وکیل

10 تا از بهترین وکیل در اقدسیه ⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل در اقدسیه را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. قوانین مربوط به دعاوی حقوقی و کیفری بسیار پیچیده هستند و افرادی که به هر دلیل درگیر این پرونده ها می شوند لازم است که از افراد متخصصی که بر این قوانین تسلط دارند کمک بگیرند. بهترین وکیل با شناخت جامع و کافی در زمینه امور حقوقی و کیفری می تواند در رسیدگی به این دعاوی به افراد جامعه کمک کند و مسیر صحیح قانونی برای پیشبرد پرونده را در اختیار آنان قرار دهد.

بهترین وکیل در اقدسیه کیست؟

وکیل به فردی گفته می شود که به موجب عقد قرارداد که در علم حقوق به آن وکالت می گویند مامور انجام امور قضایی از سوی افراد حقیقی و حقوقی شود. قرارداد وکالت میان بهترین وکیل در اقدسیه و موکل براساس چارچوب قانون مدنی تنظیم و منعقد می شود.

لازم است که بدانید براساس ماده 35 قانون، همه افرادی که درگیر پرونده های قضایی می شوند از این حق قانونی برخوردارند که برای انجام امور قضایی و دفاع از خود در جلسات دادرسی، بهترین وکیل در تهران را انتخاب کنند و در پرونده هایی که حضور وکیل الزامی می باشد اگر فرد توانایی انتخاب وکیل را نداشته باشد دادگاه برای او امکان تعیین وکیل را فراهم می کند.

بهترین وکیل در اقدسیه کیست؟

نکات مهم در انتخاب وکیل

 • در اولین مرحله قبل از انتخاب وکیل حتما با مراجعه به سایت کانون وکلا و یا مرکز وکلای قوه قضاییه در مورد اعتبار مجوز وکالت او اطمینان کسب کنند.
 • در انتخاب بهترین وکیل در اقدسیه هرگز دنباله رو تبلیغات نباشید بلکه برای این امر می توانید ضمن تحقیق از دوستان و نزدیکانی که در گذشته درگیر مشکل حقوق مشابه بوده اند با وکیل مربوطه نیز یک جلسه مشاوره داشته باشید.
 • هرگز جنسیت و سن را ملاکی برای انتخاب بهترین وکیل در اقدسیه قرار ندهید، زیرا برخی وکلای جوان در مقایسه با وکلایی که سابقه طولانی دارند دارای تجربه بیشتری بوده و بر قوانین حقوقی نیز مسلط می باشند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل در اقدسیه را بشناسید!

آرش ایزدی

آرش ایزدی

آرش ایزدی وکیل پایه یک در منطقه اقدسیه می باشند. ایشان سوابق طولانی در رسیدگی به پرونده های مختلف حقوقی و کیفری را دارند و باتسلط بر قوانین، پشتکار و تجربه بالا همواره بهترین خدمات حقوقی را به موکلین خود ارائه می دهند.

 آقای ایزدی علاوه بر وکالت در زمینه داوری نیز دارای سوابق درخشانی هستند که از آن جمله می توان به داور مرکز داوری بین المللی پکن BIAC ،  داور دادگاه بین المللی داوری شنژن SCIA ، داور مرکز داوری تجاری بین المللی شیجیاژوانگ چین، داور مرکز داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • داور مرکز داوری بین المللی پکن BIAC
 • داور دادگاه بین المللی داوری شنژن SCIA
 • داور مرکز داوری تجاری بین المللی شیجیاژوانگ چین
 • داور مرکز داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران
 • مدرس دانشگاه
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: اقدسیه، میدان شهدای ارتش، نبش کوی طاهری، پلاک 2، واحد 11

شماره تماس: 02122299820

یوسف فرزانه

یوسف فرزانه

یوسف فرزانه وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز می باشند. ایشان در رسیدگی به پرونده های خانواده، ملکی، کیفری، تنظیم قراردادها، امور ثبتی، امور حسبی و غیره سابقه وکالت دارند و به موکلین خود مشاوره های تخصصی برای دستیابی به نتیجه موفق و دلخواه ارائه می دهند. آقای فرزانه را با توجه به سابقه طولانی در وکالت می توان به عنوان یکی از بهترین وکیل در اقدسیه معرفی کرد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: اقدسیه، خیابان موحد دانش، نبش خیابان سپند، ساختمان امرالد، پلاک 50، طبقه 6 شمالی

شماره تماس: 09123452461

عبدالله سمامی

عبدالله سمامی

عبدالله سمامی یکی از وکلای پایه یک در اقدیسه می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در رسیدگی به پرونده های کیفری، مالی، تجاری، خانواده، امور ثبتی، مالیاتی و غیره 25 سال سابقه وکالت دارند و با موفقیت هایی که در حوزه حقوقی کسب نموده اند به عنوان یکی از بهترین وکیل در اقدسیه شناخته می شوند.

 از دیگر سوابق آقای سمامی می توان دکتری تخصصی حقوق خصوصی (PHD) ،   نایب‌رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز،   نایب‌رئیس پیشین و عضو فعلی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال ایران، ریاست کانون حقوق‌دانان حزب کارگزاران سازندگی، مدرس دانشگاه را نام برد.

تخصص و مهارت:

 • 25 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • دکتری تخصصی حقوق خصوصی (PHD)
 • نایب‌رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز
 • نایب‌رئیس پیشین و عضو فعلی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال ایران
 • ریاست کانون حقوق‌دانان حزب کارگزاران سازندگی
 • مدرس دانشگاه

آدرس: اقدسیه، اراج، روبروی بیمارستان نیکان

شماره تماس: 09121432635

امیر حسین بحرینی

امیر حسین بحرینی

امیر حسین بحرینی یکی از وکلای پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز می باشند. ایشان در حوزه دعاوی حقوقی خانواده، ملکی، امور ثبتی، بیمه ای، تجاری، مالیاتی و غیره سابقه وکالت دارند و با ارائه مشاوره های تخصصی به موکلین خود بهترین خدمات حقوقی را به آنان ارائه می دهند.

از دیگر سوابق آقای بحرینی می توان به مدیرعامل و بنیانگذار موسسه حقوقی و داوری اعتماد و اندیشه، کاندید سی و یکمین دوره هیات مدیره کانون وکلای دادگستری اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای مرکز
 • مدیرعامل و بنیانگذار موسسه حقوقی و داوری اعتماد و اندیشه
 • کاندید سی و یکمین دوره هیات مدیره کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: فرمانیه، چهارراه فرمانیه، ساختمان برند سنتر، طبقه 6، واحد 62

شماره تماس: 09121445644

بیژن ایزدی

بیژن ایزدی

بیژن ایزدی یکی از وکلای پایه یک با سابقه طولانی در منطقه اقدسیه می باشند. ایشان با تسلطی که بر قوانین در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری دارند توانسته اند درصد بالایی از پرونده هایی که وکالت کرده اند را به نتیجه موفق و دلخواه موکلین خود برسانند و با توجه به سوابق درخشانی که در حوزه وکالت در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند به عنوان یکی از وکلای حرفه ای و با تجربه در اقدسیه معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: اقدسیه، میدان شهدای ارتش، نبش کوی طاهری، پلاک٢، واحد١١

شماره تماس: 09124088161

حسین اصلان پور

حسین اصلان پور

حسین اصلان پور وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در اقدسیه می باشند. ایشان جزو یکی از وکلای حرفه ای و با تجربه در پیگیری پرونده های مختلف حقوقی و کیفری در منطقه اقدسیه می باشند و به موکلین خود از طریق ارائه مشاوره های تخصصی کمک می کنند تا نتیجه موفق و مطلوب را از پرونده خود در مراجع قضایی دریافت کنند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: اقدسیه، بزرگراه ارتش، بلوار مژدی، خیابان شهرداری، پلاک 2، واحد 1

شماره تماس: 09392440286

یوسف حاجی اسفندیاری

یوسف حاجی اسفندیاری

یوسف حاجی اسفندیاری وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند. ایشان در رسیدگی به پرونده های خانواده، ملکی، امور ثبتی و قراردادها فعالیت دارند و تا کنون درصد بالایی از دعاوی که وکالت کرده اند را به نتیجه موفق و مورد نظر موکلین خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: فرمانیه، اندرزگو، شماره 72

شماره تماس: 09123309332

سید امین آل احمد

سید امین آل احمد

سید امین آل احمد وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق بین الملل از دانشگاه هاوایی می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری مرکز اخذ نمودند و به عنوان یکی از وکلای حرفه ای و با تجربه در منطقه اقدسیه در حوزه پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، امور ثبتی و قراردادها فعالیت دارند و به موکلین خود کمک می کنند تا در مسیر صحیح قانونی پرونده خود را در مراجع قضای پیش برند و نتیجه موفق و دلخواه را از آن دریافت کنند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق بین الملل از دانشگاه هاوایی

آدرس: فرمانیه، بلوار اندرزگو، مجتمع تجاری اداری سانا، طبقه سوم، واحد 317

شماره تماس: 09122435561

گودرز افتخار جهرمی

گودرز افتخار جهرمی

گودرز افتخار جهرمی یکی از بهترین وکیل در اقدسیه می باشند. ایشان دارای تخصص و مهارت کافی در رسیدگی به پرونده های مختلف حقوقی و کیفری هستند و تاکنون درصد بالایی از پرونده هایی که وکالت کرده اند را به نتیجه موفق و مورد نظر موکلین خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • عضو سابق هیئت علمی مرکز
 • مدرک دکترای تخصصی حقوق و اقتصاد کشورهای اسلامی
 • مدرک دکترای دولتی حقوق خصوصی از دانشکده حقوق پاریس
 • رئیس سابق دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی
 • رئیس چندین دوره کانون وکلای دادگستری مرکز
 • عضو سابق شورای نگهبان

آدرس: فرمانیه شرقی، خیابان شهید عسکریان، پلاک ٢٩، واحد یک

شماره تماس: 02166919149

مهسا قمریان

مهسا قمریان

مهسا قمریان وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز می باشند. ایشان در حوزه پرونده های حقوقی خانواده، ملکی، بیمه ای، کالیاتی، امور حسبی، تجاری و مالی سابقه وکالت دارند و جزو وکلای حرفه ای و با تجربه در اقدسیه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: فرمانیه، دیباجی شمالی، پلاک١٢، طبقه اول، واحد 1

شماره تماس: 09122930993

تفاوت وکیل پایه یک و پایه دو

وکلای دادگستری برای این که بتوانند در تمامی مراحل امور قضایی از قبیل ارائه مشاوره حقوقی، تنظیم دادخواست و غیره فعالیت داشته باشند حتما پروانه وکالت خود را از مراجع ذی صلاح اخذ کنند. پروانه وکالت شامل پروانه وکالت پایه یک و پایه دو می شود که این دو مورد از نظر انجام و پیگیری امور قضایی با هم تفاوت هایی دارند.

بهترین وکیل در اقدسیه که دارای پروانه وکالت پایه یک است بدون هیچگونه محدودیتی می تواند در تمامی حوزه های حقوقی و کیفری فعالیت داشته و پرونده های مربوط به این حوزه ها را در محاکم قضایی پیگیری و رسیدگی کند اما برای وکلای پایه دو محدودیت های در نظر گرفته شده است.

وکیل پایه دو در پیگیری دعاوی کیفری تنها پرونده هایی که جرم آن ها دارای حبس تعزیری کمتر از 10 سال، شلاق و جزای تقدی باشد را می توانند وکالت کنند و برای پرونده های حقوقی مالی نیز باید مبلغ آن کمتر از 50 میلیون تومان باشد و در رسیدگی به دعاوی حقوقی با خواسته های غیر مالی نیز نمی تواند وکالت پرونده های مربوط به اصل نکاح، طلاق و اثبات نسب و نفی نسب را بر عهده بگیرد.

وکلای پایه دو بعد از گذراندن 2 سال دوره کارآموزی زیر نظر وکیل سرپرست و تایید صلاحیت های علمی و دیگر گزینش های مربوطه پروانه وکالت پایه یک را اخذ می کنند.

تفاوت وکیل پایه یک و پایه دو

وظایف بهترین وکیل در اقدسیه

طبق ماده 76 آیین اجرایی لایحه قانونی استقلال کانون وکلای دادگستری، بهترین وکیل در اقدسیه وظایف ذیل را بر عهده دارد:

 • یک وکیل خوب موظف است که قبل از انجام هر گونه اقدامی برای طرح دعوا ابتدا با موکلش جلسه مشاوره داشته باشد و تمام مراحل دادرسی و مشکلات احتمالی پیش رو را در اختیار او قرار دهد و در صورتی که امکان صلح و سازش میان طرفین وجود داشته باشد برای انجام آن تلاش کند.
 • بهترین وکیل در اقدسیه باید بعد از تکمیل متن وکالت نامه و قید هزینه حق الوکاله به صورت دقیق، یک نسخه از آن را به موکل تقدیم کند.
 • وکیل باید برای تمامی مدارک و اسناد مورد نیاز جهت پیشبرد و رسیدگی پرونده که از موکل تحویل می گیرد به او رسید دهد.
 • بهترین وکیل در اقدسیه باید موکل خود را از تمامی ابلاغیه های صادر شده مربوط به پرونده از سوی دادگاه مطلع سازد.

کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل در اقدسیه را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

مفهوم پیوست یا ضمائم دادخواست چیست ؟

ضمایم یا پیوست های دادخواست به اسناد و مدارکی گفته می شود که در انتهای دادخواست اضافه می شوند و همراه با برگه دادخواست به مرجع رسیدگی کننده تحویل داده می شود.

قانون جدیدن زندان برای مهریه چیست؟

زوج باید نسبت به پرداخت مهریه تا ۱۱۰ سکه اقدام نماید مگر زوج ثابت کند تمکن پرداخت یکجای مهریه را ندارد در اینصورت مهریه تقسیط می‌شود.

حق حبس زن (عام و خاص) به زبان ساده چیست؟

در مهریه عندالمطالبه، زوجه می‌تواند از ایفای وظایف همسری مانند حسن معاشرت، زندگی در منزل زوج و … خودداری کند که به آن حبس عام گویند و نیز می‌تواند تا قبل از دریافت مهریه، نسبت به وظایف زناشویی نیز تمکین نکند که به آن حبس خاص گویند.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا