وکیل

10 تا از بهترین وکیل عسلویه⭐【سال1403】⚖️

مردم در هنگامی که حق و حقوق شان پایمال می شود، به دنبال مراجعه به یک محکمه عدالت خواه هستند تا حقوق آن ها را احیا نماید. مرجع عدالت در همه جای دنیا قوه قضاییه و دادگاه است که پیگیری از این طریق نیاز به طرع دعوا یا شکایت دارد. ممکن است در برخی مواقع، افراد اسناد و مدارک لازم برای احقاق حق خود را در اختیار نداشته باشند و یا به دلیل نداشتن دانش حقوقی، ندانند باید چه اقداماتی را انجام بدهند. راه حل این شرایط یافتن یک وکیل خوب و اعطای وکالت به او است تا با استفاده از دانش و مهارت خود، بهترین نتیجه ممکن را کسب نماید. هدف این مقاله، معرفی 10 تا از بهترین وکیل عسلویه به شما عزیزان است تا بتوانید در صورت لزوم به آن ها مراجعه نمایید. 

بهترین وکیل عسلویه کیست؟ 

دلیل مراجعه به وکیل در پرونده های قضایی، نداشتن اطلاعات حقوقی موکل و وجود این ویژگی در وکیل است. یک وکیل برای رسیدن به این دانش و مهارت حقوقی، باید در رشته های مرتبط تحصیل کرده باشد. اما این شرط کافی نیست، بلکه او باید با گذراندن دوران کارآموزی با نحوه وکالت و چگونگی استفاده از قوانین حقوقی و مدنی آشنا شود و تجربیات خود را افزایش دهد. 

بهترین وکیل عسلویه به جای وکالت پرونده های مختلف، تمرکز خود را بر پرونده های یک و چند حوزه مشخص که در آن ها توانایی های بیشتری دارد، قرار می دهد. با کسب تجربیات بیشتر، وی می تواند نتایج بهتری را از دعاوی حوزه تخصصی خود به دست آورد. در واقع در شغل وکالت، داشتن تخصص در یک حوزه بهتر از فعالیت های جسته و گریخته در زمینه های مختلف است. بهترین وکیل بوشهر هیچ گاه مطالعه و کسب تجربه را متوقف نخواهد کرد.  

گاهی اوقات برخی قوانین به دلیل تناسب با شرایط روز، دچار تغییر و تحولاتی می شوند که وکیل باید در جریان این تغییرات قرار داشته باشد. برخورد درست با مراجعین و موکلین هم از جمله ویژگی های یک وکیل حرفه ای و با تجربه است. داشتن چنین وکیلی سبب ایجاد حس امنیت و آرامش موکل خواهد شد.

بهترین وکیل عسلویه کیست؟

تنظیم قرارداد توسط بهترین وکیل 

یکی از خدماتی که وکلا ارائه می دهند، تدوین و تنظیم قراردادهای مختلف است. برای هر اقدامی از جمله استخدام شدن و استخدام نمودن، انجام هر گونه معامله، واردات و صادرات و هر گونه اقدام دیگر، نیاز به تنظیم قرارداد می باشد. هر کدام از این انواع قراردادها باید دارای بندهای مختلفی باشند تا قرارداد به شکل اصولی انجام شود. وکیل با آشنایی خود با روال تنظیم قراردادها، بندهای مورد نیاز برای هر قرارداد را تهیه می نماید. 

مزیت انعقاد قرارداد درست و اصولی، این است که از بروز مشکلات احتمالی در آینده جلوگیری خواهد شد. اگر هم به دلیل عدم عمل به تعهدات توسط هر یک از طرفین، مشکلاتی پیش بیاید، به دلیل پیش بینی این شرایط، می توان از ضمانت های اجرایی در نظر گرفته شده استفاده نمود. توانایی های بهترین وکیل در عسلویه هم در این مسیر اهمیت ویژه ای دارد که قرارداد را به بهترین حالت ممکن تنظیم نماید. اما متاسفانه برخی افراد به دلیل هزینه های مراجعه به وکیل و دریافت مشاوره از انجام این عمل خودداری می کنند. باید گفت هزینه وکیل در مقابل هزینه هایی که تنظیم نادرست قرارداد و طرح دعوا به شما تحمیل می کند، کمتر خواهد بود.

10 تا از بهترین وکیل در عسلویه را بشناسید! 

مجید اکبرپور 

مجید اکبرپور

جناب آقای مجید اکبرپور وکیل پایه یک دادگستری استان بوشهر هستند که در عسلویه مشغول ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر هستند. ایشان موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شده اند و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری نیز هستند. آقای اکبرپور طی چندین سال وکالت تعداد زیادی پرونده حقوقی و کیفری را وکالت نموده اند که درصد قابل توجهی از آن ها با پیروزی و برد به پایان رسیده است. اخلاق خوب، صداقت، امانت داری و پشتکار این وکیل با تجربه از خصوصیات بارز ایشان می باشد. مشاوره های ایشان و کسب نتایج مطلوب از آن ها منجر به جلب رضایت موکلین شده است.

تخصص و مهارت: 

 • وکالت پرونده های خانواده مانند طلاق توافقی 
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی از جمله دادخواست ها و شکوائیه ها 
 • والت دعاوی مالی و تجاری، چک و سفته، کلاهبرداری و جعل 

آدرس: عسلویه، جنب بانک تجارت، پاساژ رنگین کمان 

شماره تماس: 09177000923 

عباس رضوی 

عباس رضوی

آقای عباس رضوی از وکلای معروف و توانمند عسلویه هستند که وکالت دعاوی بسیاری را در کارنامه کاری خود دارند. ایشان پس از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه در رشته حقوق و اخذ پروانه وکالت درجه یک، وکالت خود را آغاز نمودند. ایشان با تکیه بر سواد حقوقی، مهارت و تجربه خود در پرونده های بسیاری بهترین نتایج را برای موکلین خود به دست آورده اند. آقای رضوی در زمینه مشاوره حقوقی هم عملکرد مناسبی را از خود به نمایش گذاشته اند و نتایج مطلوبی را به دست آورده اند. ایشان توانسته اند عنوان بهترین وکیل عسلویه را به خود اختصاص داده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادهای داخلی و خارجی 
 • ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری 
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی، ثبتی و کیفری 

آدرس: عسلویه، خیابان امام علی، نرسیده به مسجد امیرالمومنین 

علی حیدری 

علی حیدری

از وکلای خوب عسلویه می توان به آقای علی حیدری اشاره نمود. ایشان موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شدند و عضو کانون وکلای دادگستری هستند. آقای حیدری در وکالت پرونده های خانواده، مهریه، حضانت فرزندان، اختلاف در مالکیت، کلاهبرداری، خیانت در امانت و جعل تخصص ویژه دارند. درصد بالای موفقیت های ایشان در دعاوی مختلف گویای توان بالا، سواد حقوقی و مهارت های این وکیل کار کشته است. مردم عسلویه به ایشان اعتماد دارند و ویژگی های ایشان را نیز شناخته اند. 

 • ارائه انواع مشاوره های تخصصی 
 • تنظیم قراردادهای داخلی و خارجی 
 • نگارش اوراق قضایی مانند دادخواست ها 

آدرس: عسلویه، جنب بانک تجارت، پاساژ رنگین کمان 

فاطمه کشاورزی 

فاطمه کشاورزی

سرکار خانم فاطمه کشاورزی وکیل دادگستری و مشاور حقوقی فعال در عسلویه هستند. پروانه وکالت شماره 48455 صادره از کانون وکلا متعلق به ایشان است. خانم کشاورزی حدود یک دهه فعالیت حقوقی را به ثبت رسانده اند که با کسب موفقیت های بسیاری همراه بوده است. همکاری با موسسات و شرکت های خصوصی و دولتی به عنوان وکیل و مشاور در کارنامه کاری ایشان به چشم می خورد. خدمات مختلف حقوقی توسط خانم فاطمه کشاورزی انجام می شود و امکان بهره گیری از مشاوره های ایشان به صورت غیر حضوری هم فراهم است. ایشان در طول سال های وکالت خود سعی کرده اند همواره به سوگند خود برای احقاق حق پایبند باشند.

تخصص و مهارت: 

 • وکالت دعاوی ملکی مانند شهرداری و موجر و مستاجر 
 • تخصص در پرونده های خانواده اعم از حضانت فرزندان و اجرت المثل 
 • پذیرش پرونده های کلاهبرداری، جعل، تزویر، ربا، خیانت در امانت و تقلب 

آدرس: بوشهر، عسلویه، فلکه لنج، طبقه فوقانی دفتر اسناد رسمی قدیم عسلویه 

مهدی رحمانی 

مهدی رحمانی

آقای مهدی رحمانی وکیل دادگستری عسلویه هستند . ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل هستند. پروانه وکالت پایه یک شماره 583 صادره از کانون وکلا متعلق به ایشان است. پرونده های خانواده و هویت قانونی، سرپرستی و قیومیت، قراردادها، مناقصات، خرید و فروش اموال غیر منقول و حق کسب و پیشه توسط ایشان پذیرفته می شود. تعداد قابل قبولی از پرونده های تحت وکالت ایشان به نتیجه دلخواه موکل ختم شده اند. همین موفقیت ها نشانه توانایی های قابل قبول این وکیل خبره است.

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادها 
 • مشاوره حضوری 
 • مشاوره غیر حضوری 
 • تنظیم دادخواست و شکوائیه  

آدرس: عسلویه، نخل تقی، خیابان جمهوری اسلامی، انتهای فرعی هفتم 

محمد حسین باقری 

محمد حسین باقری

جناب آقای محمد حسین باقری جزو وکلای با تجربه استان بوشهر هستند که در عسلویه مشغول فعالیت هستند. ایشان در طول سال های وکالت خود، پرونده های بسیاری را وکالت کرده اند. آقای باقری با داشتن سابقه درخشان و موفقیت های چشم گیر، توانسته اند عنوان بهترین وکیل عسلویه را به خود اختصاص دهند. ویژگی های اخلاقی بسیاری مانند تعهد، مسئولیت، انصاف و تلاش مستمر برای دفاع از موکل در وجود ایشان دیده می شود. 

تخصص و مهارت: 

 • پذیرش دعاوی حقوقی و کیفری مختلف 
 • تنظیم اوراق قضایی از جمله دفاعیه و شکوائیه 
 • مشاوره های حقوقی تخصصی به صورت حضوری و غیر حضوری 

آدرس: بوشهر، عسلویه، بخش مرکزی، نخل تقی، بلوار شهید رجایی، خیابان شهید رجایی، فرعی یکم، رو به روی مجتمع مهتاب 

ادریس صفری 

ادریس صفری

از دیگر وکلای مورد اعتماد مردم در عسلویه می توان آقای ادریس صفری را نام برد. ایشان دارای تحصیلات حقوقی و پروانه وکالت پایه یک هستند. آقای صفری همچنین عضو کانون وکلای دادگستری نیز می باشند. بسیاری از پرونده های تحت وکالت ایشان به نتایج مطلوب منجر شده اند. ویژگی های اخلاقی و حرفه ای ایشان در کنار کسب موفقیت ها سبب جلب اعتماد موکلین این وکیل با تجربه شده است. آقای ادریس صفری با شرکت های خصوصی و دولتی بسیاری همکاری نموده اند. سابقه درخشان ایشان به دلیل داشتن سواد، مهارت، تجربه و آشنایی با روال دادرسی دعاوی مختلف است.

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم اظهارنامه و اجاره نامه 
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • تنظیم دادخواست ها، شکوائیه ها و لوایح 

آدرس: عسلویه، جنب دادگستری، ساختمان پاسارگاد 

نشانه های یک وکیل موفق 

وکالت شغلی بسیار دشوار و همراه با حساسیت بالایی است. مقایسه وکلای حرفه ای و شناخته شده با تعداد کل وکلا، نشان دهنده این موضوع است که هر فردی که وارد این شغل می شود، به موفقیت و شهرت نخواهد رسید. برای تبدیل شدن به یک وکیل موفق باید تلاش بسیار نمود. از نشانه های یک وکیل موفق، داشتن سابقه درخشان و تعداد بالای پرونده های موفق است. این موضوع نشانه سواد و تجربه بالای وکیل است که منجر به اعتماد بیشتر مردم وموکلین می شود.

اعتماد مردم هم از دیگر نشانه های یک وکیل خوب است. در واقع وکیلی که توانسته اعتماد مردم را جلب نماید، به بسیاری از ویژگی های خوب مزین است. اخلاق خوب و شایسته از ویژگی هایی است که در وکلای موفق دیده می شود. زیرا این افراد می توانند ارتباط بهتری با موکلین خود برقرار نمایند. برقراری ارتباط دوستانه و محترمانه در کنار رقابت با سایر همکاران از دیگر ویژگی هایی است که بهترین وکیل دارد. 

نشانه های یک وکیل موفق

دسته بندی دعاوی 

برای سهولت در رسیدگی به پرونده ها، دعاوی قضایی به چند دسته تقسیم می شوند. دسته بندی کلی پرونده ها، به دو صورت حقوقی و کیفری است. در دعاوی حقوقی جرمی رخ نداده است و تنها اختلافاتی میان طرفین ایجاد شده است که در دادگاه های حقوقی که مرجع صالح رسیدگی به این دعاوی هستند، مورد بررسی قرار می گیرد.  

اما در دعاوی کیفری، عملی که در قانون به عنوان جرم تعریف شده است، رخداد نموده است. چنین جرایمی مستلزم مجازات می باشد که باید مطابق قوانین مجازات اسلامی برای متهم در نظر گرفته شود. در دسته بندی دیگری، دعاوی به دسته های خانواده، ملکی، ثبتی، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، جرایم مالی و تجاری و غیره تقسیم بندی می شوند که هر کدام از این دسته ها حاوی جرایم و اختلافات متعددی هستند. 

کلام آخر 

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل عسلویه را به شما معرفی نمودیم تا در صورت نیاز بتوانید به آن ها مراجعه نمایید. می توانید با شماره های وکلای معرفی شده هم تماس برقرار نموده و پاسخ سوالات حقوقی خود را دریافت نمایید. وکیل خوب دارای تحصیلات، تجربه و دانش کافی برای نقش وکیل مدافع می باشد. وکیل موفق فردی است که بتواند اعتماد موکلین خود را جلب نماید و با آن ها رفتار و برخورد مناسبی داشته باشد. همچنین لازم است پرونده های تحت وکالت خود را با موفقیت به پایان رسانده و سابقه قابل قبولی داشته باشد. امیدواریم از اطلاعات گردآوری شده در این مقاله، بهره کافی برده باشید. از همراهی شما تا انتهای مقاله صمیمانه سپاسگزاریم. هر گونه انتقاد و پیشنهادی در خصوص سایت ما و مقالات ما دارید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.   

5/5 - (3 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 3 =

دکمه بازگشت به بالا