وکیل

10 تا از بهترین وکیل در ظفر⭐【سال1403】⚖️

هدف از این مقاله معرفی 10 تا از بهترین وکیل در ظفر است. حل بعضی از مشکلات اعم از مشکلات خانوادگی، حقوقی، شرکتی و… نیاز به مراجعه به دادگاه و طرح دعوا دارد. در چنین دعاوی نیاز به مراجعه به یک وکیل خوب برای دفاع از حق خود داریم. حتی گاهی مواقع با کمک وکیل ممکن است مشکل بدون مراجعه به دادگاه و راهنمایی های وکیل برطرف شود. یک وکیل به به کارگیری اطلاعات حقوقی خود و آشنایی با مراحل پیگیری پرونده سریع تر ما را به نتیجه دلخواه می رساند. برای کسب اطلاعات در زمینه وکالت تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل در ظفر کیست؟

وکیل شخصی است که به عنوان نماینده یک شرکت و یا یک فرد، به دفاع از حقوق و منافع آن ها می پردازد. وکیل موظف است تمام تلاش خود را برای احقاق حق موکل خود انجام دهد. یک وکیل در ابتدای کار خود سوگند می خورد که هرگز حق را ناحق نکرده و در طول دوران وکالت خود تمام تلاش خود را برای برقراری عدالت و قانون در جامعه انجام دهد.

بهترین وکیل در ظفر باید دارای دانش و تخصص ویژه و بالایی در دعاوی مختلف و قوانین مربوط به آن ها باشد. همچنین یک وکیل خوب باید دارای سابقه درخشان در حوزه تخصصی خود باشد. داشتن اخلاق حرفه ای و صداقت و امانت داری هم از دیگر ویژگی های یک وکیل موفق است. وکیل با داشتن وکالت نامه از موکل خود می تواند از جانب او در دادگاه حضور یافته و به دفاع از حقوق موکل خود بپردازد.

بهترین وکیل در ظفر کیست؟

وظایف بهترین وکیل در ظفر

شخصی که به عنوان وکیل در یک پرونده مشغول به کار می شود برای حفظ منافع موکل خود وظایفی را به عهده دارد. بخشی از وظایف بهترین وکیل در ظفر به شرح زیر است:

مشاوره: شخصی که به وکیل مراجعه می کند باید بداند پرونده اش از نظر حقوقی در چه شرایطی قرار دارد. همچنین باید بداند از نظر حقوقی چه میزان امکان به نتیجه رسیدن پرونده وجود دارد. انجام این وظیفه به عهده بهترین وکیل در تهران است.

پیگیری امور پرونده: یکی دیگر از وظایف وکیل پیگیری کردن تمامی امور مربوط به پرونده است. دادخواست دعوی، مراجعه به دادگاه، پیگیری دادخواست ها و… جزو وظایف وکیل است. همچنین وکیل وظیفه دارد موکل خود را در جریان پرونده قرار دهد.

دفاع از کلیه حقوق مادی و غیر مادی موکل: از دیگر وظایف بهترین وکیل ظفر این است که باید تمامی منافع مالی و غیر مالی موکل خود را در نظر بگیرد و با توجه به همین موضوع به بهترین شکل از قوانین استفاده کند تا حق موکل خود را بگیرد. حتی اگر موکل وی متهم هم باشد دارای حقوقی می باشد که باید از سوی وکیل پیگیری شود.

تنظیم قرارداد: وکیل باید یک قرارداد وکالت را با توجه به قوانین تنظیم کند. تمامی نکات لازم باید در قرارداد قید شود. هم قرارداد الکترونیک و هم قرارداد دستی باید تدوین و تکمیل شود. یک نسخه از قرارداد باید نزد وکیل و یک نسخه دیگر هم نزد موکل باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، خانواده، ثبتی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیلبر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل در ظفر را بشناسید!

مهراب داراب پور

مهراب داراب پور

از وکلای شناخته شده و مورد اعتماد مردم در استان تهران می توان از آقای دکتر مهراب داراب پور نام برد که در منطقه ظفر فعالیت می کنند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و عضور رسمی کانون وکلا می باشند. آقای داراب پور دارای مدرک تحصیلی دکترای حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه ردینگ انگلستان هستند. تعهد، پشتکار و تلاش ایشان برای حمایت از حقوق موکلین سبب شهرت ایشان شده است. آقای داراب پور یک دهه فعالیت پر ثمر در عرصه وکالت را در سابقه کاری خود به ثبت رسانده اند. ایشان در زمینه ارائه مشاوره حقوقی هم دارای سابقه خوبی می باشند و به عنوان قاضی دادگستری هم فعالیت نموده اند.

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم کلیه اوراق قضایی اعم از شکوائیه و دفاعیه 
 • وکالت دعاوی مالی و تجاری، چک و سفته، برات و فاکتور عادی 
 • تخصص در وکالت پرونده های کیفری و دیوان عدالت اداری مختلف 

آدرس: ظفر، خیابان آرش شرقی، نبش عمرانی، پلاک 61، ساختمان آرش، طبقه 2، واحد 4

شماره تماس: 021220230

اکبر برجیان بروجنی

اکبر برجیان بروجنی

آقای برجیان از وکلای معروف استان تهران هستند که به عنوان بهترین وکیل در ظفر شناخته شده اند. ایشان به دلیل مهارت و تخصص خود بسیار مورد اعتماد مردم قرار گرفته اند. سابقه درخشان آقای برجیان به دلیل درصد بالای موفقیت ایشان در وکالت دعاوی مختلف می باشد. ایشان پس از اتمام تحصیلات موفق به کسب پروانه وکالت شماره پایه یک شده و فعالیت خود را آغاز نمودند. مراجعه کنندگان می توانند به صورت حضوری به دفتر وکالت ایشان مراجعه نموده و یا به صورت غیر حضوری و آنلاین با ایشان در ارتباط باشند. این وکیل کار آزموده در تنظیم قراردادها و ارائه مشاوره هم تخصص دارد. 

تخصص و مهارت: 

 • نگارش دادخواست ها، شکوائیه ها و دفاعیه ها 
 • قبول وکالت دعاوی خانواده مانند اعسار، استرداد جهیزیه و نفقه 
 • اخذ پرونده های حقوقی و کیفری مانند شهرداری، عقود قراردادها و امور بین المللی 

آدرس: تهران، تهران، منطقه 3، محله داودیه، دستگردی (ظفر)، نرسیده به خیابان نفت شمالی، پلاک 176، طبقه دوم، واحد 6

شماره تماس: 02122257597

سروش سلامیان

سروش سلامیان

آقای سلامیان از وکلای خوب منطقه ظفر در تهران هستند. ایشان دارای پروانه وکالت به شماره 22647 هستند. وکیل سروش سلامیان خدمات وکالت خود را به صورت آنلاین و غیر حضوری هم به مراجعه کنندگان خود ارائه می کنند. ایشان سعی بر این دارند که با تلاش و به کارگیری اطلاعات حقوقی خود پرونده های موکلان خود را با موفقیت مختومه کنند. آقای سلامیان در دعاوی حقوقی و شرکتی هم فعالیت دارند و به وکالت می پردازند.

تخصص و مهارت:

 • انجام پرونده های حقوقی
 • مشاوره حضوری، آنلاین و تلفنی
 • تنظیم قراردادها، لوایح و دادخواست ها

آدرس: تهران، خیابان ظفر شرقی، پلاک 218

تلفن تماس: 09121860361

حسن رسولی

حسن رسولی

آقای حسن رسولی از وکلای به نام در منطقه ظفر تهران هستند. ایشان در مقطع دکترای حقوق خصوصی دانشگاه شهید بهشتی پذیرفته شدند. آقای رسولی مدرس دانشگاه تهران هستند و به عنوان وکیل و مشاور حقوقی با بسیاری از شرکت ها و موسسات همکاری می نمایند. وکیل حسن رسولی در دفتر وکالت خود خدمات حقوقی مختلف در زمینه های شرکتی و حقوقی را به صورت حضوری و غیر حضوری به مراجعه کنندگان خود ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • انجام پرونده های حقوقی
 • تخصص در دعاوی خانواده مانند طلاق و مهریه
 • پذیرش وکالت دعاوی ملکی مانند خرید و فروش اموال غیر منقول و تخلیه

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، خیابان ظفر، مقابل نفت شمالی، ساختمان نازگل، پلاک 147، واحد 1

تلفن تماس: 09123989638

محمد حاجیلو

محمد حاجیلو

آقای حاجیلو از وکیلان خوب تهران هستند که دفتر وکالت ایشان در منطقه ظفر قرار دارد. ایشان سابقه طولانی در امر وکالت دارند و تعداد زیادی از پرونده های تحت وکالت ایشان با موفقیت همراه بوده است. آقای حاجیلو دارای پروانه وکالت درجه یک بوده و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری هستند. ایشان در وکالت پرونده های حضانت فرزندان، اعسار، تملک آپارتمان ها، کلاهبرداری، جعل، سرقت، چک و سفته تخصص دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی تخصصی
 • تنظیم اظهارنامه و مبایعه نامه

آدرس: تهران، ظفر شمالی، کوچه دامغانی پلاک 38، واحد 2

تلفن تماس: 09121275588

مجتبی محمدی

مجتبی محمدی

آقای محمدی جزو بهترین وکیل در ظفر تهران هستند. ایشان متخصص در دعاوی حقوقی، ملکی، قراردادی و شرکت های تجاری هستند. آقای مجتبی محمدی به صورت حضوری و غیر حضوری در خدمت مراجعه کنندگان خود هستند. مشاوره های ایشان به صورت حرفه ای ارائه شده و بسیاری از مشکلات مراجعین را به سازش ختم نموده است. آمار بالای موفقیت پرونده های ایشان، گواه سواد حقوقی و تجربه بالای آقای محمدی در امر وکالت است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی ملنند لوایح و شکوائیه

آدرس: بلوار ستاری، بلوار فردوس شرق نرسیده به چهارراه سلیمی، پلاک 192، واحد 12

تلفن تماس: 09126129690

میزان حق الوکاله بهترین وکیل در ظفر

از موارد مهمی که در قرارداد فی ما بین وکیل و موکل باید قید شود میزان دستمزد و حق الوکاله وکیل است. اما همواره باید به این نکته توجه کنید که میزان دستمزد وکلای مختلف متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. میزان تعرفه حق الوکاله در پرونده و حوزه های مختلف، متفاوت است. به عنوان مثال تعرفه دستمزد یک وکیل که در حوزه دعاوی مالی فعالیت دارد با وکیلی که در پرونده های کیفری وکالت می کند متفاوت است.

علاوه بر تعرفه، میزان سابقه وکیل، درصد موفقیت وی در پرونده های قبلی و پیچیدگی پرونده در میزان دستمزد وکیل تاثیرگذار است. در دعاوی ملکی میزان حق الوکاله وکیل به ارزش ملک بستگی دارد. در مورد وکلای شرکت ها، میزان حق الوکاله آن ها با توجه به تعرفه وکالت، حق مشاوره و هزینه سفرهای احتمالی وکیل تعیین می شود و در قرارداد قید شده و شرکت هم ملزم به پرداخت آن است.

میزان حق الوکاله بهترین وکیل در ظفر

ویژگی های وکیل موفق

برای این که یک وکیل بتواند امور یک پرونده را پیگیری و بررسی نماید لازم است دارای یک سری ویژگی های خاص باشد. در این قسمت به این ویژگی ها اشاره می کنیم.

 • در وهله اول وکیل باید دارای پروانه وکالت از کانون وکلا باشد.
 • داشتن سابقه و تجربه کافی در مورد دعاوی مربوط به پرونده موردنظر
 • فن بیان و سخنوری بالا برای ارائه دفاعیه در دعاوی
 • تسلط کامل به کلیه قوانین و مقررات حقوقی کشور و به خصوص قوانین مربوط به حوزه تخصصی خود داشته باشد

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم 10 تا از بهترین وکیل در ظفر را به شما معرفی کنیم. همچنین نکاتی را در مورد وظایف وکیل و ویژگی های او را بیان کردیم تا در صورت نیاز به مراجعه و دریافت راهنمایی از وکیل بتوانید یک وکیل خوب را بشناسید. در صورتی که با سوالات حقوقی رو به رو شدید می توانید با تلفن وکلای معرفی شده تماس بگیرید. امیدواریم که این اطلاعات برای شما مفید واقع شده باشد. از این که با ما تا انتهای این مقاله همراه بودید سپاسگزاریم. در صورتی که هر گونه انتقاد و یا پیشنهادی در خصوص موضوعات این مقاله دارید می توانید با شماره وکیلان معرفی شده تماس گرفته و نظرات خود را بیان کنید.

شرایط لازم برای وکالت در حوزه شرکت ها چیست؟

تنها شرط لازم برای وکالت در حوزه شرکت ها داشتن پروانه وکالت و دانش و تخصص مربوط به این حوزه است.

اهمیت و ضرورت مراجعه به وکیل چیست؟

در هنگام بروز مشکلات حقوقی و مراجعه به دادگاه ها متوجه می شویم که برای انجام تمامی مراحل کار نیاز به دانش کافی در این زمینه داریم. از آن جا که دانستن این اطلاعات تخصصی است، پس بهتر است که از یک فرد متخصص یا وکیل در این زمینه مراجعه کنیم.

آیا می توان برای مشاوره هر امر به یک وکیل مراجعه کرد؟

وکلا بر تمامی قوانین حاکم بر جامعه تسلط دارند اما با توجه به بالا رفتن تجربه آن ها در یک زمینه خاص، در آن زمینه متخصص می شوند و تجربیات بیشتری را کسب می کنند. افراد باید با توجه به حوزه مورد نیاز خود به وکیل متخصص در آن زمینه مراجعه کنند.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + بیست =

دکمه بازگشت به بالا