وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در سیرجان❤️【سال1403】⚡

هدف از نگارش این مقاله، معرفی بهترین وکیل ملکی در سیرجان است. دعاوی املاک یکی از پرونده های موجود در محاکم قضایی است که طی آن اختلافات و یا کلاهبرداری هایی در این حوزه رخ داده است. این افراد با مقررات پیگیری پرونده های ملک و املاک نیز آشنایی ندارند و ممکن است در این مسیر سرگردان باشند. وکلای بسیاری در این حوزه فعالیت می کنند که می توانند در حل این پرونده های به شما کمک کنند. وکیل ملکی با به کارگیری اطلاعات حقوقی و تجربه خود، می توانند به شما در جهت تحقق اهداف تان کمک کنند. اگر شما هم به دنبال شناخت یک وکیل ملکی خوب هستید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. 

بهترین وکیل ملکی در سیرجان چه کسی است؟ 

پرونده های ملکی دارای پیچیدگی ها و حساسیت های بالایی هستند، به همین دلیل داشتن یک وکیل خوب در این دعاوی ضروری است. بهترین وکیل ملکی در سیرجان وکیلی است که تجربه و مهارت زیادی در حوزه ملکی دارد. این فرد با استفاده از فنون خاص وکالت، بهترین راه و مسیر را برای پیشبرد پرونده انتخاب می کند. وی با هوش و ذکاوت خود دعاوی را به سمتی سوق می دهد که بهترین نتیجه را به سرعت کسب نماید. 

بهترین وکیل کرمان با توجه به پیچ و خم های بسیار در مسیر دعاوی ملکی، بر قوانین حاکم بر حوزه املاک اشراف کامل دارد. دعاوی این بخش جزو پرونده هایی هستند که دریافت مشاوره قبل از هرگونه اقدام به معاملات در آن ها تاثیر ویژه دارد. این مشاوره ها باعث کاهش چشم گیر اختلافات و درگیری های ملکی می شود. در نتیجه بهترین وکیل ملکی فردی است که توان ارائه مشاوره و راهنمایی های حقوقی را به افرادی که در این مسیر قرار دارند را داشته باشد. 

بهترین وکیل ملکی در سیرجان چه کسی است؟

طریقه شناخت بهترین وکیل ملکی 

راه های یافتن و شناخت بهترین وکیل ملکی همواره دغدغه افراد درگیر در پرونده های ملکی است. روش های مختلفی برای شناخت وکلا وجود دارد که درصد صحت آن ها با یکدیگر متفاوت است. بهترین روش استفاده از ترکیب این روش ها است که بهترین نتایج را حاصل می نماید.

مراجعه به سایت های مختلف و تهیه لیستی از وکلای معروف و شناخته شده شهر یکی دیگر از راه های شناخت بهترین وکیل است. سپس با مطالعه نظریات مراجعین این وکلا تا حدودی با آن ها آشنا خواهید شد. دریافت اطلاعات مختلف در خصوص حوزه فعالیت وکیل، سابقه، موفقیت های  کسب شده توسط ایشان هم ضروری است. در نهایت، با استفاده از مجموع این اطلاعات می توانید تعداد مشخصی از وکلای خوب در حوزه مد نظر خود را بیابید. اما لازم است با چند وکیل انتخاب شده، جلسه معارفه ای را ترتیب داده تا با نظر وکلا در مورد پرونده و استراتژی آن ها برای پیشبرد آن آشنا شوید. در نهایت می توانید با مجموعه ای از اطلاعات دست به انتخاب بزنید. 

10 تا از بهترین وکیل ملکی در سیرجان را بشناسید! 

محمدیار ابراهیمی 

محمد یار ابراهیمی

آقای محمدیار ابراهیمی از وکلای خوب و شناخته شده استان کرمان هستند که در سیرجان فعالیت می نمایند. ایشان دارای مدرک کارشناسی حقوق هستند و عضو کانون وکلای دادگستری استان کرمان هستند. ایشان پس از دریافت پروانه وکالت پایه یک به شماره 1867 از کانون وکلا، وکالت خود را آغاز نمودند. آقای ابراهیمی وکالت جرایم اینترنتی، ارزهای دیجیتال، مطالبات حقوقی و مالی را می پذیرند. ایشان حدود 8 سال در عرصه وکالت فعالیت نموده اند و طی این دوران پرونده های موفق بسیاری را در سابقه خود ثبت کرده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادها و لوایح 
 • تخصص در دعاوی ملکی و اسناد رسمی و تجاری 
 • پذیرش پرونده های راهنمایی و رانندگی، اجراییات، رایانه ای و امور بین الملل 

آدرس: سیرجان، بلوار دکتر صادقی، چهار راه تامین اجتماعی، ساختمان برنا پنجره، طبقه 2، واحد 24 

سحر رضاپور 

سحر رضاپور

خانم رضا پور کارشناس ارشد حقوق و وکیل پایه یک دادگستری در سیرجان هستند. سرکار خانم سحر رضاپور چندین سال است که به وکالت مشغول هستند و دعاوی مختلف را به خصوص در زمینه دعاوی ملکی وکالت می کنند. ایشان تمام تلاش خود را برای حمایت از حقوق موکل به کار می گیرند و عنوان بهترین وکیل ملکی در سیرجان را به دست آورده اند. خانم رضاپور در دعاوی کلاهبرداری، خیانت در امانت، ربا، سرقت، اختلافات مالی، فاکتور، رسید عادی، جهاد کشاورزی و املاک تخصص دارند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم دادخواست و شکوائیه 
 • مشاوره حقوقی حضوری تخصصی 
 • ارائه مشاوره به صورت غیر حضوری و آنلاین 

آدرس: سیرجان، بلوار سید جمال الدین اسد آبادی 

عباس حاتمی 

عباس حاتمی

جناب آقای عباس حاتمی از وکلای شناخته شده سیرجان هستند. ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق خصوصی در مقطع کارشناسی ارشد می باشند. پروانه وکالت شماره 1368 صادره از کانون وکلا متعلق به آقای حاتمی است. ایشان با تکیه بر دانش و مهارت خود وکالت دعاوی مختلف را به عهده گرفتند و آن ها را به سرانجام رساندند. مشاوره های این وکیل خبره کمک موثری در حل مشکلات مردم بوده است. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم اظهار نامه و مبایعه نامه 
 • وکالت دعاوی ملکی از جمله الزام به تنظیم سند 
 • تخصص در پرونده های تصادفات، ضرب و جرح و قتل 

آدرس: سیرجان، بلوار سید جمال الدین اسد آبادی، رو به روی دادگستری 

سعید ستوده نیا 

سعید ستوده نیا

آقای سعید ستوده نیا وکیل و مشاور حقوقی استان کرمان هستند که در سیرجان فعالیت می نمایند. ایشان حدود یک دهه سابقه حقوقی در وکالت دعاوی مختلف را در کارنامه کاری خود دارند. آقای سعیدی نیا موفق شده اند عنوان بهترین وکیل ملکی در سیرجان را به خود اختصاص دهند. درصد بالای موفقیت های این وکیل در پرونده های تحت وکالت خود، نشانه سواد بالا و توانمندی های ایشان است.

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقفی به صورت حضوری و غیر حضوری 
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها و لوایح 
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی، کیفری، ثبتی و خانواده 

آدرس: سیرجان، تقاطع بلوار دکتر صادقی و سید جمال، رو به روی فضای سبز، طبقه اول 

زهرا زرکش 

زهرا زرکش

سرکار خانم زهرا زرکش از وکلای خوب سیرجان هستند که سال ها است در عرصه وکالت فعالیت دارند. پرونده های زیادی توسط خانم زرکش تحت وکالت قرار گرفته اند که درصد قابل توجهی از آن ها به نتایج مثبت و مورد نظر موکلین انجامیده اند. کارنامه کاری ایشان با پیروزی های متعدد و اخلاق خوب و حرفه ای این وکیل با تجربه، درخشان شده است. تعهد، مسئولیت پذیری، صداقت و تلاش ایشان سبب جلب اعتماد موکلین و مراجعین این وکیل شده است. 

تخصص و مهارت: 

 • وکالت در دعاوی ملکی مانند شهرداری و تخلیه 
 • تنظیم قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی 
 • اخذ وکالت پرونده های مختلف در حوزه های خانواده، ثبتی، حقوقی و کیفری 

آدرس: سیرجان، خیابان قدس جنوبی، کوچه شماره 4، پلاک 34 

محمد علی اعتمادی 

محمد علی اعتمادی

جناب آقای محمد علی اعتمادی وکیل پایه یک دادگستری استان کرمان هستند که در سیرجان مشغول ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر هستند. ایشان موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شده اند و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان کرمان نیز هستند. این وکیل خبره در زمینه مشاوره حقوقی هم سابقه درخشانی دارند. اخلاق خوب، صداقت، امانت داری و پشتکار این وکیل با تجربه از خصوصیات بارز ایشان می باشد. 

تخصص و مهارت: 

 • وکالت پرونده های ملک و املاک
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی از جمله دادخواست ها و شکوائیه ها 
 • وکالت دعاوی مالی و تجاری، چک و سفته، کلاهبرداری و جعل 

آدرس: سیرجان، بلوار سیدجمال الدین اسدآبادی، مجتمع دی، طبقه 2، واحدسمت چپ

وحیده جبیری 

وحیده جبیری

سرکار خانم وحیده جبیری وکیل دادگستری و مشاور حقوقی فعال در استان کرمان و سیرجان هستند. پروانه وکالت شماره 17188صادره از کانون وکلا متعلق به ایشان است. خانم جبیری چندین سال فعالیت حقوقی دارند که با کسب موفقیت های بسیاری همراه بوده است. همکاری با موسسات و شرکت های خصوصی و دولتی به عنوان وکیل و مشاور در کارنامه کاری ایشان به چشم می خورد. ایشان امکان بهره گیری از مشاوره حقوقی به صورت غیر حضوری را برای مراجعین خود فراهم نموده اند.

تخصص و مهارت: 

 • وکالت دعاوی ملکی مانند شهرداری و موجر و مستاجر 
 • تخصص در پرونده های خانواده اعم از طلاق توافقی و استرداد جهیزیه
 • پذیرش پرونده های کلاهبرداری، جعل، تزویر، ربا، خیانت در امانت و تقلب 

آدرس: سیرجان، بلوارسید جمال الدین اسد آبادی، رو به روی دادگستری

نتایج داشتن بهترین وکیل ملکی در سیرجان 

همان طور که گفته شد، دعاوی ملکی بسیار پیچیده و طولانی هستند. در مسیر این پرونده ها ممکن است با توجه به دفاعیات و مدارک طرف مقابل، با مسائل جدیدی رو به رو شویم. حضور یک وکیل که در این حوزه مهارت و سابقه بالایی دارد، منجر به یافتن راه حل های فوری برای چنین مشکلاتی خواهد شد. به طور کلی مزیت های حضور وکیل در پرونده های ملکی به شرح زیر است.  

 • عدم نیاز به حضور موکل: با داشتن وکیل نیازی به حضور موکل نخواهد بود، مگر در مواردی که دادگاه حضور وی را ضروری بداند. این موضوع سبب صرفه جویی در وقت موکل خواهد شد. 
 • سرعت دادرسی پرونده: مسلم است که حضور یک وکیل و انجام اقدامات اصولی و به موقع سبب کوتاه شدن هر چه بیشتر روند دادرسی پرونده خواهد شد.
 • کاهش هزینه ها: طبیعی است که هر چه پرونده سریع تر پیش برود و در زمان کوتاه تری نتیجه حاصل شود، هزینه ها نیز کاهش می یابد. خصوصا که دعاوی املاک به دلیل ارزشمندی آن ها ممکن است در صورت بروز کوچک ترین خطا منجر به ایجاد خسارت های فراوانی شوند. 
نتایج داشتن بهترین وکیل ملکی در سیرجان

کدام پرونده ها به وکیل ملکی نیاز دارند؟ 

هر گونه اختلافی که در زمینه املاک به وجود بیاید نیاز به طرح دعوا و شکایت خواهد داشت. اختلاف میان موجر و مستاجر، اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیر منقول، تخلیه، سرقفلی و بسیاری موارد دیگر در این حوزه قرار دارند. در خصوص هر یک از این دعاوی چه به صورت حقوقی مطرح شوند و چه به شکل کیفری، می توان به وکیل ملکی مراجعه نمود. 

اما بررسی کلی این موضوع، بسته به جزئیات پرونده و شرایط آن دارد. ناگفته نماند که مدارک و مستندات طرف مقابل دعوا نیز در مدت زمان پرونده، نتیجه حاصله و کلیه موارد پرونده موثر خواهد بود. مراجعه و یا عدم مراجعه به وکیل در این دعاوی به نظر موکل بستگی دارد اما توصیه می شود برای جلوگیری از خسارات مالی و کسب نتیجه مطلوب در کوتاه ترین زمان ممکن، از وکیل کمک گرفته شود. 

کلام آخر 

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل ملکی در سیرجان را به شما معرفی نمودیم. وکیل ملکی بر قوانین بخش املاک تسط کامل دارد و می تواند به بهترین شکل این دعاوی را به پایان برساند. اما انتخاب چنین وکیلی چالش برانگیز و دشوار است و نیازمند دقت و توجه می باشد. باید تحقیقات لازم را از طرق مختلف به انجام رساند تا بتوان بهترین وکیل را انتخاب کرد و به دنبال آن بهترین نتیجه را کسب کرد. اما نمی توان از نتایج مطلوب حضور یک وکیل خبره در این دعاوی چشم پوشی نمود.

ما تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا اطلاعات مفید و کاربردی را برای شما عزیزان جمع آوری نماییم. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم و در سایت وکیل چی منتظر نظرات ارزنده شما هستیم.   5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا