وکیل

10 تا از بهترین وکیل در سرخرود❤️【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل در سرخرود را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. افرادی که به هر نحوی درگیر دعاوی حقوقی و یا کیفری می شوند برای طرح شکایت و کسب اطلاعات در چگونگی پیگیری پرونده خود به وکیل مراجعه می کنند. کاملا واضح و بدیهی است که این افراد به دلیل عدم آگاهی از قوانین و مقررات مربوط به دعاوی که درگیر آن شده اند، مهارت کافی برای رسیدگی به امور مربوطه را ندارند و خود بر این امر واقف هستند که نمی توانند بدون مشاوره و کمک گرفتن از بهترین وکیل نتیجه و رای مطلوب را از دادگاه دریافت کنند.

بهترین وکیل در سرخرود کیست؟

وکیل به شخصی گفته می شود که به موجب عقد قراردادی که در علم حقوق با نام عقد وکالت خوانده می شود پیگیری و رسیدگی به امور قضایی موکل خود را بر عهده می گیرد. در واقع وظایفی که بهترین وکیل در سرخرود در قبال موکل دارد در این قرار تعیین شده است و شخص وکیل وظیفه دارد بر این اساس کلیه فعالیت های قانونی مربوط به پرونده در مراجع قضایی را انجام دهد.

بهترین وکیل در ساری بعد از اخذ پروانه وکالت پایه یک با تسلطی که بر قوانین در حوزه های مختلف حقوقی دارد بدون هیچ محدودیتی می تواند در کلیه زمینه های حقوقی قبول وکالت کرده و به موکلین خود کمک کند تا نتیجه مطلوب از پرونده قضایی که درگیر آن شده اند را دریافت کنند.

وکیل پایه یک چه خدمات حقوقی ارائه می دهد؟

اصلی ترین هدف بهترین وکیل در سرخرود خدمت رسانی به افرادی است که به هر نحوی درگیر مسائل و مشکلات حقوقی شده اند. برخی از خدماتی که توسط وکلا ارائه می شود به قرار ذیل است:

 • تنظیم و نوشتن اوراق قضایی نظیر شکواییه و قرارداد، دادخواست و انواع لایحه
 • امکان ارائه مشاوره در کلیه حوزه های حقوقی و کیفری
 • قبول وکالت انواع پرونده های قضایی
 • دستیابی به بهترین نتیجه مطلوب و دلخواه موکل

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل در سرخرود را بشناسید!

محمد هدایتی

محمد هدایتی

محمد هدایتی وکیل پایه یک در سرخرود می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از مرکز وکلای قوه قضایی اخذ نمودند و بیش از 8 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری را در کارنامه کاری خود ثبت کرده اند. آقای هدایتی علاوه بر وکالت در ارائه مشاوره حقوقی نیز فعالیت دارند و با توجه به جزئیات پرونده و شرایط موکل خود بهترین و مناسب ترین راهکارهای قانونی را برای دستیابی به نتیجه موفق در اختیار آنان قرار می دهند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: سرخرود، بلوار ولایت، عمارت قهرمانی

شماره تماس: 09115924249

محسن فرجی

محسن فرجی

محسن فرجی عضو مرکز وکلای قوه قضایی در سرخرود می باشند. ایشان بیش از 7 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی، کیفری (مواد مخدر، روابط نامشروع، اعسار، سرقت، ضرب و جرح)، ملکی (فروش و انتقال مال غیر، خلع ید، تنظیم سند)، امور ثبتی، خانواده، حضانت، طلاق، کلاهبرداری، ثبت احوال، دیوان عدالت اداری، اسناد رسمی و تجاری غیره را دارند و به عنوان یکی از وکلای با تجربه و متبحر در کلیه زمینه های حقوقی شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 7 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: سرخرود، بلوار ولایت، جنب دادگاه سرخرود

شماره تماس: 09113216414

آرزو چاربندی

آرزو چاربندی

آرزو چاربندی وکیل پایه یک و عضو مرکز وکلای قوه قضایی در سرخرود می باشند. ایشان بیش از 7 سال سابقه وکالت در پیگیری و رسیدگی به دعاوی ملکی(خلع ید، تنظیم قرارداد، فروش مال غیر، تصرف عدوانی)، خانواده(حضانت، طلاق، طلاق توافقی، مهریه، نفقه)، کیفری، شهرداری، تملک آپارتمان ها، مالیاتی، امور ثبتی، بیمه ای، شرکت های تجاری و غیره دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل در سرخرود معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 7 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: سرخرود، چاکسر، خیابان کاج، انتهای کوچه سمت راست، شهرک باران، پلاک 11

شماره تماس: 09112277050

حمزه قهرمانی

حمزه قهرمانی

حمزه قهرمانی یکی از وکلای پایه یک با 10 سال سابقه وکالت می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از مرکز وکلای قوه قضایی اخذ نمودند و در زمینه رسیدگی و پیگیری دعاوی خانواده، ارث و میراث، سرقت، مواد مخدر، فروش مال غیر، ربا، کیفری، خیانت در امانت و غیره فعالیت دارند و تاکنون درصد بالایی از پرونده هایی که وکالت کرده اند را به نتیجه موفق و دلخواه موکلین خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: سرخرود، بلوار ولایت، عمارت قهرمانی، طبقه اول

شماره تماس: 09112255744

عاطفه اکبر زاده

عاطفه اکبر زاده

عاطفه اکبرزاده یکی از وکلای پایه یک و عضو مرکز وکلای قوه قضایی در سرخرود می باشند. ایشان بیش از 5 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری را دارند و تاکنون درصد بالایی از پرونده هایی که وکالت کرده اند را به نتیجه موفق و دلخواه موکلین خود رسانده اند و به عنوان یکی از بهترین وکیل در سرخرود معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: سرخرود، خیابان بهار، ساختمان بهار، طبقه سوم

شماره تماس: 09112221913

وکیل پایه یک در چه حوزه هایی فعالیت می کند؟

همان طور که می دانید مسائل قضایی دارای گستردگی فراوانی است که هر کدام از آن ها دارای قوانین و تبصره های خاصی می باشد که بهترین وکیل در سرخرود نمی تواند با تمامی این قوانین تسلط کامل داشته باشد. وکیل برای پیگیری هر کدام از این موضوعات ملزم به داشتن تجربه و مهارت خواهد بود.

اگرچه وکیل پایه یک در آزمون ورودی وکالت، آزمون های کتبی و مصاحبه های مختلفی را پشت سر می گذارد و لازم است که در کلیه زمینه های حقوقی اطلاعات کافی و کاملی داشته باشد ولیکن بهتر است که بهترین وکیل در سرخرود بعد از اخذ پروانه وکالت در یک زمینه خاص به صورت تخصصی شروع به فعالیت کند به عنوان مثال وکلایی که در حوزه خانواده فعالیت دارند با نام وکیل خانواده متخصص شناخته می شوند. البته ذکر این نکته لازم است که برای وکلای پایه یک فعالیت در هر کدام از حوزه های حقوقی محدودیتی وجود ندارد.

وکیل پایه یک در چه حوزه هایی فعالیت می کند؟

وظایف بهترین وکیل در سرخرود

وکیل موظف است قبل از امضای قرارداد وکالت، در یک جلسه مشاوره موضوع پرونده را مورد بررسی قرار داده و کلیه روند و مراحلی که برای رسیدگی به این پرونده قضایی پیش رو دارد به صورت کاملا شفاف برای موکل خود بازگو کند.

در حقیقت بهترین وکیل در سرخرود با تکیه بر علم حقوق و تسلطی که بر قوانین دارد موظف است کلیه اقدامات لازم و راهکارهای قانونی که موکل بتواند در مدت زمانی کوتاه به نتیجه مطلوب و دلخواه دست یابد را در اختیار او قرار دهد.

اصلی ترین و مهم ترین وظیفه وکیل دفاع از حقوق موکل خود بوده و لازم است که در کلیه مراحل پیگیری پرونده همواره مصلحت موکل خود را در اولویت قرار دهد. وکیل بایستی مواردی نظیر نوع عقد، حدود و اختیارات، میزان حق الوکاله که در قرارداد وکالت به صورت دقیق ذکر شود را برای موکل خود توضیح و مشخص نماید، به گونه ای که هیچ گونه ابهامی در قرارداد وکالت وجود نداشته باشد.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل در سرخرود را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

وکیل پایه یک دادگستری با وکیل قوه قضاییه فرق دارد؟

بله، وکیل پایه یک دادگستری پروانه وکالت خود را از سوی کانون وکلای دادگستری دریافت کرده. وکیل قوه قضاییه پروانه خود را از مرکز وکلا قوه قضاییه دریافت می‌کند. روند آزمون و گرفتن مدرک وکالت از سوی این دو مرکز متفاوت است.

تعهد وکیل پایه یک دادگستری به موکل چه نوع تعهدی است؟

تعهد وکیل به موکل خود صرفا تعهد به وسیله است. یعنی وکیل تعهد می‌کند که موکل را برای رسیدن به حق خود یاری رساند. به این معنا که باید در تمامی جلسات دادگاه حضور داشته باشد و از حق موکل با ارائه دلایل درست دفاع نماید.

تعهد وکیل پایه یک دادگستری تعهد به نتیجه می‌تواند باشد؟

خیر، تعهد وکیل نسبت به موکل نمی‌تواند تعهد به نتیجه باشد. یعنی به شما تضمین به صدور حکمی دهد که هنوز توسط قاضی صورت نگرفته و صادر نشده است.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 3 =

دکمه بازگشت به بالا