وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در بابلسر⚡【سال1403】⭐️

بابلسر یکی از شهرهای شمالی کشور و استان مازندران است. در این شهر نیز مانند تمام شهرها و استان های دیگر وکلای توانمندی فعالیت می کنند. مردم بابلسر در هنگام برخورد با هر گونه مشکلات حقوقی به این وکلا مراجعه می کنند و از دانش حقوقی و تجربه آن ها بهره می گیرند. یکی از مشکلات حقوقی که مردم این شهر مانند هر جای دیگر با آن رو به رو هستند، اختلافات زناشویی و طلاق است. در چنین پرونده هایی، برای کاهش تنش ها و پیگیری درست پرونده بهتر است که از وکیل متخصص در حوزه طلاق کمک گرفت. هدف از این مقاله، معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در بابلسر به مردم این شهر است، لطفا تا انتها با ما همراه باشید. 

طلاق و انواع آن 

طلاق به معنی جدا شدن زن و شوهر از یکدیگر و پایان دادن به زندگی مشترک است. این تصمیم ممکن است به دلایل مختلف و در شرایط گوناگون رخ دهد. با توجه به فرد درخواست کننده طلاق، این اتفاق به سه دسته تقسیم می شود. 

طلاق با دادخواست مرد: بعضی از پرونده های طلاق با درخواست مرد آغاز می شود. از آن جا که مطابق قوانین مدنی کشور حق طلاق با مرد است، این نوع طلاق خیلی پیچیده نمی باشد. مرد با دلیل و بدون دلیل می تواند اقدام به طلاق دادن زوجه بنماید. تنها موضوعی که اهمیت دارد این است که اگر مرد دلیل قابل قبولی برای طلاق داشته باشد، می تواند نفقه و اجرت المثل زوجه را پرداخت نکند. 

طلاق با دادخواست زن: ممکن است درخواست کننده طلاق زن باشد. در این حالت دلایل زن برای طلاق از اهمیت زیادی برخوردار است. زیرا زن بدون داشتن دلیل محکمه پسند نمی تواند از همسر خود طلاق بگیرد.  

طلاق توافقی: ساده ترین نوع طلاق، طلاق توافقی است که طی آن هر دو طرف برای طلاق رضایت دارند و خواهان آن هستند. در این حالت، ملاک کلیه موارد دیگر از جمله مهریه و نفقه نیز، توافق زوجین است. 

طلاق و انواع آن

بهترین وکیل طلاق در بابلسر کیست؟ 

وکیل طلاق نسبت به قوانین حوزه خانواده و طلاق تسلط ویژه دارد. بهترین وکیل طلاق در بابلسر تحصیل کرده رشته حقوق است که موفق به عبور از سد موانع مختلف و دریافت پروانه وکالت پایه یک شده است. از آن جا که چنین دعاوی با موضوعات دیگر از جمله مهریه، نفقه، حضانت فرزندان، جهیزیه و بسیاری از موارد دیگر همراه است، وکیل باید در خصوص این موضوعات هم آگاه و توانا باشد. 

بهترین وکیل خانواده در بابلسر به کلیه فراز و نشیب های دعاوی این بخش واقف است. وی می تواند مراحل و اقدامات لازم را برای به نتیجه رسیدن این دعاوی به بهترین شکل ممکن انجام دهد. ناگفته نماند وکیل طلاق قبل از هر گونه اقدام، موظف است تمام تلاش خود را برای برقراری صلح و سازش میان زوجین به کار بگیرد. جاری شدن صیغه طلاق و جدایی زوجین آثار مخربی را در خانواده و جامعه بر جا می گذارد. یکی از راه های ایجاد صلح، توضیح معایب و عواقب جدایی برای زوجین و فرزندان آن ها است. 

10 تا از بهترین وکیل طلاق در بابلسر را بشناسید! 

حکیمه سیفی چرمی 

حکیمه سیفی چرمی

سرکار خانم سیفی چرمی وکیل دادگستری در استان مازندران و بابلسر هستند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق می باشند. خانم سیفی چرمی پس از دریافت پروانه وکالت به شماره 2117 از قوه قضاییه فعالیت خود را آغاز نمودند. ایشان حدود 18 سال سابقه وکالت دارند که در این دوران پرونده های حقوقی و کیفری مختلفی را وکالت نموده اند. درصد قبل توجهی از پرونده های تحت وکالت ایشان به نتایج مثبت منجر شده اند و این نشانه سواد، مهارت و تجربه این وکیل خبره است. 

تخصص و مهارت: 

 • وکالت پرونده های خانواده از جمله طلاق و مهریه  
 • پذیرش پرونده های اجراییات، حدود، دعاوی اقتصادی و مالی 
 • تخصص در دعاوی کلاهبرداری، خیانت در امانت و تحصیل مال از طریق نامشروع 

آدرس: بابلسر، بلوار شریفی، نبش شریفی 2، ساختمان سیمیا، طبقه 5، واحد 118

مینا پاشا 

مینا پاشا

سرکار خانم پاشا وکیل پایه یک دادگستری استان مازندران هستند که در بابلسر فعالیت می نمایند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک هستند و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان مازندران نیز می باشند. خانم مینا پاشا حدود یک دهه است که به ارائه خدمات حقوقی به مردم بابلسر مشغول هستند و عنوان بهترین وکیل طلاق در بابلسر را به خود اختصاص داده اند. ایشان با تکیه بر دانش و معلومات حقوقی خود تعداد زیادی از پرونده های تحت وکالت را با موفقیت به پایان رسانده اند. مراجعین و موکلین ایشان از راهنمایی ها و مشاوره های حقوقی ایشان رضایت دارند و آن ها را عامل حل مشکلات خود می دانند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم کلیه قراردادهای داخلی و خارجی 
 • نگارش کلیه اوراق قضایی مانند لوایح و شکوائیه 
 • قبول وکالت دعاوی طلاق توافقی و حضانت فرزندان 

آدرس: بابلسر، بلوار شریفی، مجتمع رزقی 

سید سعید ضیا بخش 

سید سعید ضیا بخش

آقای ضیا بخش در دسته وکلای پایه یک دادگستری بابلسر قرار دارند که بسیار مورد اعتماد مردم هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود پروانه وکالت شماره 9836 را کسب نمودند و شروع به وکالت کردند. صداقت، تلاش، ذکاوت و تعهد از ویژگی بارز این وکیل با تجربه است. درصد بالای موفقیت های ایشان در دعاوی حقوقی و کیفری مختلف گویای توانایی های بالای ایشان است. جناب آقای سعید ضیا بخش در وکالت پرونده های خانواده، اعسار، استرداد جهیزیه، چک، سفته، اختلافات مالی، خرید و فروش اموال غیر منقول و غیره تخصص دارند. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی حضوری تخصصی 
 • ارائه مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • پذیرش وکالت تمامی دعای ثبتی و خانواده مختلف 

آدرس: مازندران، بابلسر، خیابان بهشتی، مقابل بازار روز، مجتمع محمدی، طبقه 2، واحد 202

زینب کاظمیان بابلی 

زینب کاظمیان بابلی

خانم کاظمیان بابلی فارغ التحصیل کارشناسی حقوق هستند که به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در بابلسر فعالیت می کنند. پروانه وکالت شماره 2111 صادره از کانون وکلا متعلق به ایشان است. وکیل زینب کاظمیان با کسب موفقیت های چشم گیر در طول سال های وکالت لقب بهترین وکیل طلاق در بابلسر را به خود اختصاص داده اند. وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری توسط ایشان پذیرفته می شود و همکاری با موسسات و شرکت های مختلف در کارنامه کاری ایشان دیده می شود.  

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره های حقوقی حضوری و غیر حضوری 
 • تنظیم قرارداهای داخلی، خارجی و بین المللی 
 • نگارش و تدوین دادخواست ها، شکوائیه ها و دادخواست ها 

آدرس: بابلسر، چهار راه شریعتی، پاساژ ولیعصر، طبقه همکف

سید سجاد رزاقی موسوی 

سید سجاد موسوی رزاقی

جناب آقای سجاد رزاقی از وکلای معروف استان مازندران هستند. تحصیلات ایشان کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی است که دارنده پروانه وکالت 30425 از کانون وکلا هستند. آقای رزاقی مشاور حقوقی بانک ملی و سپه را در کارنامه کاری خود دارند. مشاوره های ارائه شده توسط ایشان بسیار راه گشا بوده و منجر به حل مشکلات موکلین شده است. ایشان چندین سال است که به وکالت مشغول هستند که موفقیت های بسیاری را کسب نموده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • تخصص در دعاوی خانواده و هویت قانونی  
 • پذیرش پرونده های جرایم علیه اسناد و اموال از جمله کلاهبرداری 
 • وکالت دعاوی مواد مخدر و قاچاق، توزیع و مصرف مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز 

آدرس، مازندران، بابلسر

مراحل کار بهترین وکیل طلاق در بابلسر 

با توجه به این که درخواست کننده طلاق چه کسی است و موکل کدام یک از زوجین باشد، مراحل کار وکیل هم متفاوت است. پس وکیل باید ابتدا پرونده را مورد بررسی قرار دهد. پس از آن باید از طرف موکل خود دادخواست طلاق را تنظیم نموده و به دادگاه ارائه نماید. سپس دفاعیه های لازم را برای دفاع از موکل و احقاق حق او ارائه می کند.  

بهترین وکیل طلاق در بابلسر، باید بتواند برای زوج عدم تمکین مالی را ثابت نماید و درخواست اعسار را برای وی به جریان بیندازد. اما برای وکالت زوجه، باید بتواند از این اثبات جلوگیری نماید تا زن بتواند کلیه حق و حقوق خود را از زوج بگیرد. وکیل طلاق باید با ارائه دلایل موکل خود برای طلاق، قاضی را برای صدور این حکم قانع نماید.  

پس از آن وکیل می تواند وکالت طلاق از موکل خود گرفته و برای جاری شدن صیغه طلاق هم، به وکالت از موکل خود در دفترخانه حضور یابد. در این شرایط نیازی به حضور موکل در هیچ یک از مراحل دادگاه و دفترخانه نمی باشد. 

مراحل کار بهترین وکیل طلاق در بابلسر

سن حضانت فرزندان 

یکی از مسائلی که در خصوص طلاق مطرح می شود و اهمیت بالایی دارد، حضانت فرزندان است. در صورتی که یکی از والدین تمایل به دریافت حضانت فرزند یا فرزندان داشته باشد و طرف مقابل هم به این موضوع رضایت داشته باشد، حضانت به والد داوطلب داده می شود. در صورتی که توافقی در این زمینه صورت نگیرد، حضانت فرزند دختر تا 7 سالگی و فرزند پسر تا 9 سالگی به عهده مادر است. 

حضانت فرزند دختر تا 9 سالگی و فرزند پسر تا 15 سالگی، به عهده پدر است. اما پس از این سن فرزندان خود می توانند تصمیم بگیرند که با کدام یک از والدین خود زندگی کنند و خواست آن ها تعیین کننده است. 

کلام آخر 

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل طلاق در بابلسر را به شما معرفی نمودیم. وکیل طلاق باید نسبت قوانین این بخش مسلط باشد و بتواند از آن ها برای کمک به موکل خود استفاده نماید. پرونده های طلاق به موضوعات دیگر مانند مهریه، اجرت المثل و بسیاری از موارد دیگر مرتبط هستند.

حضور وکیل باعث می شود نیازی به حضور موکل در دادگاه نباشد. حضانت فرزندان تا محدوده سنی مشخصی با مادر و یا پدر است، اما پس از آن خود فرزندان تصمیم می گیرند با کدام یک از والدین زندگی کنند. شما عزیزان می توانید برای دریافت پاسخ سوالات حقوقی خود با شماره های وکلای معرفی شده در این مقاله تماس حاصل نمایید. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاس گزاریم. در صورتی که انتقاد و پیشنهادی دارید می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید. 

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 12 =

دکمه بازگشت به بالا