وکیل

10 تا از بهترین وکیل در اهر ❤️【سال1403】⭐

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل در اهر را به شما معرفی نماییم. همه ما زمانی که دچار مشکلات قضایی می شویم و گذرمان به چنین مراجعی می افتد، به فکر مراجعه به وکیل می افتیم. اما یافتن یک وکیل خوب و حرفه ای در زمینه مورد نیاز ما کار ساده ای نخواهد بود. هر فردی که پروانه وکالت داشته باشد نمی تواند موفقیت ما را در پرونده تامین نماید، بلکه باید فردی با تجربه و کار کشته باشد تا از پس پرونده برآید. حال سوال اینجاست که بهترین وکیل را چگونه بشناسیم؟ برای دریافت پاسخ این سوال تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. 

بهترین وکیل در اهر چه کسی است؟ 

آیا برای شما هم پیش آمده است که به دنبال یک وکیل حرفه ای و متخصص برای پیگیری پرونده قضایی خود باشید؟ قطعا همه ما در دوران زندگی خود حداقل یک بار ناچار به مراجعه به محاکم قضایی شده ایم. در این مکان ها از اصطلاحات حقوقی استفاده می شود که شاید اصلا به گوش ما نخورده باشد. به همین دلیل نمی دانیم باید چگونه و به چه شکل عمل نماییم تا به نتیجه برسیم. در چنین موقعیتی، چاره کار مراجعه به یک وکیل خوب است. 

بهترین وکیل در اهر باید علاوه بر داشتن مدرک تحصیلی و پروانه وکالت، به طور کامل نسبت به قوانین و روند دادرسی پرونده احاطه داشته باشد. وی باید بداند در چه زمانی چه اقدامی باید انجام دهد و چگونه می تواند مسیر دادگاه را به سمتی سوق دهد که به نفع موکل خود باشد. 

بهترین مشاور حقوقی در تبریز، قبلا پرونده را به طور کامل و با دقت مطالعه نموده و نسبت به تمام جزئیات آن آگاهی دارد. این وکیل در سابقه کاری خود، تجربه پیگیری پرونده های مشابه را داشته و می داند از کدام ماده و تبصره برای پیشبرد پرونده باید استفاده نماید.  

یک وکیل خوب همواره روابط حسنه ای را با همکاران خود برقرار می نماید تا در کنار جو رقابتی که با یکدیگر دارند بتوانند به یکدیگر کمک نمایند. گاهی لازم است وکلا در مسیر پرونده از همکاران خود مشاوره و راهنمایی دریافت کنند. 

بهترین وکیل در اهر چه کسی است؟

چگونه می توانیم بهترین وکیل در اهر را بشناسیم؟ 

مردم اهر اگر بخواهند برای حل مشکلات قانونی خود یک وکیل خوب بیابند باید از طریق روش های مختلف به بررسی و مقایسه وکلا اقدام نموده و در نهایت بهترین وکیل را انتخاب کنند. یکی از راه های شناخت وکلا مراجعه به کانون وکلا و بررسی سوابق تحصیلی و کاری آن ها است. البته با توجه به این که هر یک از وکلا در زمینه خاصی دارای تخصص و تجربه هستند، فرد باید وکلای خوش سابقه در زمینه دعوای مورد نظر خود را شناسایی نماید. 

در مرحله بعد لازم است از طریق سایت های مختلف مانند سایت وکیل چی، اطلاعات بیشتری در مورد وکلا جمع آوری نماید. سپس از میان لیست وکلایی که تهیه نموده تعدادی را برگزیند. در این مرحله باید به دفتر وکالت وکیل ها مراجعه کرده و در خصوص پرونده خود و شرایط وکالت اطلاعاتی کسب نماید. کسب اطلاعات زیر در خصوص وکیل الزامی است. 

 • نظر وکیل راجع به پرونده 
 • میزان حق الوکاله دریافتی 
 • درصد موفقیت احتمالی موکل 

در نهایت با کسب این اطلاعات و مقایسه نمودن وکلای مختلف، موکل اقدام به انتخاب یکی از وکلا می نماید. این وکیل باید دارای حق الوکاله ای متناسب با بودجه موکل باشد و همچنین در زمینه پرونده سابقه خوبی را کسب کرده باشد. 

10 تا از بهترین وکیل در اهر را بشناسید! 

علی لله زاده 

علی لله زاده

آقای لله زاده پس از اتمام تحصیلات خود در رشته حقوق در مقطع کارشناسی، این رشته را در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا هم ادامه دادند که گرایش ایشان در مقطع دکترا، حقوق خصوص است. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک هستند که از کانون وکلا دریافت شده است. آقای لله زاده حدود 8 سال سابقه وکالت دارند که در این سال ها دعاوی مختلف حقوقی و کیفری را با موفقیت وکالت نموده اند. تخصص ایشان در مورد پرونده های اعسار، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود و خانواده است.  

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حضوری 
 • مشاوره غیرحضوری آنلاین وتلفنی 
 • تنظیم انواع اوراق قضایی شامل اظهارنامه ها 

آدرس: آذربایجان شرقی، اهر، چهار راه معلم، رو به روی بانک ملی، طبقه سوم، ساختمان میلاد 

شماره تماس: 09143265280 

سکینه مداحی 

سکینه مداحی

خانم مداحی یکی از وکلای خوب و شناخته شده در اهر می باشند که به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در این شهر فعالیت می نمایند. سابقه درخشان ایشان در وکالت دعاوی مختلف سبب جلب اعتماد مردم به این وکیل شده است. وکالت دعاوی خانواده، ارث و میراث، طلاق توافقی، املاک، موجر و مستاجر، کلاهبرداری و جرایم رایانه ای توسط ایشان پذیرفته می شود. مراجعه کنندگان می توانند به صورت حضوری به دفتر خانم مداحی مراجعه نموده و یا به صورت غیر حضوری با ایشان ارتباط برقرار نمایند. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاور حقوقی 
 • تنظیم قراردادها 
 • تنظیم اظهارنامه و مبایعه نامه 

آدرس: آذربایجان شرقی، اهر 

شماره تماس: 09141064127 

ابوالفضل نریمانی 

ابوالفضل نریمانی

آقای ابوالفضل نریمانی دارای تحصیلات در رشته حقوق بوده و موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک به شماره 23451 شده اند. ایشان با تکیه بر دانش و تخصص خود موفق شده اند پرونده های حقوقی و کیفری زیادی را با نتیجه مطلوب به پایان رسانده اند. آقای نریمانی حدود یک دهه است که در زمینه وکالت فعال بوده و با موسسات مختلفی به عنوان مشاور و وکیل همکاری کرده اند. ایشان یکی از مشاورهای حقوقی شناخته شده در اهر هستند که با مشاوره های خود مشکلات بسیاری از مردم را حل نموده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاور حقوقی حضوری و غیر حضوری 
 • تخصص در وکالت دعاوی الزام به تنظیم سند، اختلاف در مالکیت و دعاوی ملکی 
 • پذیرش وکالت دعاوی تجاری و مالی، چک و سفته، کلاهبرداری و جرایم رایانه ای 

آدرس: اهر، میدان دادگستری، ساختمان سهند، واحد 30 

شماره تماس: 09141288718     

مجتبی حسین پور 

مجتبی حسین پور

مجتبی حسین پور فارغ التحصیل حقوق قضایی در مقطع کارشناسی می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری با شماره پروانه 1154 از کانون وکلا می باشند. آقای حسین پور با به کارگیری دانش و تخصص خود موفق به کسب نتیجه دلخواه موکل در تعداد زیادی از پرونده های خود شده اند و به همین دلیل به عنوان بهترین وکیل در اهر شناخته شده اند. ایشان 15 سال سابقه وکالت در دعاوی حقوقی و کیفری مختلف دارند که سبب کسب تخصص در دعاوی خانواده، دیات و آیین دادرسی گردیده است. عضویت در کانون وکلا و همکاری با شرکت ها و موسسات مختلف در پرونده کاری ایشان دیده می شود. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم انواع قراردادها 
 • نوشتن دادخواست ها و شکوائیه ها 
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری تخصصی 

آدرس: اهر، خیابان اهر 

شماره تماس: 04144229889 

سید حجت حسینی

سید حجت حسینی

آقای حجت حسینی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان آذربایجان شرقی هستند که در حال حاضر در اهر مشغول فعالیت بوده و به مردم این شهر خدمات حقوقی ارائه می نمایند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه آزاد اهر می باشند. شماره پروانه 45507 صادر شده از قوه قضاییه متعلق به آقای حجت حسینی است. مراجعه کنندگان ایشان می توانند به صورت حضوری به دفتر ایشان مراجعه نموده و یا به صورت آنلاین با ایشان در ارتباط باشند. 

تخصص و مهارت: 

 • سابقه داوری 
 • نوشتن اوراق قضایی مختلف 
 • تخصص در دعاوی ملکی مانند تملک آپارتمان ها، شهرداری و اسناد رسمی و تجاری 
 • وکالت دعاوی خانواده، اعسار، مطالبه خسارات، قصاص، اجراییات، موجر و مستاجر 

آدرس: اهر، میدان معلم، ساختمان میلاد، طبقه اول 

شماره تماس: 09141286641 

هانیه صمدی 

هانیه صمدی

خانم صمدی از وکلای پایه یک دادگستری آذربایجان شرقی هستند. ایشان دارای تحصیلات حقوقی و پروانه وکالت پایه یک می باشند. خانم صمدی با کسب موفقیت در بسیاری از پرونده های حقوقی و کیفری جزو بهترین وکیل در اهر شناخته شده اند. سابقه درخشان این وکیل با تجربه سبب جلب اعتماد و رضایت موکلین ایشان شده است. خانم صمدی در زمینه مشاوره حقوقی هم متخصص بوده و مشاوره های کارسازی را به موکلین و مراجعه کنندگان خود ارائه می دهند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم اوراق قضایی از جمله قراردادها 
 • تخصص در دعاوی خانواده شامل اعسار، مهریه، جهیزیه و نفقه 
 • وکالت در دعاوی ملکی مانند موجر و مستاجر، الزام به تنظیم سند و اختلاف در مالکیت 

آدرس: آذزبایجان شرقی، اهر 

شماره تماس: 09143268084 

جعفر خلیلی 

جعفر خلیلی

یکی دیگر از وکلای شناخته شده در اهر آقای جعفر خلیلی هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شده اند. آقای خلیلی همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری و مشاور حقوقی نیز هستند. ایشان به دلیل حسن اخلاق، تلاش همه جانبه برای حمایت از موکل و عدالت خواهی همواره مورد اعتماد موکلین خود بوده اند. درصد بالای موفقیت این وکیل با تجربه در وکالت پرونده های مختلف نشانه تخصص و دانش این وکیل خبره است. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری، تلفنی و آنلاین 
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف 
 • تنظیم انواع اوراق قضایی مانند دادخواست ها و لوایح    

آدرس: آذربایجان شرقی، اهر، میدان یادبود، جنب بانک کشاورزی 

شماره تماس: 09143183183   

مراجعه به بهترین وکیل در اهر بهتر است یا مشاور حقوقی؟ 

ممکن است برخی افراد میان انتخاب وکیل و یا مشاور حقوقی مردد باشند و ندانند که مراجعه به کدام یک می تواند منجر به کسب نتیجه بهتر گردد. باید بگوییم که مشاور حقوقی و وکیل هر دو دارای تحصیلات مشابه هستند و عملکرد بهتر آن ها به تخصص و تجربه آن ها بستگی دارد و فارغ ازعنوان شغلی آن ها است. 

تفاوتی که میان این دو وجود دارد این است که وکیل به دلیل داشتن پروانه وکالت امکان حضور در جلسات دادگاه به عنوان وکیل شما را دارد. یعنی شما می توانید در جلسه دادگاه وکیل را در کنار خود داشته باشید تا با خیال آسوده و آرامش بیشتری پرونده را پیگیری کنید. اما مشاور حقوقی به دلیل نداشتن پروانه وکالت اجازه حضور در دادگاه را ندارد.  

حضور نداشتن مشاور حقوقی در دادگاه سبب می شود که شما هزینه کمتری را نسبت به اخذ وکیل متحمل شوید. اما از مزایای حضور وکیل بی بهره خواهید بود. در این شرایط انتخاب با خود فرد است که کدام یک از این راه ها را انتخاب کند. می تواند به وکیل مراجعه کرده و پیگیری پرونده را به طور کامل به او واگذار نماید و هزینه بیشتری پرداخت کند. از طرف دیگر می تواند از راهنمایی های مشاور حقوقی بهره بگیرد و با استناد به نکات وی، خود پرونده را پیگیری کرده و هزینه کمتری پرداخت کند. 

مراجعه به بهترین وکیل در اهر بهتر ات یا مشاوره حقوقی؟

پروانه وکالت چیست؟ 

پروانه وکالت در واقع مجوزی است که  به افرادی که تمایل به انتخاب شکل وکالت دارند داده می شود تا به عنوان وکیل به طرح دعوا و یا دفاع از موکل در محاکم قضایی نماید. برای دریافت این مجوز، داشتن پیش زمینه هایی از جمله دریافت مدرک تحصیلی مرتبط و همچنین شرکت در آزمون وکالت و کسب حد نصاب نمره در این آزمون می باشد. 

پس از دریافت این مجوز، وکیل اجازه پذیرش وکالت مراجعه کنندگان را خواهد داشت. وکیل می بایست با تنظیم وکالت نامه و قرارداد وکالت، به صورت قانونی وکالت موکل خود را بپذیرد و به انجام کلیه امور مربوط به وکالت در حوزه اختیاراتی که موکل به او داده است عمل نماید. 

کلام آخر 

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل در اهر را به شما معرفی نمودیم. تلاش کردیم اطلاعاتی که منجر به انتخاب درست و اصولی یک وکیل خوب خواهد شد را برای شما عزیزان جمع آوری نماییم تا بتوانید برای حل مشکل خود بهترین وکیل را انتخاب کنید. داشتن وکیل خوب منجر به کسب نتیجه دلخواه در کمترین زمان ممکن خواهد بود. زیرا وکیل دارای اطلاعات تخصصی و تجربه کافی در زمینه پرونده و حضور در محاکم قضایی است. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت تمایل می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید و نظرات ارزنده خود را با ما در میان بگذارید. در صورت داشتن سوالات حقوقی نیز می توانید با شماره های وکیل های معرفی شده تماس حاصل نمایید. 

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + چهار =

دکمه بازگشت به بالا