وکیل

10 تا از بهترین وکیل در سرخرود❤️【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل در سرخرود را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. افرادی که به هر نحوی درگیر دعاوی حقوقی و یا کیفری می شوند برای طرح شکایت و کسب اطلاعات در چگونگی پیگیری پرونده خود به وکیل مراجعه می کنند. کاملا واضح و بدیهی است که این افراد به دلیل عدم آگاهی از قوانین و مقررات مربوط به دعاوی که درگیر آن شده اند، مهارت کافی برای رسیدگی به امور مربوطه را ندارند و خود بر این امر واقف هستند که نمی توانند بدون مشاوره و کمک گرفتن از بهترین وکیل نتیجه و رای مطلوب را از دادگاه دریافت کنند.

بهترین وکیل در سرخرود کیست؟

وکیل به شخصی گفته می شود که به موجب عقد قراردادی که در علم حقوق با نام عقد وکالت خوانده می شود پیگیری و رسیدگی به امور قضایی موکل خود را بر عهده می گیرد. در واقع وظایفی که بهترین وکیل در سرخرود در قبال موکل دارد در این قرار تعیین شده است و شخص وکیل وظیفه دارد بر این اساس کلیه فعالیت های قانونی مربوط به پرونده در مراجع قضایی را انجام دهد.

بهترین وکیل در ساری بعد از اخذ پروانه وکالت پایه یک با تسلطی که بر قوانین در حوزه های مختلف حقوقی دارد بدون هیچ محدودیتی می تواند در کلیه زمینه های حقوقی قبول وکالت کرده و به موکلین خود کمک کند تا نتیجه مطلوب از پرونده قضایی که درگیر آن شده اند را دریافت کنند.

وکیل پایه یک چه خدمات حقوقی ارائه می دهد؟

اصلی ترین هدف بهترین وکیل در سرخرود خدمت رسانی به افرادی است که به هر نحوی درگیر مسائل و مشکلات حقوقی شده اند. برخی از خدماتی که توسط وکلا ارائه می شود به قرار ذیل است:

 • تنظیم و نوشتن اوراق قضایی نظیر شکواییه و قرارداد، دادخواست و انواع لایحه
 • امکان ارائه مشاوره در کلیه حوزه های حقوقی و کیفری
 • قبول وکالت انواع پرونده های قضایی
 • دستیابی به بهترین نتیجه مطلوب و دلخواه موکل

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

ویژگی های بهترین وکیل در سرخرود

همه ما در زمان بروز مشکلات سعی داریم بهترین راه حل را انتخاب کنیم تا بهترین نتیجه را ه دست آوریم. در هنگام ایجاد مشکلات قانونی هم باید به دنبال بهترین وکیل باشیم تا بتوانیم به نتیجه مورد نظر دست یابیم. بهترین وکیل شخصی است که در زمینه دعوای مورد نظر ما تخصص و تجربه کافی داشته باشد. برای مثال اگر پرونده ما در حوزه دعاوی املاک باشد و به سراغ وکیلی برویم که در پرونده های خانواده تخصص دارد، ممکن است رای دادگاه آن چیزی نباشد که مد نظر ما است.

بهترین وکیل در سرخرود تیزبین است و با دقت فراوان به همه جزئیات توجه دارد. وی می داند که طرق مقابل دعوا هم به دنبال کسب پیروزی است، پس باید تلاش بیشتری داشته باشد تا موفق به کسب نتیجه دلخواه گردد. یک وکیل حرفه ای همواره با همکاران خود در نهایت احترام برخورد می نماید تا شان خود را حفظ کند. چنین وکیلی متعهد است و در قبال هیچ منفعتی به موکل خود خیانت نمی کند. وکیل یک دفتر وکالت مناسب دارد که مراجعه کنندگان وی به آن جا مراجعه می نمایند و همیشه در دسترس موکلین خود خواهد بود.

10 تا از بهترین وکیل در سرخرود را بشناسید!

روجا اخلاقی

روجا اخلاقی

روجا اخلاقی وکیل پایه یک دادگستری، لیسانس حقوق از دانشگاه شهید بهشتی، ارشد حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه علامه طباطبایی، متخصص دعاوی حقوقی، ملکی و مهاجرت، دارنده تنها تیم تخصصی در شمال کشور با تجربه چندین سال کار حقوقی (همراهی صفر تا صد شما در دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی، خانواده توسط متخصصین مجرب).
قبول پرونده در تهران و تمامی شهرهای مازندران، امکان مشاوره حضوری در تهران، آمل و بابلسر وجود دارد. بگذارید تجربه ی ما راهنمای شما باشد.
جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره خانم اخلاقی می توانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید.
تلفن تماس: 09111253766
تلفن دفتر: 09114745803
آدرس دفتر: مازندران، آمل، خیابان طالقانی، نبش بانک خون، ساختمان مهرآفرین، طبقه ۵، واحد ۹، دفتر وکالت روجا اخلاقی
آدرس پیج اینستاگرام : Roja.akhlaqi

محسن فرجی

محسن فرجی

محسن فرجی عضو مرکز وکلای قوه قضایی در سرخرود می باشند. ایشان بیش از 7 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی، کیفری (مواد مخدر، روابط نامشروع، اعسار، سرقت، ضرب و جرح)، ملکی (فروش و انتقال مال غیر، خلع ید، تنظیم سند)، امور ثبتی، خانواده، حضانت، طلاق، کلاهبرداری، ثبت احوال، دیوان عدالت اداری، اسناد رسمی و تجاری غیره را دارند و به عنوان یکی از وکلای با تجربه و متبحر در کلیه زمینه های حقوقی شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 7 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: سرخرود، بلوار ولایت، جنب دادگاه سرخرود

آرزو چاربندی

آرزو چاربندی

آرزو چاربندی وکیل پایه یک و عضو مرکز وکلای قوه قضایی در سرخرود می باشند. ایشان بیش از 7 سال سابقه وکالت در پیگیری و رسیدگی به دعاوی ملکی(خلع ید، تنظیم قرارداد، فروش مال غیر، تصرف عدوانی)، خانواده(حضانت، طلاق، طلاق توافقی، مهریه، نفقه)، کیفری، شهرداری، تملک آپارتمان ها، مالیاتی، امور ثبتی، بیمه ای، شرکت های تجاری و غیره دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل در سرخرود معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 7 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: سرخرود، چاکسر، خیابان کاج، انتهای کوچه سمت راست، شهرک باران، پلاک 11

حمزه قهرمانی

حمزه قهرمانی

حمزه قهرمانی یکی از وکلای پایه یک با 10 سال سابقه وکالت می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از مرکز وکلای قوه قضایی اخذ نمودند و در زمینه رسیدگی و پیگیری دعاوی خانواده، ارث و میراث، سرقت، مواد مخدر، فروش مال غیر، ربا، کیفری، خیانت در امانت و غیره فعالیت دارند و تاکنون درصد بالایی از پرونده هایی که وکالت کرده اند را به نتیجه موفق و دلخواه موکلین خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: سرخرود، بلوار ولایت، عمارت قهرمانی، طبقه اول

عاطفه اکبر زاده

عاطفه اکبر زاده

عاطفه اکبرزاده یکی از وکلای پایه یک و عضو مرکز وکلای قوه قضایی در سرخرود می باشند. ایشان بیش از 5 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری را دارند و تاکنون درصد بالایی از پرونده هایی که وکالت کرده اند را به نتیجه موفق و دلخواه موکلین خود رسانده اند و به عنوان یکی از بهترین وکیل در سرخرود معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: سرخرود، خیابان بهار، ساختمان بهار، طبقه سوم

وکیل پایه یک در چه حوزه هایی فعالیت می کند؟

همان طور که می دانید مسائل قضایی دارای گستردگی فراوانی است که هر کدام از آن ها دارای قوانین و تبصره های خاصی می باشد که بهترین وکیل در سرخرود نمی تواند با تمامی این قوانین تسلط کامل داشته باشد. وکیل برای پیگیری هر کدام از این موضوعات ملزم به داشتن تجربه و مهارت خواهد بود.

اگرچه وکیل پایه یک در آزمون ورودی وکالت، آزمون های کتبی و مصاحبه های مختلفی را پشت سر می گذارد و لازم است که در کلیه زمینه های حقوقی اطلاعات کافی و کاملی داشته باشد ولیکن بهتر است که بهترین وکیل در سرخرود بعد از اخذ پروانه وکالت در یک زمینه خاص به صورت تخصصی شروع به فعالیت کند به عنوان مثال وکلایی که در حوزه خانواده فعالیت دارند با نام وکیل خانواده متخصص شناخته می شوند. البته ذکر این نکته لازم است که برای وکلای پایه یک فعالیت در هر کدام از حوزه های حقوقی محدودیتی وجود ندارد.

وکیل پایه یک در چه حوزه هایی فعالیت می کند؟

چه پرونده هایی نیاز به مراجعه به وکیل دارند؟

نمی توان گفت که برای چه پرونده هایی باید از وکیل کمک گرفت و چه پرونده هایی را می توان به تنهایی حل و فصل نمود. شرایط هر پرونده و طرفین آن لزوم مراجعه به وکیل را تعیین می کنند. ممکن است خود افراد درگیر پرونده دارای اطلاعات حقوقی بالایی باشند و بتوانند از حق خود دفاع کنند. اگر پرونده هم دارای پیچیدگی هایی نباشد، امکان خاتمه یافتن موفقیت آمیز آن بدون کمک وکیل وجود دارد.

اما در شرایطی که فرد در زمینه مسائل حقوقی ناآگاه باشد پیگیری پرونده چه ساده و چه دشوار برای او سخت است و نیاز به کمک گرفتن از یک فرد متخصص دارد. البته می توان از وکلا مشاوره حقوقی دریافت کرد و راه حل های قانونی را از آن ها جویا شد، اما پیگیری پرونده را خود فرد به عهده بگیرد.

برخی اشخاص هم ممکن است به دلیل مشغله کاری نتوانند به دادگاه مراجعه کرده و روند دادرسی پرونده را شخصا پیگیری نمایند. در برخی موارد هم ممکن است افراد به دلیل این که نمی خواهند با طرف مقابل خود رو به رو شوند ترجیح می دهند در دادگاه حضور نداشته باشند. در چنین شرایطی به یک وکیل وکالت می دهند تا از جانب آن ها امور لازم را انجام دهد.

وظایف بهترین وکیل در سرخرود

وکیل موظف است قبل از امضای قرارداد وکالت، در یک جلسه مشاوره موضوع پرونده را مورد بررسی قرار داده و کلیه روند و مراحلی که برای رسیدگی به این پرونده قضایی پیش رو دارد به صورت کاملا شفاف برای موکل خود بازگو کند.

در حقیقت بهترین وکیل در سرخرود با تکیه بر علم حقوق و تسلطی که بر قوانین دارد موظف است کلیه اقدامات لازم و راهکارهای قانونی که موکل بتواند در مدت زمانی کوتاه به نتیجه مطلوب و دلخواه دست یابد را در اختیار او قرار دهد.

اصلی ترین و مهم ترین وظیفه وکیل دفاع از حقوق موکل خود بوده و لازم است که در کلیه مراحل پیگیری پرونده همواره مصلحت موکل خود را در اولویت قرار دهد. وکیل بایستی مواردی نظیر نوع عقد، حدود و اختیارات، میزان حق الوکاله که در قرارداد وکالت به صورت دقیق ذکر شود را برای موکل خود توضیح و مشخص نماید، به گونه ای که هیچ گونه ابهامی در قرارداد وکالت وجود نداشته باشد.

وظایف بهترین وکیل در سرخرود

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل در سرخرود را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

وکیل پایه یک دادگستری با وکیل قوه قضاییه فرق دارد؟

بله، وکیل پایه یک دادگستری پروانه وکالت خود را از سوی کانون وکلای دادگستری دریافت کرده. وکیل قوه قضاییه پروانه خود را از مرکز وکلا قوه قضاییه دریافت می‌کند. روند آزمون و گرفتن مدرک وکالت از سوی این دو مرکز متفاوت است.

تعهد وکیل پایه یک دادگستری به موکل چه نوع تعهدی است؟

تعهد وکیل به موکل خود صرفا تعهد به وسیله است. یعنی وکیل تعهد می‌کند که موکل را برای رسیدن به حق خود یاری رساند. به این معنا که باید در تمامی جلسات دادگاه حضور داشته باشد و از حق موکل با ارائه دلایل درست دفاع نماید.

تعهد وکیل پایه یک دادگستری تعهد به نتیجه می‌تواند باشد؟

خیر، تعهد وکیل نسبت به موکل نمی‌تواند تعهد به نتیجه باشد. یعنی به شما تضمین به صدور حکمی دهد که هنوز توسط قاضی صورت نگرفته و صادر نشده است.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − یک =

دکمه بازگشت به بالا