وکیل

10 تا از بهترین وکیل در بندر امام خمینی⚡【سال1403】⚖️

اگر شما هم به دلایل مختلف ناچار به مراجعه به محاکم قضایی و انتخاب وکیل هستید باید بهترین وکیل در بندر امام خمینی را بشناسید. اما انتخاب وکیل خوب چالشی است که با آن رو به رو هستید و به همین دلیل باید با معیارهای انتخاب بهترین وکیل در بندر امام خمینی آشنا باشید. در این مطلب از سایت وکیل به بررسی این موضوعات می پردازیم، لطفا با ما همراه باشید.

بهترین وکیل در بندر امام خمینی چه کسی است؟

وکیل نماینده قانونی فردی دیگر می باشد که می تواند از طرف او امورات مربوطه را انجام دهد. وکیل دادگستری، نمایندگی اشخاص را برای حضور در محاکم قضایی و پیگیری پرونده های حقوقی و کیفری می پذیرد. این وکیل باید احاطه کامل بر کلیه قوانین حاکم بر کشور را داشته باشد و بتواند از آن ها در محضر دادگاه برای دفاع از موکلین خود استفاده کند.

با توجه به این موضوع که وکالت امری تخصصی است و دارای شاخه های مختلفی می باشد، باید بهترین وکیل را در حوزه های جداگانه تعیین کرد. بهترین وکیل در بندر امام خمینی در بخش خانواده با بهترین وکیل در زمینه املاک متفاوت است. اما آن چه مسلم است این است که بهترین وکیل در خوزستان باید موفقیت های قابل قبولی را در حوزه تخصصی خود کسب نموده باشد. ویژگی های اخلاقی مانند صداقت، امانت داری، شجاعت، وجدان کاری و بسیاری از خصوصیات دیگر باید در یک وکیل حرفه ای دیده شود.

بهترین وکیل در بندر امام خمینی

ملاک های انتخاب بهترین وکیل در بندر امام خمینی

بسیاری از نکات مختلف در انتخاب وکیل موثر هستند اما برخی از آن ها از اهمیت بیشتری برخوردارند. داشتن دانش، تخصص و تجربه، در شغل وکالت قطعا مهم می باشند. از دیگر ملاک هایی که در انتخاب وکیل موثر است، ویژگی های اخلاقی می باشد. وکیل می بایست خوش خلق باشد تا موکلین بتوانند با وی ارتباط بگیرند و در نتیجه اعتماد دو طرفه بین وکیل و موکل ایجاد شود.

لازم است بهترین وکیل در بندر امام خمینی، سخنور خوبی باشد تا بتواند دادگاه را در جهت منافع موکل خود اقناع نماید. شجاع و جسور بودن وکیل هم موضوعی است که باید در انتخاب وکیل مورد توجه قرار بگیرد، زیرا در برخی پرونده ها، حاوی جرائم سنگین می باشند و وکالت آن ها هم دشوار می باشد. وکیل موفق باید همواره در حال مطالعه باشد تا اطلاعات به روز داشته باشد.

10 تا از بهترین وکیل در بندر امام خمینی به همراه آدرس دفتر وکالت عبارتند از:

نام وکیلآدرس دفتر وکالت
مصطفی محمدپوربندر امام خمینی، بلوکیا، خیابان آیت الله سعیدی، نبش کوچه سعیدی 4، طبقه اول، واحد یک
زینب عدالت جوبندر امام خمینی، بازار شهرداری، رو به روی آژانس تختی
حسین درستکاربندر امام خمینی، بلوار آیت الله خامنه ای، سربندر، بلوکیا، رو به روی کوچه سعیدی
الهه فلاحیبندر امام خمینی، سربندر، میدان بسیج، طبقه فوقانی بیمه ایران
سید عادل طباطبایی نسببندر امام خمینی، سربندر، 700 دستگاه، خیابان آیت الله سعیدی، نبش سعیدی 5

10 تا از بهترین وکیل در بندر امام خمینی را بشناسید!

مصطفی محمدپور

مصطفی محمدپور

جناب آقای مصطفی محمدپور کارشناس حقوقی و از وکلای توانمند استان بندر امام خمینی هستند. ایشان حدود 6 سال است که به عنوان وکیل در این شهر مشغول فعالیت می باشند. آقای محمدپور موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شدند و همچنین عضو کانون وکلای استان نیز هستند. ایشان در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری قبول پرونده می کنند و سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند. مشاوره های ارائه شده توسط ایشان منجر به حل مشکلات بسیاری از موکلین شده است، به همین دلیل این وکیل با تجربه مورد اعتماد مردم قرار دارند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در پرونده های ضرب و جرح، جرایم پزشکی و نزاع
 • تخصص در دعاوی خانواده، حضانت فرزندان، اجرت المثل و ارث
 • پذیرش پرونده های ملکی از جمله اختلاف در مالکیت و جهاد کشاورزی

آدرس: بندر امام خمینی، بلوکیا، خیابان آیت الله سعیدی، نبش کوچه سعیدی 4، طبقه اول، واحد یک

زینب عدالت جو

زینب عدالت جو

خانم عدالت جو وکیل توانا و شناخته شده در استان خوزستان هستند که سال ها است به ارائه خدمات حقوقی به مردم بندر امام خمینی مشغول هستند. خانم عدالت جو پس از پایان تحصیلات و دریافت پروانه وکالت پایه یک شروع به وکالت کردند. سرکار خانم زینب عدالت جو با وکالت دعاوی مختلف ثابت نموده اند که توان وکالت پرونده های حقوقی و کیفری مختلف را دارند و به همین دلیل عنوان بهترین وکیل در بندر امام خمینی را کسب کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی حضوری
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی در زمینه مهاجرت
 • پذیرش انواع پرونده های مهاجرت به کشورهای مختلف

آدرس: بندر امام خمینی، بازار شهرداری، رو به روی آژانس تختی

حسین درستکار

حسین درستکار

آقای حسین درستکار وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند که در حال حاضر در بندر امام خمینی به ارائه خدمات حقوقی می پردازند. آخرین مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی حقوق قضایی است. ایشان دارای پروانه وکالت درجه یک به شماره 1354 هستند و همچنین عضو کانون وکلا نیز هستند. جناب آقای درستکار سواد حقوقی لازم برای وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف را دارند. ایشان مشاور حقوقی با تجربه ای هستند و بسیاری از دعاوی را از طریق مشاوره حل و فصل نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری، غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • تنظیم انواع اوراق قضایی مانند دادخواست ها و لوایح
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: بندر امام خمینی، بلوار آیت الله خامنه ای، سربندر، بلوکیا، رو به روی کوچه سعیدی

الهه فلاحی

الهه فلاحی

خانم الهه فلاحی را می توان جزو وکلای شناخته شده در استان خوزستان قرار داد. ایشان سال ها است به انجام فعالیت های حقوقی در بندر امام خمینی مشغول هستند. خانم فلاحی وقت شناس، مسئولیت پذیر، توانا، با سواد و منصف هستند. ایشان در زمینه وکالت دعاوی ارتشا، ربا، کلاهبرداری، راهنمایی و رانندگی، ثبت شرکت ها و برند، خانواده و طلاق و بسیاری از دعاوی دیگر تخصص دارند. این وکیل مجرب وکالت بسیاری از شرکت ها را در سابقه کاری خود دارند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم قراردادها، مبایعه نامه ها و اجاره نامه ها
 • تدوین کلیه اوراق قضایی شامل شکوائیه، دادخواست و لایحه

آدرس: بندر امام خمینی، سربندر، میدان بسیج، طبقه فوقانی بیمه ایران

سید عادل طباطبایی نسب

سید عادل طباطبایی نسب

جناب آقای طباطبایی نسب کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند. ایشان جزو وکلای پایه یک دادگستری بندر امام خمینی هستند که به مردم این شهر خدمات حقوقی ارائه می کنند. آقای عادل طباطبایی نسب موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک به شماره 53381 از کانون شدند. این وکیل حاذق در زمینه ارائه مشاوره های حقوقی نیز عملکرد مطلوبی را به نمایش گذاشته اند. لقب بهترین وکیل در بندر امام خمینی به ایشان نسبت داده شده است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی مالی و تجاری
 • تخصص در پرونده های حقوق شهروندی مانند مالیات
 • ارائه مشاوره حضوری، غیر حضوری، آنلاین و تلفنی

آدرس: بندر امام خمینی، سربندر، 700 دستگاه، خیابان آیت الله سعیدی، نبش سعیدی 5

اعظم روحی کلاسر

اعظم روحی کلاسر

از دیگر وکلای خوب استان خوزستان می توان از خانم اعظم روحی کلاسر نام برد. ایشان پس از اتمام تحصیلات دانشگاهی خود در رشته حقوق موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شدند. خانم روحی با تکیه بر علم و آگاهی خود و همچنین آشنایی با روال دادرسی پرونده های مختلف تونسته اند موفقیت های قابل توجهی را کسب نموده و سابقه درخشانی را به ثبت برسانند.

تخصص و مهارت:

 • پذیرش پرونده های حقوقی و کیفری مختلف
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • تخصص در دعاوی خانواده مانند طلاق، مهریه، استرداد جهیزیه و ارث و میراث

آدرس: بندر امام خمینی، بلوار آیت الله خامنه ای، فاز 3، چهار راه ساختمان پاپی، طبقه اول

بیژن یوسفی

بیژن یوسفی

جناب آقای بیژن یوسفی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در بندر امام خمینی هستند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری استان و دارنده پروانه وکالت هستند. آقای یوسفی چندین سال است که در عرصه وکالت فعال می باشند و موفقیت های چشم گیری را نیز کسب نموده اند. تعهد، صداقت، پشتکار و سواد حقوقی بالا از ویژگی های برجسته ایشان است که سبب جلب اعتماد و رضایت موکلین گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های کلاهبرداری و جعل
 • پذیرش دعاوی حوزه حقوق بین الملل و مهاجرت
 • فعالیت در دعاوی مالی و تجاری، قراردادها، چک و سفته

آدرس: بندر امام خمینی

شیدا مهتابی

شیدا مهتابی

خانم شیدا مهتابی را می توان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری که در بین مردم شناخته شده اند معرفی نمود. ایشان سال ها است در استان خوزستان و بندر امام خمینی به وکالت دعاوی گوناگون می پردازند. خانم مهتابی توانسته اند با علم، دانش، تجربه، اخلاق خوب، تعهد و تلاش خود سابقه درخشانی را برای خود به ثبت رسانده اند و به دنبال آن اعتماد مردم را جلب کرده اند. موفقیت های کسب شده توسط ایشان منجر به دریافت عنوان بهترین وکیل در بندر امام خمینی توسط ایشان شده است.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در دعاوی ملکی مانند تملک آپارتمان ها، الزام به تنظیم سندو غیره
 • پذیرش پرونده های حوزه خانواده از جمله حضانت فرزندان، اجرت المثل و نفقه

آدرس: بندر امام خمینی، بلوار آزاده

حسام الناصر نسب

حسام الناصر نسب

آقای حسام الناصر نسب دارای مدرک تحصیلی حقوق هستند و سال ها است در زمینه ارائه خدمات حقوقی به مردم در بندر امام خمینی فعالیت دارند. ایشان همواره تلاش می کنند تا بتوانند از حقوق موکلین خود دفاع نمایند. آقای الناصر نسب حدود یک دهه است که به وکالت مشغول می باشند که در این دوران تعداد زیادی از پرونده های حقوقی و کیفری را به نتیجه دلخواه موکل خود می رسانند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • تخصص در وکالت پرونده های خانواده، مهریه و طلاق
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی، ثبتی، ملکی و کیفری گوناگون

آدرس، بندر امام خمینی

سمیه فعلی

سمیه فعلی

سرکار خانم سمیه فعلی وکیل پایه یک دادگستری فعال در استان خوزستان و بندر امام خمینی هستند. ایشان در سال های وکالت خود پرونده های بسیاری را به نتایج مورد نظر موکلین رسانده اند. خانم فعلی با شرکت ها و موسسات مختلفی به عنوان وکیل و مشاور حقوقی همکاری نموده اند. تعداد بالای پرونده های همراه با پیروزی ایشان، گواه تخصص، تجربه و سواد حقوقی این وکیل است. صداقت، تعهد، انصاف و رازداری از دیگر ویژگی های این وکیل زبده است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره تخصصی حضوری
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • نوشتن دادخواست، لایحه، شکوائیه و دفاعیه

آدرس: بندر امام خمینی، سربندر، بلوکیها، خیابان شهید آزاده

حوزه های فعالیت بهترین وکیل در بندر امام خمینی

یک وکیل می تواند در تمام حوزه های مختلف حقوقی و کیفری فعالیت نماید. اما بهتر است که در تعدادی از حوزه ها به تخصص برسد تا بهتر بتواند به تبحر برسد. حوزه هایی که یک وکیل می تواند در آن ها به تبحر برسد به شرح زیر است:

 • خانواده: یکی از بخش های دعاوی قضایی مربوط به حوزه خانواده است. پرونده های مختلف مانند طلاق، حضانت فرزندان، اجرت المثل، ارث و وصیت و غیره در این دسته قرار دارند. این دعاوی در دسته پرونده های حقوقی قرار دارند.
 • ملکی: یکی دیگر از دسته های پرونده های موجود در مراجع قضایی دعاوی ملکی است. تملک ـآپارتمان ها، اختلاف در مالکیت، خرید و فروش مال غیر و بسیاری از دعاوی دیگر در این دسته قرار دارند. برخی از دعاوی این حوزه حقوقی و برخی دیگر کیفری هستند.
 • مالی و تجاری: دسته دیگری از پرونده ها، جزو دعاوی مالی و تجاری هستند. پرونده های مناقصات، چک، سفته، برات و فاکتور دعاوی مالی و تجاری می باشند.
حوزه های فعالیت بهترین وکیل در بندر امام خمینی

مشاور حقوقی

یکی دیگر از افراد فعال در پرونده های مختلف مشاوران حقوقی هستند. این افراد نیز مانند وکلا در رشته حقوق و سایر رشته های مرتبط با آن تحصیل می نمایند. یک مشاور حقوقی پس از پایان تحصیلات خود در آزمون مشاوران شرکت می کند و با قبولی در این آزمون می تواند به عنوان مشاور حقوقی فعالیت نماید.

مشاوران حقوقی پروانه وکالت ندارند و نمی توانند در دادگاه حاضر شوند. این افراد تنها می توانند به مراجعین خود مشاوره و راهنمایی بدهند. بر عکس وکیل، مشاور حقوقی می تواند در ادارات مختلف استخدام شده و هم زمان دفتر مشاوره نیز داشته باشد. لازم به ذکر است که هزینه دریافت مشاوره بسیار کمتر از اعطای وکالت است.

کلام آخر

یک وکیل خوب باید با تسلط بر قوانین گوناگون و به کار گیری آن ها بتواند حقوق موکلین خود را احیا کند. بهترین وکیل در بندر امام خمینی، باید باسواد و با تجربه باشد. در کنار این ویژگی ها، وکیل می بایست صادق، شجاع، رازدار و متعهد باشد. فردی که پروانه وکالت دریافت می کند با توجه به توانایی ها و علایق خود می تواند در زمینه های گوناگونی مانند دعاوی خانواده، ملکی ، مالی و غیره فعالیت نماید. مشاور حقوقی هم کسی است که می تواند راه هایی را برای حل و فصل پرونده ها به مراجعین ارائه نماید اما نمیس تواند برای دفاع در دادگاه حضور یابد. سایت وکیل چی تلاش می کند اطلاعات حقوقی آموزنده ای را در زمینه های مختلف تهیه و خدمت شما خوانندگان ارائه نماید. از این که به جمع همراهان ما اضافه شدید از شما سپاسگزاریم و منتظر کامنت های شما عزیزان خواهیم بود.  

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 8 =

دکمه بازگشت به بالا