وکیل

10 تا از بهترین وکیل در گلبهار مشهد ⭐【سال1403】⚖️

شهر مشهد یکی از بزرگ ترین شهرهای کشور است که به دلیل داشتن شرایط خاص مسافران و مهمانان زیادی دارد. همین موارد سبب می شود جمعیت این شهر زیاد و مراودات مردم هم با یکدیگر بیش تر باشد. از سوی دیگر افراد از شهرها و حتی کشورهای مختلف که دارای فرهنگ های متفاوت هم هستند در این شهر رفت و آمد می کنند. تمام این موارد باعث می شود اختلافات حقوقی بسیاری در این شهر مشاهده شود. طبیعتا تعداد زیادی از این مشکلات به طرح دعوا و مراجعه به محاکم قضایی منجر می شود. برای پیگیری این امور بهتر است که به یک وکیل خوب مراجعه کنیم. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل در گلبهار مشهد را به شما معرفی نماییم، با ما همراه باشید.

بهترین وکیل در گلبهار مشهد کیست؟

 مشکلات حقوقی جزو موضوعاتی است که بسیار تخصصی است و با توجه به توصیه ها و راه حل های دیگران نمی توان آن ها را حل نمود. در بسیاری از موارد حتی اموال گران قیمت وآابروی افراد درگیر این دعاوی می شود. به همین دلیل بهتر است به یک وکیل کار بلد در حوزه دعاوی مورد نظر مراجعه کنیم.

در انتخاب وکیل باید دقت کنیم که او حتما دارای پروانه وکالت پایه یک باشد. زیرا وکلای پایه دو و کار آموزان اجازه وکالت در خصوص بعضی دعاوی را ندارند و از این نظر دارای محدودیت هستند. باید وکیلی را انتخاب کنیم که در خصوص پرونده ما دارای تجربه و سابقه فعالیت باشد. همان طور که گفتیم وکالت یک حرفه تخصصی است و مانند پزشکان که هر کدام در یک زمینه تخصص دارند وکلا هم زمینه تخصصی خود را دارند. بهترین وکیل گلبهار مشهد باید مسئولیت پذیر باشد. وکیلی که نسبت به وظایف خود احساس مسئولیت نکند نه تنها خود پیشرفت نمی کند بلکه سبب وارد شدن خسارات زیادی به موکلین خود خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیش تر می توانید مقاله دیگر ما با نام بهترین وکیل در مشهد را در سایت وکیل چی مطالعه بفرمایید.

بهترین وکیل در لبهار مشهد کیست؟

عواقب مراجعه نکردن به بهترین وکیل در گلبهار مشهد

ممکن است بعضی افراد به دلیل اعتماد به خود و یا هزینه مراجعه به وکیل تصمیم بگیرند خودشان پیگیری پرونده را به عهده بگیرند اما باید بدانند امکان این که دچار عواقب بیش تری بشوند وجود دارد.

احتمال دارد موضوع مورد نظر فرد از نظر قانونی مردود باشد و حقی به او تعلق نگیرد. در صورت مراجعه نکردن به وکیل فرد بدون اطلاع زمان و هزینه زیادی را صرف پیگیری شکایت خود می نماید. برای طرح دعوا و یا دفاع از خود در برابر شکایت فرد مقابل نیاز به تهیه دادخواست ها، شکوائیه ها، لوایح و دفاعیات مختلف است. تهیه هر کدام از این اوراق نیاز به داشتن اطلاعات حقوقی دارد. در صورتی که این اوراق به شکل صحیح  حقوقی تدوین نشوند ممکن است حتی به ضرر فرد هم تمام شود.

از طرف دیگر ممکن است قوانینی وجود داشته باشد که با استفاده از آن ها بتوان به راحتی حق خود را گرفت. اما به دلیل نا آگاهی فرد از روش های دیگر استفاده کند که دشوارتر هستند. طبیعتا پیگیری پرونده توسط فردی که اطلاعات حقوقی کم تری نسبت به وکیل دارد سبب کندتر پیش رفتن روند دادرسی پرونده و در نتیجه اتلاف زمان و هزینه بیش تری است. گاها این هزینه های اضافی ممکن است بسیار بیش تر از حق الوکاله وکیل باشد. پس بهتر است پیگیری پرونده را به بهترین وکیل حقوقی در مشهد بسپارید.

10 تا از بهترین وکیل در گلبهار مشهد را بشناسید!

علی بهروش

علی بهروش

علی بهروش یکی از بهترین وکیل مشهد است؛ که به صورت کاملا تخصصی در دعاوی خانواده و طلاق فعالیت دارد و تا به امروز توانسته پرونده های بسیار زیادی را در زمینه طلاق توافقی در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه مطلوب برساند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در دفتر حمایت حقوقی قضایی ایثارگران و بسیجیان سپاه
 • دکتری حقوق خصوصی
 • بنیان گذار سامانه وکیل نوین

آدرس: مشهد، قاسم آباد، چهارراه ورزش، نبش شاهد 33، برج ایلما، طبقه 4، واحد 401

شماره تماس05136140000 – 09156222213

وب سایت: vakilnovin.com

عفت مهرافروز

عفت مهرافروز

خانم عفت مهرافروزاز وکلای خوب گلبهار هستند. ایشان فارغ التحصیل ارشد رشته حقوق خصوصی بوده و پس از شرکت در آزمون وکالت موفق به اخذ پروانه وکالت درجه یک شده اند. اتخصص ایشان در خصوص دعاوی کیفری و حقوقی و خانواده …است. سابقه موفقیت ایشان در پرونده های قبلی نشانه تخصص و مهارت این وکیل با تجربه است.موکلین ایشان میتوانند به صورت حضوری و آنلاین از ایشان مشاوره بگیرند.

تخصص و مهارت:

 • اخذ پرونده
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند قراردادها و تنظیم لوایح و داد خواست ها خدمات حقوقی که ارائه می‌دهد:
 • وکالت در دعاوی ملکی شامل الزام به تنظیم سند رسمی، افراز و دستور فروش، خلع ید و دعاوی تصرف، دعاوی موجر و مستاجر و تخلیه و …
 • وکالت در دعاوی مالی و قراردادی شامل مطالبه وجه، اسناد تجاری، شرکت های تجاری و …
 • وکالت در پرونده های کیفری شامل کلاهبرداری، خیانت در امانت، سرقت، جعل، مزاحمت، قتل، قاچاق، مواد مخدر، مصرف مشروبات الکلی، جرایم منافی عفت و …
 • وکالت در دعاوی خانواده شامل دعوای طلاق، حضانت، نفقه، اجرت المثل، مهریه و …
 • داوری در قراردادهای داخلی
 • تنظیم قراردادها و ایجاد سازش

آدرس: خراسان رضوی،گلبهار،بلوار عدالت،نبش عدالت ۲۶،طبقه همکف

شماره تماس:

09156599838

فائزه بابائی

فائزه بابائی

خانم فائزه بابائی جزو بهترین وکیل در گلبهار مشهد هستند. ایشان در طول سال های وکالت خود تلاش بسیاری برای احقاق حق انجام داده اند. وکالت کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی توسط ایشان پذیرفته می شود. خانم بابائی امکان مراجعه حضوری و غیر حضوری را برای موکلین خود فراهم کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • دریافت پرونده های حقوقی و کیفری مختلف
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی اعم از قراردادها و لوایح

آدرس: مشهد، گلبهار، رو به روی دادگستری گلبهار

رضا ابراهیمی

رضا ابراهیمی

آقای ابراهیمی از وکلای خوب مشهد هستند. ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق بوده و پس از شرکت در آزمون وکالت موفق به اخذ پروانه وکالت درجه یک شده اند. آقای رضا ابراهیمی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می کنند. تخصص ایشان در خصوص دعاوی کلاهبرداری، چک، سفته، طلاق، مهریه و تنظیم سند است. سابقه موفقیت ایشان در پرونده های قبلی نشانه تخصص و مهارت این وکیل با تجربه است.

تخصص و مهارت:

 • اخذ پرونده
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند قراردادها

آدرس: مشهد، گلبهار، بلوار شفا، رو به روی دادگاه، پلاک 116

رحمان ابراهیم زاده

رحمان ابراهیم زاده

یکی دیگر از بهترین وکیل در گلبهار مشهد آقای ابراهیم زاده هستند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک هستند و همچنین عضو کانون وکلا نیز می باشند. آقای رحمان ابراهیم زاده در خصوص دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ثبتی تخصص دارند. ایشان در طول سالیان وکالت خود پرونده های بسیاری را با موفقیت به سرانجام رسانده اند. موکلین ایشان می توانند به صورت حضوری و آنلاین از ایشان مشاوره بگیرند.

تخصص و مهارت:

 • اخذ پرونده
 • تنظیم قراردادها
 • تنظیم لوایح و دادخواست ها

آدرس: مشهد، گلبهار، بلوار دانش آموز، نبش دانش آموز8، طبقه فوقانی بانک ملت، پلاک 66

سعیده آجیل چی مشهدی

سعیده آجیل چی مشهدی

از وکلای خوب پایه یک دادگستری شهر مشهد می توان از خانم آجیل چی نام برد. ایشان دارای سابقه بسیاری در امر وکالت هستند. خانم آجیل چی دارای تحصیلات در رشته حقوق می باشند. وکالت کلیه دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، الزام به تنظیم سند، مالکیت، موجر و مستاجر توسط ایشان پذیرفته می شود. عدالت خواهی و پیگیری پرونده های مورد نظر سبب جلب رضایت موکلین ایشان شده است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع قرارداد
 • اخذ پرونده های حقوقی و کیفری
 • ارائه مشاوره های حضوری و آنلاین

آدرس: مشهد، خیابان سناباد، دانش سرای جنوبی، ساختمان ونوس، طبقه 3، واحد 302

توصیه های لازم در خصوص مراجعه به بهترین وکیل در گلبهار مشهد

در هنگام مراجعه به وکیل و اعطای وکالت به او جهت پیگیری پرونده حقوقی خود باید به نکات بسیاری توجه نمود. برخی از این موارد عبارتند از:

 • وکیل باید دارای دفتر وکالت مشخص با آدرس و شماره تماس معین باشد. در این حالت اگر موکل با هر گونه مشکلی رو به رو شود می تواند به دفتر وکیل مراجعه نماید.
 • حتما باید در خصوص حوزه فعالیت وکیل و همچنین سابقه کار وی و میزان موفقیت ایشان در پرونده های تحت وکالت ایشان تحقیق نمود. خوشنام بودن و داشتن سابقه خوب می تواند تضمین کننده موفقیت پرونده شما باشد.
 • تنظیم قرارداد وکالت بسیار ضروری می باشد. علاوه بر آن باید حیطه اختیارات وکیل را در قرارداد مشخص کنید. اگر اختیاراتی بیش تر از آن چه لازم است به وکیل داده شود، ممکن است وی اقدام به اموری نماید که مورد تایید موکل نیست.
 • باید بسیار دقت کرد که وکیل قابل اعتماد باشد. موکل در خصوص بعضی پرونده ها باید مدارکی که از نظر مالی با ارزش هستند را در اختیار وکیل قرار دهد.
 • حسن خلاق وکیل هم جزو مواردی است که باید حتما مورد توجه قرار بگیرد. خشونت و بداخلاقی وکیل سبب می شود موکل نتواند به راحتی با وی ارتباط برقرار نماید.
توصیه های لازم در خصوص مراجعه به بهترین وکیل در گلبهار مشهد

موسسات حقوقی

امروزه با توجه به گسترش پرونده های حقوقی و نیاز روز افزون به مراجعه به وکیل، موسسات حقوقی تشکیل شده اند. این موسسات شامل تعداد زیادی از وکلا با تخصص های مختلف هستند. در چنین محیطی خرد جمعی حکم فرماست. موسسات حقوقی در خصوص پرونده هایی که دارای پیچیدگی های زیادی هستند بسیار مفید است زیرا فرد می تواند از مشورت با گروهی از وکلا بهره مند شود.

در برخی دعاوی چندین موضوع مختلف مطرح می شود که نیاز به تخصص های گوناگون دارد. با مراجعه به این موسسات نیازی به یافتن وکلای مختلف نمی باشد. متقاضی می تواند از مجموعه ای از تخصص ها در کنار یکدیگر استفاده کند. اما باید قبل از مراجعه به این موسسات هم در مورد وکلایی که در آن ها مشغول به کار هستند تحقیق نمود. باید سعی شود موسساتی انتخاب گردند که وکلای با سابقه و خوشنام با آن ها همکاری می کنند.

کلام آخر

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل در گلبهار مشهد را به شما معرفی نمودیم. یک وکیل خوب باید دارای سابقه کاری موفق در زمینه مورد نیاز ما باشد. با مراجعه نکردن به وکیل ممکن است زمان بیش تری را صرف نمود و حتی نتیجه عکس گرفت. در بسیاری موارد هزینه پیگیری پرونده توسط خود فرد بیش تر از هزینه مراجعه به وکیل می شود. می توان برای پیگیری راحت تر پرونده به ویژه در مورد پرونده های پیچیده به موسسات حقوقی مراجعه کرد.

این موسسات دارای مجوزهای لازم بوده و هم چنین مجموعه ای از وکلا را در اختیار دارند. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. اگر انتقاد و پیشنهادی در خصوص مطالب ارائه شده دارید می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در میان بگذارید.     

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − 2 =

دکمه بازگشت به بالا