وکیل حقوقی

10 تا از بهترین مشاور حقوقی در تبریز⚡【سال1403】⚖️

هر روزه تعداد زیادی قرارداد و معاملات مختلف در سرتا سر کشور رخ می دهد که نیاز به مراجعه به مشاور حقوقی دارند. حتی می توان گفت برای بسیاری از مسائل روزمره هم باید از مشاور حقوقی کمک گرفت تا موضوع به نتیجه دلخواه برسد و مشکلات ناشی از آن هم کمتر شود. در هر شهر و استانی تعداد زیادی مشاور حقوقی وجود دارد که افراد می توانند برای حل و فصل مشکلات خود به آن ها مراجعه نمایند. در این مقاله قصد داریم بهترین مشاور حقوقی در تبریز را مورد بررسی قرار دهیم، پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین مشاور حقوقی در تبریز کیست؟

قصد هر فرد از مراجعه به مشاوره حقوقی دریافت کمک به منظور یافتن راه حل برای مشکل و یا انجام امور به شکل درست و اصولی است که از ایجاد مشکل جلوگیری نماید. به همین دلیل تنها مراجعه به یک مشاور حقوقی کافی نیست، بلکه باید بهترین مشاور حقوقی در تبریز را شناسایی نموده و به وی مراجعه شود. زیرا مراجعه به افرادی که آگاهی کافی و لازم را ندارند ما را به هدف نمی رساند، حتی ممکن است از نتیجه مطلوب هم دور شویم.

  در واقع یک مشاور حقوقی باید دارای تحصیلات در رشته حقوق بوده و در دانشگاه های معتبر تحصیل کرده باشد. علاوه بر تحصیلات، داشتن تجربه و سابقه کاری هم از اهمیت زیادی برخوردار است. هر چه وکیل و یا مشاور حقوقی سابقه فعالیت بیشتری داشته باشد توانایی حل مسئله و یافتن راه حل در وی تقویت می شود. بهترین وکیل تبریز در کنار داشتن اطلاعات حقوقی بالا باید بداند که کجا و چگونه باید از قوانین حقوقی و مدنی کشور استفاده نماید تا بتواند از حق موکل خود دفاع نماید.

بهترین مشاور حقوقی در تبریز کیست؟

ویژگی های بهترین مشاور حقوقی در تبریز

به دلیل اهمیت مراجعه به مشاور و به کارگیری راه کارهای ارائه شده توسط وی لازم است که به بهترین فرد در این زمینه مراجعه شود. بهترین مشاور حقوقی باید ابتدا پرونده مراجع را به طور کامل بررسی کرده و همه جوانب آن را در نظر بگیرد. اگر پرونده در حیطه تخصص او باشد می تواند برای ارائه مشاوره حقوقی اقدام نماید.

یک مشاور خوب نباید به میزان حق الزحمه خود مشاوره ارائه دهد. وی باید تمام تلاش خود را به کار بگیرد تا بتواند به بهترین شکل ممکن به موکل خود کمک نماید. همچنین باید هزینه منصفانه ای را برای حق مشاوره خود درخواست کند. وکیل هیچ گاه منفعت طلبی نمی نماید و منفعت خود را به منفعت موکل ترجیح نمی دهد. یک مشاور حقوقی حرفه ای توانایی بیان قوانین و شرایط پرونده به زبان ساده را دارد تا بتواند مراجعین خود را توجیه و قانع نماید. قدرت درک بالا هم از سایر ویژگی هایی است که باید در وجود بهترین وکیل ایران و مشاور وجود داشته باشد.

10 تا از بهترین مشاور حقوقی در تبریز را بشناسید!

 پریسا بهشادی

پریسا بهشادی

خانم بهشادی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق از دانشگاه آزاد اسلامی مراغه هستند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 7846 می باشند که از قوه قضاییه صادر شده است. وکیل بهشادی حدود 13 سال است که در تبریز به وکالت مشغول هستند. ایشان سابقه دفتریاری دفترخانه اسناد رسمی را در کارنامه کاری خود دارند. خانم بهشادی همچنین به صورت کاملا حرفه ای به زبان دانمارکی مسلط هستند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • تخصص در تنظیم کلیه اوراق قضایی و قراردادها
 • فعال در حوزه های حقوقی تملک آپارتمان ها، شهرداری، عقود و مطالبه خسارت

آدرس: آذربایجان شرقی، تبریز، چهار راه محققی، به طرف باغ گلستان، رو به روی پارکینگ امت، طبقه دوم عکاسی سهند

علی حسین کاظمی

علی حسین کاظمی

ایشان جزو بهترین مشاور حقوقی در تبریز هستند. آقای کاظمی دارای تحصیلات در زمینه حقوقی هستند که موفق به دریافت پروانه وکالت به شماره 2933 از کانون وکلا شده اند. ایشان همچنین عضو کانون وکلای استان نیز می باشند. وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری توسط این وکیل با تجربه پذیرفته می شود. اما تخصص ایشان در دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، ثبت احوال، کلاهبرداری، فروش مال غیر، سرقت، افترا، توهین و ایجاد مزاحمت است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی حضوری و غیر حضوری
 • تدوین و تنظیم انواع قراردادها، دادخواست ها و لوایح حقوقی
 • پذیرش وکالت و مشاوره در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری

آدرس: تبریز، خیابان امام، مابین منصور و رضا نژاد، ساختمان سبلان

محسن سلمان زاده

محسن سلمان زاده

از مشاوران و وکلای خوب و شناخته شده تبریز می توان از آقای محسن سلمان زاده نام برد. ایشان پس از اتمام تحصیلات دانشگاهی خود موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شده اند. ایشان بیش از یک دهه است که به شغل وکالت مشغول می باشند و در طول این سالیان پرونده های بسیاری را در دادگاه های تبریز با موفقیت به سرانجام رسانده اند. درصد بالای پرونده های موفق ایشان نشانه تخصص و دانش بالای این وکیل خبره و با تجربه است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی حضوری
 • مشاوره تخصصی غیر حضوری
 • تنظیم انواع اوراق قضایی و قراردادها
 • تنظیم دادخواست، شکوائیه و لوایح حقوقی

آدرس: تبریز، چایکنار، نرسیده به کلانتر، ساختمان 505، طبقه فوقانی مرکز خرید نی نی تک

بهزاد امانی

بهزاد امانی

آقای بهزاد امانی از جمله بهترین مشاور حقوقی در تبریز هستند. ایشان تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته حقوق خصوصی تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه داده اند. آقای امانی سابقه دریافت پروانه وکالت پایه یک به شماره 47313 از قوه قضاییه را دارند. آقای بهزاد امانی در زمینه وکالت دعاوی خانواده و هویت قانونی، دعاوی مالی و تجاری، چک و سفته، اختلافات مالی، شرب خمر، زنا و روابط نامشروع تخصص و تبحر دارند. سابقه مشاور حقوقی بانک و کارمند امریه دادگستری در پرونده کاری ایشان دیده می شود.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادها، داخواست ها و لوایح قضایی
 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: تبریز، خیابان امام، رو به روی جهاد کشاورزی

وحید دانشگری

وحید دانشگری

آقای دانشگری دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق ثبت اسناد و املاک هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود با قبولی در آزمون وکالت و گذراندن دوران کارآموزی موفق به دریافت پروانه وکالت به شماره 1541 از کانون وکلا شده اند. آقای وحید دانشگری در زمینه قراردادها، ارث، امور کیفری مانند پرونده های کلاهبرداری و کلیه دعاوی خانواده تخصص دارند. ایشان در طول سالیان فعالیت خود همواره تلاش کرده اند به احقاق حق موکل خود کمک نمایند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • اخذ وکالت دعاوی حقوقی و کیفری
 • تنظیم قرارداها، لوایح و دادخواست ها

آدرس: تبریز، شریعتی جنوبی، تقاطع خیابان شهناز و بارون آواک، ساختمان وکیلی، طبقه 6

الهام میدانی

الهام میدانی

خانم الهام میدانی فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی در رشته کارشناسی حقوق قضایی هستند. ایشان وکیل پایه دادگستری و همچنین عضو کانون وکلا هستند. خانم میدانی بیشتر از 20 سال است که به شغل وکالت مشغول می باشند. ایشان در دعاوی مختلف مانند خانواده، طلاق، مهریه، ارثیه، ثبت اسناد،  اختلاف در مالکیت، کلاهبرداری، سرقت، چک و سفته تخصص دارند. وکیل الهام میدانی، بسیاری از پرونده های مختلف را در دادگاه ها با موفقیت به پایان رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادها
 • مشاوره حضوری
 • مشاوره غیر حضوری
 • اخذ پرونده های حقوقی و کیفری

آدرس: تبریز، چهار راه آبرسان، رو به روی برج آبرسان، کوچه مهرگان، ساختمان اسکان 2، طبقه 5

حامد ملک زاده

حامد ملک زاده

یکی از بهترین مشاور حقوقی در تبریز آقای حامد ملک زاده هستند. ایشان فارغ التحصیل حقوق خصوصی در مقطع کارشناسی ارشد هستند. سابقه فعالیت در دادگستری با سمت دادورز در کارنامه کاری ایشان دیده می شود. وکالت دعاوی مختلف حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی توسط ایشان پذیرفته می شود. درصد بالای موفقیت در پرونده های تحت وکالت ایشان نشانه تخصص و دانش بالای این وکیل با تجربه است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم اظهارنامه
 • تنظیم دفاعیه و شکوائیه
 • تنظیم دادخواست و لایحه
 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری

آدرس: تبریز، نرسیده به میدان ساعت، ساختمان آرین، طبقه 3

مرضیه شکری

مرضیه شکری

از وکلای خوب و شناخته شده تبریز می توان از خانم مرضیه شکری یاد کرد. خانم شکری دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشند. ایشان همچنین دارای پروانه وکالت به شماره 11862 از کانون وکلا هستند. تخصص ایشان دعاوی خانواده، مهریه، طلاق، حضانت فرزندان، کلاهبرداری، سرقت و جرائم رایانه ای است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع قراردادها و دادخواست ها
 • تنظیم و ارائه دفاعیه ها، شکوائیه ها و لوایح
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی حضوری و غیر حضوری

آدرس: استان آذربایجان شرقی، تبریز

حسین سعادتی

حسین سعادتی

از جمله بهترین مشاور حقوقی در تبریز می توان آقای حسین سعادتی را نام برد. ایشان دارای پروانه وکالت دادگستری به شماره 22841 از کانون وکلا هستند. تخصص ایشان در دعاوی تعزیرات و مجازات های بازدارنده، تملک آپارتمان ها، حدود، جرائم اخلاق و عفت عمومی است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • قبول وکالت دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده
 • تنظیم انواع اوراق قضایی مانند قراردادها و لوایح

آدرس: تبریز، ولیعصر، خیابان شهریار

فریبا قنبری

فریبا قنبری

ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق می باشند. خانم قنبری وکیل پایه یک و فعال در شهر تبریز هستند. حدود یک دهه است که خانم قنبری به وکالت دعاوی مختلف می پردازند. ایشان در دعاوی خانواده، مهریه، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، تمکین، تقسیم ماترک، اعسار و حضانت کودکان تخصص دارند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادها
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: تبریز، چهار راه شهید بهشتی، اول خیابان منصور، مجتمع خدماتی عتیق2، طبقه 3، واحد 324

حوزه فعالیت بهترین مشاور حقوقی در تبریز

هر فرد با توجه به موقعیت شغلی خود، ملزم به انجام فعالیت های مشخصی می باشد. مشاوران حقوقی در برخی زمینه های امکان فعالیت دارند که در این قسمت به این زمینه ها اشاره می کنیم.

امور قراردادها: یک مشاور حقوقی می تواند در زمینه مسائل مربوط به قراردادها مشاوره حقوقی ارائه دهد. اگر مشاور در یک شرکت استخدام شده و به عنوان مشاور حقوقی شرکت در آن جا مشغول به کار باشد، موظف است در مورد قراردادهایی که شرکت منعقد می کند امور لازم را انجام دهد. تهیه و تنظیم قراردادها هم به عهده مشاور شرکت بوده و در برخی موارد قراردادها با امضا مشاور تایید می شوند.

امور دعاوی: هر گاه فردی دچار مشکلات حقوقی شود می تواند به جای مراجعه به وکیل از یک مشاور کمک بگیرد. مشاور می تواند لوایح ، دادخواست ها و سایر اوراق لازم را برای فرد تهیه کرده و مشاوره ها و راهنمایی های لازم را هم به وی ارائه دهد. بسیاری از شرکت ها هم در هنگام ایجاد دعاوی حقوقی از مشاورین خود کمک می گیرند.  

امور پژوهشی: در بسیاری از شرکت ها و ارگان ها وظیفه امور پژوهشی به عهده مشاور حقوقی می باشد. مشاور باید با انجام بررسی های حقوقی راه حل هایی را برای پیشبرد شرایط فراهم نماید. برخی از این پژوهش ها ممکن است منجر به تغییر قوانین و پیشنهاد لایحه جدید شوند.

حوزه فعالیت بهترین مشاور حقوقی در تبریز

نماینده حقوقی کیست؟

نماینده در اصطلاح حقوقی به فردی گفته می شود که یک عمل حقوقی را از جانب فردی دیگر و برای تامین اهداف او انجام می دهد. این فرد شخصی است که می تواند برای طرح هر نوع دعوا و یا دفاع در یک دعوای طرح شده از موکل خود دفاع نماید. بین وکیل دادگستری و نماینده حقوقی تفاوت هایی وجود دارد. در واقع به وکلا، نماینده حقوقی گفته نمی شود.

 یک نماینده حقوقی باید دارای سواد و تحصیلات حقوقی باشد اما نیازی به دریافت پروانه وکالت ندارد. البته باید گفت که هر فردی نمی تواند نماینده حقوقی داشته باشد. این موضوع در خصوص برخی شرکت ها است که دارای شرایط مشخصی هستند که قانون برای داشتن نماینده حقوقی تعیین کرده است.

کلام آخر

در این مقاله بهترین مشاور حقوقی در تبریز را به شما معرفی نمودیم. هدف ما کمک به افراد برای یافتن یک مشاور خوب است. مشاور باید دارای دانش و تخصص کافی برای ارائه راه حل و مشاوره به مراجعین خود باشد. همچنین لازم است وی درک بالایی داشته و پرونده را از جوانب مختلف بررسی نماید تا بتواند بهترین مشاوره ها را ارائه کند. در امور مربوط به قراردادها و دعاوی مختلف می توان به مشاور مراجعه کرد. اما نماینده حقوقی فردی است که پروانه وکالت ندارد اما می تواند در دعاوی مختلف از نهادها  دفاع نماید. امیدواریم مطالب بیان شده برای شما مفید بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورتی که انتقاد و پیشنهادی برای ارائه بهتر اطلاعات حقوقی دارید، ما در سایت وکیل چی پذیرای نظرات ارزنده شما هستیم.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا