وکیل

10 تا از بهترین وکیل در بلوار فردوس❤️【سال1403】⚖️

مشکلات خانوادگی، نزاعات خیابانی، درگیری ها، سرقت، کلاهبرداری، جعل اسناد و مدارک، انحصار وراثت و طلاق موارد معدودی از مسائل حقوقی است که جامعه با آن ها دست و پنجه نرم می کند. افراد در مراحلی از زندگی خود با مشکلات حقوقی مواجه می شوند که از حل کردن آن ها عاجز هستند. بنابراین تصمیم می گیرند به یک وکیل خبره مراجعه کنند. مسائل حقوقی در تهران بیشتر از سایر استان های کشور به چشم می خورد زیرا این استان به عنوان پایتخت مرکز پیگیری پرونده های متعددی است. موضوع مقاله امروز بهترین وکیل در بلوار فردوس است تا آخر همراه ما باشید.

بهترین وکیل در بلوار فردوس کیست؟

داشتن یک وکیل حاذق و استفاده از خدمات او مزایای فراوانی دارد. عنوان بهترین توسط موکلین به یک وکیل نسبت داده می شود. مراجعه کنندگان یک وکیل زمانی که تلاش و اصرار نماینده حقوقی خود برای حل مشکلات را مشاهده می کنند به مسئولیت پذیری او پی می برند. وکیلی که خود را در برابر موکل خود متعهد می داند، بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایران محسوب می شود.

بهترین وکیل در بلوار فردوس دائما در حال یادگیری است. آموزش هر چه بیشتر قوانین و راهکارهای موجود در هر پرونده ای به تجارب کاری یک وکیل افزوده و سبب پیشرفتش می شود. آشنایی با قواعد حقوقی، راه حل های اصولی برای رسیدن به نتیجه دلخواه، مقرارت و قانون مدنی به علاوه داشتن اعتماد به نفس، دانش قضایی، شجاعت و بیان منتقدانه مسیر وکالت را هموارتر می سازد.

ویژگی های بهترین وکیل در بلوار فردوس، سطح پایه یک دادگستری، تخصص حل دعاوی با موضوعات گوناگون، ارائه راهنمایی و مشاوره، موفقیت در بیشتر پرونده ها و روحیه عدالت طلبی است. همه وکلا در جهت برقراری نظم و حقوق برابر تلاش می کنند، بنابراین یک وکیل خوب تنها از دیدگاه اجتماعی به مسائل حقوقی نگاه می کند و  منافع مادی و شخصی خودش را اولویت قرار نمی دهد.

بهترین وکیل در بلوار فردوس کیست؟

علت تمایز وکیل و مشاور حقوقی

وکلا در مرکز فعالیت خود علاوه بر پذیرش وکالت، مشاوره حقوقی هم داده و موکلین شان را راهنمایی می کنند. اما یک مشاور حقوقی بر اساس قانون نمی تواند قبول وکالت کند. علت این تمایز در شرکت در آزمون وکالت، گذراندن دوره کارآموزی و قبولی در آن می باشد. وکلا و مشاوران حقوقی پس از فارغ التحصیلی می توانند همانند یک مشاور در موسسات و شرکت ها مشغول به کار شوند اما برای وکیل شدن باید در آزمون شرکت کنند. تفاوت دیگری که میان وکیل و مشاور حقوقی وجود دارد، پروانه وکالت است.

یک وکیل پایه یک دادگستری بر خلاف مشاور حقوقی با اخذ پروانه وکالت می تواند در امور حقوقی فعالیت داشته و به موکلین خود خدمات گوناگونی را ارائه دهد.محیط کار و حق الزحمه دو عامل دیگری هستند که در میان وکیل و مشاور حقوقی تمایز قائل می شوند. بهترین وکیل در تهران نمی تواند به استخدام رسمی سازمان یا شرکت های خصوصی و دولتی در آمده و  معمولا در دفاتر یا موسسات حقوقی به اشتغال می پردازد. حق الوکاله وکیل پایه یک دادگستری در هر پرونده و با قرارداد بر اساس دشوار و وسعت کار معین می شود. مشاور حقوقی بر اساس ساعت کاری دستمزد دریافت می کند.

10 تا از بهترین وکیل در بلوار فردوس را بشناسید!

محمد امینی بینش

محمد امینی بینش

آقای امینی بینش از بهترین وکیل در بلوار فردوس و با تجربه ترین آن ها هستند. ایشان با مدرک تحصیلی فوق لیسانس پروانه وکالت خود را کسب کرده و مشغول به وکالت می باشند. حسن سابقه، تلاش، صداقت و انصاف آقای محمد امینی بینش از دلایل انتخاب موکلین شان است زیرا همه ویژگی های یک وکیل کاربلد در ایشان وجود دارد. آقای امینی بینش در همه امور حقوقی فعالیت کرده و دارای آمار موفقیت مطلوبی هستند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص دعاوی حقوقی
 • وکالت حرفه ای جرائم علیه اشخاص و اموال
 • وکالت انواع دعاوی ثبتی و دیوان عدالت اداری

آدرس: بلوار فردوس شرق، جنب آیریک سنتر شمالی، پلاک 309، واحد 4

شماره تماس: 09128689492

حسنا داوری کیا

حسنا داوری کیا

ایشان وکیل پایه یک دادگستری به شماره پروانه 32412 و عضو کانون وکلا هستند. خانم حسنا داوری کیا فارغ التحصیل فوق لیسانس حقوق خصوصی با سال ها فعالیت هستند. پشتکاری که خانم داوری کیا در جریان پیگیری پرونده ها دارند قابل تحسین است. ایشان توانسته اند درصد موفقیت بالایی در امور حقوقی مختلف کسب نمایند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • رسیدگی به دعاوی امور حسبی و ملکی
 • تخصص در حوزه دعاوی خانوادگی به ویژه طلاق
 • وکالت دعاوی حقوقی، کیفری، اداری، ثبتی و تجاری

آدرس: بلوار فردوس شرق، جنب آیریک سنتر شمالی، پلاک 309، طبقه 2

شماره تماس: 09128759794

پیمان برهانی

پیمان برهانی

جناب آقای برهانی از متخصصین دعاوی کیفری با بیش از 15 سال سابقه کار هستند. این وکیل پایه یک دادگستری دارای تجارب بسیار کارآمدی در حوزه وکالت می باشند. پیمان برهانی جزو بهترین وکیل در بلوار فردوس بوده و هدف وکالت خود را اجرای عدالت قرار داده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره آنلاین و حضوری
 • تنظیم انواع قراردادها، لوایح، دادخواست ها و شکوائیه ها
 • وکالت دعاوی ارث و میراث، جعل اسناد، طلاق، سرقت و کلاهبرداری

آدرس: بلوار فردوس شرق، بین خیابان عقیل و حسن آباد، پلاک 375، طبقه 4، واحد 29

شماره تماس: 09123062560

نسرین علی پور

نسرین علی پور

خانم نسرین علی پور وکیل پایه یک دادگستری با تجربه کاری بسیار هستند. ایشان پروانه وکالت خود را از قوه قضائیه به شماره 17315 دریافت کرده اند. خانم علی پور دانش آموخته دکترای حقوق خصوصی با 12 سال سابقه وکالت می باشند. از سوابق کاری ایشان می توان به تدریس حقوق در دانشگاه دولتی تهران، کارشناس حقوقی و وکالت دعاوی مختلف اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره تلفنی، مجازی و حضوری
 • مولف کتب و مقالات متعدد در حوزه حقوق
 • وکالت دعاوی کیفری، ثبتی، حقوقی و مالی

آدرس: بلوار فردوس شرق، بعد از خیابان سلیمی جهرمی، پلاک 143

شهاب صیفی

شهاب صیفی

ایشان بهترین وکیل در بلوار فردوس با بیش از 13 سال سابقه حقوقی هستند. آقای شهاب صیفی بسیار نکته سنج و دقیق بوده و اکثر پرونده های خود را با پیروزی مختومه کرده اند. از خدمات ارائه شده توسط این وکیل پایه یک دادگستری می توان مشاوره حقوقی، پذیرش وکالت پرونده های جنجالی و دعاوی کیفری نام برد.

تخصص و مهارت:

 • طرح شکوائیه و دادخواست
 • وکالت امور مالی- حقوقی شرکت ها و سازمان ها
 • وکالت دعاوی طلاق، سرقت، خیانت در امانت و تنظیم سند رسمی

آدرس: بلوار فردوس شرق، خیابان گلستان شمالی، کوچه رفیعی، طبقه 3، واحد 5

شماره تماس: 09127006062

اعتبار و صلاحیت بهترین وکیل در بلوار فردوس

در حقیقت اختیارات یک وکیل توسط موکل او مشخص می شود؛ اما اگر صلاحیت بهترین وکیل در بلوار فردوس را از دیدگاه قانون ببینیم اعتبار وکیل در نزد قانون را بیشتر درک می کنیم. پروانه وکالتی که از جانب مراکز قضایی به وکیل اعطا می شود او را رسما عضوی از خانواده وکلا معرفی می کند. با ارائه این مجوز تمامی حقوق و وظایف وکلا بر شخص واجب می شود.وکلا و کارآموزان با گذراندن دوره کارآموزی و اخذ پروانه صلاحیت رسیدگی به همه امور حقوقی را دارند.

گاهی اوقات قرارداد وکالتی میان موکل و وکیل مدت دار بوده و یا اعتبار و اختیارات وکیل در حوزه های خاصی محدود شده است. وکالت نامه باید در دفاتر رسمی تنظیم شده تا از اعتبار کافی برخوردار شود. در این نوع از وکالت، وکیل تنها اموری را که در قرارداد به او محول شده انجام می دهد این وکیل را وکیل مدنی می نامند.

اعتبار و صلاحیت بهترین وکیل در بلوار فردوس

انواع دعاوی در دادگاه ها

برای این که پیگیری پرونده ها سهل باشد و سریع تر انجام گیرد، دعاوی را بر اساس موضوع تقسیم بندی کرده و رسیدگی هر یک را به مراجع خاصی واگذار کرده اند. هدف از این کار جلوگیری از تضییع حقوق مدنی همه افراد جامعه می باشد. در ادامه با تعریف هر دعاوی آشنا می شویم.

دعاوی حقوقی: موضوع دعاوی حقوقی اختلاف بر سر عدم توافق حقوقی، عدم پایبندی به تعهدات و بی توجهی به قوانین می باشد. دعاوی خانواده، تجاری، شرکتی و هویتی از موضوعاتی هستند که در دسته دعاوی حقوقی قرار گرفته و توسط دادگاه های خانواده و دادگاه های عمومی بررسی می شوند.

کیفری: جرائمی که علیه اشخاص صورت گرفته و شاکی خصوصی داشته باشد را دعاوی کیفری می گویند. جعل اسناد، قتل، کلاهبرداری، تجاوز به عنف و سرقت از مواردی می باشند که در دادگاه های انقلاب، کیفری یک و دو قابل پیگیری بوده و شامل مجازات سنگینی می باشند.

دعاوی اداری: هنگامی که علیه کارکنان یک سازمان، نهاد یا شرکت دولتی اقدامی صورت بگیرد، دعاوی اداری به وجود آمده است. به عنوان مثال دعوی نظامی، انتظامی و سیستم آموزشی کشور نمونه ای از دعاوی اداری است و مرجع حل این پرونده ها دیوان عدالت اداری کشور می باشد.

کلام آخر

نکته مشترکی که در میان همه مراجعین به دادگاه ها وجود دارد این است که همگی به دنبال دریافت حق خود هستند و چه بسا تعداد کثیری برای دستیابی به حقوق شان از وکلا خبره در زمینه های مختلف کمک می گیرند. در نوشته بهترین وکیل در بلوار فردوس سعی کردیم انواع دعاوی، بهترین وکلا، اختیارات شان و تفاوت مشاور حقوقی و وکیل را به شما همراهان عزیز بشناسانیم. وکیل چی از این که برای خواندن این مطلب وقت گذاشتید، سپاس گزار است. اگر نظرات و انتقاداتی دارید برای ما ارسال کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − چهار =

دکمه بازگشت به بالا