وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در ظفر⭐【سال1403】⚖️

یکی از شاخه های حقوقی در نظام قضایی مربوط به دعاوی خانوادگی است که به رسیدگی اختلافات و مشکلاتی که در حوزه خانواده رخ می دهد، می پردازد. از این رو برخی وکلا به عنوان متخصص در این دعاوی فعالیت دارند و با نام وکیل خانواده شناخته می شوند. ندا فلاح، کاوه منظم، فرزام بهمنش و غیره از جمله بهترین وکیل خانواده در ظفر هستند که وکیل چی در این مقاله ضمن معرفی وکلای متخصص در این حوزه حقوقی پاسخگوی تمام سوالات شما دوستان عزیز می باشد.

بهترین وکیل خانواده در ظفر کجاست؟

وکیل خانواده یک وکیل حقوقی است که در پرونده های مرتبط با خانواده از قبیل مهریه، طلاق، حضانت فرزند و غیره به صورت تخصصی فعالیت دارد. بهترین وکیل خانواده در ظفر با داشتن دانش حقوقی و مهارت کافی در حل و فصل مسائل و مشکلات خانواده به موکلین و متقاضیان خود کمک می کند.

بهترین وکیل خانواده در ظفر به عنوان مشاور حقوقی نیز فعالیت دارد و راهکارها و روش های قانونی برای حل مسائل و دستیابی به نتیجه در مدت زمانی کوتاه را به مشتریان خود ارائه می دهد. وکیل خانواده به موکل خود احساس آرامش و اعتماد را منتقل کرده و در تمام پروسه پیگیری دعوا در کنار موکل حضوری فعال دارد.

حضور وکیل خانواده در رسیدگی به این دعاوی می تواند موجب ایجاد آرامش میان طرفین دعوا شده و از طریق مشاوره، صلح و سازش را میان آنان برقرار کند و از فروپاشی کانون یک خانواده جلوگیری به عمل می آورد.

بهترین وکیل خانواده در ظفر کجاست؟

ویژگی های یک وکیل خانواده خوب

یکی از خصوصیات ویژه ای که بهترین وکیل خانواده در ظفر باید از آن برخوردار باشد تخصص و تجربه است. در حقیقت وکیل خانواده با اتکا بر تجربه خود می تواند به موکل کمک کند که روند پرونده را به درستی انجام داده و در مورد پروسه پرونده او را راهنمایی کند.

وکیل خانواده متخصص در طول فرایند دادرسی دعوا تصمیمات درستی را اتخاذ نموده و هرگونه مسئله و مشکل پیچیده در این مسیر را شناسایی و به راحتی حل و رفع می کند.

بهترین وکیل خانواده در ظفر دارای سابقه کاری درخشان بوده و پرونده های زیادی را در این حوزه حقوقی با کسب نتیجه موفق به نفع موکلین خود به اتمام رسانده است. وکیل خانواده خوب به تمام روند اجرای قضایی پرونده، دادگاه تجدید نظر و دیوان عالی کشور تسلط داشته و با مدنظر قرار دادن تمامی جوانب پرونده و آینده نگری و همچنین جمع آوری مدارک و ادله کافی به پیشبرد روند دعوا به موکل خود کمک می کند.

وکیل خانواده خوب هرگز با دادن وعده های واهی به موکل، کسب نتیجه موفق و دلخواه را تضمین نمی کند بلکه با نگاهی واقع بینانه موضوع پرونده را بررسی و مطابق با مفاد قانون و مقررات به موکل خود مشاوره ارائه می دهد.

10 تا از بهترین وکیل خانواده در ظفر را بشناسید!

ندا فلاح

ندا فلاح

ندا فلاح جزو بهترین وکیل خانواده در ظفر می باشند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی بوده و در کلیه دعاوی حقوقی از قبیل خانواده، ملکی، امور ثبتی، وصول طلب، تقسیم ترکه و غیره سابقه فعالیت دارند. خانم فلاح در حوزه دعاوی خانواده با تکیه بر تجربه و دانش حقوقی بالای خود توانسته اند پرونده های زیادی را با کسب نتیجه مثبت به پایان برسانند.

تخصص و مهارت:

 • رسیدگی به دعاوی خانواده از قبیل مطالبه مهریه، طلاق توافقی، تمکین، اجرت المثل ایام زوجیت و غیره
 • رسیدگی به دعاوی ملکی از قبیل تخلیه، رفع تصرف عدوانی، موجر و مستاجر
 • رسیدگی به پرونده های امور ثبتی از قبیل تفکیک، اختلافات ثبتی، افراز و غیره

آدرس: خیابان ظفر، خیابان نفت شمالی، کوچه دامغانی، پلاک38، واحد2

کاوه منظم

کاوه منظم

کاوه منظم پروانه وکالت پایه یک خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و به صورت تخصصی در حوزه دعاوی حقوقی و خانواده شروع به فعالیت کردند. ایشان در طی مدت وکالت خود توانسته اند که پرونده های زیادی با موضوع طلاق، مهریه، نفقه و غیره با کسب نتیجه موفق و در مدت زمانی کوتاه به پایان برسانند.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی خانواده
 • دعاوی کیفری
 • دعاوی ملکی
 • پرونده های ثبتی

آدرس: خیابان ظفر، پلاک 168، طبقه پنجم، واحد 10

فرزام بهمنش

فرزام بهمنش

فرزام بهمنش یکی از وکلای پایه یک و مشاور حقوقی در حوزه دعاوی خانواده در ظفر هستند. ایشان در طی سالیان وکالت خود سوابق درخشانی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده و به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در ظفر شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی خانواده (طلاق توافقی، مطالبه مهریه، استرداد جهیزیه و غریه)
 • دعاوی ملکی (خلع ید، موجر و مستاجر، حکم تخلیه و غیره(
 • پرونده های ثبتی

آدرس: خیابان ظفر، خیابان نفت شمالی، خیابان دامغانی، پلاک 38، واحد 2

محمد حاجیلو

محمد حاجیلو

محمد حاجیلو کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و وکیل پایه یک دادگستری در ظفر هستند. ایشان در حوزه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و دعاوی ثبتی سابقه وکالت دارند و در پیگیری پرونده های خانواده با توجه به کسب نتیجه موفق در پرونده های مختلف در این حوزه به عنوان یکی از وکلای خانواده متخصص و باتجربه معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی ملکی
 • دعای خانواده
 • دعاوی کیفری

آدرس: خیابان ظفر

حسن رسولی

حسن رسولی

حسن رسولی دارای مدرک دکترای حقوق خصوصی و مدرس دانشگاه در تهران و میرداماد می باشند. ایشان در آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری در دهه 80 رتبه یک را کسب نمودند و اکنون به عنوان یکی از وکلای پایه یک و متخصص در حوزه دعاوی خانواده فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی خانواده
 • دعاوی ملکی
 • پرونده های تجاری و مالی
 • تنظیم شکوائیه و لایحه های دفاعیه

آدرس: خیابان ظفر، مقابل خیابان نفت شمالی، ساختمان نازگل، پلاک 147، واحد 1

مهم ترین دعاوی خانواده که به وکیل نیاز دارد

اگر چه در پرونده های حقوقی حضور وکیل الزامی نمی باشد ولیکن در برخی از دعاوی حوزه خانواده استفاده از وکیل می تواند موجب تسریع در روند پرونده به نفع موکل گردد. در ادامه به برخی از این دعاوی اشاره می کنیم:

 • طلاق توافقی: یکی از پرتکرارترین موضوعات دعاوی خانواده، طلاق توافقی است که همانطور که از نام آن پیدا است زوجین برای طلاق با هم توافق دارند و لازم است که در مورد تمام مسائل مالی و غیر مالی مانند مهریه، نفقه، حضانت فرزند و غیره نیز قبل از طرح دعوا با هم به توافق برسند تا بتوانند روند طلاق توافقی را با سرعت بیشتری طی کنند.

در این نوع از طلاق دادگاه توافق میان طرفین را مورد قبول قرار داده و بر این مبنا حکم گواهی عدم سازش صادر می شود. زوجین بایستی در خصوص توافقات خود با بهترین وکیل خانواده در ظفر مشاوره داشته باشند و با آینده نگری در این زمینه تصمیم گیری کنند.

 • طلاق از طرف زن: یکی دیگر از دعاوی خانواده ارائه دادخواست طلاق از جانب زن است که به عنوان سخت ترین نوع طلاق نیز شناخته می شود زیرا مطابق قانون کشور حق طلاق با مرد بوده و زن تنها با ارائه ادله و مدارک قابل اثبات می تواند حکم طلاق را دریافت نماید. در این نوع از طلاق به دلیل سخت و دشوار بودن مسیر قضایی و همچنین پیچیده بودن قوانین در جهت اثبات دلایل زوجه حضور بهترین وکیل خانواده در ظفر الزامی می باشد.
 • طلاق به درخواست مرد: یکی دیگر از انواع طلاق که جزو پرونده های رایج در دادگاه خانواده است طلاق از طرف مرد است. اگرچه مطابق با قانون کشور حق طلاق با مرد است ولیکن به منظور تسریع در روند پرونده می توان انجام کلیه امور حقوقی را به وکیل متخصص خانواده بسپارید.
 • مهریه: برای مطالبه مهریه که با طرح دعوا از جانب زوجه انجام می گیرد در مرحله نخست باید به دفتر ازدواجی که عقد در آن ثبت گردیده برای درخواست صدور اجراییه مراجعه شود. سپس برای تقاضای ممنوع الخروجی زوج باید از طریق اداره ثبت اسناد و املاک اقدام گردد. در خصوص دعاوی مهریه دریافت مشاوره از وکیل خانواده می تواند موجب تسریع روند امور و دریافت نتیجه در کوتاه ترین زمان شود.
مهم ترین دعاوی خانواده که به وکیل نیاز دارد

خدمات حقوقی بهترین وکیل خانواده در ظفر

 • مشاوره حقوقی: وکیل خانواده در رسیدگی به دعاوی مختلف خانوادگی در کلیه مراحل آن به موکلین خود مشاوره های حقوقی ارائه می دهد و مسائل حقوقی را برای آنان با بیانی ساده و شفاف بازگو می کند.
 • تدوین اسناد حقوقی: توافق نامه های ازدواج، توافق نامه برای طلاق توافقی، توافق در جهت حضانت فرزند و غیره جزو تدوین اسناد حقوقی مربوط به دعاوی خانوادگی قرار دارد که توسط وکیل خانواده انجام می گیرد.
 • نمایندگی در دادگاه: اگر مشکلات خانوادگی برای رسیدگی و پیگیری در دادگاه انجام گیرد بهترین وکیل خانواده در ظفر به عنوان نماینده قانونی از جانب موکل خود می تواند در مرجع قضایی حضور یافته و از حقوق و منافع او دفاع نماید.
 • حل اختلافات خانوادگی: برخی از اختلافات خانوادگی نظیر تقسیم اموال، تعهد مالی میان اعضای خانواده، حضانت فرزند و غیره با کمک وکیل خانواده حل و رفع می شود.

کلام آخر

بهترین وکیل خانواده در ظفر اطلاعات کاملی در مورد قوانین و پیچیدگی های مربوط به پرونده های این حوزه حقوقی دارد. مشورت با این وکلای متخصص از اتلاف زمان و هزینه در امور خانواده جلوگیری به عمل می آورد.

از این که وکیل چی را برای کسب اطلاعات حقوقی خانواده انتخاب کرده اید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد، پیشنهاد و سوال در حوزه حقوقی از طریق کامنت با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − سه =

دکمه بازگشت به بالا