وکیل

10 تا از بهترین وکیل در شهران⚡【سال1403】⚖️

اتفاقات متعددی مانند طلاق، مشکلات خانوادگی، مشکلات ملکی و ثبتی در جوامع امروزی وجود دارد. با افزایش جمعیت و پیشرفت تکنولوژی بر تعداد این مشکلات اضافه می شود. در هر جامعه ای محاکم قضایی برای رسیدگی به چنین مشکلاتی وجود دارد. اما حقیقتا قوانین تعریف شده در خصوص هر یک از این مسائل پیچیده و تخصصی هستند. از این رو در چنین شرایطی باید به یک وکیل با تجربه که دارای اطلاعات حقوقی است مراجعه نمود. این شخص می تواند با تکیه بر دانش خود راه حل مشکلات را بیابد. در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل در شهران را به شما معرفی نماییم. 

بهترین وکیل در شهران کیست؟ 

افرادی که در زمینه های حقوقی اطلاعات و آگاهی کافی ندارند باید در هنگام بروز مشکلات این چنینی نزد وکیل بروند. زیرا بدون تسلط بر قوانین امکان موفقیت و کسب نتیجه دلخواه بسیار کم خواهد بود. در این شرایط زمان و هزینه شما به هدر خواهد رفت. حتی ممکن است به دلیل عدم اقدام به موقع حقوق فرد به طور کامل ضایع گردد. 

بهترین وکیل در شهران باید تحصیلات حقوقی داشته باشد و پس از آن پروانه وکالت دریافت کرده باشد. بدون پروانه وکالت امکان حضور در دادگاه به عنوان وکیل و ارائه دفاعیه مقدور نمی باشد. ناگفته نماند پروانه وکالت پایه دو و پروانه کارآموزی دارای محدودیت هایی برای وکالت در پرونده های مختلف هستند. پس در هنگام مراجعه به وکیل به پایه وکالت آن ها و نوع پرونده خود دقت داشته باشید. 

بهترین وکیل در غرب تهران با روند دادگاه و نحوه دادرسی پرونده های مختلف آشنایی کامل دارد. به همین دلیل می داند برای هر پرونده مراحل انجام کار چگونه خواهد بود. در چنین شرایطی اقدامات نادرست و غیر اصولی انجام نخواهد شد و پرونده به بهترین شکل پیگیری می شود. 

بهترین وکیل در شهران کیست؟

چه زمانی باید به بهترین وکیل در شهران مراجعه کرد 

زمانی که به هر دلیلی باید از فردی شکایت کنیم و یا در مقابل شکایت فرد دیگری از خود دفاع نماییم می توان به وکیل مراجعه نماییم. تفاوتی ندارد که دعوای مطرح شده بر سر چه مسئله ای باشد، مشکل هر چه که باشد می توان به وکیل مراجعه نمود. اما در خصوص برخی مشکلات ساده ممکن است افراد بتوانند به تنهایی و یا تنها با دریافت راهنمایی از مشاور، پرونده را حل و فصل نمایند. ولی ممکن است در خصوص پرونده های پیچیده تر نیاز به کمک وکیل داشته باشیم. 

اما باید دقت کرد که در برخی دعاوی مراجعه دیرتر به وکیل ممکن است سبب به وجود آمدن خسارت های جبران ناپذیری شود. مراجعه به وکیل هم باید در زمان مناسب صورت بگیرد. پس از این که فرد محکوم شود و یا حق وی ضایع گردد ممکن است دیگر نتوان نتیجه را تغییر داد. یا اگر امکان پیگیری دوباره پرونده هم وجود داشته باشد ممکن است هزینه زیادی به دنبال داشته باشد. 

10 تا از بهترین وکیل در شهران را بشناسید! 

پریسا کریمی 

پریسا کریمی

خانم پریسا کریمی از وکلای خوب و شناخته شده شهر تهران هستند. ایشان دارای تحصیلات حقوقی بوده و موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک به شماره 15293 شده اند. خانم کریمی حدود یک دهه است که به شغل وکالت مشغول هستند و در طول این سال ها پرونده های بسیاری را وکالت کرده اند. موفقیت و پیروزی در تعداد زیادی از این پرونده ها به دلیل تخصص و دانش خانم کریمی است. ایشان در دعاوی خانواده، اعسار، طلاق، دعاوی ملکی و ثبتی تخصص دارند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم انواع قراردادها و لوایح 
 • تنظیم شکوائیه ها و دفاعیه ها 
 • اخذ وکالت دعاوی حقوقی و کیفری متفاوت 

آدرس: تهران، هفت تیر، ابتدای خیابان شیراز، ساختمان رویال، پلاک 187، طبقه 3، واحد 11 

زهرا ابراهیمی 

زهرا ابراهیمی

خانم ابراهیمی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و کارشناسی ارشد حقوق اقتصادی از دانشگاه علامه طباطبایی می باشند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری هستند که به عنوان وکیل و مشاور حقوقی به فعالیت می پردازند. وکالت دعاوی مختلف حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، تعزیرات، الزام به تنظیم سند، طلاق توافقی و بسیاری دیگر از پرونده ها توسط ایشان انجام می شود. درصد بالای موفقیت خانم ابراهیمی در وکالت سبب جلب اعتماد موکلین ایشان شده است. 

تخصص و مهارت:  

 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • تنظیم اوراق قضایی مانند قراردادها و لوایح 
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف 

آدرس: تهران، شهران شمالی، بالاتر از میدان دوم، جنب بانک آینده، پلاک 169، طبقه 2، واحد 8 

نرگس رستمی

نرگس رستمی

خانم نرگس رستمی از بهترین وکیل در شهران هستند که دارای تحصیلات کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می باشند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک و همچنین عضو کانون وکلا هستند. ایشان در طول سال های وکالت خود خدمات بسیار متنوعی را به مراجعین خود ارائه داده اند. تلاش خانم رستمی هموراه احقاق حق و حمایت از موکل بوده است. ایشان در زمینه کلیه دعاوی ملکی، ثبتی، کیفری و حقوقی تخصص دارند. 

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حضوری 
 • ارائه مشاوره غیر حضوری 
 • تنظیم قراردادها و دادخواست ها 
 • اخذ وکالت پرونده های مختلف حقوقی 

آدرس، تهران، بزرگراه ستاری، رو به روی کوروش، پایین تر از پیامبر غرب، نبش پنجم شرقی، پلاک 80، مجتمه گل ها، طبقه همکف، واحد 3 

سید مهدی جلالی 

سید مهدی جلالی

یکی از وکلای خوب و با تجربه استان تهران آقای سید مهدی جلالی هستند که در حال حاضر در شهران به وکالت فعالیت دارند. ایشان پس از تحصیلات خود با شرکت در آزمون وکالت و قبولی در آن موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شده اند. وکالت کلیه دعاوی حقوقی، کیفری و ملکی توسط ایشان پذیرفته می شود. مراجعه کنندگان می توانند به صورت حضوری به دفتر ایشان مراجعه نموده و یا به صورت آنلاین و تلفنی با ایشان در ارتباط بوده و از ایشان مشاوره دریافت نمایند. 

تخصص و مهارت: 

 • تهیه وتنظیم انواع اوراق قضایی مانند قراردادها 
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی و کیفری مختلف 
 • تخصص در دعاوی خانواده، الزام به تنظیم سند، کلاهبرداری و چک و سفته 

آدرس: تهران، شهران جنوبی، نرسیده به فلکه اول، مجتمع شهران، پلاک 55، طبقه 5، واحد 20 

سید سجاد میر کاظمی 

سید سجاد میر کاظمی

آقای میرکاظمی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می باشند. ایشان موفق به کسب رتبه 26 قضاوت کل کشور و رتبه 103 وکالت در تهران می باشند. آقای سید سجاد میرکاظمی دارای پروانه وکالت پایه می باشند و به عنوان وکیل در موسسه حقوقی مجد هم فعالیت دارند. ایشان در زمینه دعای مختلف حقوقی و کیفری تخصص و تجربه دارند. درصد بالای موفقیت ایشان در پرونده های تحت وکالت نشانه اطلاعات حقوقی و تبحر این وکیل می باشد. 

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • تنظیم انواع اوراق قضایی شامل شکوائیه و دفاعیه 

آدرس: تهران، میدان رسالت، خیابان نیروی دریایی، خیابان شهدای گل شرقی، پلاک 43، طبقه 2، واحد 4 

نحوه پیگیری پرونده توسط بهترین وکیل در شهران 

پیگیری پرونده های قضایی دارای مراحل و روند خاص خود می باشد. در ابتدا در صورتی که فرد قصد شکایت از فرد دیگری را داشته باشد باید شکوائیه تنظیم نماید. پس از آن باید منتظر بررسی دادگاه و اعلام جلسه دادگاه بود. هنگام تنظیم شکوائیه مدارک و مستندات لازم هم باید ضمیمه دادخواست شود. 

در جلسه دادگاه هم وکیل باید حضور داشته باشد و با استناد به قوانین و تبصره ها از موکل خود دفاع نماید. ممکن است گاهی نتیجه دادگاه نتیجه مطلوب موکل نباشد. در چنین مواقعی امکان مطرح کردن درخواست تجدید نظر را ارائه نمود. تجدید نظر در واقع یک نوع اعتراض به رای دادگاه است و پرونده بار دیگر توسط دادگاهی دیگر مورد بررسی قرار گرفته و رای صادر می گردد. ارائه این درخواست و پیگیری آن هم باید توسط وکیل انجام شود. 

گاهی ممکن است موکل به دلیل انجام دادن جرم محکوم به مجازات شود. در این حالت بهترین وکیل در شهران باید با در نظر گرفتن شرایط و قوانین برای وی درخواست تخفیف در مجازات بدهد. حتی امکان دریافت عفو هم برای برخی از محکومین وجود دارد. 

نحوه پیگیری پرونده توسط بهترین وکیل در شهران

دسته بندی دعاوی 

دعاوی مطرح شده در دادگاه ها و محاکم قضایی بسیار گسترده و متنوع هستند. برای سهولت در رسیدگی به این پرونده ها و مشخص بودن حدود آن ها دعاوی به دو دسته حقوقی و کیفری تقسیم شده اند. دعاوی حقوقی به دعاوی گفته می شود که مربوط به حقوق افراد است. اما دعاوی کیفری مربوط به مواردی است که فرد مرتکب یکی از مواردی شده است که در قانون جرم انگاری شده است. چنین افرادی باید مجازات جرم مرتکب شده را متحمل شوند. 

پس از این دسته بندی، دسته بندی های دیگری مانند دعاوی خانواده، ملکی و ثبتی هم در قانون تعریف شده است. دعاوی خانواده مربوط به انواع مشکلاتی است که در حوزه خانواده ها ایجاد می شود. دعاوی هم که مربوط به املاک و یا ثبت اسناد مختلف می شوند جزو دعاوی ملکی و ثبتی هستند. 

کلام آخر 

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل در شهران را به شما معرفی نمودیم. برای حل مشکلات در حوزه قانون و مراجع قضایی باید از وکیل کمک گرفت. اما این وکیل باید دارای تجربه و تخصص در کار وکالت به خصوص در زمینه پرونده مورد نظر باشد. وکیل کلیه مراحل پیگیری پرونده را تا رسیدن به نتیجه بر عهده دارد. برای سهولت در رسیدگی به پرونده ها دعاوی به دو دسته حقوقی و کیفری تقسیم می شوند. امیدواریم این مطالب برای شما عزیزان که به دنبال شناخت بهترین وکیل در شهران هستید مفید بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.    

5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − دو =

دکمه بازگشت به بالا