وکیل

10 تا از بهترین وکیل در پیروزی⭐【سال1403】⚖️

منطقه پیروزی در شرق تهران از جمله مناطق مهم و پرجمعیت محسوب می شود. با توجه به این که در این منطقه افراد بسیاری به دنبال یک وکیل زبده هستند، ما در این مقاله سعی داریم 10 تا از بهترین وکیل در پیروزی را برای کسانی که نیاز به دسترسی به آن ها دارند، معرفی کنیم. وکلا با توجه به ویژگی هایی که دارند، می توانند جزو بهترین ها قرار گیرند و در بین رقبا شناخته شوند. وکالت امری بسیار تخصصی و حساس است که نیاز به تجربه و مهارت دارد. برای کسب اطلاعات بیش تر در این حوزه، در ادامه همراه ما باشید.

وکیل پایه یک دادگستری چه کسی است؟

بهترین وکیل در پیروزی که یکی از وکلای پایه یک دادگستری است، فردی است که تحصیلات خود را در رشته های حقوق و یا فقه و حقوق و یا تمامی گرایش های حقوقی مربوط می‌شود، به پایان برساند و بعد از آن یعنی دریافت مدرک تحصیلی لیسانس و یا فوق لیسانس و دکترا، در آزمون وکالت شرکت نموده و موفق به دریافت پروانه وکالت در بین تمامی رقبا گردد. آزمون وکالت جزو آزمون های سخت و سنگین بوده که موفقیت در آن آرزوی هر فارغ التحصیل رشته حقوق است. اما قبولی در آزمون وکالت پایان راه یک وکیل پایه یک دادگستری نیست.

تا اینجای کار تنها می توانند به عنوان وکیل پایه دو به ارائه خدمات وکالتی و مشاوره ای مشغول شوند. وکیل پایه دو قابلیت وکالت بسیاری از دعاوی را دارد، اما محدودیت‌هایی برای آن نیز وجود دارد. برای مثال در برخی دعاوی کیفری با درجه بالا نیاز به وکالت وکیل پایه یک دادگستری است. بعد از پذیرش متقاضیان در آزمون وکالت حال نیاز به گذراندن دوره کارآموزی و پذیرش در آزمون اختبار می باشد. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایران، وکیلی است که علاوه بر این موارد، دارای سال ها تجربه و سابقه وکالت در دعاوی مختلف باشد.

وکیل پایه یک دادگستری چه کسی است؟

وظایف بهترین وکیل در پیروزی چیست؟

بهترین وکیل در پیروزی، نسبت به تمام وظایف و مسئولیت های خود شناخت کافی داشته و به تعهدات خود پایبند می باشد و تمام تلاش خود را برای به انجام رساندن آن ها به کار می گیرد. موکلین نیز باید از وظایف خود و طرف مقابل شان آگاه باشند تا بدانند که چه انتظاراتی باید از وکیل مورد نظر داشته باشند‌. وظایف بهترین وکیل در پیروزی عبارتند از:

 • همراهی موکل در جلسات دادگاه و حضور در آنجا حتی در صورت عدم شرکت موکل در جلسه مورد نظر
 • ارائه گزارش لحظه به لحظه و گام به گام از مراحل پیشرفت پرونده و پیگیری های انجام شده
 • جمع آوری شواهد، مستندات و ادله مورد نیاز برای اثبات حقوق و بی‌گناهی موکل خود
 • تسلط به قوانین و تبصره ها و تجزیه و تحلیل جزئیات برای کسب نتیجه مطلوب در پرونده
 • حفظ اسرار و رازهای موکل و عدم افشای آن ها در برابر دیگران به خصوص طرف مقابل

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل در پیروزی را بشناسید!

داوود صفرزاده

آقای داوود صفرزاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی و ارائه دهنده خدمات وکالتی مانند امور خانواده، تجاری، کیفری و غیره، یکی دیگر از وکلای است که در گروه بهترین وکیل در پیروزی قرار می گیرد. آقای صفرزاده برای به نتیجه رساندن پرونده های در دست اقدام، بسیار پیگیر و مصر بوده و همواره با استفاده از تجربه و هوش سرشاری که دارد بهترین اقدامات را به کار می برد.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی ملکی، ثبتی، خانواده، روابط موجر و مستاجر ، سرقفلی و حق کسب و پیشه، دعاوی شهرداری، کیفری، دیوان عدالت و…

آدرس: خیابان پیروزی، روبروی پنجم نیروی هوایی، مجتمع نسیم، طبقه سوم

شماره تماس:

09124807954

09331301604

نفیسه سپهری پور

نفیسه سپهری پور

نفیسه سپهری پور با شماره پروانه وکالت 17285 صادر شده از کانون وکلای دادگستری، دیگر وکیلی است که به عنوان یکی از بهترین وکیل در پیروزی مشغول به فعالیت می باشد. خانم سپهری پور با سابقه ای 11 ساله در انواع دعاوی حقوقی و کیفری دارای تجربه می باشد.

تخصص و مهارت:

 • توانایی نگارش قوی در تنظیم لایحه ها و دادخواست ها
 • انواع دعاوی حقوقی، تجاری، بانکی و بازرگانی
 • دعاوی خانواده و ملکی

آدرس: پیروزی، خیابان 17 شهریور، خیابان گوته، پلاک 8

رویا کرامتی

رویا کرامتی

خانم رویا کرامتی دارای پروانه وکالت به شماره 22012 صادره از کانون وکلا با مدرک تحصیلی کارشناسی رشته حقوق از دانشگاه شهید بهشتی و کسب رتبه 8 آزمون وکالت، سال هاست که به صورت تخصصی به ارائه خدمات حقوقی مشغول است. با توجه به این که محل فعالیت ایشان محدوده پیروزی است و سابقه درخشانی در انواع دعاوی و ارائه مشاوره دارد، ایشان نیز یکی از بهترین وکیل در پیروزی می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مدیر حقوقی صنعت باستان به مدت دو سال
 • وکیل بانک شهر در امور کیفری و حقوقی برای سه سال
 • سابقه وکالت و مشاوره حقوقی برای مدت 11 سال

آدرس: پیروزی، روبروی مترو نبرد، طبقه بالای بانک توسعه تعاون

مریم خداوردیان

مریم خداوردیان

خانم مریم خداوردیان وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی و ارائه دهنده خدمات وکالتی مانند امور خانواده، تجاری، کیفری و غیره، یکی دیگر از وکلای است که در گروه بهترین وکیل در پیروزی قرار می گیرد. خانم خداوردیان برای به نتیجه رساندن پرونده های در دست اقدام، بسیار پیگیر و مصر بوده و همواره با استفاده از تجربه و هوش سرشاری که دارد بهترین اقدامات را به کار می برد.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی بانکی، چک، سفته
 • دعاوی خانواده، ارث، طلاق، مهریه
 • ارائه مشاوره به مراجعین و شرکت ها

آدرس: پیروزی، بلوار ابوذر، نبرد جنوبی، خیابان ده حقی، جنب 35 متری شاهد، پلاک 91، طبقه 2، واحد 3

انواع وکیل براساس انتخاب

در صورتی که فردی با انواع دعاوی حقوقی و کیفری سر و کار داشته باشد، باید از وکیلی مانند بهترین وکیل در پیروزی راهنمایی های لازم را دریافت کند و در صورت تمایل وکالت پرونده خود را به او بسپارد. شرایط انتخاب وکیل بر اساس موضوع پرونده و وضعیت فرد به سه دسته طبقه بندی می شود:

وکیل تعیینی: زمانی که افراد برای انواع دعاوی خود طبق اختیارشان وکیلی را اختیار کنند، این وکیل از نوع تعیینی و انتخابی می باشد. در این صورت هر شخصی طبق موضوع پرونده و تحقیقاتی که انجام می دهد از بین چندین وکیل مد نظر خود، یکی را بر اساس ویژگی ها و اولویت های انتخابی برای پرونده خود استخدام می کند.

وکیل تسخیری: در صورتی که فرد متهم درگیر در دعاوی کیفری با موضوعات خاصی باشد، باید به سراغ بهترین وکیل کیفری در تهران برود، چرا که برای دعاوی کیفری وجود وکیل الزامی است. بنابر دلایلی همچون حساسیت موضوع پرونده و شرایطی که متهم دارد، ممکن است از وکیل تعیینی نتواند انتخاب داشته باشد. در این صورت قوه قضاییه و قانونگذار برای او از بین وکلای تسخیری وکیلی را مشخص می کنند.

وکیل معاضدتی: وکلای فعال در کانون معاضدت برای افرادی که وضعیت مالی و شرایط انتخاب وکیل ندارند شرایطی را در نظر گرفته است و آن ها می‌توانند از کانون معاضدت وکیلی را برای پرونده خود با حق الوکاله بسیار پایین و یا حتی رایگان اختیار کنند.

انواع وکیل براساس انتخاب

شرایط بهره بردن از وکیل تسخیری

همان طور که گفته شد، برای برخی از دعاوی کیفری دادگاه برای فرد متهم، از وکلای تسخیری وکیلی را تعیین می کند و حتی ممکن است به او اجازه انتخاب وکیل تعیینی را ندهد .شرایطی که فرد ملزم به داشتن وکیل تسخیری می شود عبارتند از:

 • عدم توانایی فرد برای پرداخت حق الوکاله وکلای تعیینی و درخواست وکیل تسخیری از دادگاه. در این صورت دادگاه نیز سعی می کند از بین وکلا بهترین وکیل را برای فرد اختیار کند.
 • متهم شدن فرد به برخی از جرایم که همراهی وکیل برای او اجباری باشد.
 • جرایمی که فرد متهم، محکوم به گذراندن حبس ابد و یا سلب حیات باشد، دادگاه در مراحل تحقیقاتی اولیه برای او وکیل تسخیری در نظر می گیرد.
 • در صورتی که متهم در گروه سنی اطفال و نوجوانان باشد و در دادگاه کیفری برای جرمی که به پرداخت دیه یا ارش بیش از خمس دیه باشد، وکیل تعیینی معرفی نکند.

کلام آخر

در این مقاله در مورد ویژگی های وکیل و نحوه تنظیم وکالتنامه صحبت کردیم. همچنین مطلبی را نیز در خصوص بهره مندی از وکلای تسخیری عنوان نمودیم و در ادامه نیز 5 تا از بهترین وکیل در پیروزی معرفی کردیم. از همراهی شما کمال تشکر را داریم و منتظر دریافت نظرات و پیشنهادات تان در سایت وکیل چی هستیم.

 دادگاه حقوقی چیست؟

دادگاه حقوقی از جمله مراجع قضایی جهت رسیدگی به دعاوی و دادخواست های راجع به موضوعات حقوقی می باشد.

آیا مرد برای درخواست طلاق باید دلایلی را ارائه کند؟

به لحاظ قانونی، مرد برای درخواست طلاق نیازی به ارائه دلیل ندارد.

آیا جرم نشر اکاذیب قابل گذشت است؟

مطابق ماده 104 قانون مجازات اسلامی و ماده 104 قانون کاهش مجازات حبس تعزیری جرم نشر اکاذیب از زمره جرایم قابل گذشت می باشد و در صورت گذشت شاکی تعقیب کیفری مرتکب در هر مرحله ­ای متوقف می‌شود.

5/5 - (1 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =

دکمه بازگشت به بالا