وکیل

10 تا از بهترین وکیل گناوه⚡️【سال1403】⭐

هدف از نگارش این مقاله معرفی 10 تا از بهترین وکیل گناوه است، اگر در این شهر زندگی می کنید و نیاز به مراجعه به وکیل دارید، تا انتها با ما همراه باشید. وکلا افرادی هستند که در هنگام ایجاد هر گونه مشکل حقوقی به آن ها مراجعه می کنیم و از آن ها می خواهیم با تخصص خود حقوق ما را احیا نمایند. در هر کشور، استان و شهری تعداد زیادی وکیل فعالیت می کنند که ما می توانیم از آن ها کمک بگیریم، اما یافتن بهترین وکیل آن هم در مورد موضوع پرونده ما کار دشواری است و نیاز به انجام تحقیقات و بررسی های زیادی دارد. زیرا انتخاب نادرست ممکن عواقب جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد.

بهترین وکیل گناوه کیست؟ 

وکیل شخصی است که به دلیل علاقه به شغل وکالت در دوران دبیرستان در رشته علوم انسانی تحصیل نموده و رشته حقوق و یا معارف را هم برای دوران دانشگاه خود انتخاب کرده است. این فرد پس از به پایان رساندن تحصیلات خود در دانشگاه، در آزمون وکالت کانون وکلا یا قوه قضاییه شرکت کرده است و در این آزمون حد نصاب نمره قبولی را کسب کرده است. وی دوران کارآموزی خود را نیز سپری کرده و پروانه وکالت پایه یک را اخذ نموده است. 

بهترین وکیل گناوه سوگند خورده است که در دوران وکالت خود تنها به دنبال احقاق حق باشد و ذره ای از احقاق حق دور نشود و حقی را پایمال ننماید. وی باید همواره تلاش کند تا به سوگند خود پایبند باشد و از این مسیر منحرف نشود. در این مرحله وکیل می تواند وکالت قضایی اشخاص حقیقی و حقوقی را پذیرفته و از جانب آن ها هر گونه اقدام قضایی که در حیطه اختیارات او قرار دارد را انجام دهد.  

بهترین وکیل در بوشهر در دوران تحصیل خود قوانین حقوقی، مدنی، مجازات اسلامی و آئین دادرسی را آموخته و در هنگام دفاع از موکلین خود از این قوانین استفاده می کند تا بهترین نتیجه را برای او رقم بزند. این وکیل پس از انجام وکالت های متعدد و کسب نتایج خوب در میان مردم به شهرت می رسد.

بهترین وکیل در گناوه کیست؟

ویژگی های بهترین وکیل گناوه 

در هنگام مراجعه به وکیل برای حل مشکلات خود باید بتوانید بهترین وکیل را شناخته و از او کمک بخواهید. نکته مهم در این مسیر این است که بهترین وکیل باید با توجه به حوزه های تخصصی وکالت تعیین شود، هر یک از زمینه های وکالتی دارای بهترین های خود هستند. در این قسمت ویژگی های بهترین وکیل گناوه را مورد بررسی قرار می دهیم.  

 • ایمان: یک وکیل خوب دارای ایمان قوی است و به همین دلیل هم به هیچ قیمتی تعهد، مسئولیت و سوگند خود را زیر پا نمی گذارد. داشتن این ویژگی سبب می شود وکیل تمام توان خود را برای دفاع از فردی که حقوق او ضایع شده به کار می گیرد. 
 • جسارت: از دیگر ویژگی های مهم یک وکیل داشتن شجاعت و جسارت است. شغل وکالت یکی از شغل های خطرناک است که می تواند مشکلات بسیاری را برای وکلا به وجود بیاورد. وکیل در صورتی می تواند در این حرفه موفق شود که شجاع و به دور از ترس باشد. 
 • انصاف: وکیل خوب باید منصف باشد و حق الوکاله منصفانه ای را از موکل خود دریافت نماید تا برای وی قابل پرداخت باشد.   
 • ادبیات قوی: وکیل باید بتواند اوراق قضایی مختلف را تنظیم نماید و ادله موجود را به دادگاه ارائه نماید. وی در این مسیر باید ادبیات قوی برای نگارش متون و بیان درست دفاعیات خود را داشته باشد.

10 تا از بهترین وکیل گناوه را بشناسید! 

احسان رضایی 

احسان رضایی

آقای رضایی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی گناوه هستند که در این شهر به ارائه خدمات حقوقی می پردازند. تحصیلات ایشان کارشناسی حقوق است که پس از آن موفق به دریافت پروانه وکالت درجه یک از کانون وکلا شدند. ایشان وکالت کلیه دعاوی حقوقی، کیفری و ملکی را می پذیرند اما در پرونده های مربوط به بیمه، دعاوی بانکی، مسدولیت مدنی، اخذ سند برای املاک فاقد سند تخصص بیشتری دارند. احسان رضایی به دلیل حسن خلق، مسئولیت پذیری و تلاش مستمر برای حمایت از موکل بین مردم شناخته شده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری، غیر حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • تخصص در وکالت پرونده های قراردادها، مناقصات و فاکتور 
 • پذیرش دعاوی اختلاف در مالکیت، جهاد کشاورزی، حق کسب و پیشه 

آدرس: گناوه 

لیلا حاجیانی 

لیلا حاجیانی

خانم حاجیانی پس از دریافت مدرک کارشناسی حقوق، تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی ادامه دادند. ایشان سپس پروانه وکالت شماره 47557 را از قوه قضاییه دریافت کنند و فعالیت حقوقی خود را آغاز نمودند. سرکار خانم لیلا حاجیانی حدود 8 سال است که به وکالت مشغول هستند و پرونده های مختلفی را وکالت کرده اند. ایشان با تکیه بر علم و دانش خود توانسته اند نتایج این پرونده ها را به موفقیت برسانند و سابقه درخشانی را برای خود به ثبت برسانند. خانم حاجیان با کسب موفقیت های بسیار به عنوان بهترین وکیل گناوه شناخته شده اند.

تخصص و مهارت:  

 • اخذ انواع پرونده و وکالت آن ها 
 • تخصص در وکالت دعاوی اعسار، تملک آپارتمان ها و عقود و معاملات 
 • پذیرش پرونده های موجر و مستاجر، شهرداری، اجراییات، حدود و مطالبه خسارت 

آدرس: گناوه، رو به روی دادگستری، واحد 6 

سید علی حسینی 

سید علی حسینی

آقای حسینی فارغ التحصیل حقوق جزا و جرم شناسی در مقطع دکترا هستند که در حال حاضر در گناوه مشغول به فعالیت می باشند. پروانه وکالت شماره 334 صادره از کانون وکلا متعلق به جناب آقای سید علی حسینی است. ایشان در وکالت دعاوی خانواده مانند هویت قانونی، ارث و میراث، مواد مخدر و قاچاق، توزیع مواد مخدر، قاچاق کالا، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک و موجر و مستاجر تخصص دارند. مشاوه های حقوقی ایشان هم بسیار راه گشا بوده و منجر به حل و فصل بسیاری از مشکلات مردم شده است و به دنبال آن رضایت مردم جلب شده است. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • تنظیم انواع قراردادها و دادخواست ها 
 • تنظیم مبایعه نامه، اظهار نامه و اجاره نما 

آدرس: بوشهر، گناوه   

صمد امیران

صمد امیران

آقای امیران وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی فعال در استان بوشهر می باشند که در حال حاضر در گناوه به وکالت مشغول هستند. ایشان پس از پایان تحصیلات دانشگاهی و دریافت پروانه وکالت خود حدود یک دهه است که در دادگاه های بوشهر دعاوی حقوقی و کیفری را پیگیری می نمایند. آقای صمد امیران با مشاوره های حقوقی خود همواره باعث کسب نتیجه مطلوب و رضایت موکلین شده است. ایشان امکان دریافت مشاوره غیر حضوری را هم برای موکلین خود فراهم نموده اند. سابقه درخشان ایشان با تعداد زیادی پرونده موفق سبب شناخته شدن این وکیل کارکشته به عنوان بهترین وکیل گناوه گردیده است.  

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • تخصص در وکالت دعاوی خانواده شامل طلاق، نفقه، حضانت فرزندان و اعسار 
 • پذیرش وکالت دعاوی ملکی مانند اختلاف در مالکیت، الزام به تنظیم سند، سرقفلی 

آدرس: بوشهر، گناوه، رو به روی دادگستری

فضیله زارعی

فضیله زارعی

خانم فضیله زارعی جزو وکلای معروف و با سابقه بوشهر هستند که دارای تحصیلات در رشته حقوق و پروانه وکالت پایه یک می باشند. وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری توسط خانم زارعی پذیرفته می شود اما تخصص ایشان پرونده های حوزه خانواده است. ایشان با تلاش برای احقاق حق موکل خود توانسته اند اعتماد موکلین خود را جلب نمایند. درصد بالای موفقیت ایشان در پرونده های مختلف نشانه تخصص و دانش بالای ایشان است. مشاوره های حقوقی تخصصی سرکار خانم فضیله زارعی هم منجر به صلح و سازش طرفین بسیاری از دعاوی شده است و مردم به همین دلیل از ایشان رضایت دارند.

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم دادخواست ها 
 • تنظیم قراردادها و لوایح
 • اخذ وکالت دعاوی مختلف 
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی 

آدرس: بوشهر، گناوه، بندر ریگ، خیابان آزادی شمالی، کوچه رو به روی دادگستری

ملیحه ربانی

ملیحه ربانی

سرکار خانم ملیحه ربانی وکیل پایه یک دادگستری فعال در گناوه هستند که بسیار مورد اعتماد مردم قرار دارند. ایشان به صورت حرفه ای و تخصصی به وکالت دعاوی مختلف می پردازند. وکالت پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی، ثبتی و خانواده توسط ایشان پذیرفته می شود. اما در دعاوی خانواده، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، الزام به تنظیم سند، جهاد کشاورزی و حق کسب و پیشه تخصص بیشتری دارند. موکلین ایشان می توانند به صورت حضوری به دفتر وکالت خانم نوبخت مراجعه کرده و یا به صورت تلفنی و آنلاین با ایشان ارتباط برقرار نمایند. درصد بالایی از پرونده های خانم فائزه نوبخت با برد و پیروزی همراه بوده است و از مشاوره های حقوقی ایشان نیز نمی توان چشم پوشی نمود.

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم اوراق قضایی مختلف 
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی و کیفری 
 • تنظیم اظهانامه، اجاره نامه و مبایعه نامه

آدرس: گناوه، چهار راه بسیج، مجتمع سیفی، طبقه 1

نحوه فسخ قرارداد وکالت 

برای انجام وکالت باید بین وکیل و موکل قرارداد وکالت منعقد شود که یک عقد جایز است و توسط هر یک از طرفین قابل فسخ است. موکل می تواند هر زمانی که بخواهد قرارداد وکالت را فسخ نماید و وکیل نیز اجازه فسخ قرارداد وکالت و انصراف از پیگیری پرونده را دارد. مطابق با قانون تحت شرایط زیر امکان فسخ قرارداد وجود دارد. 

 • عزل موکل: موکل می تواند در صورت تمایل وکیل خود را عزل نماید و وکیلی دیگری را انتخاب نماید. اما باید مراتب آن را به دادگاه اعلام نموده و عزل وکیل را اطلاع رسانی نماید. در این شرایط دادگاه از پیگیری پرونده توسط وکیل جلوگیری می نماید اما این موضوع تاثیری در روند دادرسی پرونده ندارد.
 • استعفای وکیل: وکیل هم می تواند هر زمان که تمایل داشته باشد از پیگیری پرونده انصراف دهد و استعفای خود را اعلام کند. وکیل نیز موظف است استعفای خود را به اطلاع موکل برساند تا وی بتواند وکیل دیگری را انتخاب نماید. 
 • مرگ یا جنون وکیل یا موکل: در برخی شرایط ممکن است هر یک از وکیل یا موکل به جنون دچار شود. در این شرایط طرف مقابل می تواند قرارداد وکالت را فسخ نماید.  

لازم به ذکر است که اگر در ابتدای کار و بدون انجام امور پرونده قرارداد وکالت فسخ شود، هزینه ای به وکیل تعلق نمی گیرد اما اگر این امر در میان راه وکالت باشد، باید مطابق با آن چه در قرارداد پیش بینی شده است دست مزد وکیل پرداخت گردد. در صورت عدم ذکر این موضوع در قرارداد هزینه مطابق با تعرفه و توافق پرداخت می شود.

اصول تنظیم قرارداد

یکی از مهم ترین ارکان وکالت، تنظیم قرارداد وکالت است که باید بین وکیل و موکل منعقد گردد. اما تنظیم این قرارداد نیازمند رعایت اصول مشخصی است تا به شکل اصولی انجام شود. یکی از نکات مهمی که در خصوص قرارداد وجود دارد، ذکر دقیق نکات مهم و ضروری از جمله اطلاعات هویتی طرفین است. مشخصات کامل، ادرس و کدپستی وکیل و موکل باید در قرارداد وکالت قید شود.

موضوع پرونده و حیطه اختیارات وکیل از دیگر موارد لازم الذکر در قرارداد وکالت است. وکیل تنها می تواند در حوزه حیطه اختیارات خود فعالیت نماید و اجازه انجام اقدامات خارج از حد مشخص را ندارد. در نتیجه باید توجه شود که موکل کلیه اختیارات لازم برای انجام اقدامات مورد نیاز را در اختیار وکیل قرار دهد. مبلغ قرارداد و حق الزحمه وکیل و نحوه پرداخت آن هم باید مشخص شود و در قرارداد نوشته شود.

اگر هر یک از طرفین قرارداد یعنی وکیل و موکل هم شرط و شروط خاصی داشته باشند باید در قرارداد قید گردد. در نهایت هم لازم است که طرفین، قرارداد وکالت را امضا کنند. این قرارداد و وکالت نامه باید هم به صورت دستی و هم به صورت الکترونیکی ثبت گردد.

نحوه فسخ قرارداد وکالت

دسته بندی وکلا

وکیل دادگستری: وکیل دادگستری وکیلی است که بعد از اتمام تحصیلات خود و شرکت در آزمون وکالت جواز حضور در دادگاه و ایفای نقش وکیل مدافع را به دست آورد.

وکیل مدنی: وکالت مدنی برای مواردی از جمله  طلاق، خرید و فروش خانه، فسخ اجاره و رسیدگی به امور سازمان ها و ادارات دولتی تنطیم می شود. برای این نوع وکالت باید لازم است که طرفین به دفتر اسناد رسمی مراجعه کرده و وکالت نامه ای تنظیم نماید. 

وکیل مع الواسطه: همان طور که از نام این وکالت پیدا است از طریق یک واسطه انجام می شود. در واقع زمانی که فرد برای انتخاب وکیل فرد دیگری را واسطه قرار می دهد وکیل مع الواسطه انتخاب کرده است.  

کلام آخر 

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل گناوه را معرفی نمودیم تا در صورت نیاز بتوانید به آن ها مراجعه کنید. وکیل باید شرایط لازم از جمله تحصیلات و مجوزهای لازم برای وکالت قضایی و حقوقی را داشته باشد. وی باید جسارت، شجاعت و ایمان لازم برای انجام وظایف خود را کسب نموده باشد تا بتواند بهترین عملکرد را داشته باشد. برای قبول وکالت نیاز است که قرارداد وکالت میان وکیل و موکل منعقد شود و همچنین این قرارداد از طریق عزل موکل، استعفای وکیل و مرگ و جنون یکی از طرفین امکان فسخ خواهد داشت. از همراهی شما تا پایان مقاله صمیمانه سپاس گزاریم، در صورت داشتن انتقاد و پیشنهاد، در سایت وکیل چی منتظر نظرات ارزنده شما عزیزان هستیم.   

5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا