وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در شهرقدس⚡【سال1403】⚖️

تعدادی از بهترین وکیل ملکی در شهرقدس طبق یافته های وکیل چی عبارتند از:

 • زینب حاجی زاده (میدان آزادی)
 • سامان توانگر (بلوار 45 متری انقلاب)
 • آرزو حسینی لاهرودی (میدان قدس)
 • مهدی سید عسگری (بلوار امام  خمینی)
 • سید میثم حسینی (شهرقدس)

مشکلاتی از قبیل اختلاف در مالکیت، اختلاف میان موجر و مستاجر، تخلیه، خرید و فروش اموال غیرمنقول و غیره در دسته از دعاوی به نام دعاوی ملکی قرار دارند. با توجه به ارزش ملک و افزایش روزافزون قیمت آن، این پرونده ها از حساسیت بالایی برخوردار هستند. در این مطلب، به بررسی هزینه بهترین وکیل ملکی در شهرقدس و همچنین وظایف بهترین وکیل ملکی می پردازیم، با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در شهرقدس چه کسی است؟

یک وکیل ملکی، وکیلی مسلط بر قوانین بخش املاک است. این فرد، از طریق تحصیل در رشته حقوق به اطلاعات کامل و جامعی از قوانین حاکم بر جامعه دست یافته و با کسب تجربه، به کارگیری این قوانین را فرا گرفته است. بهترین وکیل ملکی در شهرقدس، تمرکز خود را بر دعاوی این بخش قرار داده و توانسته است در میان مردم به محبوبیت برسد. هدف این وکیل، دفاع از حق است و برای این هدف سوگند یاد کرده است، حتی اگر بر خلاف منافع موکل وی باشد.

وکلای ملکی باید نسبت به قوانین ساخت و ساز، شهرداری، اجاره و غیره نیز آگاه باشند، زیرا گاهی پرونده های ملکی با این موضوعات در می آمیزد. چنین وکیلی با پیچ و خم ها و فراز و نشیب های پرونده های ملکی آشنا است و استراتژی های کاربردی برای حل آن ها دارد. این وکیل با نفوذ کلام خود می تواند دادگاه را در جهت دلخواه خود سوق دهد و بهترین دفاعیه ها را از موکل خود ارائه نماید. با مطالعه مقاله بهترین وکیل خانواده در شهرقدس، می توانید با سایر وکلای شهرقدس آشنا شوید.

بهترین وکیل ملکی در شهرقدس چه کسی است؟

وظایف بهترین وکیل ملکی

ارزش مالی ملک و املاک روز به روز در حال افزایش است و همین موضوع سبب حساسیت این دعاوی شده است. با توجه به این موضوع، این پرونده ها طولانی و دشوار می باشند و به همین دلیل کار وکلا نیز دشوار می باشد. یک وکیل ملکی باید با تمرکز، پرونده را مورد مطالعه قرار دهد و با توجه به مدارک موجود، استراتژی متناسب با آن را در پیش بگیرد. تهیه و تنظیم دادخواست ها و دفاعیه ها از دیگر وظایف وکیل ملکی است که در تعیین مسیر پرونده نقش موثری دارد.

بهترین وکیل ملکی در شهرقدس با تحلیل و استدلال قوانین و تبصره های مختلف، باید به اثبات حقوق موکل خود بپردازد. تسلط بر کلیه دعاوی ملکی و قوانین مربوط به آن ها از وظایف یک وکیل ملکی حرفه ای است. رفتار و برخورد درست وکیل با موکل و حفظ شان وی جزو وظایف وکلا است. با انجام درست و به موقع وظایف، وکیل می تواند بهترین نتیجه ممکن را از پرونده کسب کند.

10 تا از بهترین وکیل ملکی در شهرقدس را بشناسید!

زینب حاجی زاده

زینب حاجی زاده

سرکار خانم زینب حاجی زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی فعال در استان تهران و شهرقدس هستند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری نیز می باشند. خانم حاجی زاده با تکیه بر سواد حقوقی، تجربه و مهارت خود پرونده های حقوقی و کیفری مختلفی را وکالت نموده اند. ایشان در زمینه وکالت پرونده های ملکی تخصص ویژه دارند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده و هویت قانونی
 • تخصص در پرونده های جعل، تقلب، تزویر و سرقت
 • پذیرش پرونده های ملکی مانند اختلاف در مالکیت و جهاد کشاورزی

آدرس: شهرقدس، میدان آزادی، بعد از خیابان سجاد، جنب مخابرات قدیم، ساختمان محمدی، طبقه چهارم

سامان توانگر

سامان توانگر

جناب آقای سامان توانگر به عنوان بهترین وکیل ملکی در شهرقدس شناخته شده اند. ایشان سابقه برجسته ای در وکالت دعاوی حقوقی و کیفری به ثبت رسانده اند. ایشان دارنده پروانه وکالت پایه یک و عضو کانون وکلا می باشند. آقای توانگر با پشتکار، صداقت، رازداری و انصاف خود رضایت موکلین را جلب کرده اند. ایشان با ادارات و نهادهای گوناگونی به عنوان وکیل حقوقی همکاری داشته اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی خانواده و هویت قانونی
 • پذیرش دعاوی مالی، تجاری، قراردادها، تصادفات و جرح
 • وکالت پرونده های ملکی از جمله خرید و فروش اموال غیر منقول

آدرس: شهرقدس، بلوار 45 متری انقلاب، بعد از آتش نشانی، طبقه فوقانی بانک صادرات، پلاک 130، واحد یک

آرزو حسینی لاهرودی

آرزو حسینی لاهرودی

سرکار خانم لاهرودی جزو وکلای توانمند شهرقدس هستند که سال ها سابقه ارائه خدمات حقوقی را در کارنامه کاری خود دارند. ایشان ثابت نموده اند توانایی وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را دارند اما در پرونده های ملکی تخصص بالاتری دارند. خانم آرزو حسینی لاهرودی با کسب موفقیت های بسیار در بین مردم شناخته شده اند و جایگاه ویژه ای را به دست آورده اند. کسب موفقیت در درصد بالایی از این دعاوی نشانه مهارت، توانایی و تجربه بالای این وکیل مجرب است.

تخصص و مهارت:

 • قبول دعاوی خانواده، مهریه و طلاق
 • ارائه مشاوره های حضوری، آنلاین و تلفنی
 • تخصص در پرونده های ملکی، اختلاف در مالکیت و سرقفلی

آدرس: تهران، شهر قدس، میدان قدس

مهدی سید عسگری

 مهدی سید عسگری

آقای سید عسگری نیز وکیل پایه یک دادگستری هستند که در استان تهران و شهرقدس به فعالیت مشغول می باشند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود، پروانه وکالت پایه یک را از کانون وکلا دریافت نموده و فعالیت های حقوقی خود را آغاز کردند. جناب آقای مهدی سید عسگری حدود یک دهه است که وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف را می پذیرند و سابقه درخشانی را نیز به ثبت رسانده اند. ایشان در زمینه امور قراردادها و شرکت های تجاری هم تخصص دارند و عنوان بهترین وکیل ملکی در شهرقدس را به دست آورده اند. 

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری، غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • تخصص در دعاوی راهنمایی و رانندگی، قاچاق، اجراییات و اجرای ثبت
 • پذیرش پرونده های خانواده، ملکی، ارث و ماترک املاک و اسناد رسمی

آدرس: شهرقدس، بلوار امام  خمینی، نرسیده به میدان مصلی، جنب بانک ملی، ساختمان کیمیا، طبقه اول

سید میثم حسینی

سید میثم حسینی

جناب آقای سید میثم حسینی از وکلای شناخته شده در شهرقدس هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شدند. آقای حسینی کارشناس حقوقی بیمه تامین اجتماعی و نماینده مرکز وکلای قوه قضاییه بوده اند. ایشان چندین سال است که به وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف می پردازند و تعداد زیادی از این پرونده ها با موفقیت به سرانجام رسیده اند. ایشان با تکیه بر دانش و تجربه خود فعالیت می کنند و با اخلاق خوب خود اعتماد موکلین را جلب نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی و کیفری
 • وکالت دعاوی خانواده مانند مهریه و طلاق
 • پذیرش پرونده های ملکی و مالی مانند چک، سفته و اختلاف در مالکیت

آدرس: تهران، شهرقدس

هزینه بهترین وکیل ملکی در شهرقدس

پرونده های ملکی جزو گران ترین دعاوی از نظر حق الوکاله می باشند، زیرا قیمت اموال غیرمنقول بالا است. وکلا تعرفه های مشخصی را برای وکالت دعاوی گوناگون از جمله پرونده های ملکی دارند. پرونده های این حوزه به عنوان دعاوی مالی در نظر گرفته شده اند، به همین دلیل، تعرفه حق الوکاله آن ها متناسب با ارزش ملک است. یعنی درصدی از قیمت ملک به عنوان حق الزحمه به وکیل تعلق می گیرد.

لازم به ذکر است، نوع پرونده ملکی هم در حق الوکاله وکیل ملکی موثر است. این موضوع بر پیچیدگی و دشواری پرونده و به دنبال آن در هزینه وکیل تاثیر می گذارد. وکیلی که تخصص و تجربه بالایی در وکالت پرونده های ملکی دارد، تا حدودی نتیجه مطلوب پرونده را تامین می نماید، در نتیجه باید هزینه بیشتری به وی پرداخت گردد. در نهایت نیز می توان گفت توافق وکیل و موکل تعیین کننده نهایی حق الوکاله است.

هزینه بهترین وکیل ملکی در شهرقدس

نمونه هایی از دعاوی ملکی

دعاوی ملکی جزو موضوعاتی هستند که در دسته حقوقی، کیفری و ثبتی دارای نمونه های مختلفی هستند. برخی از دعاوی این دسته عبارتند از :

تصرف عدوانی: اگر فردی بدون اجازه مالک، ملک وی را تصرف نموده و آن را اشغال کند، دعوای تصرف عدوانی مطرح می شود. این دعوا با توجه به شرایط آن، ممکن است در دسته پرونده های حقوقی و یا کیفری قرار بگیرد.

اختلاف در مالکیت: گاهی ممکن است میان دو یا چند نفر نسبت به مالکیت ملکی مشخص، اختلاف ایجاد شود. در این شرایط، مالکیت از آن فردی است که سند رسمی در دست داشته باشد.

سرقفلی: از دیگر پرونده هایی که در دسته دعاوی ملکی قرار می گیرند، می توان به سرقفلی اشاره نمود. این حق مربوط به کسب و کار است که در خصوص املاک استیجاری که در آن ها فعالیت های اقتصادی انجام می شود، می باشد.

کلام آخر

هر گونه اختلافی که در زمینه اموال غیرمنقول ایجاد شود جزو دعاوی ملکی خواهد بود. بهترین وکیل ملکی در شهرقدس با تمرکز بر دعاوی این حوزه، تجربیات زیادی را کسب نموده و شانس کسب نتایج دلخواه را افزایش می دهد. اطلاع از شرایط پرونده، تنظیم اوراق قضایی و دفاع همه جانبه از حقوق موکل، جزو وظایف وکیل ملکی است. این وکیل درصدی از ارزش ملک را به عنوان حق الوکاله دریافت می کند. دعاوی بسیاری از جمله تصرف عدوانی، خلع ید، سرقفلی و غیره در این دسته قرار دارند. امیدواریم مطالب ارائه شده در این مقاله برای شما آموزنده و مفید بوده باشد. از این که به جمع همراهان سایت وکیل چی اضافه شدید از شما سپاسگزاریم. اگر وکیل باتجربه ای را در زمینه دعاوی ملکی در شهرقدس می شناسید، نام وی را برای ما کامنت نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا