وکیل حقوقی

10 تا از بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. قوانین کشور ایران برپایه اسلام و شرع تعیین شده است لذا برای برخی از جرایم مانند رابطه نامشروع مجازت های سنگینی تعیین گردیده تا نه تنها از به هم خوردن نظم و عفت عمومی جلوگیری شود بلکه مجازات این جرایم مانع از سستی بنیان خانواده نیز خواهد شد. رابطه نامشروع حتی اگر شاکی خصوصی نیز نداشته باشد همچنان مجازات آن از نظردادگاه و محاکم قضایی قابل اجرا است که البته متهم و یا شاکی در این پرونده ها می توانند با وکیل رابطه نامشروع مشاوره داشته باشند.

رابطه نامشروع چیست؟

بحث رابطه مشروع در قانون اسلام ایران تنها به رابطه جنسی اشاره ندارد بلکه هرگونه رفتاری که برخلاف نظم و اخلاق عمومی جامعه باشد رابطه مشروع نامیده می شود به عنوان مثال دختر و پسری که از نظر اسلام نامحرم محسوب شوند اگر در یک خانه با هم تنها باشند رابطه نامشروع رخ داده است لذا براساس آنچه که در ماده 632 قانون مجازات اسلامی بیان شده زن و مردی که بین آنها صیغه نکاح محرمیت جاری نشده اگر مرتکب اعمالی نظیر تقبیل یا همان بوسیدن، مضاجعه یا همبستری شوند به 99 ضربه شلاق محکوم خواهند شد و چنانچه این عمل با عنف و اکراه صورت گرفته باشد تنها شخص اکراه کننده مجازات می گردد.

رابطه نامشروع چیست؟

بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران کیست؟

وکیل رابطه نامشروع، به وکیلی گفته می شود که مهارت لازم برای اثبات بی گناهی موکل خود در دادگاه را داشته باشد که لازمه این امر بهره مندی از دانش حقوقی است. وکلایی که در حوزه رابطه نامشروع فعالیت می کنند را می توانید از میان بهترین وکیل خانواده پیدا کنید زیرا مهم ترین امر در انتخاب وکیل رابطه نامشروع این است که در این زمینه دارای سابقه و تجربه باشد و با مراحل روند پرونده در مسیر قانونی و اثبات بی گناهی موکل خود در صورت واردشدن اتهام، آشنایی داشته باشد و چنانچه موکل مجرم باشد نیز بهترین وکیل رابطه نامشروع در کرج و تهران می تواند با توجه به مهارت و توانایی خود در بررسی پرونده مجازات او را به حداقل ممکن برساند.

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

دادگاه صالح رسیدگی به رابطه نامشروع

رابطه نامشروع شامل روابط زنا و دون زنا می شود. زنا زمانی رخ می دهد که بین زن و شوهری که عقد نکاح بین ان ها خوانده نشده رابطه فیزیکی رخ دهد. اما دون زنا ارتباطی است که بین زن و مرد ایجاد شده و اعمالی به قصد لذت جنسی اتفاق می افتد که ممکن است زنا نباشد، به طوری که رابطه تلفنی زن و مرد با یکدیگر در این دسته قرار دارد. اما در هر صورت این اعمال در گستره رابطه نامشروع قرار دارد.

باید دانست که هر جرمی در دادگاه خاصی مورد بررسی قرار می گیرد و دادگاه صالح، حق صدور حکم در مورد آن را دارد. دادگاه صالح برای رسیدگی به جرم رابطه نامشروع، دادگاهی کیفری یک و دو می باشد که از نطر قانونی اجازه بررسی پرونده و صدور حکم را خواهد داشت. دادسرا به هیچ وجه صلاحیت رسیدگی به پرونده هایی با مضمون جرایم منافی عفت را ندارد. در تهران دادگاهی به نام دادگاه ارشاد وجود دارد که جزو دادگاه های کیفری دو محسوب می شود و می تواند به دعاوی منافی عفت، رابطه نامشوع و زنا بپردازد.

10 تا از بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران را بشناسید!

مهدیه کتابی

مهدیه کتابی

مهدیه کتابی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از ده سال سابقه درخشان در حوزه وکالت مشغول به فعالیت می باشند و تلاش ما این است که وفاداری موکلین مان را با ارائه خدماتی فراتر از تعهدمان افزایش دهیم و با صداقت و کوشش ، خدمات منحصر به فردی برای شما به ارمغان آوریم. ایشان با ارائه دفاعیه و مشاوره حقوقی بسیاری از دعاوی را به خوبی حل و فصل نموده اند و رضایت موکلین خود را جلب کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره تخصصی امور ملکی دعاوی خانواده
 • الزام به تنظیم سند
 • دادخواست،تنظیم لوایح
 • شکوائیه طلاق توافقی

آدرس: خیابان آیت اله کاشانی ،مجتمع تجاری اترک،طبقه ششم اداری A واحد ۶۰۹

شماره تماس:

۰۲۱۴۴۱۳۹۱۴۱

۰۹۱۲۳۰۵۷۹۷۵

۰۹۱۲۴۹۶۳۵۹۶

اینستاگرام: mahdieh.ketabii

وب سایت: vakilketabi.ir

پیام پارسا

پیام پارسا

پیام پارسا وکیل پایه یک دادگستری با 13 سال سابقه وکالت به عنوان یکی از بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران معرفی می شوند و با توجه به آشنایی به قوانین حقوقی و کیفری پرونده های زیادی را در این زمینه به نتیجه مثبت رسانده اند. ایشان همچنین در دعاوی مطالبه وجه، عقود و معاملات، آیین دادرسی، بورس وقصاص نیز فعال می باشند. آمار چشم گیر موفقیت های ایشان به دلیل تسلط بر قوانین، تجربه و تعهد ایشان است که منجر به شهرت ایشان گشته است.

تخصص ومهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، جردن، کوچه مروارید، برج سپیدار، پلاک 2، طبقه 2، واحد 7

فرزانه آذر بیک

فرزانه آذر بیک

فرزانه آذربیک وکیل پایه یک دادگستری با 11 سابقه وکالت و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند که در حوزه دعاوی امورملکی و اسناد تجاری، کیفری و خانواده فعالیت دارند ایشان همچنین پرونده های زیادی در زمینه رابطه نامشروع با توجه به تسلطی که بر قوانین مربوط به آن دارند را به نتیجه مطلوب رسانده اند. کسب نتایج دلخواه موکل در بسیاری از پرونده های تحت وکالت ایشان سبب ایجاد سابقه درخشان برای این وکیل با تجربه شده است.

تخصص ومهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی

آدرس: تهران، سعادت آباد، چهار راه سرو، سرو غربی، جنب بانک تجارت، ساختمان سروناز، طبقه اول، واحد 8

الناز طوسی

الناز طوسی

الناز طوسی وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشند که با 9 سال سابقه وکالت در دعاوی مختلف حقوقی و همچنین ارائه مشاوره به مراجعه کنندگان در حوزه های مختلف به عنوان یکی از باتجربه ترین و مطرح ترین وکلا معرفی می شوند ایشان همچنین در زمینه پرونده های رابطه نامشروع نیز به صورت تخصصی فعال می باشند. تخصص خانم طوسی در مورد پرونده های خانواده، طلاق، مهریه، اختلاف در مالکیت، داوری، چک و سفته می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مسلط به زبان انگلیسی

آدرس: تهران، خیابان فرجام شرقی، روبروی خیابان 43، پلاک 643، طبقه 5، واحد 17

عرفان اسماعیلی

عرفان اسماعیلی

عرفان اسماعیلی وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشند که 10 سال سابقه وکالت در زمینه های حقوقی استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اسناد رسمی وتجاری، اعصار، حقوق مالکیت فکری، خانواده و کیفری دارند ایشان همچنین در زمینه وکالت پرونده های رابطه نامشروع نیز فعال می باشند. ایشان با تکیه بر اطلاعات حقوقی و تجربه خود توانسته اند موفقیت های بسیاری را در حوزه های مختلف وکالت کسب نمایند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • دکتری حقوق خصوصی

آدرس: تهران، خیابان مطهری، خیابان میرعماد، کوچه دوم، پلاک20، واحد 1

دکتر احمد قنبرپور

دکتر احمد قنبرپور

دکتر احمد قنبرپور وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشند. ایشان 19 سال سابقه وکالت در پیگیری پرونده های رابطه نامشروع در تهران را دارند. آقای قنبرپور همچنین در دعاوی دیگر نظیر کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و غیره نیز فعال می باشند. موکلین و مراجعین ایشان با راهنمایی ها و مشاوره های حقوقی ایشان برخی از مشکلات خود را حل و فصل نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • 19 سال سابقه وکالت
 • مدرس دانشگاه
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • عضویت در انجمن ایرانی حقوق بین الملل کیفری
 • عضو کمیته حقوق شهروندی
 • دکتری حقوق جزا و جرم شناسی

آدرس: تهران، خیابان دکتر فاطمی، ابتدای خیابان رهی معیری، پلاک ۱۰ ، واحد‌های ۹ و ۱۰

محسن قنبری

محسن قنبری

محسن قنبری وکیل پایه عضوکانون وکلای دادگستری تهران با 8 سال سابقه وکالت می باشند که در حوزه دعاوی حقوقی اسناد رسمی و تجاری، اعسار، امور ثبتی، تملک آپارتمان ها، شهرداری و رسیدگی به پرونده های رابطه نامشروع فعالیت دارند. ایشان با تخصص و دانش خود بسیاری از پرونده ها را به نتیجه مثبت رسانده و به همین دلیل به عنوان بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران شناخته شده اند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، ابتدای خیابان دکتر بهشتی، پلاک 19، برج زرین، واحد 2/5

حسن امیدوار

حسن امیدوار

حسن امیدوار وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند. ایشان در زمینه های حقوقی استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اسناد رسمی و تجاری، اعسار، حقوق مالکیت فکری، شرکت های تجاری و پرونده های رابطه نامشروع فعال می باشند. حسن خلق، صداقت، رازداری و حق الوکاله منصفانه ایشان، همچنین مشاوره های حقوقی کارآمد این وکیل با تجربه سبب اعتماد مردم به ایشان شده است.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

آدرس: تهران، خیابان استاد مطهری، بعد از خیابان ترکمنستان، نرسیده به خیابان شریعتی، پلاک 8، طبقه سوم

وحید وارسته نیا

وحید وارسته نیا

وحید وارسته نیا وکیل پایه یک دادگستری متخصص در دعاوی شرکت های تجاری، جرائم پزشکی، جرائم ریانه ای، دعاوی ملکی، خانواده و چک می باشند. ایشان دارای پروانه وکالت درجه یک و عضو کانون وکلا می باشند که در تهران به ارائه خدمات حقوقی به مردم مشغول هستند. آقای وارسته نیا همچنین پرونده های زیادی را در حوزه رابطه نامشروع پیگیری و رسیدگی نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشئول وصول مطالبات شهرداری منطقه 12 تهران
 • وکیل شرکت ساختمانی و آکام پارمیس
 • وکیل شرکت تولیدی لباس باغ سیب

آدرس: تهران، شریعتی، بالاتر از سیدخندان، کوچه خیرمندی، پلاک9، واحد 4

رضی خانی فرسنگی

رضی خانی فرسنگی

رضی خانی فرسنگی وکیل پایه یک دادگستری به عنوان یکی از بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران معرفی می شوند و در دیگر زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده و جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و حدود نیز فعالیت دارند. ایشان نسبت به موکلین خود متعهد بوده و تمام تلاش خود را برای دفاع از حقوق آن ها به کار می گیرند. درصد بالای موفقیت ایشان در وکالت دعاوی مختلف گویای سواد حقوقی و تجربه این وکیل می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • کارشناس ارشد مجموعه حقوق
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، خیابان فلسطین، ابتدای خیابان ایتالیا، پلاک 6، طبقه یک، واحد 3

مزایای استفاده از بهترین وکیل در جرم رابطه نامشروع در تهران

اگر متهم در پرونده رابطه نامشروع برای دفاع از خود ادعایی داشته باشد که فاقد عنصر معنوی برای انجام جرم بوده دادگاه او را محکوم نخواهد کرد اما لازم است که حتما بهترین وکیل رابطه نامشروع را در جریان دادرسی پرونده در کنار خود داشته باشند زیرا اظهارات و دفاعیاتی که توسط وکیل به دادگاه ارائه می شود در این زمینه بسیار کارساز و تاثیرگذار خواهد بود و به این نکته نیز توجه داشته باشید که میزان تجربه و تخصص وکیل می تواند پرونده را به سمت بهترین نتیجه ممکن هدایت نماید.

در صورتی که متهم بی گناه باشد، اثبات این بی گناهی توسط خود فرد بسیار دشوار بوده و تنها یک وکیل متخصص در زمینه روابط نامشروع می تواند با استفاده از قوانین و تبصره ها و همچنین مدارک و مستندات کافی نظر قاضی و دادگاه را به سمت بی گناهی موکل خود سوق دهد.

مزایای استفاده از وکیل در جرم رابطه نامشروع

روش های اثبات رابطه نامشروع

به چهار روش ذیل می توان رابطه نامشروع رخ داده را در دادگاه ثابت کرد:

 • حضورشاهدان: اگر چند نفر شهادت دهند که میان دو نفر رابطه نامشروع صورت گرفته یا خیر می توان انجام یا عدم انحام این جرم را در دادگاه ثابت کرد که البته در دادگاه بایستی چندین شاهد حضور داشته باشند که معمولا برای این جرم 4 مرد و یا 3 مرد و 2 زن برای شهادت کافی خواهد بود.
 • علم قاضی: حکم قطعی با علم قاضی صادر می شود در واقع قاضی با بررسی تمامی مواردی که در پرونده ثبت شده و گزارش پزشکی قانونی و همچنین مدارکی که توسط بهترین وکیل تجاوز و جرائم جنسی در تهران ارائه شده است می تواند رابطه نامشروع را اثبات یا رد نماید.
 • مدارک: مدارکی مانند عکس، فیلم، پیامک و غیره می تواند برای اثبات رابطه نامشروع اثر گذار باشد.
 • اقرار: اگر هرکدام از طرفین مخصوصا مرد به انجام رابطه نامشروع اقرار کند جرم صورت گرفته برای دادگاه ثابت شده تلقی می گردد.

کلام آخر

پیگیری و رسیدگی به پرونده های رابطه نامشروع با توجه به ماده های قانونی که برای آن در نظر گرفته شده پیچیده و دشوار می باشد که برای این مورد می توانید برای طرح دادخواست و پیگیری آن از یک وکیل با تجربه کمک بگیرید. در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل رابطه نامشروع در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل رابطه نامشروع در تهران را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید. برای مشاهده مقاله بهترین وکیل ملکی در تهران کلیک کنید.

در صورت اثبات رابطه نامشروع، آیا زن می تواند از همسر خود مهریه اش را طلب نماید؟

بله، با وجود اثبات رابطه نامشروع، همچنان زن می تواند مهریه خود را از همسرش طلب کند.

در صورتی که رابطه نامشروع زن اثبات شود؛ آیا زن می تواند حضانت فرزند خود را بگیرد؟

حکم قاضی در این خصوص متفاوت و وابسته به میزان تاثیر رابطه نامشروع بر فرزند است. اما اگر زن به فساد اخلاقی شهرت داشته باشد؛ حضانت فرزند به او تعلق نمی گیرد.

در صورتی که فردی به اجبار به رابطه نامشروع تن داده باشد؛ آیا مشمول مجازات می شود؟

خیر، افرادی که به اجبار به رابطه نامشروع تن داده باشند و حتی مورد تعرض جنسی قرار گرفته باشند؛ مجازات نخواهند شد و می توانند طرح دعوی کنند.

3.7/5 - (3 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + هشت =

دکمه بازگشت به بالا