وکیل حقوقی

10 تا از بهترین مشاور حقوقی در شیراز⭐【سال1403】⚖️

در خصوص تمام مسائل اجتماعی و شخصی می توان از مشاور حقوقی کمک و راهنمایی دریافت کرد. به این صورت از بروز مشکلات در آینده جلوگیری می شود و اگر مشکلی هم ایجاد شود باز هم به کمک مشاور قابل حل خواهد بود. به دلیل بالا بودن هزینه های مراجعه به وکیل می توان از مشاوره های یک وکیل خوب استفاده نمود. در این شرایط هم هزینه کم تری متحمل می شویم و هم به کمک مشاور راه کار قانونی و حقوقی برای مشکل را پیدا خواهیم کرد. در این مقاله بهترین مشاور حقوقی در شیراز را به شما معرفی می نماییم، پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین مشاور حقوقی در شیراز کیست؟

مراجعه به وکیل و یا مشاور حقوقی اصلا کار دشواری نیست. با یک جستجو در سایت و یا فضای مجازی می توان تعداد زیادی وکیل را در هر شهری پیدا کرد. اما نکته مهم این است که بهترین وکیل را انتخاب نمود تا بهترین نتیجه را از پرونده به دست آورد. یافتن یک وکیل با تجربه و خبره در زمینه مشکل موجود کار ساده ای نیست.

بهترین مشاور حقوقی در شیراز در وهله اول باید دارای دانش و تخصص باشد که این ویژگی از طریق تحصیل در دانشگاه های معتبر و تجربه زیاد حاصل می شود. وکیلی که با تعداد زیادی از پرونده های حقوقی درگیر بوده است مسلما راحت تر می تواند راه حلی را برای پرونده پیدا کند.

علاوه بر این، یک وکیل با تجربه، نیازی به انجام آزمون و خطا ندارد و راه های مناسب برای پیشبرد پرونده را در ذهن خود دارد. همین موضوع سبب نتیجه گیری لازم در مدت زمان کمتری خواهد بود. مسئولیت پذیری هم جزو خصوصیات بهترین وکیل است. یک وکیل باید نسبت به موکل خود احساس مسئولیت کرده و به تمام تعهدات خود نسبت به او عمل نماید. وکیل نباید از هیچ گونه تلاشی برای دفاع از موکل خود فروگذار باشد.

بهترین مشاور حقوقی در شیراز کیست؟

زمان مراجعه به بهترین مشاور حقوقی در شیراز

یکی از نکات مهمی که در خصوص مراجعه به مشاور حقوقی باید به آن توجه کرد زمان انجام این کار است. افراد در هر زمانی که دچار مشکل می شوند می توانند به وکلا و یا مشاورین حقوقی مراجعه نموده و از آن ها کمک بگیرند. اما بهترین زمان برای دریافت مشاوره از بهترین وکیل شیراز، قبل از اقدام به هر گونه مسائل حقوقی است. در واقع می توان گفت مشاوره نقش پیشگیرانه دارد، به این صورت که با رعایت موارد حقوقی از ایجاد دعوا و شکایت جلوگیری شود.

مثلا در هنگام معامله با مراجعه به بهترین وکیل حقوقی در شیراز و تنظیم قرارداد توسط وی یک قرارداد کاملا حقوقی و قانونی منعقد می گردد. در این قرارداد تمام نکات لازم جهت بروز مشکلات احتمالی هم ذکر می شود. در این شرایط احتمال به وجود آمدن مشکل بسیار کمتر خواهد شد و در صورت عدم انجام تعهدات، فرد متضرر می تواند مطابق قرارداد از حق و حقوق خود دفاع نماید. البته این موضوع بدان معنی نیست که در هنگام بروز مشکل نمی توان از مشاورین کمک گرفت. در هنگام ایجاد پرونده های حقوقی امکان دریافت مشاوره برای دفاع از خود وجود دارد. اما بهتر است قبل از اقدام مشاوره بگیریم.

10 تا از بهترین مشاور حقوقی در شیراز به همراه آدرس دفتر مشاوره عبارتند از:

نام مشاور حقوقیآدرس دفتر مشاوره
سمیه اسکندریشیراز، بلوار پاسداران، خیابان شهید آقایی، ساختمان صدف
یوسف رونقیشیراز، خیابان سعدی، ساختمان ایران ماشین، طبقه 3
محسن فلاح زادهشیراز، بلوار بعثت
راضیه مصطفویشیراز، خیابان زرگری، نبش کوچه 13، طبقه 2
مریم السادات پیراستهشیراز، خیابان قصرالدشت، رو به روی فلسطین، آپارتمان آلما

10 تا از بهترین مشاور حقوقی در شیراز را بشناسید!

سمیه اسکندری

سمیه اسکندری

خانم اسکندری از وکلای خوب و مشاوران خوب شیراز هستند. ایشان دارای سابقه دریافت پروانه وکالت از کانون وکلا به شماره 1614 می باشند. خانم سمیه اسکندری مشاوره های حقوقی در تمام زمینه ها را به مراجعین خود ارائه می دهند. تلاش ایشان همواره احقاق حق و پایبندی به سوگند خود بوده است.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
 • وکالت و مشاوره حقوقی در زمینه دعاوی مالی، تجاری و قراردادها شامل چک، داوری، مناقصات، اختلافات مالی، فاکتور و رسید عادی
 • اخذ دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، موجر و مستاجر

آدرس: شیراز، بلوار پاسداران، خیابان شهید آقایی، ساختمان صدف، واحد 1

یوسف رونقی

یوسف رونقی

یکی از بهترین مشاور حقوقی در شیراز آقای ریوسف رونقی هستند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند. آقای رونقی دارای پروانه وکالت درجه یک و همچنین عضو کانون وکلا می باشند. تعداد بالای پرونده های موفق ایشان نشان دهنده تخصص و دانش این وکیل با تجربه است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی خانواده شامل ارث و میراث و ثبت احوال
 • تخصص در دعاوی مربوط به مواد مخدر و قاچاق شامل مصرف و توزیع مواد مخدر
 • اخذ پرونده های جرائم علیه اموال و اسناد شامل کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، فروش و انتقال مال غیر و سرقت

آدرس: شیراز، خیابان سعدی، ساختمان ایران ماشین، طبقه 3، واحد 7

محسن فلاح زاده

محسن فلاح زاده

یکی دیگر از وکلای خوب شیراز آقای محسن فلاح زاده هستند. ایشان تحصیلات تکمیلی خود را در رشته حقوق خصوصی  و در مقطع کارشناسی ارشد به پایان رسانده اند. وکالت کلیه دعاوی مختلف مانند دعاوی خانواده و دعاوی مالی مانند چک، سفته و قراردادها و همچنین دعاوی ملکی مانند شهرداری، حق کسب و پیشه و سرقفلی توسط آقای فلاح زاده پذیرفته می شود. ایشان در طی سال های وکالت خود پرونده های بسیاری را در دادگاه های شیراز با موفقیت به نتیجه دلخواه موکل رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی در دعاوی مختلف
 • قبول وکالت و مشاوره در دعاوی حقوقی و کیفری مختلف
 • تنظیم انواع اوراق قضایی شامل قراردادها، لوایح و دادخواست ها

آدرس: شیراز، بلوار بعثت

راضیه مصطفوی

راضیه مصطفوی

خانم مصطفوی از جمله بهترین مشاور حقوقی در شیراز هستند. ایشان پروانه وکالت پایه یک خود را از کانون وکلا دریافت نموده اند. خانم راضیه مصطفوی تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی در رشته حقوق قضایی به پایان رسانده اند. ایشان تلاش می کنند تا به بهترین شکل از موکل خود دفاع نمایند و همین موضوع سبب شناخته شدن ایشان شده است. خانم مصطفوی همچنین امکان دریافت مشاوره تلفنی و غیر حضوری را هم در دفتر وکالت خود فراهم نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در دعاوی خانواده، دعاوی کیفری و حقوقی
 • تنظیم انواع قراردادها، دادخواست ها و تمام اوراق قضایی
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی در دعاوی حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: شیراز، خیابان زرگری، نبش کوچه 13، طبقه 2

مریم السادات پیراسته

مریم السادات پیراسته

خانم پیراسته تحصیلات خود را در رشته حقوق عمومی تا مقطع دکترا ادامه داده اند. سپس با پشت سر گذاشتن مراحل مختلف موفق به دریافت پروانه وکالت خود از قوه قضاییه به شماره 18735 گشته اند. خانم دکتر پیراسته وکالت پرونده های مختلف حقوقی، کیفری و ثبتی را می پذیرند. ایشان جزو وکلای با سابقه در شیراز هستند که در طول سال های وکالت خود پرونده های بسیاری را با موفقیت به سرانجام رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت و مشاوره حقوقی در دعاوی خانواده
 • تخصص در دعاوی تقلب، تزویر، ربا، فروش و انتقال مال غیر
 • ارائه مشاوره در خصوص پرونده های ملکی مانند شهرداری، ثبت اسناد و املاک و تخلیه

آدرس: شیراز، خیابان قصرالدشت، رو به روی فلسطین، آپارتمان آلما، طبقه 2

احمدرضا کی پور

احمدرضا کی پور

ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند. آقای کی پور همچنین دارای پروانه وکالت پایه یک و عضو کانون وکلای استان شیراز هستند. ایشان به صورت تلفنی و غیر حضوری هم مشاوره هایی را به موکلین خود ارائه می دهند. وکیل احمدرضا کی پور در دعاوی طلاق، مهریه، رابطه نامشروع، جعل سند، تهدید و آدم ربایی و پیش فروش ساختمان تخصص دارند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی در دعاوی خانواده، ملکی و جرائم رایانه ای
 • تنظیم اوراق قضایی مانند قراردادها و دادخواست در دعاوی حقوقی و کیفری

آدرس: شیراز،منطقه 8، محله شهرداری، میدان شهدا، خیابان پیروزی، خیابان فرهنگ، رو به روی پارکینگ فرهنگ

ندا طاهری

ندا طاهری

از بهترین مشاور حقوقی در شیراز می توان خانم ندا طاهری را نام برد. ایشان تحصیلات خود در رشته حقوق جزا و جرم شناسی را تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه داده اند. خانم طاهری پروانه وکالت به شماره 26030 را از کانون وکلا دریافت نموده اند. وکالت دعاوی مختلف حقوقی و کیفری مانند کلاهبرداری، چک، سفته، داوری و فروش مال غیر توسط ایشان پذیرفته می شود.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادها و لوایح
 • اخذ پرونده های حقوقی و کیفری
 • تخصص در وکالت و مشاوره در دعاوی خانواده، حقوقی و کیفری

  آدرس: شیراز، قصرالدشت، آسیاب قوامی، جنب سازمان انتقال خون، ساختمان ارسلان، طبقه 5 ، واحد 6

نوید سلطانفر

نوید سلطانفر

آقای سلطانفر جزو وکلای پایه یک دادگستری هستند که در حال حاضر در شیراز مشغول به فعالیت می باشند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می باشند. وکالت تمامی دعاوی حقوقی، کیفری و ثبتی توسط ایشان انجام می شود. آقای سلطانفر به سبب تلاش مستمر برای دفاع از موکل خود مورد اعتماد مردم هستند. درصد بالای موفقیت پرونده های تحت وکالت ایشان گویای تخصص و دانش این وکیل زبده است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • تنظیم کلیه عقود معین و غیر معین
 • تخصص در دعاوی شهرداری و املاک

آدرس: شیراز، خیابان معالی آباد، نبش کوچه 9، ساختمان یونیک، طبقه 5، واحد 24

راضیه فرهادی

راضیه فرهادی

از بهترین مشاور حقوقی در شیراز می توان خانم راضیه فرهادی را نام برد. ایشان تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی رشد در رشته حقوق عمومی ادامه داده اند. خانم فرهادی بیش از یک دهه است که در شغل وکالت فعالیت می نمایند. در طول این سال ها خانم فرهادی تلاش کرده اند تا به بهترین شکل از موکل خود دفاع نمایند. ایشان همچنین امکان دریافت مشاوره غیر حضوری را هم برای مراجعه کنندگان خود فراهم نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در دعاوی خانواده مانند ثبت احوال و سرپرستی
 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری در دعاوی مختلف

آدرس: شیراز، خیابان وصال شمالی، کوچه 8، پلاک 4

مریم روحی

مریم روحی

خانم روحی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند که در حال حاضر در شیراز به مردم خدمات حقوقی ارائه می دهند. ایشان پروانه وکالت خود به شماره 3152 را از کانون وکلا دریافت کرده و همچنین عضو کانون وکلای استان نیز هستند. وکالت دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی توسط ایشان پذیرفته می شود. خانم مریم روحی عضو کمیسیون صندوق حمایت از وکلای دادگستری، کارگاه تفاهم نامه مشترک با معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری فارس هم هستند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی تخصصی
 • تخصص در دعاوی اعمال منافی عفت و اخلاق مانند زنا، لوط و تجاوز
 • وکالت دعاوی املاک شامل خرید و فروش اموال غیر منقول، زمین شهری و اوقاف

آدرس: شیراز، چهار راه پارامونت، ابتدای قصر الدشت، کوچه شماره 2، ساختمان داور، طبقه2

مراجعه به بهترین مشاور حقوقی در شیراز برای ازدواج

 ازدواج جزو مهم ترین مسائل و مراحل در زندگی هر فرد می باشد. این موضوع بر تمام زندگی و آینده هر زن و مردی تاثیر مستقیم دارد. به همین دلیل بسیار مهم است که در این زمینه مشاوره های لازم را دریافت نماییم. بسیاری از افراد از موضوعات حقوقی که در خصوص ازدواج وجود دارد بی اطلاع هستند. برای مثال شاید تعداد کمی از زوجین در خصوص شرایط ضمن عقد اطلاعات کافی داشته باشند. برای تعیین و تایید این شروط توسط هر یک از زوجین بهتر است از یک وکیل مشاوره دریافت شود.

حتی در خصوص میزان و شرایط مهریه هم می توان از راهنمایی های بهترین مشاور حقوقی استفاده کرد تا بهترین تصمیم را گرفت. گاهی ممکن است پدر دختر اذن ازدواج را به وی ندهد، حال ممکن است برای این کار دلیل منطقی داشته باشد و یا بدون دلیل مخالفت نماید. در هنگام بروز چنین مشکلاتی مراجعه به مشاور برای دختر و پدر وی از اهمیت بالایی برخوردار است. مشاور می تواند با راهنمایی های خود رضایت پدر را جلب نماید. در صورت منطقی بودن دلایل پدر هم امکان منصرف نمودن دختر وجود دارد. در صورت انجام نشدن این دو راه وکیل می تواند اجازه ازدواج دختر را از دادگاه بگیرد.

مراجعه به بهترین مشاوره حقوقی در شیراز برای ازدواج

هزینه مشاوره حقوقی

هزینه ها و مسائل مالی یکی از مهم ترین دغدغه های افرادی است که قصد مراجعه به وکیل و یا دریافت مشاوره را دارند. باید بگوییم که موارد بسیاری در میزان این هزینه دخیل هستند. مثلا شهر مورد نظر و میزان قیمت ها و هزینه های آن شهر بر میزان مبلغ مشاوره تاثیر گذار است.

موضوع پرونده هم در میزان هزینه ای که وکلا برای ارائه مشاوره دریافت می کنند تاثیر دارد. هر چه پرونده پیچیده تر باشد طبیعتا هزینه مشاوره هم بیشتر خواهد بود. زمان مراجعه به مشاور هم از دیگر عواملی است که تعیین کننده هزینه مشاوره است. اگر در ابتدای پرونده و یا حتی قبل از اقدام به موضوع مورد نظر مشاوره دریافت کنید هزینه کمتری خواهید پرداخت. اما اگر پس از طرح دعوا و شکایت باشد ممکن است پرونده دچار پیچیدگی هایی شود که یافتن راه حل برای آن دشوارتر خواهد بود. البته باید گفت که میزان تخصص و تجربه وکیل هم در هزینه وی موثر است. 

کلام آخر

در این مقاله به معرفی بهترین مشاور حقوقی در شیراز پرداختیم. هر فرد در خصوص هر موضوع حقوقی می تواند مشاوره دریافت نماید. اما باید دقت نمود که بهتر است در زمان مناسب و قبل از ایجاد مشکل برای دریافت راهنمایی و مشاوره اقدام شود. مشاور باید تخصص و اطلاعات لازم برای ارائه راهنمایی در زمینه های مختلف را داشته باشد. میزان هزینه ای که برای دریافت مشاوره باید پرداخت نمود به زمان، نوع پرونده و تخصص وکیل بستگی دارد. امیدواریم مطالب ارائه شده برای شما مفید بوده باشد و بتوانید با به کارگیری آن ها بهترین مشاور حقوقی را بشناسید. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید. 

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 20 =

دکمه بازگشت به بالا