقی هم موفق عمل نموده و سبب حل و فصل مشکلات بسیاری از موکلین شده اند. ایشان در طول دوران وکالت خود پرونده های بسیاری را وکالت نموده و در درصد بالایی از آن ها به موفقیت دست یافته اند و به همین سبب موفق شده اند اعتماد و رضایت موکلین خود را جلب نمایند.

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره های حضوری، غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 •  تخصص در دعاوی خانواده، استرداد جهیزیه، حضانت فرزندان و مهریه
 • تخصص در دعاوی ملکی از جمله خلع ید، رفع تصرف عدوانی و خرید و فروش اموال غیر منقول

آدرس: گوهردشت، بلوار مطهری، 100 متر بعد از پل شهدای روحانی به سمت آزادگان، طبقه فوقانی دفتر اسناد 80، طبقه سوم

انواع وکیل حقوقی

وکیل پایه یک می تواند در موضوعات مختلفی ورود پیدا کرده و وکالت پرونده های مختلف در هر حوزه ای را بر عهده گیرد بر همین اساس در ادامه به بررسی انواع مختلف وکیل می پردازیم:

 • وکیل انتخابی: افرادی که با مشکلات قضایی و غیر قضایی مواجه می شوند و یا این که باید پرونده ای را از طریق یکی از ارگان های دولتی پیگیری کنند می توانند یک وکیل را برای انجام این امور خود انتخاب نمایند که با نام وکیل انتخابی شناخته می شوند. وکیل انتخابی را می توان از میان وکلای دارای پروانه وکالت و یا افراد عادی فاقد پروانه وکالت انتخاب کرد. توجه داشته باشید که افرادی که پروانه وکالت دارند نمی توانند به پیگیری موضوعات و مشکلات در مراجع قضایی بپردازند.
 • وکیل تسخیری: این نوع وکیل از جانب دادگاه و در میان وکلای پایه یک برای افرادی بی بضاعت که درگیر پرونده های کیفری شده اند انتخاب می شود. هزینه این وکلا از سوی سازمان قوه قضائیه براساس تعرفه تعیین شده پرداخت می شود.
 • وکیل معاضدتی: این نوع از وکیل نیز به درخواست افراد بی بضاعتی که از توانایی مالی کافی برای استخدام وکیل برخوردار نیستند از سوی کانون وکلا و یا مراکز وکلای قوه قضایی انتخاب می شود. بهتر است بدانید که حق الوکاله وکیل معاضدتی که وکالت این افراد را بر عهده گرفته رایگان است.
 • وکیل یا نماینده حقوقی ادارات: سازمان ها و ارگان های دولتی می توانند با تصویب ریاست اداره مربوطه، فردی را به عنوان نماینده وکیل قانونی خود برای تنظیم و اقامه، دفاع از حقوق اشخاص بر علیه سازمان مربوطه به مراجع قضایی معرفی کنند و از این طریق از منافع و حق و حقوق سازمان دفاع نمایند.
انواع وکیل حقوقی

چرا به بهترین وکیل در عظیمیه نیاز داریم؟

با توجه به افزایش پرونده های حقوقی که هر روزه در مراجع قضایی مطرح می شود و همچنین تغییراتی که در قوانین مختلف براساس شرایط موجود در جامعه توسط قانونگذار ایجاد می شود بدیهی است درک و تسلط بر این قوانین و روند پرونده در مسیر صحیح قانونی برای افرادی که درگیر دعاوی قضایی شده اند کار مشکلی است.

در موارد زیادی نیز مشاهده شده برخی افراد که با علم اندکی که در حوزه حقوق داشته اند برای پیگیری پرونده خود در دادگاه اقدام کرده اند که متاسفانه نتیجه عکس گرفته اند و متحمل خسارات مالی فراوانی نیز شده اند. همچنین برخی افراد نیز به دلیل نداشتن وقت کافی نمی توانند خود در محاکم قضایی برای پیگیری امور مربوطه و دفاع از حقوق خود حضور پیدا کنند لذا وجود بهترین وکیل در عظیمیه دارای تاثیرات مثبت فراوانی در حال و آینده پرونده های قضایی دارد و افراد با خیالی آسوده از نتیجه نهایی پرونده خود را به وکیل می سپارند.

خصوصیات یک وکیل خوب

در حالت کلی در زمان انتخاب وکیل برای هر کدام از حوزه های حقوقی لازم است که از ویژگی های ذیل برخوردار باشد:

 • امین و امانت دار: یک وکیل خوب باید اسرار و اطلاعاتی که موکل به واسطه پیگیری پرونده در اختیار او قرار می دهد را نزد خود نگه دارد و هرگز حتی بعد از اتمام پرونده این اسرار را نزد کسی بازگو نکند. بهترین وکیل در عظیمیه باید مدارک و اسنادی که موکل برای رسیدگی امور قضایی پرونده به او ارائه می دهد مجددا به او برگرداند.
 • دقت بالا: یکی دیگر از ویژگی های یک وکیل خوب داشتن دقت بالا است، در حقیقت وکیل در زمان بررسی و مطالعه پرونده باید به صورت دقیق آن را مورد بررسی و مطالعه قرار دهد و با در نظر گرفتن جزئیات پرونده بهترین و مناسب ترین راه حل را انتخاب نماید. به این نکته توجه داشته باشید در صورتی که وکیل از دقت کافی برخوردار نباشد ممکن است با نادیده گرفتن اطلاعات مهم موجب شکست در نتیجه نهایی گردد. لذا بهترین وکیل در عظیمیه باید دقیق، نکته سنج و ریزبین باشد.
 • صداقت و راستگویی: یک وکیل خوب هرگز قول موفقیت صد در صدی در نتیجه نهایی را به موکل نمی دهد و با دادن امید واهی و اغراق به منظور دریافت حق الوکاله بیشتری سعی در فریب موکل خود را ندارد بلکه بهترین وکیل در عظیمیه بعد از بررسی پرونده بدون هیچگونه پنهان کاری و با صداقت کامل موکل خود را در جریان تمامی شرایط و وضعیت پرونده قرار می دهد و نتیجه را بدون هیچگونه پرده پوشی یا هر گونه نتیجه مثبت و منفی با او در میان می گذارد.
 • روابط اجتماعی بالا: یکی دیگر از ویژگی های بهترین وکیل در عظیمیه داشتن روابط اجتماعی خوب است. وکیل درح ین این که شنونده خوبی است و به تمام صحبت های موکلش به صورت دقیق گوش می دهد گوینده خوبی نیز می باشد و روند قانونی پرونده را با زبانی ساده و قابل درک در اختیار موکل قرار می دهد.

وکیل با فن بیان و نفوذ کلام و روابط اجتماعی بالایی که دارد در جلسات دادگاه سعی در جلب نظر قاضی را داشته و از سوی دیگر به موکل خود این اطمینان را می دهد که برای دریافت نتیجه موفق و دلخواه تمام تلاش خود را با استناد به قوانین به کار می برد.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل در عظیمیه را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا