وکیل

10 تا از بهترین وکیل شهرضا ✅【آپدیت1402】⚡

درگیری با مشکلات حقوقی به شکل های مختلف در زندگی های امروزی اجتناب ناپذیر است. دشواری های زندگی، مشکلات کارگر و کارفرما، تصادفات، اختلافات خانوادگی و بسیاری از مشکلات دیگر، افراد را درگیر نموده و ناچار به طرح دعوا می کند. گاهی حتی بدون وجود اطلاع ممکن است فردی دیگر از ما شاکی شود و شکایتی را علیه ما مطرح نماید. در تمام این موقعیت ها گذر ما به دادگاه ها و مراجع قضایی می افتد که برای حل اصولی و پیگیری درست این مسائل، نیاز به مراجعه به یک وکیل ماهر و خبره داریم تا بتواند با علم خود به ما کمک کند که از حقوق خود دفاع نماییم. در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل شهرضا را به شما معرفی نماییم، در صورت نیاز به مراجعه به وکیل، تا انتها با ما همراه باشید. 

بهترین وکیل شهرضا کیست؟ 

وکیل انواع مختلفی دارد که یکی از آن ها وکیل قضایی است که وظیفه دفاع از موکل خود در مراجع قضایی را به عهده دارد. بهترین وکیل شهرضا باید بتواند از سد آزمون وکالت عبور نماید تا موفق به دریافت پروانه وکالت درجه یک شود. دریافت این پروانه از طریق کانون وکلا و قوه قضاییه امکان پذیر است.  

با داشتن پروانه وکالت، وکیل می تواند به عنوان فردی که دارای سواد حقوقی است و از نظر قانونی هم شرایط لازم را دارا می باشد به دفاع از موکل خود بپردازد. بهترین وکیل می داند که با توجه به نوع  دعوای موکل خود باید از طریق کدام دادگاه اقدام به دادرسی نماید.  

بهترین وکیل اصفهان همواره اخلاق مدار است و به اصول اخلاقی پایبند است. وی هیچ گاه با هدف دریافت حق الوکاله به وکالت نمی پردازد و قصد او احقاق حق فردی است که حقوق فردی و اجتماعی او ضایع گردیده است. وی توانایی سخنوری بالایی داشته و از این طریق می تواند گام موثری در مسیر خود به سمت هدف بردارد. 

بهترین وکیل در شهرضا کیست؟

نتایج انتخاب بهترین وکیل شهرضا 

همه ما می دانیم که زمانی می توانیم از آثار مراجعه به وکیل بهره مند شویم که وی بتواند به خوبی از عهده انجام وظایف خود برآید. این هدف با انتخاب درست میسر می شود، در غیر این صورت نه تنها کمکی به شما نمی کند بلکه سبب بیشتر شدن مشکلات و حتی بازنده شدن شما در پرونده مورد نظر خواهد شد.  

وکیلی که در حوزه فعالیت خود بهترین باشد، تجربه زیادی را از طریق وکالت پرونده های مختلف همان حوزه کسب کرده است. تجربه در شغل وکالت از اهمیت زیادی برخوردار است و می تواند منجر به کسب نتایج مثبت و مطلوب گردد. راه هایی که برای حل مشکلات مشابه وجود دارد از طریق همین تجربه به دست می آید که از نتایج مفید انتخاب یک وکیل خوب می باشد.  

وکیل با تجربه در دادگاه های مختلف و برای قضات مختلف هم شناخته شده است و همین موضوع هم تاثیری مثبتی را در نظر دادگاه نسبت به شما و پرونده شما خواهد داشت. در مجموع، تمام این موارد سبب کسب بهترین نتیجه ممکن در پرونده در اسرع وقت و با کمترین هزینه و انرژی خواهد بود. 

10 تا از بهترین وکیل شهرضا را بشناسید! 

فرزانه عطایی

فرزانه عطایی

خانم عطایی جزو بهترین وکیل شهرضا شناخته شده اند که دارای تحصیلات کارشناسی ارشد در رشته حقوق خصوصی هستند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 46136 صادره از کانون وکلا می باشند. وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری توسط خانم فرزانه عطایی پذیرفته می شود اما تخصص ایشان در پرونده های حوزه خانواده، جرایم پزشکی، آسیب به جان و مال مردم، تخلیه و موجر و مستاجر است. ایشان با تلاش برای احقاق حق موکل خود توانسته اند اعتماد موکلین خود را جلب نمایند. درصد بالای موفقیت خانم عطایی در پرونده های مختلف نشانه تخصص و دانش بالای ایشان است. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قرارداد 
 • تنظیم دادخواست ها 
 • اخذ وکالت دعاوی مختلف 
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی 

آدرس: شهرضا، خیابان انقلاب اسلامی، رو به روی بانک ملی، مجتمع انصار، طبقه 1

سید اله یار موسوی

سید اله یار موسوی

جناب آقای اله یار موسوی از بهترین وکلا و مشاورین حقوقی در اصفهان هستند. ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق جزا و جرم شناسی در مقطع کارشناسی می باشند. آقای نقوی موفق به دریافت پروانه وکالت درجه یک به شماره 20933 شده اند و همچنین عضو کانون وکلا دادگستری استان اصفهان هستند.

وکالت دعاوی چک، سفته، رسید عادی، سهام، اختلافات شرکا، آسیب به جان و مال مردم، نزاع، الزام به تنظیم سند و منابع طبیعی توسط ایشان پذیرفته می شود. درصد بالای موفقیت ایشان در پرونده های مختلف گویای توانایی های این وکیل خبره است. مشاوره های حقوقی ایشان نیز بسیار کارساز بوده و منجر به حل و فصل اختلافات متعدد گردیده است. آقای موسوی سابقه تدریس در دانشگاه را نیز در کارنامه کاری خود دارند.

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادها و دفاعیه ها 
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • پذیرش وکالت دعاوی خانواده، شرکت ها و تجاری 

آدرس: اصفهان، شهرضا

ناهید جلی

ناهید جلی

سرکار خانم ناهید جلی از وکلای پایه یک دادگستری استان اصفهان هستند که در حال حاضر در شهرضا به ارائه خدمات حقوقی می پردازند. ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق مالکیت فکری در مقطع کارشناسی ارشد هستند و به صورت حرفه ای و تخصصی به وکالت دعاوی مختلف می پردازند. وکالت پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی، ثبتی و خانواده توسط ایشان پذیرفته می شود. امکان برقراری ارتباط به صورت تلفنی و آنلاین برای موکلین در دفتر ایشان فراهم شده است. پروانه وکالت درجه یک شماره 54362 صادره از قوه قضاییه متعلق به ایشان است. درصد بالایی از پرونده های خانم جلی با برد و پیروزی همراه بوده است که سبب شهرت ایشان به عنوان بهترین وکیل شهرضا گردیده است.

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم اوراق قضایی مختلف 
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی و کیفری 
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی حضوری، آنلاین و تلفنی

آدرس: اصفهان، شهرضا، خیابان صاحب الزمان، فرعی 9، پلاک 3

كيوان رضائی جانبازلو

کیوان رضائی جانبازلو

آقای رضائی فارغ التحصیل کارشناسی الهیات در گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی هستند. ایشان پس از پایان تحصیلات خود موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک به شماره 47983 از قوه قضاییه شدند. آقای رضائی سابقه همکاری با موسسات و ارگان های مختلف به عنوان وکیل و مشاور حقوقی را در کارنامه کاری خود دارند. ایشان در وکالت دعاوی مالی، تجاری، اختلافات مالی، حریم خصوصی، دعاوی علیه اخلاق و عفت، زنا، روابط نامشروع و دعاوی املاک تخصص دارند.

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم انواع اظهارنامه و قرارداد
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری تخصصی 
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی 

آدرس: شهرضا، خیابان شهید بهشتی، رو به روی خیابان شهید طباطبایی، پاساژملت، طبقه دوم

مهرداد میرباقری

مهرداد میرباقری

جناب آقای مهرداد میرباقری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان اصفهان هستند. ایشان دارای پروانه وکالت به شماره 16545 هستند که پس از اخذ آن فعالیت حقوقی خود را در شهرضا آغاز نمودند. آقای میرباقری دارای سابقه درخشان در وکالت دعاوی مختلف می باشند. تخصص ایشان در زمینه پرونده های خانواده، مهریه، نفقه، کلاهبرداری، الزام به تنظیم سند، دعاوی ملکی و ثبتی است. ایشان در سال های وکالت خود پرونده های بسیاری را با موفقیت به سرانجام رسانده اند و توانسته اند لقب بهترین وکیل شهرضا را به خود اختصاص دهند.

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری 
 • تنظیم قراردادها، لوایح، دادخواست ها و دفاعیه ها 
 • پذیرش وکالت پرونده های مختلف حقوقی و کیفری 

آدرس: شهرضا، خیابان حکیم الهی، رو به روی قالی سلیمان، داخل کوچه، طبقه 2

تهمینه شرافت

تهمینه شرافت

خانم شرافت وکیل پایه یک دادگستری هستند که در حال حاضر در استان اصفهان و شهر شهرضا به فعالیت مشغول می باشند. تحصیلات ایشان کارشناسی حقوق است که دارای سابقه دریافت پروانه وکالت از کانون وکلا هستند. ایشان وکالت تمامی پرونده های حقوقی و کیفری را می پذیرند اما در زمینه پرونده های مهریه، طلاق توافقی، ارث و میراث، اختلاف در مالکیت، کلاهبرداری و سرقت تخصص ویژه دارند.

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری 
 • مشاوره غیر حضوری 
 • تنظیم انواع اظهارنامه 
 • وکالت دعاوی حقوقی و کیفری 

آدرس: شهرضا، خیابان شهید بهشتی، جنب بانک ملی مرکزی، پاساژ پور غلام، طبقه 2

اصول کار بهترین وکیل شهرضا 

وکالت هم مانند سایر رشته ها و شغل ها دارای اصول کلی می باشد که برای حصول نتیجه درست باید رعایت شود.  

 • وکیل باید برای حفظ شان کاری و موقعیت اجتماعی خود و همچنین در قرار داشتن در دسترس موکلین دفتر کار مناسبی را برای خود در نظر بگیرد.  
 • یکی دیگر از اصول وکالت، بررسی پرونده به صورت همه جانبه و با جزئیات می باشد.
 • وکیل حرفه ای هرگز نباید تضمین و قولی را در خصوص کسب نتیجه موفقیت آمیز به موکل خود ارائه نماید. زیرا هیچ چیز به طور قطعی مشخص نیست و ممکن است در مسیر پرونده موارد و شواهدی به دست آید که منجر به تغییر مسیر پرونده شود.  
 • لازم است که وکیل مطابق با بندهای قرارداد که تعیین کننده حیطه اختیارات او است عمل نماید.  
 • وکیل باید توانایی تدوین و نگارش انواع اوراق قضایی مانند داخواست، دفاعیه، شکوائیه، تجدید نظر، واخواهی و سایر اوراق را داشته باشد. 
اصول کار بهترین وکیل در شهرضا

سامانه ثنا 

امروزه با توجه به الکترونیک شدن تمامی امور مختلف، انجام کلیه امور قضایی نیز به صورت الکترونیک است. به همین منظور سامانه ای به نام سامانه ثنا طراحی شده و از سال 95 مورد استفاده قرار گرفته است. کلیه دادخواست های مطرح شده توسط افراد شاکی و خواهان باید در این سامانه ثبت شود. ابلاغیه های صادر شده و نتایج دادگاه ها هم در همین سامانه ابلاغ و اطلاع رسانی می گردد.  

برای استفاده از سامانه ثنا باید در این بخش ثبت نام نمود. این ثبت نام به صورت اینترنتی انجام شده و نیاز به مراجعه حضوری نخواهد داشت. اما در اختیار داشتن مدارک شناسایی از جمله شناسنامه، آدرس، کد پستی و شماره همراهی که در سیستم مخابرات به نام خود فرد ثبت شده باشد الزامی است.  

کلام آخر 

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل شهرضا را به شما معرفی نمودیم. وکیل باید نسبت به قوانین مسلط باشد تا بتواند در جهت دفاع از موکل خود از آن ها استفاده نماید. نتیجه بخش بودن داشتن وکیل زمانی است که وکیل در حوزه کاری خود خبره و بهترین باشد. برای دریافت ابلاغیه ها و انواع دادخواست ها باید در سامانه ای به نام ثنا ثبت نام کرده و از آن استفاده نماید. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاس گزاریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.        

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + شانزده =

دکمه بازگشت به بالا