وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در نجف آباد⭐【سال1403】⚖️

نجف آباد یکی از شهرهای استان اصفهان است که موضوع این مقاله است. مردم این شهر ممکن است در زمینه های مختلف دچار مشکلات حقوقی و قضایی شوند. بخشی از این مشکلات مربوط به حوزه املاک است که منجر به سوء استفاده، کلاهبرداری، اختلاف در مالکیت، فروش مال غیر و بسیاری از دعاوی مشابه می شود. عدم داشتن اطلاعات کافی و تخصص در این حوزه منجر به از بین رفتن حقوق فرد خواهد شد. اگر بتوان از یک فرد متخصص و کاربلد مانند وکیل در زمینه چنین مشکلاتی کمک گرفت، می توان به کسب نتایج بهتر امیدوار بود. در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل ملکی در نجف آباد را به شما عزیان معرفی می نماییم تا بتوانید در صورت نیاز به آن ها مراجعه نمایید. 

بهترین وکیل ملکی در نجف آباد کیست؟ 

یک وکیل ملکی خوب با داشتن پروانه وکالت مجوز حضور و فعالیت در دادگاه را دارد. بهترین وکیل ملکی در نجف آباد برای انجام وکالت کلیه دعاوی، پروانه وکالت پایه یک دریافت کرده است. چنین وکیلی به تمام قوانین و مقررات بخش پرونده های ملکی آگاه است و با تمام راه های حل پرونده های ملکی آشنا است. به همین دلیل مطمئن ترین راه حل های ممکن را برای دعوای مد نظر می یابد و در همان مسیر پیش می رود. 

بهترین وکیل ملکی در اصفهان منظم و وقت شناس است و هر اقدامی را در زمان مناسب خود انجام می دهد. وکیل ملکی با تجربه و حرفه ای نسبت به قوانین شهرداری، ماده 100، قیمت ملک در مناطق مختلف و هر گونه اطلاعاتی که در زمینه املاک اهمیت دارد واقف است. ابن وکیل از نظر اخلاقی هم ویژگی های بارزی دارد که در امر وکالت ضرورری است. صبر و بردباری، تلاش و شجاعت از جمله خصوصیات وکیل و به خصوص وکیل ملکی است. 

بهترین وکیل ملکی در نجف آباد

هزینه بهترین وکیل ملکی 

دعاوی قضایی به دو دسته مالی و غیر مالی تقسیم می شوند. حق الوکاله هر یک از دعاوی بر اساس فاکتورهای مختلف تعیین می شود. در دعاوی مالی، هزینه وکیل با توجه به ارزش مالی پرونده تعیین می شود. پرونده های ملکی هم در دسته دعاوی مالی قرار دارند و دست مزد وکیل در این دعاوی بر اساس ارزش ملک مورد نظر است. ناگفته نماند نوع دعوای ملکی هم در میزان حق الزحمه بی تاثیر نخواهد بود. دعاوی ملکی در سه دسته، حقوقی، کیفری و ثبتی قرار می گیرند که هزینه این دعاوی متفاوت است. 

پرونده های ملکی و کیفری جزو دعاوی سخت و هزینه بر هستند. مسلما پرونده های کیفری ملکی پیچیده تر هستند و هزینه بیشتری را به موکل تحمیل می کنند. شهر مورد نظر که ملک در آن واقع شده است هم در تعیین هزینه ملک و به تبع آن در دست مزد بهترین وکیل ملکی در نجف آباد موثر است. میزان تجربه و مهارت وکیل هم از دیگر فاکتورهای مهم در میزان حق الوکاله ای است که دریافت می کند. اما در نهایت آن چه میزان این هزینه را تعیین می کند، توافق طرفین است، زیرا گاهی برخی توافقات از تعرفه و قانون خارج هستند. 

10 تا از بهترین وکیل ملکی در نجف آباد را بشناسید! 

علی حسنیان بادی 

علی حسنیان بادی

جناب آقای حسنیان از وکلای توانمند استان اصفهان هستند که در حال حاضر در نجف آباد به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر می پردازند. ایشان تحصیلات خود را در رشته حقوق تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه دادند. پروانه وکالت پایه یک به شماره 3663 متعلق به ایشان است که پس از کسب آن وکالت خود را آغاز نمودند. آقای علی حسنیان بادی در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری قبول پرونده می کنند و در حوزه املاک هم فعالیت دارند. مشاوره های ارائه شده توسط ایشان منجر به حل مشکلات بسیاری از موکلین شده است، به همین دلیل این وکیل با تجربه مورد اعتماد مردم قرار دارند. 

تخصص و مهارت: 

 • وکالت در پرونده های ضرب و جرح، جرایم پزشکی و نزاع 
 • تخصص در دعاوی اموال منقول مانند خودرو، اشیاء گرانبها و جواهرات 
 • پذیرش پرونده های ملکی از جمله اختلاف در مالکیت، زمین شهری و جهاد کشاورزی 

آدرس: اصفهان، نجف آباد 

محسن اسرافیلیان 

محسن اسرافیلیان

از سایر وکلایی که در استان اصفهان و نجف آباد فعال هستند می توان از آقای محسن اسرافیلیان نام برد. ایشان سابقه دریافت پروانه وکالت به شماره 3421 از کانون وکلا را دارند. وکیل اسرافیلیان سواد حقوقی کافی برای وکالت پرونده های ثبتی، کیفری، خانواده و غیره را دارند. تخصص ایشان در پرونده های مالی و تجاری، چک و سفته، اختلافات مالی، دعاوی مربوط به جواهرات و اشیاء گرانبها، املاک، الزام به تنظیم سند، شهرداری و تخلیه است. جناب آقای اسرافیلیان موفق شده اند عنوان بهترین وکیل در نجف آباد را به خود اختصاص دهند. ایشان به دلیل داشتن صفات برجسته مانند انصاف در دریافت حق الوکاله مورد اعتماد مردم قرار دارند.

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری تخصصی حقوقی 
 • ارائه مشاوره های غیر حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • تنظیم کلیه قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی 

آدرس: نجف آباد، حدفاصل میدان امام خمینی و چهار راه شهرداری، بن بست مهر، مجتمع مهر، واحد 4 

معصومه شهیدی 

معصومه شهیدی

یکی دیگر از وکلای شناخته شده در نجف آباد خانم معصومه شهیدی هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شدند. خانم معصومه شهیدی با تکیه بر معلومات حقوقی، دانش و مهارت خود تعداد زیادی از پرونده ها را به نتایج مطلوب رسانده اند. ایشان در طول سال های وکالت خود تعداد زیادی پرونده های مختلف را وکالت نموده اند. درصد بالایی از این پرونده ها به نتیجه مطلوب رسیده و رضایت موکلین را به همراه داشته اند. مشاوره های ایشان منجر به حل و فصل اختلافات بسیاری از موکلین و مراجعین شده است.

تخصص و مهارت: 

 • وکالت پرونده های ملکی مانند اختلاف در مالکیت و سرقفلی 
 • ارائه مشاوره های حقوقی حضوری، غیر حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها، شکوائیه ها و دفاعیه ها 

آدرس: نجف آباد، خیابان 15 متری خرداد مرکزی، 100 متری چهار راه امام 

محمد علی رضایی برزانی 

محمد علی رضایی برزانی

جناب آقای رضایی از وکلای معروف و توانمند استان اصفهان هستند که در حال حاضر در نجف آباد به ارائه فعالیت های حقوقی می پردازند. ایشان دارنده پروانه وکالت به شماره 26071 و همچنین عضو کانون وکلا هستند. آقای رضایی برزانی در طول سال های وکالت خود پرونده های زیادی را وکالت کرده اند که درصد بالایی از آن ها را با موفقیت به سرانجام رسانده اند. حسن خلق، اخلاق خوب، تعهد و عدالت خواهی از ویژگی های برجسته ایشان است که سبب جلب اعتماد مردم شده است. آقای رضایی امکان دریافت مشاوره های غیر حضوری و آنلاین را برای موکلین خود فذاهم کرده اند.

تخصص و مهارت: 

 • وکالت پرونده های حقوقی و کیفری 
 • تنظیم قراردادهای داخلی و خارجی 
 • تخصص در پرونده های خانواده، ملکی و ثبتی  

آدرس: نجف آباد، خیابان شریعتی، چهار راه فردوسی، جنب بانک سپه مرکزی 

افسانه هاشمی 

افسانه هاشمی

خانم افسانه هاشمی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند که در زمینه ارائه خدمات حقوقی به مردم نجف آباد فعالیت دارند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک می باشند و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان نیز هستند. خانم هاشمی حدود 8 سال است که به وکالت مشغول می باشند که در این دوران تعداد زیادی از پرونده های حقوقی و کیفری را به نتیجه دلخواه موکل خود می رسانند. مشاوره های حقوقی ایشان هم بسیار راه گشا بوده و سبب حل مشکلات برخی از موکلین شده است. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری 
 • تخصص در وکالت پرونده های خانواده، مهریه و طلاق 
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی، ثبتی، ملکی و کیفری گوناگون 

آدرس: نجف آباد، خیابان شریعتی، مابین چهار راه الله اکبر و چهار راه مجاهد، جنب الکترونیکی آقای کاظمی، طبقه دوم 

سید محمد کافی موسویان  

سید محمد کافی موسویان

جناب آقای محمد کافی موسویان از وکلای شناخته شده اصفهان و نجف آباد هستند. ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق می باشندکه سابقه تدریس در دانشگاه را در کارنامه کاری خود دارند. ایشان با تکیه بر دانش و مهارت خود وکالت دعاوی مختلف را به عهده گرفتند و آن ها را به سرانجام رساندند. اخلاق حرفه ای، تلاش، صداقت و ذکاوت این وکیل سبب جلب اعتماد موکلین و مراجعین ایشان شده است. آقای کافی عضو رسمی کانون وکلای دادگستری هستند که به عنوان بهترین وکیل ملکی در نجف آباد شناخته شده اند. مشاوره های این وکیل خبره کمک موثری در حل مشکلات مردم بوده است. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم اظهار نامه و مبایعه نامه 
 • وکالت دعاوی ملکی از جمله الزام به تنظیم سند 
 • تخصص در پرونده های تصادفات، ضرب و جرح و قتل 

آدرس: اصفهان، نجف آباد، خیابان امام شرقی، نرسیده به پاساژ کوروش، مجتمع پرشیا، طبقه 2، واحد 10 

فاطمه انتشاری 

فاطمه انتشاری

سرکار خانم فاطمه انتشاری از وکلای خوب نجف آباد هستند که سال ها است در عرصه وکالت فعالیت دارند. پرونده های زیادی توسط ایشان تحت وکالت قرار گرفته اند که درصد قابل توجهی از آن ها به نتایج مثبت و مورد نظر موکلین انجامیده اند. کارنامه کاری خانم انتشاری با پیروزی های متعدد و اخلاق خوب و حرفه ای این وکیل با تجربه، درخشان شده است. تعهد، مسئولیت پذیری، صداقت و تلاش ایشان سبب جلب اعتماد موکلین و مراجعین این وکیل شده است. ایشان تخصص ویژه در وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری دارند اما در زمینه امور مالی و تجاری مانند چک و سفته فعالیت تخصصی دارند.

تخصص و مهارت: 

 • وکالت در دعاوی ملکی مانند شهرداری و تخلیه 
 • تنظیم قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی 
 • اخذ وکالت پرونده های مختلف در حوزه های خانواده، ثبتی، حقوقی و کیفری 

آدرس: نجف آباد، خیابان امام خمینی، بعد از چهار راه شهرداری، مجتمع پارسیان، طبقه 2، واحد 5   

اقدامات بهترین وکیل ملکی در نجف آباد 

یک وکیل ملکی برای کسب نتایج مطلوب باید اقدامات اصولی را انجام دهد. وکیل خوب در ابتدا پرونده را مورد بررسی قرار می دهد و همچنین صحت اسناد و مدارک را کنترل می کند. پس از اطمینان از مدارک، با بررسی همه جانبه پرونده، می داند که پرونده در کدام بخش حقوقی، کیفری و ثبتی مربوط شده و از همان طریق اقدام می کند. وی دادخواست و شکوائیه مورد نیاز را تهیه نموده و ثبت می کند.  

بهترین وکیل ملکی در نجف آباد، در جلسات دادگاه حضور می یابد و تمامی مدارک لازم را به محضر دادگاه تقدیم می نماید. وی با استناد به قوانین و تبصره ها بهترین دفاعیه را در خصوص پرونده تنظیم و ارائه می نماید. در صورت صدور رای نامطلوب، وکیل از پا ننشسته و درخواست تجدید نظر را ارائه می دهد. وی حتی می تواند دادخواست فرجام خواهی و یا واخواهی را هم به دادگاه ارائه کند تا نهایتا بتواند حقوق موکل خود را احیا نماید. 

اقدامات بهترین وکیل ملکی در نجف آباد

دعوای الزام به تنظیم سند 

یکی از دعاوی حوزه ملکی، دعوای الزام به تنظیم سند است. این موضوع زمانی مطرح می شود که فروشنده به تنظیم سند به نام خریدار خودداری نماید. در خصوص اموال منقول و غیر منقول خصوصا ملک و زمین، سند رسمی نشانه مالکیت است و نسبت به اسناد غیر رسمی اعتبار بیشتری دارد. باید گفت مالکیت از آن فردی است که سند رسمی داشته باشد.  

در صورت عدم انتقال سند به خریدار به هر دلیل و بهانه ای، خریدار می تواند دعوای الزام به تنظیم سند را مطرح نماید. در این شرایط پرونده تحت پیگیری قرار گرفته و دادگاه فروشنده را ملزم به تنظیم سند می نماید. این دعوا باید در دادگاهی که در محل ملک قرار دارد مورد بررسی و پیگیری قرار بگیرد.  

کلام آخر 

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل ملکی در نجف آباد را به شما معرفی نمودیم. یک وکیل ملکی در زمینه پرونده های این بخش مهارت و تجربه زیادی دارد. بهترین راه حل ها برای کسب نتیجه مطلوب توسط وکیل یافته می شود. کلیه اقداماتی که در این مسیر باید انجام شود از وظایف وکیل است. هزینه ای که وکیل ملکی دریافت می کند به مهارت او، ارزش ملک و توافق بین وکیل و موکل وابسته است. دعاوی مختلفی از جمله خلع ید، الزام به تنظیم سند، اختلافات موجر و مستاجر و بسیاری از دعاوی دیگر در این حوزه قرار دارند.

شما عزیزان می توانید در صورت بروز مشکلات حقوقی به این وکلای مجرب مراجعه نمایید. امیدواریم این مقاله برای شما آموزنده بوده باشد. از این که تا انتهای مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.    

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =

دکمه بازگشت به بالا