وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در ملارد⭐【سال1403】⚖️

یکی از مسائل حقوقی که ممکن است برای مردم ایجاد شود، مشکلات و اختلافات ملکی است. در این مسیر، آگاهی داشتن از نحوه ثبت اسناد، شیوه طرح دعوا و آشنایی با روال دادرسی پرونده های این حوزه ضروری است. کمتر فردی وجود دارد که با این موضوعات آشنایی داشته باشد و بتواند مشکل ایجاد شده را به خوبی حل و فصل نماید. در صورت عدم پیگیری درست و اصولی چنین مشکلاتی ممکن است خسارت و زیان مالی غیر قابل جبرانی ایجاد شود. پس بهتر است هنگام رو به رو شدن با چنین مسائلی، از یک وکیل خبره و کارکشته در حوزه املاک کمک گرفت تا نتایج خوبی را به دست آورد. در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل ملکی در ملارد را به شما معرفی می کنیم، لطفا تا انتها با ما همراه باشید. 

بهترین وکیل ملکی در ملارد چه کسی است؟ 

اگر در خصوص ملک و املاک خود دچار مشکلات حقوقی و قضایی شده اید، باید به یک وکیل ملکی خوب مراجعه نمایید. دعاوی املاک مربوط به اموال غیر منقول هستند که معمولا ارزش مالی آن ها هم بالا است. به همین سبب پیگیری های درست و اصولی در این دعاوی از اهمیت زیادی برخوردار است. حال ممکن است این سوال مطرح شود که بهترین وکیل ملکی در ملارد کیست؟ 

وکیل ملکی شخصی است که پس از اتمام تحصیلات خود در رشته حقوق و کسب پروانه وکالت، فعالیت حقوقی خود را آغاز نموده است. این وکیل با مطالعات حقوقی و بالا بردن سواد خود در زمینه املاک اطلاعات جامع و به روزی در این حوزه حقوقی کسب کرده است. وی وکالت تعداد زیادی از پرونده های ملکی را به عهده گرفته است و تجارب بالایی را به دست آورده و در حال حاضر توانایی پیگیری حرفه ای چنین پرونده هایی را دارد. 

بهترین وکیل در ملارد، موفقیت های بسیاری را در دعاوی ملکی کسب نموده و سابقه درخشانی دارد. به طوری که مردم وی را به عنوان یک وکیل خوب می شناسند و به او اطمینان دارند. 

بهترین وکیل ملکی در ملارد چه کسی است؟

خصایل بهترین وکیل ملکی 

وکلا با توجه به حوزه تخصصی فعالیت خود و کسب تجربه در آن بخش، برای کسب موفقیت به ویژگی های دیگری هم نیاز دارند. داشتن برخی از خصوصیات سبب ایجاد تمایز وکیل با سایر وکلا و شناخته شدن او به عنوان بهترین وکیل خواهد شد. این ویژگی ها عبارتند از: 

 • اعتماد به نفس: یک وکیل خوب اعتماد به نفس بالایی دارد. این ویژگی به معنی مغرور بودن نیست بلکه به این معنی است که به توانایی های خود اعتماد داشته باشد تا بتواند به خوبی از آن ها استفاده کند و بهترین نتایج را کسب کند.  
 • قدرت تحلیل و استدلال: از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل ملکی در ملارد استدلال و تحلیل است. این توانایی به وکیل کمک می کند با تحلیل مدارک موجود و همچنین استدلال از قوانین نتایج موافق با منافع موکل خود را به دست آورد. 
 • قدرت بیان و سخنوری: سخنور بودن وکیل هم از مواردی است که منجر به کسب نتایج مطلوب خواهد شد. یک وکیل از طریق بیان خود می تواند اطلاعات حقوقی، تجربه و مهارت خود را به عرصه نمایش بکشاند. در غیر این صورت توانایی های مختلف وکیل بروز پیدا نمی کند و نتیجه ای را به دنبال نخواهد داشت. 

10 تا از بهترین وکیل ملکی در ملارد را بشناسید! 

مهری بیات 

مهری بیات

سرکار خانم مهری بیات وکیل پایه یک دادگستری هستند که در ملارد به فعالیت مشغول می باشند. ایشان سال ها است به وکالت دعاوی مختلف مشغول هستند و در زمینه دعاوی ملکی هم تخصص دارند. خانم بیات پس از به پایان رساندن تحصیلات خود موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک به شماره 16392 از کانون وکلا شدند. صداقت، وفاداری و عدالت جویی از ویژگی های برجسته این وکیل با تجربه است که سبب جلب اعتماد موکلین و مراجعین ایشان گردیده است.  

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حضوری، غیر حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • تخصص در دعاوی راهنمایی و رانندگی، قاچاق، اجراییات و اجرای ثبت 
 • پذیرش پرونده های خانواده، ملکی، ارث و ماترک، کمیسیون اراضی و املاک و اسناد رسمی 

آدرس: ملارد، بلوار رسول اکرم، ابتدای خیابان دانش غربی، پلاک 5، طبقه اول، واحد 1 

حمید باقری 

حمید باقری

از وکلای توانا و معروف استان تهران می توان از آقای حمید باقری نام برد که در حال حاضر در شهرستان ملارد فعالیت می نمایند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 18338 هستند که حدود یک دهه است به وکالت مشغول هستند. جناب آقای باقری در طول سال های وکالت خود تعداد زیادی پرونده حقوقی و کیفری را وکالت کرده اند که درصد زیادی از آن ها با پیروزی ایشان به پایان رسیده است. ایشان در زمینه دعاوی ملکی تخصص ویژه دارند و به همین دلیل هم توانسته اند لقب بهترین وکیل ملکی در ملارد را به خود اختصاص دهند.  

تخصص و مهارت: 

 • قبول پرونده های خانواده و ملکی 
 • تنظیم کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی 
 • تدوین کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها 

آدرس: ملارد، سرآسیاب، خیابان امام خمینی، چهار راه آزادگان، پلاک 734 

امید سالم کار 

امید سالم کار

آقای سالم کار وکیل پایه یک دادگستری فعال در استان تهران و شهرستان ملارد هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود پروانه وکالت پایه یک به شماره 22133 را دریافت کردند. جناب آقای امید سالم کار به دلیل کسب موفقیت های بسیار در عرصه وکالت در بین مردم شناخته شده و مورد اعتماد هستند. ایشان علاوه بر وکالت، به عنوان مشاور حقوقی هم عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته اند و به حل و فصل مشکلات مردم کمک کرده اند. تعداد بالای پرونده های همراه با پیروزی ایشان، گواه تخصص، تجربه و سواد حقوقی این وکیل است. 

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره تخصصی حضوری 
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • نوشتن دادخواست، لایحه، شکوائیه و دفاعیه 
 • پذیرش وکالت دعاوی ملکی از جمله الزام به تنظیم سند 

آدرس: ملارد، فردوس، شهرک وحدت، مجتمع نگارستان، خیابان بیت متری بهارستان شرقی، بلوک 75، طبقه 1، واحد 3 

فاطمه حسنقلی نژاد یاسوری 

فاطمه حسنقلی نژاد یاسوری

سرکار خانم حسنقلی نژاد از وکلای خوب پایه یک دادگستری هستند که در استان تهران فعالیت می کنند. ایشان همکاری با موسسات و شرکت های مختلف به عنوان وکیل و مشاور حقوقی را در کارنامه کاری خود دارند. خانم فاطمه حسنقلی نژاد یاسوری دارنده پروانه وکالت پایه یک به شماره 2564 صادره از کانون وکلا هستند. ایشان حدود دو دهه است که به شغل وکالت فعالیت دارند و در زمینه دعاوی ملکی فعالیت حرفه ای دارند. وکیل حسنقلی نژاد به دلیل کسب موفقیت های چشم گیر در دعاوی ملکی به عنوان بهترین وکیل ملکی در ملارد شناخته شده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قرارداد و اظهارنامه 
 • مشاوره حقوقی تخصصی به صورت حضوری و غیر حضوری 
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها، شکوائیه ها و دفاعیه 

آدرس: ملارد، بلوار رسول اکرم، خیابان بهار، پلاک 1930، طبقه 3، واحد 6 

جعفر قنبری 

جعفر قنبری

یکی دیگر از وکلای خوب فعال در استان تهران و شهر ملارد آقای جعفر قنبری است. ایشان پس از اتمام تحصیلات حقوقی خود موفق به دریافت پروانه وکالت درجه یک به شماره 48505 شدند. جناب قنبری چندین سال در عرصه وکالت فعالیت کرده و تعداد زیادی پرونده را با نتایج دلخواه موکل خاتمه داده اند. ایشان همچنین توانسته اند تعدادی از دعاوی را نیز با مشاوره حقوقی به صلح و سازش برسانند. همکاری با موسسات و شرکت های مختلف به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در کارنامه کاری ایشان دیده می شود. 

تخصص و مهارت: 

 • وکالت دعاوی خانواده مانند مهریه و طلاق 
 • وکالت پرونده های ملکی از جمله الزام به تنظیم سند و شهرداری 
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی به صورت حضوری، غیر حضوری و آنلاین 

آدرس: تهران، ملارد، خیابان امام خمینی، چهار راه سوم، نبش خیابان آزادگان، طبقه اول 

غلامرضا شیردل 

غلامرضا شیردل

جناب آقای غلامرضا شیردل وکیل پایه یک دادگستری هستند که موفق شده اند عنوان بهترین وکیل ملکی در ملارد را به خود اختصاص دهند. پروانه وکالت پایه به شماره 10081 متعلق به ایشان است و همچنین در کانون وکلای دادگستری استان تهران نیز عضو می باشند. آقای شیردل از سواد حقوقی و تجربه لازم برای وکالت دعاوی مختلف برخوردار هستند اما در برخی زمینه ها به خصوص بخش املاک بر قوانین مسلط تر بوده و موفق تر عمل نموده اند. مشکلات تعداد قابل توجهی از موکلین با مشاوره ها و راهنمایی های ایشان حل  فصل شده و به همین دلیل مردم به این وکیل با تجربه اعتماد دارند. 

تخصص و مهارت: 

 • تدوین قراردادهای داخلی و خارجی 
 • ارائه مشاوره حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • پذیرش پرونده های ملکی مانند الزام به تنظیم سند

آدرس: ملارد، مارلیک، میدان گلها، جنب فروشگاه هفت، ساختمان گلدیس، طبقه 3، واحد 19 

سلمان کاکاوند 

سلمان کاکاوند

آقای سلمان کاکاوند هم از دیگر وکلای خوب و شناخته شده ملارد هستند که موفق شده اند پروانه وکالت پایه یک به شماره 22101 را دریافت نمایند. ایشان با آشنایی با مراحل و نحوه پیگیری پرونده های مختلف توانسته اند موفقیت های قابل قبولی را کسب نمایند. وکالت دعاوی حقوقی، ملکی و کیفری توسط ایشان پذیرفته می شود اما در پرونده های کلاهبرداری، سرقت، چک و سفته، الزام به تنظیم سند، اختلاف در مالکیت و موجر و مستاجر تخصص دارند. مشاوره هاتی ایشان هم منجر به حل و فصل مشکلات بسیاری از موکلین شده است. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادها 
 • تهیه اوراق قضایی مختلف 
 • پذیرش وکالت پرونده های ملکی   
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری 

آدرس: ملارد، بلوار رسول اکرم، خیابان بهار، پلاک 1930، طبقه 3، واحد 6 

قوانین مورد استفاده بهترین وکیل ملکی در ملارد 

یک وکیل ملکی برای پیگیری پرونده های تحت وکالت خود در حوزه دعاوی ملکی از کلیه قوانین و مقررات این بخش استفاده می نماید. برخی از مواقع به دلیل وجود مسائل مختلف در پرونده و پیچیده شدن آن، از قوانین دیگر نیز می تواند استفاده کند. در واقع می توان گفت یک وکیل می تواند از هر قانونی که بتواند به حل پرونده و دفاع از موکل خود کمک کند، استفاده نماید. برخی از قوانین مورد استفاده وکیل در پرونده های ملکی عبارتند از: 

 • قوانین املاک و حفظ اراضی و باغ ها 
 • به کار گیری قوانین آیین دادرسی مدنی 
 • استفاده از قانون آیین دادرسی کیفری 
 • قانون مجازات اسلامی 

بسته به نوع دعوا و موضوع پرونده ملکی، وکیل از قوانین مختلفی استفاده می نماید. در این زمینه محدودیتی برای وکیل وجود ندارد که از کدام دسته از قوانین استفاده می نماید. نکته مهم این است که از قوانین موجود بهره گرفته شود و دفاعیه ارائه شده در زمینه پرونده و موضوع آن باشد. 

قوانین مورد استفاده بهترین وکیل ملکی در ملارد

طرح دعاوی ملکی 

دعاوی ملکی به 3 دسته حقوقی، کیفری و ثبتی تقسیم می شوند. هر یک از این دعاوی نحوه طرح مختص به خود را دارند و مراحل مشخصی را برای پیگیری آن ها باید طی نمود. در پرونده های ملکی کیفری باید شکوائیه ای در خصوص موضوع مورد نظر تنظیم شود و به دادگاه کیفری ارائه گردد. این موضوع مربوط به زمانی است که در خصوص اموال غیر منقول، جرمی رخ داده باشد. 

اگر موضوع پرونده مورد نظر، حقوقی باشد به این معنی است که جرمی رخ نداده و تنها اختلافات حقوقی پیش آمده است. در این شرایط باید دادخواست تنظیم و ارائه گردد. چنین پرونده هایی باید به دادگاه حقوقی ارجاع داده شده و در آن جا مورد بررسی و صدور حکم قرار بگیرد. 

کلام آخر 

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل ملکی در ملارد را مورد بررسی قرار دادیم و به شما وکلای این حوزه را معرفی نمودیم. در صورت نیاز می توانید به این وکلا مراجعه نموده و از آن ها راهنمایی بخواهید. وکیل ملکی در زمینه دعاوی اموال غیر منقول تجربه دارد و بر قوانین این بخش مسلط است. این وکیل برای دفاع از موکل خود می تواند از کلیه قوانین و مقررات قانونی که در چارچوب پرونده باشد، استفاده نماید. وکیل حرفه ای، اعتماد به نفس، قدرت بیان و استدلال بالایی دارد. امیدواریم از این مقاله و اطلاعات آن استفاده برده باشید. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورتی که هر گونه انتقاد و پیشنهادی در خصوص مقالات ما دارید می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در میان بگذارید. 

4.5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا