وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل طلاق در مهرشهر کرج❤️【سال1403】⚖️

یکی از مشکلات خانوادگی که برخی افراد با آن رو به رو می شوند، مقوله طلاق است. برای جاری شدن صیغه طلاق به حکم عدم سازش دادگاه نیاز است که دریافت این گواهی مستلزم طرح دعوا و پیگیری آن در محاکم قضایی می باشد. در این مسیر، نیاز به یک وکیل باتجربه و ماهر در زمینه حقوقی می باشد که بتواند هر چه سریع تر فرد را به اهداف خود برساند. در این مقاله به بررسی نکات مهم در انتخاب بهترین وکیل طلاق در مهرشهر کرج و همچنین توانمندی های بهترین وکیل طلاق می پردازیم، با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در مهرشهر کرج کیست؟

فرآیند طلاق، پروسه ای طولانی مدت می باشد که مستلزم دانش حقوقی و تجربه پیگیری چنین پرونده هایی می باشد. وکیل طلاق فردی است که به دلیل تحصیل در رشته حقوق این دانش را کسب نموده است و همچنین با فعالیت هر چه بیشتر در پرونده های طلاق، تجربه کافی را به دست آورده است. بهترین وکیل طلاق در مهرشهر کرج، سوابق درخشانی را در به نتیجه رساندن دعاوی این حوزه در کارنامه کاری خود دارد.

وکلای طلاق وظیفه انجام کلیه مراحل پیگیری دعاوی طلاق را به عهده می گیرند. هر اقدامی باید در زمان مناسب خود انجام شود تا به نتیجه مطلوب منجر شود. وکیل طلاق در جلسات دادگاه حضور یافته و هر تلاشی را برای حمایت از حقوق موکل به انجام می رساند. اخلاق خوب بهترین وکیل در مهرشهر کرج باعث اعتماد موکلین نسبت به وی شده و در نتیجه تمام جزئیات پرونده را در اختیار او قرار خواهند داد.

بهترین وکیل طلاق در مهرشهر کرج کیست؟

توانمندی های بهترین وکیل طلاق

یک وکیل طلاق باید توانایی های لازم برای قرار دادن پرونده در مسیر درست و کسب نتایج مورد نظر را داشته باشد. از بارزترین توانایی های وکلا و به خصوص وکلای طلاق، می توان به توانایی مذاکره و ایجاد سازش اشاره نمود. ایجاد توافقات اصولی که منافع هر دو طرف را تامین نماید، سبب حل و فصل بسیاری از اختلافات خواهد شد. بهترین وکیل طلاق در مهرشهر کرج می بایست در زمینه ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری نیز توانمند باشد.

در پرونده های طلاق، سخنوری وکیل اهمیت زیادی دارد، زیرا باعث اقناع قاضی خواهد شد. داشتن اطلاعات حقوقی بالا و به روز هم از دیگر توانمندی های وکیل می باشد که در جهت رسیدن به اهداف پرونده تاثیر زیادی دارد. یک وکیل باید قدرت تحلیل و استدلال قابل قبولی داشته باشد تا هم بتواند از جزئیات پرونده به مدارک قانون پسند دست یابد و هم از قوانین مختلف در جهت دفاع از حقوق موکل استفاده نماید. 

10 تا از بهرین وکیل طلاق در مهرشهر کرج را بشناسید!

فرشاد بلندی

فرشاد بلندی

جناب آقای فرشاد بلندی از وکلای معروف و شناخته شده در استان البرز هستند که در مهرشهر به ارائه خدمات حقوقی می پردازند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک می باشند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری مرکز هستند. آقای بلندی حدود یک دهه است که وکالت دعاوی حقوقی، کیفری و ملکی مختلف را می پذیرند. ایشان صادق، رازدار، وفادار و دلسوز هستند و تمام تلاش خود را برای دفاع از موکل به کار می گیرند. این وکیل با تجربه با علم و آگاهی خود توانسته اند درصد بالایی از این پرونده ها را به نتیجه مطلوب برسانند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی تخصصی حضوری و غیر حضوری
 • تدوین و نگارش انواع قراردادها، دادخواست ها و اوراق قضایی
 • پذیرش وکالت پرونده های ملکی، حقوقی، کیفری، ثبتی و خانواده

آدرس: کرج، مهرشهر، بلوار شهرداری، خیابان 203، ساختمان سهند، پلاک 2، واحد 6

مجید قربانی

مجید قربانی

آقای قربانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان البرز و مهرشهر هستند. ایشان با مهارت خود در ارائه مشاوره، موکلین خود را در حل و فصل اختلافات حقوقی یاری می کنند. ایشان تعداد زیادی از پرونده های مختلف را با پیروزی به سرانجام رسانده اند و سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند. آقای مجید قربانی با به کارگیری سواد و مهارت خود به وکالت می پردازند و در زمینه پرونده های خانواده، مهریه، نفقه، تملک آپارتمان ها، شهرداری، عقود و معاملات و کلاهبرداری تخصص ویژه دارند. عنوان بهترین وکیل طلاق در مهرشهر کرج به ایشان اختصاص یافته است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی
 • مشاوره حقوقی تخصصی غیر حضوری و آنلاین
 • نگارش و تدوین دادخواست ها، شکوائیه ها و دفاعیه ها

آدرس: کرج، فاز 4، مهرشهر، بلوار گلها، خیابان 521 شرقی، مجتمع پاسارگاد، طبقه 5، واحد 504

مهسا همت یار

مهسا همت یار

سرکار خانم همت یار فارغ التحصیل رشته حقوق هستند که در کرج به انجام فعالیت های حقوقی می پردازند. ایشان دارای پروانه وکالت درجه یک بوده و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری استان می باشند. خانم مهسا همت یار طی سال ها وکالت خود موفق به کسب پیروزی های بسیاری در دعاوی گوناگون حقوقی و کیفری شده اند. ایشان در زمینه مشاوره های حقوقی هم بسیار موفق عمل نموده اند و توانسته اند پرونده های متعددی را به صلح و سازش برسانند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری، آنلاین و تلفنی
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف
 • وکالت پرونده های خانواده، مهریه، طلاق و نفقه
 • تنظیم کلیه قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی

آدرس: کرج، مهرشهر، چهار باندی شهرداری، خیابان 103، پلاک 266

سعید نجف زاده

سعید نجف زاده

سعید نجف زاده وکیل پایه یک دادگستری است که در استان البرز مشغول فعالیت می باشند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود در رشته حقوق پروانه وکالت پایه یک دریافت نموده و فعالیت خود را آغاز کردند. جناب آقای نجف زاده به دلیل کسب موفقیت های بسیار در عرصه وکالت به عنوان بهترین وکیل طلاق در مهرشهر کرج شناخته شده اند. ایشان علاوه بر وکالت، به عنوان مشاور حقوقی هم عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته اند و توانسته اند اعتماد و رضایت مردم را جلب نمایند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره تخصصی حضوری
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • وکالت دعاوی کارگر و کارفرما، حدود، خانواده

آدرس: کرج، مهرشهر، بلوار ارم، سه راه شهرداری، ساختمان آمیتیست، طبقه 5، واحد 5

سارا طالبی پور

سارا طالبی پور

یکی دیگر از وکلای شناخته شده و پایه یک دادگستری کرج خانم سارا طالبی پور هستند که در حال حاضر در مهرشهر به وکالت می پردازند. ایشان موفق شده اند سابقه درخشانی را به ثبت رسانده و در زمینه پرونده های خانواده و طلاق به تخصص برسند. سرکار خانم طالبی پور با به کار گیری علم و دانش خود توانسته اند تعداد بالایی از پرونده های تحت وکالت خود را با نتیجه دلخواه موکل به سرانجام برسانند. ایشان مشاور حقوقی متبحری هستند که بسیاری از پرونده ها را به صلح و سازش ختم کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی تخصصی
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: البرز، کرج، مهرشهر

نکات مهم در انتخاب بهترین وکیل طلاق در مهرشهر کرج

در هنگام انتخاب وکیل باید دقت نمود که وکیل انتخابی در حوزه مورد نیاز، دارای تخصص باشد. در واقع برای وکالت دعاوی طلاق، می بایست وکیل متخصص در این حوزه را بیابیم. از طرف دیگر حتما باید به سابقه وکیل و میزان موفقیت های او در پرونده های پیشین دقت نمود. این موضوع می تواند خیال شما را آسوده نماید که این وکیل تجربه کافی برای وکالت پرونده شما را دارد.

وکیل باید یک دفتر وکالت متناسب داشته باشد و همواره در دسترس موکلین باشد. حسن شهرت وکیل گویای توانایی های تخصصی و همچنین اخلاق و برخورد مناسب وی می باشد. حتما توجه شود که در خصوص استراتژی وکیل برای پرونده، پرس و جو نمایید تا با روند کار وکیل آشنا شوید. توافق نسبت به میزان حق الوکاله هم از موضوعاتی است که نباید فراموش شود.

نکات مهم در انتخاب بهترین وکیل طلاق در مهرشهر کرج

اختیارات وکیل طلاق

هر وکیلی برای پیگیری هر پرونده ای نیاز به اختیارات مشخصی دارد که باید از سوی موکل به وی اعطا شود. برخی از این اختیارات بدیهی است و امکان سلب آن ها از وکیل وجود ندارد. به عنوان مثال، وکیل اختیار حضور در دادگاه و دفاع از موکل در محاکم قضایی را خواهد داشت و این اختیار نمی تواند از وکیل سلب گردد.

برخی از اختیارات دیگر با توجه به نیاز پرونده و خواست موکل تعیین می شود و در قرارداد وکالت نیز قید می شود. ممکن است موکل برای جاری شدن صیغه طلاق هم به وکیل خود اختیار داده و او را به نیابت از خود معرفی نماید. در حالت کلی، هر اقدامی که برای رسیدن پرونده به نتیجه مورد نظر، الزامی باشد، جزو اختیارات وکیل می باشد؛ اما برخی اختیارات دیگر نیز با رضایت موکل می تواند به وکیل اعطا شود.

کلام آخر

دعاوی طلاق یکی از پرونده های حوزه خانواده می باشد که به دلیل تاثیر بر جامعه از اهمیت بالایی برخوردار هستند. بهترین وکیل طلاق در مهرشهر کرج دارای تجربه و سابقه مفیدی در زمینه وکالت این دعاوی می باشد. این وکیل باید از توانایی های مانند برقراری سازش، ایجاد توافق و سخنوری برخوردار باشد. در انتخاب وکیل باید به تخصص، تجربه، پیروزی های کسب شده و ویژگی های اخلاقی وکیل توجه نمود. وکیل، مجموعه اختیاراتی دارد که برخی از آن ها الزامی و برخی دیگر با توجه به خواست موکل، تعیین می شود. تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا اطلاعات جامعی را در خصوص وکیل طلاق تهیه و در اختیار شما مخاطبان گرامی قرار دهیم. از همراهی شما با سایت وکیل چی صمیمانه سپاسگزاریم و منتظر کامنت های ارزنده شما هستیم.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا