وکیل

10 تا از بهترین وکیل در اندیمشک❤️【سال1403】⚖️

همه افراد در بازه زمانی خاصی درگیر مسائل و مشکلات حقوقی می شوند. این که چگونه بتوان از این دوره عبور کرد امری بسیار مهم است. اکثریت جامعه درباره امور حقوقی اطلاعات مکفی برای پیگیری پرونده ها را ندارند. از این رو زمانی که شخصی را به عنوان وکیل انتخاب می کنید، از دادرسی پرونده خود اطمینان خاطر دارید؛ زیرا وکلا در زمینه تخصصی خودشان با همه پیچ و خم های مسیر پرونده آشنایی دارند. زمانی که وکیل با مراجع قضایی منطقه یا شهر خود و روال کار آن آشنا باشد، بدون فوت وقت مراحل رسیدگی به احکام پرونده صورت می گیرد. وکیل چی این مقاله را با موضوع معرفی 10 تا از بهترین وکیل در اندیمشک برای شما عزیزان آماده کرده است. تا انتها با ما همراه باشید.

بهترین وکیل در اندیمشک چه کسی است؟

 ورود به عرصه وکالت مستلزم دارا بودن ویژگی و شرایط خاصی است. تحصیلات دانشگاهی به همراه گذراندن دوره های کارآموزی در ایجاد سواد حقوقی تاثیرگذار است. یک وکیل در پرونده های حقوقی مختلف پس از گذشت مدت زمانی صاحب تجربه شده و خود به مرجع موثقی در پیگیری دعاوی تبدیل می شود. بهترین وکیل در اندیمشک افزون بر سواد حقوقی و تجربه باید ویژگی های دیگری نیز داشته باشد.

یکی از ویژگی هایی که در بیشتر وکلا دیده می شود، شجاعت است. برای این که بتوان در دادگاه مدارکی را علیه شخصی ارائه کرده و آن را مجرم نامید باید شجاع بود. در برخی از دعاوی کیفری و حقوقی، برای برقراری عدالت وکلا امنیت خود را به خطر می اندازند و این کار نیازمند شجاعت و جسارت است. از دیگر خصوصیات مهم وکلا می توان به امانت داری اشاره کرد. یک وکیل تا زمانی که امین موکل خود نباشد نمی تواند از جزئیات پرونده با خبر شده و نسبت به پیگیری آن اقدام کند.

شغل وکالت ایجاب می کند که تمام استدلالات خود را با استناد به شواهد و مدارک بیان نمود؛ بنابراین در پس بیانات یک وکیل خوب ادله قانع کننده ای وجود دارد. بهترین وکیل در خوزستان باید فردی خلاق، کوشا، وقت شناس، صادق، دقیق و به روز باشد. نتیجه داشتن این خصوصیات پیشرفت کاری و شناخته شدن با عنوان بهترین وکیل می باشد.

بهترین وکیل در اندیمشک چه کسی است؟

مهارت های بهترین وکیل در اندیمشک

برای دیده شدن در هر شغل یا حرفه ای باید مهرات های لازمه آن را شناسایی کرده و برای ایجاد آن تلاش کرد. ایجاد و تقویت هر یک از این مهارت ها تاثیر چشمگیری در طی کردن پله های ترقی دارد. از جمله این مهارت ها در شغل وکالت، می توان موارد زیر را نام برد.

روابط اجتماعی: اساس کار وکالت برقراری ارتباط موثر با موکلین، قضات، مسئولین و دستگاه های اجرایی قضایی می باشد. زمانی که یک وکیل از این مهارت بی بهره باشد، نمی تواند به طور شایسته ای شناخته شود. بنابراین یک وکیل توانا باید دایره ارتباطی خود را گسترده کند.

تحلیل امور: مهم ترین عامل در شناسایی شخصی به عنوان بهترین وکیل تحلیل مسائل است. یک دادرس باید قدرت این را داشته باشد که اجزای یک پرونده را به طور دقیق بررسی کرده و با ذهن تحلیل گر خود همانند قطعات پازل، از حقیقت ماجرا رونمایی کند.

روانشناسی: یک وکیل موفق برای آگاهی همه جانبه از پرونده باید با علم روانشناسی تا حدودی آشنا باشد. به رفتار ها و واکنش های شاکی و متشاکی توجه کرده و با اصول روانشناختی شخصیت و خصوصیات آن ها را مورد بررسی قرار می دهد.

مدیریت بحران: وکلا در موقعیت ها و شرایط حساس با ذهن خلاق خود به دنبال راهی برای حل مشکلات هستند. تقویت هر چه بیشتر این مهارت باعث توسعه فردی و همچنین پیشرفت شخصیت اجتماعی وکیل می شود.

10 تا از بهترین وکیل در اندیمشک را بشناسید!

سارا خدائی

سارا خدائی

سرکار خانم خدائی بهترین وکیل در اندیمشک با سال ها تجربه وکالتی هستند. ایشان بسیار متعهد، درستکار، مردم شناس، توانا و رازدار هستند. فعالیت های خانم سارا خدائی همه حوزه های حقوقی و کیفری را شامل می شود. این وکیل متخصص توانسته است رضایت موکلین خود را به نسبت زیادی جلب کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم قراردادهای تجاری- بازرگانی و حقوقی
 • تنظیم لوایح، دادخواست ها, تعهدنامه و وکالت نامه ها
 • وکالت دعاوی ارث و میراث، طلاق، جرائم علیه اسناد و اموال

آدرس: اندیمشک بلوار امام، جنب شیرینی سرای پوریا

فرهاد جهانگیری

فرهاد جهانگیری

آقای جهانگیری در سال 1392 نسبت به ثبت پروانه وکالت خود به شماره 22081 اقدام کردند. این وکیل ماهر بسیار به اصول اخلاقی و اسلامی پایبند بوده و در تمام مراحل حقوقی اجرای عدالت را مد نظر دارند. فرهاد جهانگیری از بهترین وکیل در اندیمشک بوده و در تلاش برای ارائه خدمات حقوقی به همشهریان خود می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی آنلاین و حضوری
 • تخصص در دعاوی قتل، کلاهبرداری و طلاق
 • وکالت در حوزه های کیفری، حقوقی، مالی، ملکی و خانواده

آدرس: اندیمشک، خیابان اسحاق روشن، نبش کوچه پناهی، پاساژ شاه آبادی، طبقه فوقانی

صبا شهاوند

صبا شهاوند

ایشان بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شهر اندیمشک می باشند. خانم صبا شهاوند در مدت 5 سال وکالت خود توانسته اند پرونده های کلان و جنجالی را ختم به خیر کنند. وکیل شهاوند با تمام قوا در جایگاه وکیل مدافع از موکل خود دفاع کرده و پیوسته در حال به روز رسانی اطلاعات حقوقی خود می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره تلفنی، اینترنتی و حضوری
 • وکالت حرفه ای دعاوی طلاق، سرقت، خیانت در امانت و حضانت فرزند

آدرس: اندیمشک، خیابان سینا، جنب داروخانه

عیسی زرین آبادی

عیسی زرین آبادی

وکیل پایه یک دادگستری، جناب آقای عیسی زرین آبادی با بیش از 10 سال وکالت در کلیه امور حقوقی جزو بهترین وکیل در اندیمشک می باشند. ایشان موفق به دریافت پروانه وکالت به شماره 9502 در سال 1389 شدند. آقای عیسی زرین آبادی سابقه وکالت پرونده های مختلف حقوقی را در رزومه خود ثبت کرده اند. وکیل زرین آبادی با هدف جلوگیری از تضییع حقوق افراد از دانش و تجربیات حقوقی خویش کمک گرفته و اکثر پرونده های شان با موفقیت همراه بوده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • نگارش نامه های قضایی و قرارداد های وکالتی- تجاری
 • وکالت حرفه ای در دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، ثبتی و مالی

آدرس: اندیمشک، خیابان شهید پناهی، رو به روی مسجد محمدی، مجتمع ابن سینا، طبقه 5، واحد 10

فتانه میر عالی

فتانه میرعالی

ایشان بهترین وکیل در اندیمشک هستند. خانم میر عالی با ارائه مشاوره های کارآمد و راهبردی توانسته اند تعداد زیادی از موکلین را به توافق بنشانند. وکیل فتانه میر عالی دانش آموخته رشته حقوق خصوصی در مقطع کارشناسی ارشد می باشند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص دعاوی خانواده نظیر استرداد جهیزیه
 • وکالت پرونده های حقوقی، کیفری، مالی و ملکی
 • وکالت شرکت های خصوصی و تنظیم قرارداد های تجاری

آدرس: اندیمشک، انتهای خیابان سینا، بن بست رحیمی

انواع وکیل دادگستری در امورات حقوقی و کیفری

نوع وکالت و وظیفه وکیل بر اساس اموری که به او واگذار می گردد مشخص می شود. زمانی که نوشته ای به نام وکالت نامه بین وکیل و موکل تنظیم می گردد، مسئولیت هایی را متوجه طرفین می کند.

وکیل انتخابی: وکیلی است که با عقد قرارداد وکالتی توسط خود شخص، انتخاب می شود.

وکیل اتفاقی: وکیلی است که تحصیل کرده رشته حقوق بوده اما شغل آن وکالت نیست. برای رسیدگی به حل دعاوی نزدیکان وارد عمل شده و با پروانه وکالت موردی نماینده حقوقی شخص خوانده می شود.

وکیل معاضدتی: علی رغم ضروری بودن حضور وکیل و نپذیرفتن این نیاز از سمت متهم به هر دلیلی، از سمت دادگاه یا کمیسیون معاضدت برای دادخواهی رایگان برگزیده می شود.

وکیل سازمانی: شخصی است که در راستای اجرای عدالت و حمایت از کارکنان لشکری و کشوری دولت برای پذیرش وکالت اقدام می کند.

انواع وکیل دادگستری در امورات حقوقی و کیفری

شرایط دریافت پروانه وکالت

یک وکیل پایه یک دادگستری برای این که بتواند در دادگاه حضور به عمل بیاورد و از موکل خود دفاع کند به مجوز نیاز دارد. مجوز وکالت که پروانه وکالت نامیده می شود، توسط کانون وکلا دادگستری، مرجع مرکز وکلا و کارشناسان و مشاوران قوه قضائیه صادر می شود. وکلا پس از فارغ التحصیلی در رشته حقوق، باید در آزمون وکالتی مراجع مذکور شرکت کنند.

پس از قبولی در آزمون وکالت، استعلامات لازم برای اطمینان از واجد شرایط بودن داوطلبین صورت می گیرد. این پروسه در مدت زمان حداکثر 2 ماه انجام می شود. داوطلبان پس از دریافت تاییدیه های لازم، باید یک دوره کارآموزی 18 تا 24 ماه را پشت سر بگذارند. بعد از گذراندن دوره کارآموزی و موفق شدن در آن باید در آزمون کارآموزی وکالت شرکت کنند. با اخذ حد نصاب قبولی در آزمون اختبار یا همان آزمون کارآموزی وکالت، پروانه وکالت صادر می شود.

کلام آخر

پیش از هر اقدام نامعقولی در پیگیری پرونده از یک وکیل حاذق مشاوره و راهنمایی دریافت کنید. اگر قصد دارید از خدمات یک وکیل حقوقی استفاده کنید ابتدا با بررسی رزومه او از تخصص و مهارتش اطمینان حاصل کنید. سپس با تنظیم قرارداد وکالتی  اختیارات لازم برای پیگیری پرونده را به وکیل تان بدهید.

وکیل چی با ارائه مقاله ای با عنوان 10 تا از بهترین وکیل در اندیمشک در صدد کمک به شما دوستان در انتخاب وکیل تان برخواست. از این که تا پایان همراه ما بودید، کمال تشکر را از شما داریم. برای ارسال نظرات و انتقادات خود از طریق رسانه های ارتباطی اقدام کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا