وکیل

10 تا از بهترین وکیل جعل اسناد در تهران⭐【آپدیت 1401】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل جعل اسناد در تهران را به شما معرفی کنیم پس با ما همراه باشید. امروزه پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن ابزارهای الکترونیکی موجب شده تا روش های متعددی برای وقوع جرم جعل اسناد وجود داشته باشد. افرادی که درگیر این پرونده ها می شوند به دلیل عدم آگاهی قادر نخواهند بود که روند پیگیری پرونده را خود به تنهایی انجام دهند و در این زمینه لازم است که از افراد متخصص و حرفه ای کمک بگیرند لذا حضور بهترین وکیل جعل اسناد در این پرونده ها لازم و ضروری خواهد بود.

بهترین وکیل جعل اسناد در تهران کیست؟

وکیل جعل اسناد به بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران گفته می شود که آگاهی و اشراف کاملی بر قوانین مجازات اسلامی و آیین دادرسی در مورد جرم صورت گرفته دارد و در این زمینه از تخصص و تبحر ویژه ای برخوردار می باشد. بهترین وکیل جعل اسناد در تهران را می توان به عنوان یک وکیل حقوقی در حوزه دعاوی کیفری نیز معرفی کرد زیرا این وکیل علاوه بر طرح شکایت و طرح جرم علیه خوانده می تواند بعد از اثبات جرم و اخذ رای مطلوب از دادگاه درخواست مجازات مجرم را نیز داشته باشد. لذا در دعاوی جعل اسناد، بهترین وکیل کیفری در تهران می تواند وکالت خوانده و یا خواهان را جهت اثبات و یا تبرئه از جرم صورت گرفته قبول کند.

بهترین وکیل جعل اسناد در تهران کیست؟

خصوصیات وکیل جعل اسناد

از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل جعل اسناد می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • بهترین وکیل در تهران بایستی اطلاعات قانونی و حقوقی کاملی در مورد دعاوی مربوط به جعل اسناد داشته باشد و بتواند با ارائه مدارک قانونی و ادله قابل اثبات، در زمانی کوتاه جریان دادرسی پرونده را به سرانجام برساند.
 • بهترین وکیل جعل اسناد در تهران تمامی پرونده هایی را که در این حوزه وکالت و پیگیری کرده اند را به بهترین نحو ممکن به نتیجه رسانده و در این حوزه از تخصص و تجربه کافی برخوردار می باشد.
 • بهترین وکیل جعل اسناد در تهران چالش های پیش رو در پرونده را حل و فصل کرده و با توجه به مهارتی که دارد روند پرونده را سرعت بخشیده و بدین ترتیب موجب کاهش میزان هزینه و زمان نیز خواهد شد.

چگونگی شکایت از جرم جعل اسناد

برای شکایت از فردی که با جعل سند شما را فریب داده و خسارات زیادی را به شما وارد کرده بایستی مراحل قانونی آن را طی کنید، برای این کار لازم است از بهترین وکیل جعل اسناد در تهران کمک بگیرید و مراحل ذیل را طی کنید:

 • جعل سند در زمره دعاوی کیفری قرار دارد لذا فرد بایستی در گام نخست شکواییه ای را نزد بهترین وکیل جعل اسناد تنظیم کند و بعد از ثبت در سامانه ثنا تا اعلام زمان رسیدگی منتظر بماند.
 • بعد از ورود پرونده به دادسرا بازپرس تحقیقات خود را در مورد جرم صورت گرفته انجام می دهد و بعد از صدور قرار جلب دادرسی، پرونده جهت صدور کیفر خواست به دادستان ارجاع داده می شود و در نهایت پرونده جهت رسیدگی قطعی به دادگاه ارجاع می گردد و با دستور قاضی، کارشناسان مربوطه در مورد سند جعل شده تحقیق و بررسی های لازم را انجام می دهند.
 • چنانچه جعل سند توسط کارشناس تایید شود بر اساس قانون حکم فرد جاعل صادر می شود.
چگونگی شکایت از جرم جعل اسناد

مزایای مراجعه به بهترین وکیل جعل اسناد در تهران

مراجعه به وکیل جعل اسناد و سپردن مراحل رسیدگی و پیگیری پرونده به ایشان مزایای بسیار زیادی دارد که برخی از مهم ترین آن ها به قرار ذیل است:

 • بهترین وکیل جعل اسناد می تواند با توجه به مهارتی که در این زمینه دارد در مدت زمان کوتاهی جرم صورت گرفته را به اثبات برساند.
 • با بهره مندی از وکیل جعل اسناد در این پرونده ها حضور شاکی در جلسات دادرسی الزامی نخواهد بود.
 • در دعاوی جعل اسناد وکیل می تواند از جانب موکل خود درخواست کارشناسی و خط نگاری را به دادگاه ارائه دهد.
 • وکیل جعل اسناد می تواند بدون حضور شاکی و از طرف او اعلام  یا عدم رضایت داشته باشد.
 • وکیل می تواند بعد از اثبات جرم جعل سند درخواست محکومیت مجرم را داشته باشد.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم مطالب مفیدی در رابطه با وکیل جعل اسناد در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل جعل اسناد در تهران را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

چطور برای شکایت جرم جعل وکیل بگیرم؟

ابتدا با مراجعه به وکیل در مورد موضوع خود از وکیل مشورت بگیرید و در صورتی که قانع و مجاب شدید و وکیل مورد نظر نیز پرونده شما را قابل دفاع دانسته و قبول نمود برای اثبات وقوع جرم جعل به آن وکیل وکالت بدهید.

انواع جرم جعل چیست؟

جرم جعل از جهات مختلف قابل تقسیم است. جعل را به یک اعتبار می توان به جعل مادی با معنوی و یا مفادی تقسیم نمود و نیز می توان به اعتبار شخصیت مرتکب به جعل توسط اشخاص عادی و یا مقامات دولتی تقسیم نمود و یا می توان به اعتبار سند موضوع جعل، به جعل در سند عادی یا سند رسمی تقسیم کرد.

هزینه های شکایت جعل اسناد چقدر است؟

کلاً دعاوی کیفری از جمله دعوای جعل اسناد هزینه های دادرسی چندانی ندارند و هزینه های پیگیری آن را می توان فقط هزینه کارشناسی و حق الوکاله وکیل دانست.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا