وکیل

10 تا از بهترین وکیل در طرقبه ❤️【سال1403】⚖️

امروزه تعداد قابل توجهی از پرونده های حقوقی در محاکم قضایی مختلف تشکیل می شود. دلیل ایجاد مشکلات این پرونده ها متفاوت است و می تواند ریشه در مسائل خانوادگی، معاملات گوناگون و بسیاری از زمینه های دیگر داشته باشد. طرفین پرونده می بایست از حقوق خود دفاع کنند و مدارک موجود برای اثبات حق خود را مطابق قانون ارائه نمایند. در این مسیر می توان از وکلای خوب کمک گرفت. در این متن توضیح خواهیم داد که بهترین وکیل در طرقبه چه کسی است؟ و همچنین این وکیل چه اختیاراتی دارد.

بهترین وکیل در طرقبه چه کسی است؟

وکیل در واقع یک حقوق دان است که می تواند با دریافت پروانه وکالت به عنوان وکیل مدافع فعالیت کند. دفاع کردن از یک فرد در محضر دادگاه مستلزم تسلط بالا بر همه قوانین حاکم بر کشور است. حال این موضوع نیاز به تحصیل حقوقی و انجام مطالعات مستمر برای نیل به این هدف است. بهترین وکیل در طرقبه باید دارای اعتماد به نفس بالا باشد تا بتواند دفاعیه قوی را ارائه نماید.

وکیل حاذق وکیلی است که جسارت و شجاعت داشته باشد تا از مشکلاتی که در مسیر شغل او به وجود می آید هراسی نداشته باشد. بهترین وکیل در گلبهار مشهد باید آرامش و اعتماد را به موکلین خود تزریق نماید تا اعتماد آن ها را جلب نماید. خوش خلقی وکیل هم از صفات وکلای خوب است، زیرا موکلین نمی توانند ارتباط راحتی با یک وکیل خشن و بدخلق برقرار نمایند.

بهترین وکیل در طرقبه چه کسی است؟

اختیارات بهترین وکیل

طبیعتا هر وکیل برای انجام امورات مربوط به پرونده باید اختیارات مشخصی داشته باشد. حیطه این اختیارات به  عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این موارد می توان به موضوع پرونده اشاره نمود. طبیعتا هر پرونده ای با توجه به پیگیری های مورد نیاز، به اختیارات خاصی هم نیاز دارد. اختیاراتی که به وکیل داده می شود توسط موکل تعیین می گردد. البته کلیه اختیارات بهترین وکیل در طرقبه نیز به این صورت نمی باشد. زیرا حضور در دادگاه و در اختیار داشتن مدارک مربوطه جزو اختیارات ذاتی وکیل است. کسی قادر نخواهد بود این اختیارات را از وکیل بگیرد. در واقع بدون این اختیارات وکیل و کار او بی معنی خواهند بود.

به عبارت دیگر می توان گفت بخشی از اختیارات وکیل توسط قانون تعیین شده و در همه موارد صادق است. موارد جانبی نیز توسط موکل تعیین می شود. توجه به این نکته ضروری است که وکیل باید اختیارات لازم را داشته باشد تا بتواند به موقع اقدامات لازم را انجام دهد. محدود بودن اختیارات وکیل سبب کاهش دایره اقدامات وی و کسب نتایج نامطلوب خواهد شد.

10 تا از بهترین وکیل در طرقبه را بشناسید!

عبداله خدابخشی شلمزار

عبداله خدابخشی شلمزار

جناب آقای خدابخشی وکیل پایه یک دادگستری در خراسان رضوی هستند که در حال حاضر در شهر طرقبه به ارائه خدمات حقوقی می پردازند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری هستند و وکالت دعاوی مختلف را به صورت تخصصی می پذیرند. آقای عبداله خدابخشی شلمزار به قوانین مربوط به پرونده های ثبتی، ملکی و حقوقی تسلط دارند و چندین سال است که به وکالت مشغول هستند. ایشان در مدت وکالت خویش تعداد قابل توجهی پرونده مختلف را در حوزه های مختلف وکالت کرده اند و در درصد بالایی از آن ها توانسته اند به پیروزی برسند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری، آنلاین و تلفنی
 • نگارش و تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها
 • پذیرش وکالت در پرونده های خانواده، طلاق، اختلاف در مالکیت و دعاوی مالی

آدرس: طرقبه، رو به روی بانک کشاورزی، پلاک 499

مهدی شرقی شهری

مهدی شرقی شهری

آقای شرقی جزو وکلای پایه یک دادگستری در طرقبه هستند که بسیار مورد اعتماد مردم هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود موفق به دریافت پروانه شدند و شروع به وکالت کردند و همچنین عنوان بهترین وکیل در طرقبه را به دست آوردند. صداقت، تلاش، ذکاوت و تعهد از ویژگی بارز این وکیل با تجربه است. درصد بالای موفقیت های ایشان در دعاوی حقوقی و کیفری مختلف گویای توانایی های بالای ایشان است. همکاری با موسسات مختلف در کارنامه کاری ایشان به چشم می خورد. جناب آقای مهدی شرقی شهری در وکالت پرونده های خانواده، اعسار، استرداد جهیزیه، چک، سفته، اختلافات مالی، خرید و فروش اموال غیر منقول و غیره تخصص دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی حضوری تخصصی
 • ارائه مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • پذیرش وکالت تمامی دعاوی خانواده، ملکی و ثبتی

آدرس: طرقبه، رو به روی صاحب الزمان 15، طبقه فوقانی طلافروشی

پریسا فرقانی

پریسا فرقانی

خانم پریسا فرقانی یکی دیگر از وکلای خوب و توانمند در استان خراسان رضوی و طرقبه هستند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک هستند و همچنین عضو کانون وکلای استان می باشند. خانم فرقانی سال ها سابقه وکالت دارند که طی این مدت پرونده های مختلف حقوقی و کیفری را با موفقیت به نتیجه دلخواه موکل رسانده اند. ایشان به دلیل انصاف در دریافت حق الوکاله، پشتکار و تلاش همه جانبه برای حمایت از حقوق موکلین توانسته اند اعتماد موکلین را جلب نمایند. ایشان در زمینه مشاوره حقوقی هم موفق عمل نموده اند و برخی از مشکلات موکلین خود را از این طریق حل کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم دادخواست ها، شکوائیه ها و لوایح
 • تخصص در وکالت دعاوی خانواده از جمله طلاق، اجرت المثل، مهریه و نفقه
 • پذیرش وکالت در پرونده های مالی و تجاری شامل وصول مطالبات، چک و سفته

آدرس: طرقبه، نبش معلم 13، پلاک 191

زهره زیباکلام

زهره زیباکلام

سرکار خانم زهره زیبا کلام عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان خراسان رضوی هستند. ایشان پس از پایان تحصیلات خود به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در طرقبه فعالیت می کنند. وکیل زیباکلام  با کسب موفقیت های چشم گیر در طول سال های وکالت لقب بهترین وکیل در طرقبه را به خود اختصاص داده اند. این وکیل با تجربه در عرصه ارائه مشاوره ای حقوقی هم موفق عمل نموده اند. وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری توسط ایشان پذیرفته می شود و همکاری با موسسات و شرکت های مختلف در کارنامه کاری ایشان دیده می شود. 

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی خانواده و ملکی
 • تنظیم قرارداهای داخلی، خارجی و بین المللی
 • نگارش و تدوین دادخواست ها، شکوائیه ها و دادخواست ها

آدرس: طرقبه، امام رضا 37، نبش وحیدیه 3، پلاک 59

حسن نواب

حسن نواب

آقای حسن نواب یکی دیگر از وکلای به نام طرقبه هستند که موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شده اند. ایشان حدود یک دهه است که به صورت تخصصی وکالت دعاوی مختلف را به عهده گرفته اند و در بیشتر موارد موفق به کسب نتیجه دلخواه موکل شده اند. ایشان در برخی از حوزه ها تسلط بیشتری بر قوانین دارند و موفقیت های بیشتری را کسب کرده اند. جناب آقای نواب در مدت فعالیت خود تعداد زیادی پرونده حقوقی و کیفری را پیگیری نموده اند و با علم بالا، اخلاق خوب و انصاف آن ها را به نتیجه رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادها و اجاره نامه ها
 • تنظیم و تدوین لوایح و دادخواست ها
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: خراسان رضوی، طرقبه

احسان آرانه نقندر

احسان آرانه نقندر

از آقای آرانه می توان به عنوان یک وکیل فعال در طرقبه یاد کرد. ایشان پس از پایان تحصیلات دانشگاهی خود موفق شده اند در آزمون وکالت قبول شده و پروانه وکالت درجه یک را اخذ نمایند. حدود یک دهه است که جناب آقای احسان آرانه نقندر به ارائه خدمات حقوقی به مردم می پردازند. ایشان توانسته اند با کسب موفقیت های بسیار و ثبت سابقه درخشان عنوان بهترین وکیل در طرقبه را کسب نمایند. وکیل آرانه وکالت دعاوی مختلف خانواده، استرداد جهیزیه، حضانت فرزندان، موجر و مستاجر، تخلیه، اختلافات مالی، چک و سفته را به عهده می گیرند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • تدوین انواع قراردادها، لوایح و دادخواست ها
 • پذیرش وکالت پرونده های مختلف ملکی، ثبتی و حقوقی

آدرس: طرقبه، خیابان معلم، نبش معلم 13، ساختمان وکلا

رها مرادی

رها مرادی

سرکار خانم مرادی وکیل پایه یک دادگستری در استان خراسان رضوی هستند که در حال حاضر در طرقبه فعالیت می نمایند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک هستند و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان هستند. خانم رها مرادی بسیار با خلاق، صادق، تلاش گر و منصف هستند. ایشان با تکیه بر دانش و معلومات حقوقی خود تعاد زیادی از پرونده های تحت وکالت را با موفقیت به پایان رسانده اند. مراجعین و موکلین ایشان از راهنمایی ها و مشاوره های حقوقی ایشان رضایت دارند و آن ها را عامل حل مشکلات خود می دانند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم کلیه قراردادهای داخلی و خارجی
 • نگارش کلیه اوراق قضایی مانند لوایح و شکوائیه
 •  قبول وکالت دعاوی طلاق توافقی و حضانت فرزندان

آدرس: طرقبه، بین صاحب الزمان 2 و 4، پلاک 56

وظایف بهترین وکیل در طرقبه

یک وکیل پس از قبول وکالت پرونده موکل، وظایفی را به عهده خواهد داشت. انجام این وظایف ضروری است ودر صورت هر گونه کوتاهی و اهمال موکل می تواند از وکیل خود شکایت نماید. در برخی از موارد که کم کاری وکیل به اثبات برسد حتی امکان مطالبه خسارت از طریق موکل هم وجود دارد.

بهترین وکیل در طرقبه وظیفه دارد در کلیه جلسات دادگاه حضور یابد مگر این که برای غیبت خود عذر موجهی داشته باشد. تنظیم تمام اوراق قضایی هم از وظایفی است که به عهده وکیل می باشد. انجام تحقیقات و کسب مدارک و شواهد برای اثبات حقوق موکل هم در حیطه اختیارات وکیل می باشد.

در صورتی که در مسیر پیگیری پرونده نیاز به مراجعه با سایر ارگان ها، ادارات و یا هر نهادی باشد، این وظیفه به عهده وکیل است. ارائه درخواست تجدید نظر و یا درخواست تخفیف در مجازات هم باید توسط وکیل انجام شود.

وظایف بهترین وکیل در طرقبه

مدت زمان لازم برای به نتیجه رسیدن پرونده

هر پرونده حقوقی و کیفری که تشکیل می شود نیاز به مدت زمان مشخصی برای بررسی و صدور حکم دارد. مدت زمان مشخصی را برای طی شدن این پروسه نمی توان در نظر گرفت و این زمان به شرایط پرونده بستگی دارد. موضوع پرونده و پیچیدگی آن از مواردی هستند که بر مدت زمان لازم برای دادرسی پرونده تاثیر می گذارند.

برخی از پرونده های پیچیده ممکن است سالیان متمادی مورد بررسی قرار بگیرند تا قاضی بتواند احکام لازم را صادر نماید. اما می توان گفت که حضور یک وکیل در پرونده می تواند به قرار گرفتن آن در مسیر درست کمک کرده و زمان دادرسی را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. در این شرایط از انجام امور غیر ضروری ، اشتباه و زمان بر جلوگیری می شود.

کلام آخر

هر وکیل در پرونده وظیفه دارد هر اقدامی که به موکل و احقاق حق او کمک می کند را انجام دهد. اما برای انجام این وظایف لازم است که اختیارات مورد نیاز را داشته باشد. این اختیارات توسط وکیل تعیین شده و در قرارداد وکالت قید می گردد. انجام این امور توسط بهترین وکیل در طرقبه باعث تسریع روند دادرسی خواهد شد. البته هر پرونده ای با توجه به شرایط و مدارک خود نیازمند زمان مشخصی برای به نتیجه رساندن پرونده می باشد. ما تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا اطلاعات مفیدی را در قالب این مقاله در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. از همراهی شما تا پایان این مقاله صمیمانه سپاسگزاریم و در سایت وکیل چی پذیرای پیشنهادات و انتقادات سازنده شما هستیم.

4.7/5 - (4 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =

دکمه بازگشت به بالا