وکیل

10 تا از بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران ⭐【آپدیت1402】⚖️

امروزه با افزایش جمعیت و بالا رفتن ارتباطات افراد با یکدیگر، امکان ایجاد اختلاف و یا ضایع شدن حق افراد هم افزایش یافته است. با بروز چنین مشکلاتی مراجعه به مراکز و مراجع قانونی هم افزایش روز افزون پیدا می کند. کسانی که برای پیگیری پرونده های قضایی به دادسرا مراجعه می کنند، قطعا به یک وکیل خوب در کنار خود نیاز دارند. در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران را به شما معرفی کنیم. پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

اعاده دادرسی چیست؟

معنی لغوی دادرسی، بازگرداندن است. در صورتی که یکی از طرفین دعوا نسبت به حکم صادره اعتراضی داشته باشد اعاده دادرسی توسط بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران صورت می گیرد. در چنین شرایطی، در خصوص پرونده مذکور دوباره دادگاه تشکیل شده و به اعتراض فرد معترض رسیدگی می شود.

پذیرش اعتراض و انجام اعاده دادرسی منوط به داشتن یکی از شرایط زیر است:

 • تطابق نداشتن حکم صادر شده با ادعای شاکی
 • تشخیص رئیس قوه قضاییه در مورد مغایرت حکم صادر شده با قوانین
 • ثابت شدن این موضوع که حکم با توجه به مدارک جعلی صادر شده است
 • ارائه مدارکی که نشان از درستی ادعای درخواست کننده اعاده دادرسی باشد
 • اثبات تقلبی که از سوی متشاکی انجام شده و در حکم صادر شده موثر باشد
اعاده دادرسی چیست؟

بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران کیست؟

زمانی که ما ناگزیر به مراجعه به قانون و دادگاه می شویم بهتر است که به یک وکیل خوب مراجعه کرده و از ایشان برای حل مشکل خود کمک بگیریم. زیرا قوانین و مقررات در زمینه های مختلف کاملا تخصصی است و افراد عادی نمی توانند به درستی از آن ها استفاده کنند.

بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران، باید با دقت پرونده را مورد بررسی قرار دهد تا اگر نکته ای در آن وجود دارد که به نفع موکل خود است، به آن پی ببرد. چنین وکیلی باید دارای دانش و تخصص بالا در مورد قوانین کشور و مسائل مربوط به اعاده دادرسی باشد. همچنین دارا بودن دقت و توجه زیاد هم جزو مواردی است که بهترین وکیل در تهران باید داشته باشد. بهترین وکیل باید دارای تجربه و سابقه کاری در زمینه پرونده تحت وکالت خود باشد. نظم و وجدان کاری را در زمینه وکالت پرونده های مربوط به اعاده دادرسی نباید نادیده گرفت. یک وکیل با وجدان پرونده را به شکلی پیگیری می کند که گویا منافع خود در میان است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران را بشناسید!

حامد شاکری نیا

حامد شاکری نیا

یکی از بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران؛ آقای حامد شاکری نیا هستند. ایشان حدود 15 سال سابقه وکالت در امور مختلف را در کارنامه کاری خود دارند. همچنین عضو مشاوران مرکز مشاوره قوق قضاییه نیز می باشند. وکیل شاکری نیا اطلاعات کافی برای وکالت پروندهای حقوقی مختلف را دارند، اما در خصوص دعاوی ملکی و خانوادگی تبحر و تجربه ویژه ای دارند. ایشان امکان ارائه مشاوره غیر حضوری را هم برای مراجعه کنندگان خود فراهم کرده اند. شماره پروانه وکالت آقای شاکری نیا 21360 است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • قبول وکالت پرونده های اعاده دادرسی

آدرس: تهران، جنت آباد مرکزی، خیابان دانش، پلاک 78 ، واحد 2

تلفن تماس: 09122356157- 02155837289

مونا الماسی

مونا الماسی

از دیگر وکلای خوب شهر تهران می توان خانم مونا الماسی را نام برد که جزو وکلای پایه یک دادگستری هستند. خانم الماسی فارغ التحصیل رشته حقوق در مقطع کارشناسی هستند که حدود 10 سال است که به عنوان وکیل فعالیت می کنند. ایشان در دعاوی مختلف خانواده، حقوقی و داوری سابقه وکالت دارند. مراجعه کنندگان ایشان می توانند به صورت حضوری و غیر حضوری از مشاوره های ایشان استفاده کنند. همچنین ایشان عضو کانون وکلای دادگستری مرکز هستند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی آنلاین
 • وکالت پرونده های ملکی و خانواده
 • وکالت پرونده های حوزه اعاده دادرسی

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از توانیر، نبش کوچه شفق، ساختمان 2361، طبقه چهارم، واحد 15

تلفن تماس: 02188108413

حسن اسماعیلی

حسن اسماعیلی

آقای حسن اسماعیلی از وکلای پایه یک دادگستری تهران هستند که فارغ التحصیل رشته حقوق خصوصی در مقطع کارشناسی ارشد هستند. ایشان عضو مرکز وکلای قوه قضاییه نیز می باشند. اگر قصد مراجعه به این وکیل را دارید می توانید به صورت حضوری و غیر حضوری با ایشان ارتباط برقرار کنید. حدود 93 درصد از پرونده هایی که وکالت آن ها را آقای اسماعیلی بر عهده داشته اند با موفقیت مختومه شده اند. ایشان در خصوص دعاوی کیفری، ملکی و خانوادگی تخصص و تجربه وکالت دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • وکالت پرونده های اعاده دادرسی

تلفن تماس: 09169844917

ساناز اسدی پور

ساناز اسدی پور

خانم ساناز اسدی پور جزو بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران هستند. ایشان دارای پروانه وکالت به شماره 49065 می باشند. خانم اسدی پور کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند. فعالیت خانم اسدی پور در زمینه دعاوی خانواده، طلاق توافقی، مهریه و انحصار وراثت است. ایشان مشاوره وکالتی را به صورت آنلاین و غیر حضوری هم ارائه می دهند. سابقه درخشان ایشان در پرونده های تحت وکالت وی نشانه تخصص و تبحر ایشان در حوزه های مختلف است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • وکالت ایرانیان خارج از کشور
 • تنظیم انواع قراردادها و لوایح

آدرس: تهران، پاسداران، کوچه بهبهانی، پلاک 6

تلفن تماس: 09120450335

نسترن زمانی پور

نسترن زمانی پور

خانم زمانی پور عضو کانون وکلای مرکز هستند که وکیل پایه یک دادگستری می باشند. ایشان سابقه درخشانی در مورد پرونده های اعاده دادرسی هستند. تخصص خانم زمانی پور در مورد دعاوی داوری، انحصار وراثت، جرایم اینترنتی و جرایم علیه اموال است. افراد مختلفی که قصد دارند وکالت پرونده های خود را به خانم نسترن زمانی پور بسپارند می توانند به صورت تلفنی هم با ایشان در ارتباط باشند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره آنلاین و تلفنی
 • قبول وکالت پرونده های اعاده دادرسی

آدرس: تهران، میدان رسالت، خیابان هنگام، خیابان طاهرخانی، پلاک 100، واحد 7

تلفن تماس: 09127796678

مصطفی محمدی

مصطفی محمدی

آقای محمدی از وکلای خوب تهران هستند که وکیل پایه یک دادگستری بوده و دارای پروانه وکالت می باشند. عزیزان می توانند از مشاوره های ایشان به صورت حضوری و غیر حضوری استفاده کنند. وکیل مصطفی محمدی در دعاوی رایانه ای و سایبری تجربه زیادی دارند. تلاش این وکیل با تجرب و پرسابقه، احقاق حق موکل خود می باشد. کارنامه وکالت ایشان دارای پرونده های موفق بسیاری است که گویای سواد حقوقی این وکیل خوب است. آقای محمدی همچنین مدیریت موسسه حقوقی وکیل سرا را هم بر عهده دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • وکالت پرونده های اعاده دادرسی

آدرس: تهران، خیابان مصطفی خمینی، کوچه برادران برهمه، کوچه مرادی، پلاک 10

تلفن تماس: 09121582093

محمد تقی زاده

محمد تقی زاده

آقای تقی زاده دکترای رشته حقوق از دانشگاه علامه طباطبایی هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری هستند. سابقه خوب و درصد بالای موفقیت در پرونده های تحت وکالت دکتر محمد تقی زاده سبب می شود که ایشان به عنوان وکلای خوشنام تهران شناخته شوند. در رزومه این وکیل خوب تهران مقاله های علمی زیادی به چشم می خورد. صبر، حوصله و دقت بالای ایشان توام با دانش و اطلاعات بالای این وکیل از عوامل موفقیت ایشان در شغل وکالت است. می توانید به صورت تلفنی عم از ایشان مشاوره های حقوقی دریافت نمایید.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم قراردادها
 • وکالت پرونده های اعاده دادرسی

آدرس: تهران، سعادت آباد، نبش خیابان 32، ساختمان خانه سبز، پلاک 116، طبقه 2، واحد 4

تلفن تماس: 09121722464

مرجانه فشنگچی

مرجانه فشنگچی

خانم فشنگچی از جمله بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران هستند. ایشان 15 سال سابقه وکالت در پرونده های مختلف حقوقی را دارند. تخصص خانم فشنگچی در دعاوی کیفری و جرائم است که درصد بالایی از این پرونده ها با موفقیت موکل ایشان مختومه شده اند. سعی ایشان همواره براین بوده است که از حق دفاع کنند و به همین دلیل کارنامه کاری درخشانی دارند. خانم مرجانه فشنگچی همچنین کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و جزو کانون وکلای دادگستری مرکز هستند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی آنلاین
 • وکالت دعاوی اعاده دادرسی

آدرس: تهران، جنت آباد مرکزی، پلاک 78، واحد 2

تلفن تماس: 09379370110- 02144899341

حسین مروج

حسین مروج

آقای مروج دکترای حقوق خصوصی و از وکلای پایه یک دادگستری تهران هستند. ایشان همچنین استاد دانشگاه های آزاد و دانشکده علوم و فنون نیروهای مسلح بوده اند. سابقه مدیر حقوقی نیروهای مسلح هم در کارنامه کاری ایشان دیده می شود. دکتر حسین مروج، 40 سال است که در شغل وکالت فعالیت دارند. زمینه وکالت تخصصی دکتر مروج، دعاوی کیفری، ملکی، خانوادگی و اعاده دادرسی است. موکلین ایشان می توانند به صورت حضوری و غیر حضوری از مشاوره های ایشان بهره مند گردند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم قرارداها و لوایح
 • وکالت دعاوی کیفری و اعاده دادرسی

آدرس: تهران

تلفن تماس: 09121891874

انواع اعاده دادرسی

اعاده دادرسی، یکی از شیوه های اعتراض به رای دادگاه است. اما باید دانست که این اعتراض انواع مختلفی دارد و به شکل های گوناگون تقسیم بندی می شود. از یک طرف می توان اعاده دادرسی را به دو نوع حقوقی و کیفری تقسیم بندی کرد. اعاده دادرسی حقوقی مربوط به پرونده ها و دعاوی حقوقی است و اعاده دادرسی کیفری هم در حوزه پرونده های کیفری قرار داده می شود.

در یک تقسیم بندی دیگر اعاده دادرسی به دو دسته اعاده اصلی و طاری تقسیم می شود. اعاده دادرسی اصلی، اعاده ای است که متقاضی آن، به طور مستقل، درخواست اعتراض خود به رای دادگاه را اعلام می کند

. اما اعاده دادرسی طاری زمانی مطرح می شود که در یک دعوا، حکم صادر شده و در یک دعوای دیگر، به عنوان دلیل به استناد دعوای قبلی حکم صادر می شود. در این شرایط شخصی که حکم صادره به ضرر او بوده است نسبت به این حکم درخواست اعاده دادرسی می دهد. بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران باید به انواع دعاوی و نحوه درخواست آن ها آشنایی داشته باشد تا بتواند بهترین عملکرد را داشته باشد.

انواع اعاده دادرسی

مهلت درخواست اعاده دادرسی

برای ارائه درخواست اعاده دادرسی مهلت و زمان قانونی مشخصی وجود دارد. طبق فرمایشات بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران این مهلت برای افراد ایرانی که در داخل کشور زندگی می کنند 20 روز و برای افراد مقیم خارج از کشور 2 ماه است.

مهلت داده شده برای درخواست اعاده دادرسی، برای پرونده هایی که حکم آن ها به صورت حضوری ابلاغ شده است از همان روز آغاز می شود. اما برای پرونده هایی که حکم آن ها به شکل غیابی صادر شده است مهلت درخواست اعاده پس از به پایان رسیدن زمان تعیین شده برای درخواست تجدید نظر شروع می شود.

در شرایطی که فرد دلیل موجه و قابل قبولی را برای تاخیر در درخواست اعاده داشته باشد در صورت تایید کردن دلیل او توسط مقام قضایی، امکان ارائه درخواست بعد از تمام شدن مهلت هم وجود دارد. دلایل موجه برای تاخیر به شرح زیر است.

 • بیماری فرد متقاضی
 • بازداشت بودن متقاضی
 • فوت یکی از اعضای خانواده متقاضی
 • دچار شدن متقاضی به حوادث غیر مترقبه مانند زلزله

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم 10 تا از بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران را به شما معرفی کنیم. همچنین نکات لازم در خصوص این درخواست مانند مهلت و شرایط آن را برای شما عزیزان شرح دادیم. در کلیه موارد مربوط به کارهای قانونی شناخت و مراجعه به بهترین وکیل اهمیت زیادی دارد. امید داریم از مطالب ارائه شده استفاده لازم را برده باشید. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم.

در صورتی که هر گونه انتقاد و یا پیشنهادی در رابطه با موضوعات مطرح شده دارید می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید و نظرات خود را به ما ارائه دهید.

تعداد دفعات مجاز برای درخواست اعاده دادرسی چند بار است؟

هر فرد تنها 1 بار می تواند در خصوص یک پرونده درخواست اعاده دادرسی دهد.

آیا وکیل پایه 2 هم می تواند وکالت پرونده اعاده دادرسی را به عهده بگیرد؟

بله از نظر قانونی منعی بابت وکالت ایشان وجود ندارد.

شرایط مهریه برای زنی که باکره چگونه است؟

زنی که پس از طلاق باکره باشد، نصف مهریه به وی تعلق می گیرد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =

دکمه بازگشت به بالا