وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در بوشهر⭐【سال1403】⚖️

در جوامع کنونی زنان در عرصه ها و شغل های متفاوت پا به پای مردان کار کرده و توانسته اند در زمینه های مختلفی صاحب شهرت شوند. وکیل بودن شغلی بدون محدودیت برای بانوان است. اگر نگاهی به سابقه وکلا زن در کشورمان بیندازید می بینید که حتی درصد موفقیت بیشتری هم نسبت به وکلا مرد در پرونده های خود دارند. برخی از پرونده ها موضوعاتی دارند که تنها بانوان قادر به درک بهتر آن هستند. در واقع هر چه درک شرایط و موقعیت موکل برای وکیل آسان تر باشد، امکان پیروزی پرونده هم بیشتر خواهد شد. اگر به دنبال بهترین وکیل زن در بوشهر هستید، مطالب این مقاله را از دست ندهید.

بهترین وکیل زن در بوشهر کیست؟

یک وکیل خوب می داند برای این که از جزئیات پرونده مطلع شود باید با موکل خود ارتباط موثری را شکل دهد. این ارتباط باید به گونه ای باشد که موکل احساس راحتی داشته و بتواند وکیل خود را در جریان همه امور قرار دهد. اولین نشانه بهترین وکیل زن در بوشهر محرم اسرار بودن برای موکل خودش است. در اکثر مواقع مراجعین وکلا زن، بانوان هستند؛ زیرا با ذهنیت همدردی و همراهی از جانب دادخواه شان دست به این انتخاب می زنند.

یک وکیل آگاه، موکل خود را از تمامی دشواری های مسیر مطلع ساخته و با توجه به مصلحت موکلش راهکار هایی را ارائه می دهد. در همه تصمیم گیری ها بر سر دو راهی های قانونی مشاور و راهنما موکل خود خواهد بود. بهترین وکیل زن در برابر سرنوشت و نتایج پرونده موکلش مسئول بوده و خود را ملزم به رعایت انصاف، عدالت و اصول اخلاقی می داند.

دادخواه زن، دعوی را از همه جوانب سنجیده و نسبت به گردآوری اطلاعات و مدارک لازم اقدام می نماید. به موضوعات تنها از دیدگاه حقوقی نمی نگرد و شرایط، موقعیت و حقوق فردی و اجتماعی موکلش را در نظر دارد. بهترین وکیل زن در تهران در مواجه با موضوعات دعاوی احساسی برخورد نمی کند و با زوایه منطقی به قضیه نگاه می کند.

بهترین وکیل زن در بوشهر کیست؟

مزایا و معایب شغل وکالت برای زنان

هر شغل و حرفه ای به تناسب سختی و مسئولیت هایی که دارد مزایا و معایبی را شامل می شود. وکالت هم ویژگی هایی دارد که در دسته مثبت و منفی قرار می گیرند. اما موردی که در وکالت بانوان حائز اهمیت است این است که یک زن به عنوان یک وکیل، یک مادر و یک همسر چگونه می تواند با این مزایا و معایب کنار بیاید به گونه ای که لطمه ای به هیچ یک از نقش هایش وارد نشود.

اولین مزیت شغل وکالت درآمد مکفی آن است که موجب می شود گزینه قابل توجه داوطلبین محسوب شود. ویژگی مثبت دیگر جایگاه اجتماعی شغل وکالت می باشد. بانوان حقوقدان در کشور ما به واسطه حوزه فعالیتی شان از عزت و احترام مقبولی برخوردار هستند. بازار کار و شرایط محیطی از دیگر عواملی است که وکیل بودن را تا حدود زیادی در میان مردم محبوب می سازد.

در دعاوی خاصی مانند تجاوز به عنف، موکلین با وکلا مرد ارتباط نگرفته و نمی توانند مشکلات و جزئیات را  به طور کامل بازگو کنند. از این رو در پرونده های این چنینی راحتی وکیل و موکل موجب تغییر نتیجه دادگاه می شود. توانایی حل مشکلات سایرین علاوه بر منافع مالی، وکیل را از منافع معنوی هم بهره مند می سازد.

معایب وکالت تنها شامل زنان نمی شود بلکه وکلا مرد هم از این مشکلات در امان نیستند. عدم وجود امنیت شغلی بزرگ ترین عیب وکیل بودن است که توسط هیچ کس قابل کنترل نیست. از دیگر مشکلات وکالت برای زنان می توان به مسئولیت های سنگین حقوقی، ساعات کاری متغیر و طولانی، قرارگیری در موقعیت های متشنج و رفت و آمد های زیاد اشاره کرد.   

10 تا از بهترین وکیل زن در بوشهر را بشناسید!

سکینه علمدار

سکینه علمدار

ایشان وکیل پایه یک دادگستری بوده که سابقه چندین ساله در امور مختلف حقوقی را دارند. خانم سکینه علمدار از بهترین وکیل زن در بوشهر هستند که نتایج تعداد زیادی از دعاوی حقوقی و کیفری را به موفقیت ختم کرده اند. سکینه علمدار پروانه وکالت خود را از مرجع کانون وکلا دادگستری دریافت نموده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • طراح اوراق اداری و قضایی
 • متخصص در رسیدگی به دعاوی طلاق، تجاوز و جعل اسناد

آدرس: بوشهر، خیابان مطهری، ساختمان کامکاری، طبقه 1

سونیا اردانه

سونیا اردانه

خانم اردانه وکیل پایه یک دادگستری با شماره پروانه 744 از بهترین وکیل زن در بوشهر هستند. ایشان حدود 4 سال فعالیت حقوقی در زمینه های مختلف حقوقی داشته اند. خانم سونیا اردانه فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق سوابقی چون نماینده و مشاور حقوقی بانک های دولتی را در رزومه خود ثبت کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی آنلاین و حضوری
 • تنظیم قرارداد های تجاری و بازرگانی
 • تنظیم تعهدنامه ها، وکالت نامه ها و شکایت نامه ها
 • متخصص حقوقی جرائم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات حکومتی و اعسار

آدرس: بوشهر

لیلا اهرمی نژاد

لیلا اهرمی نژاد

خانم اهرمی نژاد بهترین وکیل زن در بوشهر با 9 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف می باشند. ایشان دانش آموخته کارشناسی ارشد فقه و حقوق جزا بوده و وکالت پرونده های بی شماری را بر عهده گرفته اند. خانم لیلا اهرمی نژاد با وجدان کاری بالای خود مجدانه پیگیر پرونده های حقوقی خود بوده و تا زمانی که به نتیجه مطلوب نرسیده دست از تلاش بر نخواهند داشت.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • متخصص وکالت تجاری شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی
 • وکالت حرفه ای در دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، ملکی، تجاری و ثبتی

آدرس: بوشهر، خیابان جفره، بالاتر از رستوران میداف، نبش کوچه خلیج فارس 15، مجتمع تجاری آفتاب، واحد 2

صدیقه حاجیانی

صدیقه حاجیانی

سرکار خانم حاجیانی بهترین وکیل پایه یک دادگستری در استان بوشهر بوده که به واسطه حسن سابقه خود در میان همشهریان شناخته شده هستند. ایشان بیش از 10 سال است که فعال حقوقی بوده و به پرونده های مختلف رسیدگی می کند. خانم صدیقه حاجیانی دارای تحصیلات کارشناسی ارشد حقوق می باشند. از سابقه وکالتی این وکیل حاذق می توان به مشاوره حقوقی بانک مهر اقتصاد اشاره داشت.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی تلفنی، اینترنتی و حضوری
 • نگارش لوایح، قرارداد ها، درخواست ها و شکایت نامه ها
 • متخصص در پیگیری پرونده های مالی، طلاق، انحصار وراثت و نفقه

آدرس: بوشهر، خیابان مطهری، سه راه بازرگانی، ساختمان مسیله، طبقه 6، واحد 604

سیده طاهره ابراهیمی

سیده طاهره ابراهیمی

خانم ابراهیمی بهترین وکیل زن در بوشهر می باشد. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلا دادگستری دریافت کرده و سال هاست که در زمینه حقوقی فعال هستند. خانم سیده طاهره ابراهیمی بسیار خوش برخورد، صادق، شجاع، عالم و عادل بوده به طوری که موکلین شان شیفته این خصوصیات شان شده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم لوایح و شکوائیه ها
 • وکالت تخصصی دعاوی حقوقی و کیفری
 • ماهر در رسیدگی پرونده های خانواده نظیر طلاق، انحصار وراثت، نفقه، مهریه و حضانت

آدرس: بوشهر، خیابان باغ زهرا، مجتمع زیتون

خصوصیات بهترین وکیل زن در بوشهر

 • دانش: علم حقوقی وکلا از طریق تحصیلات دانشگاهی و شرکت در دوره ها و آزمون های وکالت تامین می شود.
 • ذکاوت: استعداد ذاتی بوده که با تمرکز و دقت بیشتر بر روی مسائل مختلف به وجود می آید.
 • صداقت: مهم ترین ویژگی بهترین وکیل زن در بوشهر راستگویی است. هیچ وکیلی نباید برای پیروزی پرونده خودش از درستکاری و صداقت چشم پوشی کند.
 • مسئولیت پذیری: به صورتی به انجام امور حقوقی توجه کرده و پیگیری مستمر داشته باشد گویی که به دنبال نتایج مثبت در پرونده خویش می باشد.
 • امین: رازدار و امانت دار باشد، از اسرار موکل خود تنها در جهت پیشروی پرونده استفاده کند و برای موکلش قابل اعتماد باشد.
 • قانون مدار: تحت هیچ شرایطی قانون را زیر پا نگذارد و همیشه در تلاش برای اجرای عدالت باشد.  
خصوصیات بهترین وکیل زن در بوشهر

مراجع صدور پروانه وکالت برای زنان

پروانه وکالت سند اجازه وکالت به وکلا در امور حقوقی و قضایی می باشد. به موجب این سند بهترین وکیل زن در بوشهر می تواند در موسسات یا دفاتر شخصی حقوقی آغاز به کار کند. برای این که فارغ التحصیلان رشته های حقوق بتوانند پروانه خود را کسب کنند باید در آزمون های وکالت شرکت کرده و حد نصاب امتیاز را کسب کنند.

در حال حاضر آزمون های وکالتی برای اخذ مجوز وکالت توسط کانون وکلا دادگستری و مرکز مشاوران قوه قضائیه برگزار می گردد. البته داوطلب باید همه شرایط وکیل شدن را داشته و با شرکت در آزمون خود را برای گذراندن دوره کار آموزی آماده کند. با پشت سر گذاشتن این دوره آزمون دیگری برگزار شده و قبولی در آن مهر تایید بر پروانه وکالت داوطلب می باشد. پروانه وکالت متقاضیان از مراجع فوق صادر می گردد.

کلام آخر

امروزه وکلا زن در سر تا سر جهان مشغول به کار بوده و توانسته اند به خوبی در این حوزه بدرخشند. قوانین کشور ما برای موکلین زن به صورتی است که تنها یک وکیل زن می تواند این مقرارت را توجیه کرده و باعث تحقق حقوق برابری شود. وکیل چی  با ارائه مقاله بهترین وکیل زن در بوشهر،  قصد معرفی وکلا حرفه ای در استان بوشهر به شما کاربران عزیز را داشت. امید است از مطالب این پست لذت برده باشید. از این که تا پایان همراه ما بودید نهایت تشکر را داریم. لطفا از طریق پل های ارتباطی نظرات و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بزارید.

5/5 - (3 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =

دکمه بازگشت به بالا