وکیل

10 تا از بهترین وکیل در نور ⚡️【سال1403】⭐

 هدف از این مقاله، معرفی 10 تا از بهترین وکیل در نور می باشد. وکیل شخصی است که از طرف شما برای انجام امور خاصی وکالت داشته باشد. منظور ما وکیلی است که در هنگام بروز مشکلات قضایی بتواند به ما کمک کند. حال این مشکل می تواند در حوزه خانواده، طلاق و دعوای ارث و میراث باشد و یا ممکن است یک مشکل ملکی و یا ثبتی باشد. حتی ممکن است مورد سرقت و یا یکی از انواع کلاهبرداری قرار گرفته باشیم. در هر صورت یک وکیل خوب می تواند در حل این مشکلات و گرفتن حق به هر یک از ما کمک کند. اگر شما هم به مراجعه به وکیل نیاز دارید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. 

بهترین وکیل در نور کیست؟ 

وکیل فردی است که با داشتن وکالت نامه از طرف فرد مورد نظر، برخی امور و وظایف تعیین شده را از جانب وی انجام می دهد. وکالت نامه ممکن است در دفتر اسناد رسمی تنظیم شده باشد و یا به صورت یک نامه اداری باشد. در این وکالت نامه حدود اختیارات و مواردی که توسط وکیل می تواند انجام شود، مشخص شده است.  

این وکالت ممکن به صورت اداری و کاری باشد که طی آن شخص موظف به پیگیری برخی امور اداری و کاری موکل خود می شود. نوع دیگری از وکیل، وکیل دادگستری است که وظیفه مراجعه به مراجع قضایی و پیگیری امور قانونی موکل خود را عهده دار می شود. باید توجه کرد که این وکلا می توانند دارای پروانه وکالت پایه یک و یا دو باشند، حتی برخی از وکلا پروانه کارآموزی دارند. وکلای پایه دو و کارآموزان برای شرکت در برخی از دادگاه و وکالت بعضی از پرونده ها محدودیت دارند.  

بهترین وکیل در نور وکیل دادگستری دارای پروانه وکالت پایه یک است. وی نسبت به مسائل حقوقی و راه حل های آن ها تجربه و دانش کافی دارد. در هنگام بروز مشکلات حقوقی می توانید به این وکلا مراجعه نمایید تا به شما کمک کنند بدون تلف کردن زمان پرونده خود را پیگیری نموده و به نتیجه دلخواه برسانید. بهترین وکیل در قائمشهر دارای چنین ویژگی های بوده و می تواند شما را در حل مشکلات حقوقی یاری دهد.

بهترین وکیل در نور کیست؟

نشانه های بهترین وکیل در نور 

برای اعطای وکالت در دعاوی مختلف باید به دنبال بهترین وکیل باشیم تا بتوانیم نتیجه مطلوب را کسب نماییم. اما بهترین وکیل در نور در خصوص هر پرونده ای متفاوت است. در واقع باید بهترین وکیل در زمینه دعوای مورد نظر خود را بیابیم. یک وکیل ممکن است در زمینه دعاوی خانواده بهترین باشد اما در دعاوی ملکی نتواند عملکرد خوبی داشته باشد. ناگفته نماند همه وکلا در تمام زمینه ها اطلاعات حقوقی دارند اما فقط در یک یا چند حوزه می توانند با کسب تجارب بیشتر به صورت حرفه ای عمل نمایند. 

وکیلی که در حوزه کار خود بهترین باشد، سابقه طولانی در زمینه وکالت دعاوی آن حوزه دارد. اما تنها سابقه فعالیت در پرونده های آن بخش حائز اهمیت نیست، نتیجه ای که در این پرونده ها به دست آمده هم باید مورد توجه قرار بگیرد. در واقع بهترین وکیل در نور کسی است که تعداد زیادی از پرونده های خود را با موفقیت به سرانجام رسانده باشد.  

از طرف دیگر، بهترین وکیل در مازندران باید نسبت به قوانین دادگاه و نحوه دادرسی در این محاکم هم شناخت و آگاهی کافی داشته باشد. چنین وکیلی قدرت بیان و نفوذ کلام بالایی دارد و به این ترتیب می تواند جلسه دادگاه را مدیریت نموده و آن را به سمتی سوق دهد که به نفع موکل خود باشد.  

10 تا از بهترین وکیل در نور را بشناسید! 

محمدرضا نوروزی فیروز 

محمدرضا نوروزی فیروز

آقای نوروزی با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از وکلای شناخته شده استان مازندران هستند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 3372 از قوه قضاییه می باشند. محمدرضا نوروزی فیروز مشاور حقوقی وزارت دفاع، چندین شرکت تولیدی در مازندران و تهران و چندین مجتمع و شهرک مسکونی بوده اند. ایشان در طول سال های وکالت خود پرونده های حقوقی و کیفری بسیاری را با نتیجه مطلوب به سرانجام رسانده اند. وکیل نوروزی راه کارهای سازنده ای را از طریق مشاوره حقوقی به مراجعین خود ارائه می دهند. کسب این موفقیت ها سبب اعتماد مردم به ایشان و شناخته شدن شان در مازندران شده است.

تخصص و مهارت: 

 • نگارش اوراق قضایی مختلف  
 • تنظیم قراردادها و اظهارنامه ها 
 • پذیرش وکالت در دعاوی قاچاق مواد مخدر، اسناد تجاری، جرایم اینترنتی و دعاوی خانوادگی 

آدرس: مازندران، نور، خیابان معلم، رو به روی بانک کشاورزی، مجتمع حقوقی نور، طبقه 3 

شماره تماس: 09111205091 

سهیلا مشایخی 

سهیلا مشایخی

خانم مشایخی وکیل پایه یک دادگستری استان مازندران می باشند که با کسب موفقیت های بسیار در پرونده های تحت وکالت خود به عنوان بهترین وکیل در نور مشغول به فعالیت می باشند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری استان مازندران هستند. پروانه وکالت شماره 23165 صادره از کانون وکلا متعلق به خانم سهیلا مشایخی است. ایشان در دعاوی مالی، تجاری، مناقصات، مواد مخدر، خرید و فروش اموال غیر منقول، موجر و مستاجر و تخلیه تخصص دارند. سابقه درخشان و قوی خانم مشایخی به دلیل سواد بالا، تلاش مستمر و عدالت خواهی ایشان است.

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حضوری، تلفنی و آنلاین 
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف  
 • تنظیم اوراق قضایی مانند قراردادها و دادخواست ها 

آدرس: مازندران، نور، خیابان امام خمینی، بلوار امام خمینی، بلوار پاسداران  

رضا توکلی 

رضا توکلی

آقای رضا توکلی یکی دیگر از وکلای شناخته شده در استان مازندران می باشند که دارای پروانه وکالت درجه یک به شماره 2698 می باشند. ایشان با تکیه بر دانش و تخصص خود توانسته اند پرونده های حقوقی و کیفری بسیاری را به سرانجام برسانند. پشتکار، صداقت و رازداری آقای توکلی سبب شده است که ایشان مورد اعتماد مردم قرار بگیرند. مراجعه کنندگان ایشان می توانند به صورت حضوری به دفتر وکالت ایشان مراجعه نموده و یا به صورت غیر حضوری با ایشان ارتباط برقرار نمایند و از راهنمایی های مفید آقای توکلی بهره مند گردند.

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادها 
 • تنظیم لوایح و دادخواست ها 
 • قبول وکالت دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی 

آدرس: مازندران، نور، خیابان جنب بانک مسکن، ساختمان مهر، طبقه 1 

شماره تماس: 09111207295 

لیلا احسانی 

لیلا احسانی

خانم احسانی وکیل پایه یک دادگستری بوده که در حال حاضر در شهر نور به وکالت مشغول می باشند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود در رشته حقوق و دریافت پروانه وکالت پایه یک وکالت را شروع نموده اند. خانم احسانی تعداد زیادی از دعاوی مختلف را به نتیجه دلخواه موکل رسانده اند و به همین دلیل هم جزو بهترین وکیل در نور شناخته شده اند. ایشان در زمینه ارائه مشاوره حقوقی هم تخصص و تسلط داشته و راه حل های مناسبی را پیش پای مراجعه کنندگان قرار می دهند. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • نوشتن اوراق قضایی مانند دادخواست و شکوائیه 
 • پذیرش وکالت دعاوی خانواده، اعسار، مالی و تجاری، اختلاف در مالکیت و تخلیه 

آدرس: مازندران، نور، خیابان امام، رو به روی شهرداری 

شماره تماس: 09111145259 

سعیده رحیمی نژاد 

سعیده رحیمی نژاد

ایشان دارای مدرک تحصیلی دکترای حقوق خصوصی هستند. خانم رحیمی نژاد حدود دو دهه است که در استان مازندران و شهر نور به وکالت مشغول می باشند. ایشان در طی سال های وکالت خود پرونده های حقوقی و کیفری بسیاری را به نتیجه مطلوب رسانده اند. درصد بالای موفقیت دکتر رحیمی نژاد نشانه دانش، مهارت، پشتکار و تلاش ایشان برای حمایت از حقوق موکلین خود است. سابقه درخشان سعیده رحیمی نژاد سبب جلب اعتماد و رضایت مردم شهر نور گردیده است. 

تخصص و مهارت: 

 • تدریس در دانشگاه 
 • تخصص در دعاوی ملکی مانند تخلیه ملک، اختلافات پیمانکاری و خلع ید 
 • پذیرش پرونده های خانواده شامل طلاق توافقی، حضانت، ملاقات فرزندان و ارث  

شماره تماس: 09113278378 

میکاییل قاسمی 

میکاییل قاسمی

از بهترین وکیل در نور می توان از آقای میکاییل قاسمی نام برد. ایشان سال ها است که پس از دریافت پروانه وکالت پایه یک در شهر نور به ارائه خدمات وکالت مشغول می باشند. آقای قاسمی دارای سابقه درخشانی در زمینه وکالت دعاوی مختلف حقوقی و کیفری می باشند. ایشان پرونده های بسیاری را در دادگاه های استان مازندران با نتیجه دلخواه موکل به پایان رسانده اند. مشکلات حقوقی بسیاری از مردم با مشاوره های راه گشای ایشان حل و فصل شده است، به همین دلیل هم ایشان مورد اعتماد مردم قرار دارند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قرارداد و مبایعه نامه 
 • ارائه مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی 
 • پیگیری دعاوی مختلف خانواده، حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی 

آدرس: مازندران، شهر نور، خیابان پاسداران، پاساژ هاشمی، طبقه اول 

شماره تماس: 09111208901 

حسین شادمان 

حسین شادمان

آقای شادمان وکیل دادگستری و مشاور حقوقی دارای پروانه وکالت پایه یک می باشند. ایشان در حال حاضر در شهر نور فعالیت نموده و به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر می پردازند. درصد بالایی از پرونده های که ایشان وکالت آن ها را به عهده داشته اند با نتیجه مطلوب به سرانجام رسیده است. ایشان امکان دریافت مشاوره آنلاین و تلفنی را هم در دفتر خود برای مراجعین فراهم نموده اند. تلاش آقای شادمان هموراه احقاق حق موکل و پایبندی به سوگند خود بوده است. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قرارداد 
 • مشاوره حقوقی 
 • تنظیم دادخواست 
 • قبول وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف 

آدرس: مازندران، نور،میدان امام، ساختمان پزشکان، طبقه 1 

شماره تماس: 09111279276  

وکیل مدنی کیست؟ 

یکی از انواع وکیل، وکیل مدنی است که پروانه وکالت ندارد و به همین دلیل هم نمی تواند مانند وکیل دادگستری در دادگاه ها حضور یافته و از موکل خود دفاع نماید. وکیل مدنی در زمینه های خرید و فروش خانه، فسخ اجاره، وکالت طلاق و برخی اموری که به ادارات دولتی مربوط می شود می تواند فعالیت نماید. 

وکیل مدنی می تواند در خصوص موضوعاتی که جزو قانون مدنی است فعالیت نماید. در واقع این وکلا در بخش گسترده ای از اختیارات اجازه فعالیت دارند اما تا جایی که در کار وکیل دادگستری دخالت نشود. وکیل مدنی هم مانند وکیل دادگستری باید برای انجام امور قرارداد تنظیم نموده و حیطه اختیارات و وظایف خود را مشخص نماید. 

حق الوکاله که این وکیل دریافت می کند هم مانند وکیل دادگستری به توافق میان دو طرف بستگی دارد. در صورتی که وکیل و موکل نسبت به این مبلغ به توافق نرسند، میزان حق الوکاله وکیل مدنی مطابق تعرفه تعیین شده و باید پرداخت گردد. 

در وکالت مدنی دو نوع وکالت نامه تعریف شده است. یک وکالت از نوع تام می باشد یعنی موکل به وکیل خود اجازه می دهد در تمام زمینه های مورد نظر اختیار کامل داشته باشد. اما در وکالت خاص تنها در مورد بخشی از امور تعیین شده به وکیل اختیار داده می شود. 

وکیل مدنی کیست؟

وکیل خانم بهتر است یا آقا؟ 

ممکن است برای برخی افراد این سوال مطرح شود که با وکیل خانم بهتر به نتیجه می رسند یا وکیل آقا؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم آن چه در روند پرونده شما و کسب نتیجه دلخواه موثر است، توانایی وکیل در دفاع از شما، ارائه دفاعیه های قوی، جمع آوری اسناد و مدارک محکمه پسند می باشد. هیچ یک از این موارد به جنسیت وکیل ارتباطی نخواهد داشت. شما باید سعی کنید به وکیلی مراجعه کنید که حرفه ای عمل نماید. 

البته در برخی موارد به دلیل نوع پرونده و دعوای مطروحه ممکن است موکل با وکیل خانم راحت تر باشد و بهتر بتواند مسائل پرونده را با وی در میان بگذارد. آقایان هم ممکن است با وکیل آقا بهتر ارتباط برقرار نمایند. اما در مجموع جنسیت وکیل در پرونده تاثیری ندارد و آن چه می تواند شما را به هدف برساند آشنایی با قوانین، روال دادگاه و تجربه است. 

کلام آخر 

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل در نور را به شما معرفی نمودیم. وکیل خوب باید توان اداره و مدیریت جلسه دادگاه را داشته و بتواند به بهترین شکل از موکل خود دفاع کند. وی به قوانین و مقررات اشراف دارد و می تواند دادگاه را به سود موکل خود قانع نماید. وکیل مدنی تفاوت های زیادی با وکیل دادگستری دارد از جمله این که پروانه وکالت ندارد و نمی تواند در دادگاه به دفاع از موکل خود بپردازد. وی تنها می تواند در خصوص موارد مدنی مانند وکالت برای ثبت شرکت، انجام طلاق و ازدواج و اموری از این قبیل وکالت موکل خود را به عهده بگیرد. امیدواریم این مقاله برای ساکنین شهرستان نور که به دنبال یافتن وکیل هستند مفید بوده باشد. از همراهی شما صمیمانه سپاسگزاریم. در سایت وکیل چی منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.    

5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا