وکیل

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در فارس ✅【سال1403】⭐

هدف این مقاله، معرفی 10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در فارس است. در هنگام بروز هر گونه مشکل حقوقی، افراد به دنبال مراجعه به یک مرجع دارای صلاحیت هستند تا بتوانند حقوق خود را احیا نماید. این مراجع همان قوه قضاییه و دادگاه ها هستند که باید درخواست خود را به آن ها ارائه نماییم. افراد معمولی یک جامعه تنها می توانند اطلاعات عمومی در مورد قوانین و مقررات و نحوه پیگیری اصولی دعاوی را داشته باشند. در صورتی که در این مسیر نیاز به اطلاعات تخصصی می باشد. بهترین راه حل این شرایط یافتن یک وکیل خوب و اعطای وکالت به او است تا با استفاده از دانش و مهارت خوب، بهترین نتیجه ممکن را کسب نماید. اگر شما هم به دنبال شناسایی یک وکیل خوب هستید، تا انتها با ما همراه باشید.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در فارس کیست؟

بهترین وکیل پایه یک همان طور که مشخص است باید در میان وکلای پایه یک عنوان بهترین را کسب کرده باشد، در واقع وی باید موفق به اخذ پروانه وکالت آن هم از نوع درجه یک شده باشد. به پایان رساندن تحصیلات در رشته حقوق و گذر از آزمون وکالت جزو مقدمات کسب این شرایط است. یک وکیل پایه یک خوب و با تجربه با تکیه بر معلومات خود می تواند نتیجه دلخواه موکل را کسب نماید.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در فارس، سال ها در دادگاه های مختلف به وکالت مشغول بوده و تجربیات لازم برای پیگیری پرونده های مختلف را به دست آورده است. وکالت و بررسی پرونده های مختلف، دانش و تجربه کافی را برای یافتن راه حل مناسب برای پرونده های مختلف را برای وکیل به ارمغان آورده است. 

یک وکیل حرفه ای به دلیل کسب موفقیت های چشم گیر و شناخته شدن، نظر مثبت دادگاه را به خود جلب می کند و این موضوع سبب افزایش احتمال موفقیت وی خواهد شد. بهترین وکیل حقوقی در شیراز، مسیری را برای پیشبرد پرونده انتخاب می کند که مدارک و مستندات کافی را در آن مسیر برای دفاع از موکل خود در دست داشته باشد.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در فارس کیست؟

وظایف بهترین وکیل پایه یک دادگستری

وکیل پایه یک برای حمایت از حقوق موکل خود باید برخی وظایف را به انجام برساند. در وهله اول، وکیل باید پرونده را مطالعه نماید تا در جریان کامل موضوع و جزئیات آن قرار بگیرد. وی باید شرایط پرونده را صادقانه و بدون کم و کاست به اطلاع موکل برساند. وکیل نه باید موکل را ناامید کند و نه می بایست قولی در جهت کسب موفقیت قطعی به او بدهد. اما موظف است تمام تلاش خود را برای کسب نتیجه مطلوب به کار بگیرد.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در فارس، مدارک لازم برای اثبات حقوق موکل خود را جمع آوری می نماید و با قدرت بیان بالا آن ها را به محضر دادگاه تقدیم می کند. تدوین و نگارش تمام اوراق قضایی در تمام مراحل پیگیری پرونده جزو وظایف وکیل پایه یک می باشد. وکیل باید در تمام جلسات دادگاه حضور داشته باشد، مگر این که دلیل موجهی برای غیبت داشته باشد که باید دلایل خود را ارائه نماید.

10 تا از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در فارس را بشناسید!

قدرت اله رحیمی

قدرت اله رحیمی

جناب آقای قدرت اله رحیمی وکیل پایه یک دادگستری استان فارس هستند که در شیراز مشغول ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر هستند. ایشان موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک به شماره 3611 از کانون وکلا شده اند و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری نیز هستند. آقای رحیمی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند. ایشان طی چندین سال وکالت تعداد زیادی پرونده حقوقی و کیفری را وکالت نموده اند که درصد قابل توجهی از آن ها با پیروزی به سرانجام رسیده است. اخلاق خوب، صداقت، امانت داری و پشتکار این وکیل با تجربه از خصوصیات بارز ایشان می باشد.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده مانند طلاق توافقی
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی از جمله دادخواست ها و شکوائیه ها
 • وکالت دعاوی حوزه مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز، مصرف و توزیع مواد مخدر

آدرس: شیراز، مشیر غربی، خیابان سی متری سینما سعدی، خیابان شوریده شیرازی هشتم

قاسم دهقانی

قاسم دهقانی

جناب آقای قاسم دهقانی وکیل و مشاوره حقوقی استان فارس هستند که در حال حاضر در شهر شیراز فعالیت می کنند. ایشان دارنده پروانه وکالت درجه یک به شماره 4394 از کانون وکلا هستند. آقای دهقانی تحصیلات خود را در رشته حقوق تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه دادند. ایشان نتایج قابل قبولی را در سال های اشتغال خود به دست آورده اند. وکیل دهقانی صادق، وفادار، منصف و تلاش گر هستند. موکلین و مراجعین ایشان از مشاوره های حقوقی آقای دهقانی رضایت دارند و آن ها را مسبب حل مشکلات خود می دانند. به همین دلیل هم ایشان عنوان بهترین وکیل پایه یک دادگستری در فارس را به خود اختصاص داده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های مالی، تجاری و مناقصات
 • تخصص در دعاوی قاچاق مواد مخدر، مصرف و توزیع مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز
 • پذیرش پرونده های جرایم علیه شخصیت و هویت مانند افترا، توهین، شهادت دروغ، نشر اکاذیب و ایجاد مزاحمت

آدرس: شیراز، قصرالدشت، حد فاصل چهار راه زرگری و عفیف آباد

نجمه دوکوهکی

نجمه دوکوهکی

سرکار خانم نجمه دوکوهکی وکیل دادگستری و مشاور حقوقی فعال در شیراز هستند. پروانه وکالت شماره 755 صادره از کانون وکلا متعلق به ایشان است. خانم دوکوهکی حدود یک دهه فعالیت حقوقی را به ثبت رسانده اند که با کسب موفقیت های بسیاری همراه بوده است. همکاری با موسسات و شرکت های خصوصی و دولتی به عنوان وکیل و مشاور در کارنامه کاری ایشان به چشم می خورد. خدمات مختلف حقوقی توسط وکیل نجمه دوکوهکی انجام می شود و امکان بهره گیری از مشاوره های ایشان به صورت غیر حضوری هم فراهم است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی ملکی مانند شهرداری و موجر و مستاجر
 • تخصص در پرونده های خانواده اعم از حضانت فرزندان و اجرت المثل
 • پذیرش پرونده های کلاهبرداری، جعل، تزویر، ربا، خیانت در امانت و تقلب

آدرس: فارس، شیراز

مهرزاد مسیحی

مهرزاد مسیحی

جناب آقای مهرزاد مسیحی جزو وکلای معروف و توانمند استان فارس هستند که در حال حاضر در شیراز به ارائه فعالیت های حقوقی می پردازند. ایشان دارنده پروانه وکالت به شماره 828 و همچنین عضو کانون وکلا هستند. آقای مسیحی دانش آموخته رشته حقوق خصوصی در مقطع دکترا هستند. ایشان در طول سال های وکالت خود پرونده های زیادی را وکالت کرده اند که درصد بالایی از آن ها را با موفقیت به سرانجام رسانده اند. کسب این موفقیت ها سبب کسب عنوان بهترین وکیل پایه یک دادگستری در استان فارس شده است. حسن خلق، اخلاق خوب، تعهد و مسئولیت پذیری از ویژگی های برجسته ایشان است که سبب جلب اعتماد مردم شده است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های حقوقی و کیفری
 • تنظیم قراردادهای داخلی و خارجی
 • تخصص در پرونده های خانواده، ملکی و ثبتی

آدرس: شیراز، خیابان رودکی، رو به روی هتل آریوبرزن، پلاک 82، طبقه 3

مجید قربانی خوی

مجید قربانی خوی

آقای قربانی وکیل دادگستری در استان فارس هستند که سال ها است به مردم شیراز خدمات حقوقی ارائه می نمایند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق خصوصی هستند و عضو رسمی کانون وکلای این استان می باشند. پروانه وکالت پایه یک شماره 3772 صادره از کانون وکلا متعلق به ایشان است. پرونده های خانواده و هویت قانونی، سرپرستی و قیومیت، قراردادها، مناقصات، خرید و فروش اموال غیر منقول و حق کسب و پیشه توسط ایشان پذیرفته می شود. تعداد قابل قبولی از پرونده های تحت وکالت ایشان به نتیجه دلخواه موکل ختم شده اند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادها و مبایعه نامه ها
 • ارائه مشاوره حضوری حقوقی تخصصی
 • ارائه مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • تنظیم و تدوین کلیه اوراق قضایی از جمله دادخواست و شکوائیه

آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا، کوچه 4، مجتمع پزشکی ملاصدرا، طبقه 5

سالار عباسی

سالار عباسی

آقای عباسی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی فعال در شیراز هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود پروانه وکالت پایه یک به شماره 49043 را از قوه قضاییه دریافت کردند. جناب آقای سالار عباسی به دلیل کسب موفقیت های بسیار در عرصه وکالت به عنوان بهترین وکیل پایه یک دادگستری در فارس شناخته شده اند. ایشان علاوه بر وکالت، به عنوان مشاور حقوقی هم عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته اند و توانسته اند اعتماد و رضایت مردم را جلب نمایند. تعداد بالای پرونده های همراه با پیروزی ایشان، گواه تخصص، تجربه و علم بالای این وکیل است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره تخصصی حضوری
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • نوشتن دادخواست، لایحه، شکوائیه و دفاعیه

آدرس: فارس، خیابان شهید چمران، خیابان شهید گرامی، کوچه 10

رقیه قایدی

رقیه قایدی

سرکار خانم رقیه قایدی را می توان جزو وکلای خوب و شناخته شده استان فارس و شیراز قرارداد. ایشان در عرصه وکالت بسیار با تجربه هستند و تمام تلاش خود را برای حمایت از حقوق موکل به کار می گیرند. درصد بالای موفقیت خانم قایدی در پرونده های تحت وکالت ایشان گواه علم، تخصص و دانش بالا است. تحصیلات ایشان کارشناسی ارشد حقوق خصوصی است و پروانه وکالت شماره 34891 را نیز کسب نموده اند. مراجعین وکیل رقیه قایدی از ایشان رضایت دارند و مشاوره های ایشان را مسبب حل مشکلات حقوقی خود می دانند. از ویژگی های ایشان می توان به مسئولیت پذیری، اخلاق خوب، تعهد و انصاف در دریافت حق الوکاله اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی
 • پذیرش پرونده های حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: شیراز، خیابان عفیف آباد، کوچه 20، پلاک 514

ویژگی های بهترین وکیل پایه یک دادگستری

وکالت شغلی بسیار سخت و حساس است و یک وکیل خوب از طریق سابقه کاری او شناخته می شود. ویژگی های بسیاری باید در یک وکیل وجود داشته باشد تا بتوان او را در دسته وکلای خوب و موفق قرار داد. از نشانه های یک وکیل موفق، داشتن سابقه موفق و تعداد بالای پرونده های موفق است.

محبوبیت وکیل در میان موکلین و مراجعین او هم از دیگر نشانه های بهترین وکیل پایه یک دادگستری در فارس است. در واقع وکیلی که توانسته اعتماد مردم را جلب نماید، دارای ویژگی های اخلاقی خوب و تخصص در حرفه خود می باشد. مردم به وکیلی اعتماد می کنند که بدانند صادقانه برای آن ها تلاش می کند. انصاف در دریافت حق الوکاله و سازگاری با موکل در مسائل مالی از دیگر مواردی است که به محبوبیت وکیل کمک می کند.

وکیل موفق، همواره در حال مطالعه و بالا بردن سواد حقوقی خود می باشد. این وکیل سعی می کند با پیشرفت های روز دنیا در زمینه وکالت همگام باشد. وکیل محبوب از نظر ظاهری هم شان یک وکیل را حفظ می نماید و همیشه پوشش مناسب دارد.

ویژگی های بهترین وکیل پایه یک دادگستری

نحوه پرداخت هزینه وکیل

از روش های مختلفی می توان حق الوکاله وکیل را پرداخت نمود که به توافق طرفین بستگی دارد. برخی از وکلا در همان ابتدا کل مبلغ حق الوکاله را دریافت می کنند، اما برخی دیگر پس از اتمام پرونده دست مزد خود را دریافت می کنند. اما روش درست و اصولی این است که حق الوکاله طی چند مرحله در ابتدا، اواسط و پایان کار پرداخت گردد.

برخی از وکلا برای کمک به موکلین خود، امکان پرداخت اقساطی حق الوکاله را فراهم نموده اند. در چنین شرایطی مبلغ و تعداد اقساط با توافق و تراضی طرفین تعیین می شود. قابل ذکر است که باید میزان دست مزد وکیل و نحوه پرداخت آن با ذکر جزئیات در قرارداد وکالت قید شود. پس از هر پرداخت هم لازم است موکل رسید آن را دریافت نماید.

کلام آخر

در این مقاله، بهترین وکیل پایه یک دادگستری در فارس را به شما عزیزان معرفی نمودیم تا در مواقع لزوم بتوانید به آن ها مراجعه نمایید. وکیل پایه یک تسلط قابل قبولی به قوانین و مقررات حقوقی و مدنی دارد و تجربیات زیادی را در وکالت پرونده های مختلف به دست آورده است. مجموعه وظایفی به عهده وکیل پایه یک قرار دارد که در جهت حمایت از حقوق موکلین است. برای انجام اصولی این وظایف، وکیل باید ویژگی هایی متناسب با این وظایف را داشته باشد. دست مزد وکیل می تواند به طرق مختلف که مورد رضایت طرفین باشد پرداخت گردد. امیدواریم مطالب این مقاله، برای خوانندگان عزیز موثر و آموزنده بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. اگر انتقاد و پیشنهادی در خصوص سایت وکیل چی دارید از طریق همین سایت با ما در میان بگذارید.  

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا