وکیل

10 تا از بهترین وکیل فریدون کنار✅【سال1403】❤️

در این مقاله، قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل فریدون کنار را به شما معرفی نماییم، پس تا انتها با ما همراه باشید. فریدون کنار یکی از شهرهای شمالی کشور است که مانند هر شهر دیگری دارای وکلای زیادی است و هر یک از آن ها در برخی زمینه های حقوقی متخصص هستند و می توانند وکالت موکلین را در پرونده های مختلف به عهده بگیرند. اگر قصد مراجعه به وکیل را دارید این مقاله را مطالعه کنید تا شناسایی وکیل خوب برایتان آسان تر شود. 

بهترین وکیل فریدون کنار کیست؟ 

وکیل خبره فردی است که نسبت به قوانین حاکم بر هر موضوع حقوقی آگاهی داشته باشد و با توجه به این اطلاعات، بتواند پیش از قاضی پرونده را قضاوت نماید. در صورت وجود مدارک و شواهد، آن ها را مورد بررسی قرار داده و با جزئی نگری و تیزبینی خود نقاط تاریک پرونده را کشف نماید و به عبارتی مو را از ماست بیرون بکشد. 

بهترین وکیل فریدون کنار، در خصوص پرونده های پیچیده نیز مهارت دارد و سعی در به دست آوردن مدارک لازم برای اقناع قاضی دارد. چنین وکیلی لازم است که بتواند با طرف مقابل دعوا نیز ارتباط برقرار نموده و سخنان او را نیز بشنود. در این شرایط است که می تواند حقیقیت را بیابد و متوجه شود که حق با چه کسی خواهد بود. وکیل باید تنها از حق دفاع کند، حتی اگر موکل او محق نباشد. 

بهترین وکیل در هر شهر و استانی، در بین مردم شناخته می شود و مردم هم به دلیل حسن نیت او  به وی اعتماد می کنند. از ویژگی های یک وکیل حرفه ای، اخلاق مداری، مردم داری، تلاش، پشتکار و رعایت انصاف در دریافت حق الوکاله است. وکیل باید در زمینه حق الوکاله منصف باشد و هزینه ای را طلب نماید که در حد توان موکل باشد.  

بهترین وکیل فریدون کنار کیست؟ 

مشخصات بهترین وکیل فریدون کنار 

یک وکیل زمانی به عنوان بهترین وکیل شناخته می شود که به صورت همه جانبه خوب و بهترین باشد. در واقع تنها وکالت خوب معیار بهترین وکیل نخواهد بود زیرا ممکن است وکیلی با تسلط بر قوانین بتواند بهترین دفاعیه ها را از موکلین خود داشته باشد و نتیجه دلخواه آن ها را کسب نماید، اما به دلیل نداشتن برخورد مناسب با موکلین، در نظر مردم وکیل خوبی نباشد. در این قسمت به ارائه مشخصات کلی بهترین وکیل مازندران می پردازیم. 

 • وکیل حرفه ای دارای اطلاعات حقوقی کامل، دقیق و به روز است. مهم ترین ابزار یک وکیل برای دفاع از موکلین خود آشنایی با قوانین حقوقی و نحوه به کار گیری آن ها است. 
 • سابقه خوب وکیل از دیگر مشخصه های بهترین وکیل فریدون کنار است. سابقه خوب به این معنی است که وکیل در حوزه مورد نظر، پرونده های مختلفی را وکالت کرده باشد و در این دادگاه ها به پیروزی دست یافته باشد. 
 • وکیل موفق از تجارب همکاران خود درس گرفته و راه های موفقیت آمیز آن ها را فرا می گیرد تا بعدا از آن ها استفاده کند. راه های اشتباه را نیز مد نظر قرار داده تا با رفتن این راه ها، زمان، انرژی و اعتبار خود را هزینه نکند. 
 • بهترین وکیل فریدون کنار، برای موفقیت خود باید سخنوری و زبان گویایی نیز داشته باشد. در غیر این صورت نمی تواند دانش و تجربیات خود را ابراز نموده و از آن ها در مسیر دفاع از حقوق افراد مظلوم استفاده می نماید.   

10 تا از بهترین وکیل فریدون کنار را بشناسید! 

امیر حسین حیدری کناری

امیر حسین حیدری کناری

جناب آقای امیر حسین حیدری کناری یکی از وکلای پایه یک دادگستری در مازندران هستند که در شهرستان فریدون کنار به ارائه خدمات حقوقی می پردازند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری و دارند پروانه پایه یک به شماره 2458 هستند و وکالت دعاوی مختلف حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی را به صورت تخصصی می پذیرند.

آقای حیدری به امور مختلف پرونده های حقوقی تسلط دارند و حدود 5 سال است که به وکالت مشغول هستند که در این مدت بسیاری از پرونده های تحت وکالت خود را به نتیجه مثبت رسانده اند. این وکیل زبده و با تجربه در ارائه مشاوره های حقوقی هم عملکرد مناسبی داشته اند و به حل مشکلات مراجعین کمک نموده اند.

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • نگارش و تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند قراردادها 
 • پذیرش وکالت در پرونده های خانواده، طلاق، اختلاف در مالکیت و دعاوی مالی 

آدرس: فریدون کنار، خیابان شهدا، پاساژ عزیزی

سیده زهره اسماعیل زاده مرزنگو

سیده زهره اسماعیل زاده مرزنگو

خانم اسماعیل زاده از دیگر وکلای شناخته شده در مازندران هستند که به عنوان بهترین وکیل فریدون کنار شناخته شده اند. پروانه وکالت پایه یک صادره از کانون وکلا به شماره 2091 متعلق به ایشان است که پس از اخذ آن وکالت را آغاز نمودند. ایشان بیش از یک دهه است که در فریدون کنار به کار وکالت مشغول هستند و وکالت پرونده های مختلف را می پذیرند.

سرکار خانم سیده زهرا اسماعیل زاده مرزنگو توانسته اند با دانش، بردباری و تجربه کسب شده خود درصد بالایی از پرونده هایی که وکالت آن ها را به عهده گرفته اند را به نتیجه مورد نظر موکل برسانند. مشاوره های حقوقی ارائه شده توسط این وکیل خبره سبب جلب اعتماد و رضایت مردم شده است.

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم اوراق قضایی مانند شکوائیه و دفاعیه 
 • نگارش قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: مازندران، فریدون کنار، خیابان شهدا، پاساژ دلپذیر

صدیقه نجات بخش

صدیقه نجات بخش

سرکار خانم صدیقه نجات بخش وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی فعال در مازندران و فریدون کنار می باشند. ایشان چندین سال است که به شغل وکالت مشغول هستند و در طی این مدت تعداد زیادی پرونده حقوقی و کیفری را وکالت نموده اند. خانم نجات بخش دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 45740 هستند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری مازندران هستند.

ایشان وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را می پذیرند اما به قوانین حقوقی حوزه خانواده، طلاق توافقی، مهریه، دعاوی ملکی مانند موجر و مستاجر، تخلیه و شهرداری مسلط تر بوده و آن ها را به صورت تخصصی پیگیری می نمایند. حسن خلق، منصف بودن، متعهد بودن و پشتکار ایشان سبب جلب اعتماد موکلین ایشان شده است. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم لوایح و دادخواست ها
 • پذیرش وکالت دعاوی مختلف حقوقی و کیفری
 • نوشتن دادخواست ها، شکوائیه ها و قراردادها

آدرس: فریدون کنار، میدان درنا، جنب دفتر امام جمعه، طبقه فوقانی، واحد 5

جهانبخش غلامی

جهانبخش غلامی

از وکلای شناخته شده و مورد اعتماد مردم در استان مازندران می توان آقای جهانبخش غلامی را معرفی کرد که در حال حاضر در فریدون کنار فعالیت می کنند و لقب بهترین وکیل فریدون کنار را به خود اختصاص داده اند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و عضو رسمی کانون وکلا می باشند.

تعهد، پشتکار و تلاش ایشان برای حمایت از حقوق موکلین سبب شهرت ایشان شده است و از طرف دیگر موفق شده اند با تکیه بر علم و مهارت خود در بسیاری از پرونده ها به موفقیت برسند. وکیل جهانبخش غلامی حدود 10 سال در زمینه وکالت دعاوی مختلف سابقه دارند و در ارائه مشاوره های حقوقی هم تبحر دارند. برخی پرونده ها با راهنمایی های ایشان به صلح و سازش ختم شده است.

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم کلیه اوراق قضایی اعم از شکوائیه و دفاعیه 
 • وکالت دعاوی مالی و تجاری، چک و سفته و اختلافات مالی 
 • تخصص در وکالت پرونده های کیفری، کلاهبرداری وخیانت در امانت

آدرس: فریدون کنار، جنب پل، پاساژ میر داداش عزیزی

جعفر صفرپور کلاگر

جعفر صفرپور کلاگر

جناب آقای صفرپور یکی دیگر از وکلایی هستند که در مازندران و فریدون کنار شناخته شده هستند. ایشان وکیل پایه یک هستند و با به کار گیری دانش و تجربه خود وکالت پرونده های مختلف را پذیرفته و در اکثر آن ها هم به پیروزی دست می یابند.

موفقیت های بسیاری که این وکیل کارکشته به دست آورده اند گویای تخصص ایشان است. آقای جعفر صفرپور وکالت دعاوی ارث و میراث، جهیزیه، حضانت فرزندان، عقود و معاملات، کلاهبرداری، سرقت و چک و سفته را می پذیرند و بر قوانین این دعاوی تسلط کامل دارند.

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم اظهارنامه و مبایعه نامه 
 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و بین المللی 
 • مشاوره های حقوقی حضوری و غیر حضوری 

آدرس: فریدون کنار، میدان درنا، ساختمان ستاد اقامه نماز جمعه، واحد 4

آشنایی با مراحل وکالت 

یک وکیل برای وکالت پرونده باید مراحل مختلفی را انجام دهد. در واقع وکیل در هنگام مراجعه موکل به وی باید در ابتدا پرونده را به صورت همه جانبه مطالعه نموده و مورد بررسی قرار دهد. در این حالت متوجه موضوع پرونده خواهد شد، سپس سوالات لازم را از موکل می پرسد تا پرونده شفاف تر شود. نهایتا با توجه با کلیاتی که از پرونده استنباط نموده نتیجه احتمالی دادگاه را به موکل اعلام می کند.

در صورت خواست موکل برای سپردن وکالت پرونده خود به او، مبلغ حق الوکاله را نیز به موکل اطلاع می دهد و پس از توافقات لازم قرارداد وکالت را به صورت دستی و الکترونیک ثبت می نمایند. 

سپس بهترین وکیل فریدون کنار باید پیگیری پرونده را آغاز کند و در جلسات دادگاه حاضر شود. در پرونده های کیفری، وی باید در جلسات بازجویی احتمالی موکل خود و یا طرف مقابل شرکت نماید. در صورت نیاز، اقدام به جمع آوری مدارک برای اثبات حقوق موکل خود کند و اوراق قضایی لازم را در زمان درست تنظیم و نگارش نماید. 

پس از صدور حکم دادگاه، در صورت متناسب نبودن رای صادره دادگاه با منافع موکل، وی باید دادخواست تجدید نظر ارائه کرده و بتواند نتیجه دادگاه را به نفع موکل خود تغییر دهد. حتی درخواست واخواهی و فرجام خواهی هم باید در صورت لزوم توسط وکیل انجام شود.   

آشنایی با مراحل وکالت 

اعسار چیست؟ 

گاهی اوقات در برخی پرونده ها مسایل مالی مطرح می شود و یکی از طرفین دعوا باید هزینه ای را به فرد دیگر پرداخت نماید، پرداخت مهریه و دیه نمونه هایی از این نوع پرونده ها هستند. اما ممکن است فرد متهم به پرداخت، توانایی مالی برای مبلغ پرداختی را نداشته باشد. در واقع اعسار به معنی عدم توانایی مالی برای پرداخت هزینه ها است.  

زمانی که فرد این درخواست را مطرح می کند باید مدارک لازم برای آن را هم به دادگاه تقدیم نماید. دادگاه پس از بررسی مدارک و اثبات عدم توانایی مالی فرد، پرداخت های وی را تقسیط می نماید تا فرد بتواند مبلغی که به عهده او گذاشته شده است را به صورت اقساطی پرداخت نماید. تعداد اقساط و مبلغ هر قسط با توجه به میزان درآمد، هزینه ها و توانایی مالی فرد تعیین می شود. 

کلام آخر 

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل فریدون کنار را به شما معرفی نمودیم. برای شناخت بهترین وکیل باید با ویژگی های این وکیل آشنا باشید و آن ها را مد نظر قرار دهید. توجه، دقت، سواد حقوقی، تجربه و سابقه درخشان این وکیل از این ویژگی ها است که باید به وجود این صفات در وجود وکیل دقت کنید. علاوه بر این موارد، وکیل باید به مراحل کار خود هم آشنا باشد و به بهترین شکل به انجام آن ها بپردازد.

در پرونده هایی که صدور حکم همراه با پرداخت مبالغ مختلف می باشد، می تواند درخواست اعسار نمود و با اثبات عدم توانایی مالی، مبلغ را قسط بندی کرد. امیدواریم اطلاعات ارائه شده در این مقاله برای شما عزیزان آموزنده بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد، می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.    

5/5 - (3 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا