وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در شهر ری⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل خانواده در شهر ری را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. دعاوی خانوادگی که در دادگاه خانواده مورد بررسی و پیگیری قرار می گیرد به اختلافات و مشکلات خانواده مربوط می شود که قانونگذار به منظور حفظ بنیان خانواده و ارائه راه حل مناسب برای اختلافات خانوادگی قوانینی را در این زمینه تعیین نموده است و از این طریق به رشد فکری و فرهنگی جامعه کمک کرده و و با جلوگیری از فروپاشی کانون خانواده از تک تک افراد جامعه حمایت می کند. با توجه به پیچیدگی و گستردگی قوانین خانواده لازم است که در پیگیری این پرونده ها حتما از بهترین وکیل خانواده کمک بگیرید.

بهترین وکیل خانواده در شهر ری چه کسی است؟

وکیل خانواده به وکیلی گفته می شود که بر کلیه قوانین شرعی و فقهی که در خصوص خانواده توسط قانونگذار تعیین گردیده تسلط کاملی دارد و در این حوزه پرونده های زیادی را وکالت و به نتیجه رسانده است. بهترین وکیل خانواده در شهر ری در رسیدگی به کلیه دعاوی که در دادگاه خانواده مطرح می شود از قبیل طلاق، مهریه، حضانت فرزند، نفقه و غیره فعالیت دارد و با آیین دادرسی و شیوه های رسیدگی در نهادهای قضایی در این حوزه آشنا می باشد.

بهترین وکیل در شهر ری درجهت اجرای عدالت و دفاع ازحقوق موکل خود به بهترین نحو ممکن با استناد به قوانین اقدامات لازم را انجام می دهد و ضمن پیگیری پرونده در دادگاه خانواده گزارش مراحل مختلف آن را در جلسات مشاوره به موکل خود ارائه می دهد.

بهترین وکیل خانواده در شهر ری چه کسی است؟

راه های انتخاب وکیل خانواده خوب

پیدا کردن بهترین وکیل خانواده در شهر ری برای پیگیری و رسیدگی به دعاوی خانواده بسیار حائز اهمیت است. زیرا حضور یک وکیل خوب در پرونده می تواند تاثیرات مثبت فراوانی در نتیجه نهایی داشته باشد. برخی از راه های انتخاب وکیل خانواده خوب به قرار ذیل است:

 • اولین راه برای پیداکردن بهترین وکیل خانواده در شهر ری پرس وجو از دوستان و نزدیکانی است که شرایط مشابه شما را داشته اند و با کمک وکیل خانواده توانسته اند مشکل خود را به بهترین نحو ممکن در مراجع قضایی پیگیری کنند.
 • از طریق مراجعه به کانون وکلای دادگستری نیز می توانید به وکلای متخصصی که در حوزه دعاوی خانواده فعالیت دارند دسترسی پیدا کنید.
 • روش دیگر برای پیدا کردن بهترین وکیل خانواده در شهر ری مراجعه به سایت های اینترنتی است که در زمینه معرفی وکلای متخصص در حوزه خانواده فعالیت دارند.

10 تا از بهترین وکیل خانواده در شهر ری را بشناسید!

آقای محمد خسرونژاد

آقای محمد خسرونژاد

آقای محمد خسرونژاد وکیل‌ پایه یک دادگستری، دانشجوی مقطع دکتری و دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری می باشند. آقای خسرونژاد یکی از بهترین وکلا در شهر ری هستند. کلیه پرونده های حقوقی از جمله دعاوی ملکی، خانواده، انواع قراردادها و دعاوی تجاری چک، سفته و …، پرونده های کیفری از جمله قتل، مواد مخدر، قاچاق، کلاهبرداری، جرایم پزشکی، سرقت، خیانت در امانت، آدم ربایی و … توسط ایشان پذیرفته می شود.

دارا بودن بیش از 10 سال تجربه کار حقوقی و وکالت صدها پرونده در دعاوی مختلف حقوقی، کیفری و خانواده منجر به تسلط آقای محمد خسرونژاد به امور مربوطه گشته و شانس موفقیت ایشان در پرونده‌های ارجاعی را به شدت افزایش داده است. تخصص و تسلط به امور حقوقی، کیفری و خانواده، اخلاق نیکو، اعتماد به نفس و احساس مسئولیت نسبت به امور موکلین از خصوصیات بارز آقای خسرونژاد به حساب می‌آیند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای محمد خسرونژاد، با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید:

تلفن هماهنگی با منشی (خانم پورجلالی): ۰۹۳۶۶۹۵۹۲۴۳
تلفن همراه: ۰۹۱۲۵۰۰۸۲۸۴
آدرس دفتر: شهر ری، خیابان رجایی جنوب (شهرک ۱۳ آبان)، بلوار رحیمی، پلاک۲۸۰، دفتر وکالت محمد خسرونژاد
ساعت کاری: ۲۴ ساعته و همه روزه حتی ایام تعطیل رسمی

مرتضی خان محمدی

مرتضی خان محمدی

مرتضی خان محمدی وکیل پایه یک دادگستری
دارای 27 سال سابقه کار حقوقی و 20 سال سابقه وکالت
وکالت در دعاوی حقوقی کیفری و خانوادگی

تخصص و مهارت:

 • دعاوی حقوقی : ملکی _ ارث _ اختلاف در مالکیت _ اموال منقول و غیر منقول _ الزام به تنظیم سند رسمی _ سرقفلی و حق کسب و پیشه _ دعاوی روابط موجر و مستاجر و …
 • دعاوی کیفری : کلاهبرداری _ سرقت _ دیه _ چک _ انتقال اموال به قصد فرار از دین _ مواد مخدر و …
 • دعاوی خانوادگی : طلاق _ حضانت _ نفقه _ اجره المثل _ استرداد جهیزیه _ مطالبه مهریه و …
 • وکالت در دعاوی حقوقی : ملکی و …
 • دعاوی کیفری : کلاهبرداری و …
 • دعاوی خانوادگی : طلاق و …

شماره واتساپ: 09123856232

شماره تماس: 09121998451_09123856232

تلفن ثابت : 55938814

آدرس دفتر: شهرری _ میدان هادی ساعی _ روبروی شورای حل اختلاف _ کوچه شاهد_ پلاک 3 واحد 15 طبقه 3

مرضیه مقصودی

مرضیه مقصودی

مرضیه مقصودی یکی از وکلای پایه و متخصص در پیگیری دعاوی خانواده در شهر ری می باشند. ایشان در این حوزه حقوقی با توجه به موفقیت های بالایی که در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند به عنوان یکی از وکلای حرفه ای معرفی می شوند. خانم مقصودی در دیگر حوزه های حقوقی و کیفری نیز سابقه وکالت دارند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • وکالت پرونده های خانواده: طلاق، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، استرداد جهیزیه، مطالبه نفقه، مطالبه مهریه و غیره
 • وکالت پرونده های حقوقی و ملکی: قراردادهای تجاری و مدنی، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، مستاجر و موجر، انحصار وراثت و غیره
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: شهر ری، میدان نماز، خیابان شهید حسن یزدان خواه، پلاک 206

شماره تماس: 09127701970

فریبا محمد

فریبا محمد

فریبا محمد وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در شهر ری می باشند. ایشان 11 سال سابقه وکالت در پیگیری پرونده های خانواده را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند و با ارائه مشاوره تخصصی در حوزه این دعاوی به موکلین خود کمک می کنند به نتیجه دلخواه دست یابند.

از دیگر سوابق خانم محمد می توان به ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری، استاد دانشگاه آزاد، کارشناس ارشد حقوق خصوصی اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • وکالت پرونده های حقوقی: طلاق، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، حضانت فرزندان، استرداد جهیزیه، انحصار وراثت، ارث و وصیت و غیره
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: شهر ری، میدان هادی ساعی، مجتمع صدف، ورودی آ 2، پلاک 5، واحد 5

شماره تماس: 09122962737

رضا آقا بزرگی

رضا آقا بزرگی

رضا آقا بزرگی یکی از بهترین وکیل خانوده در شهری ری می باشند که سوابق درخشانی از پیگیری این پرونده ها را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند. ایشان در دیگر حوزه های حقوقی نیز سابقه وکالت دارند.

تخصص و مهارت:

 • 3 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • وکالت پرونده های حقوقی: مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، ارث و وصیت، انحصار وراثت، قراردادهای تجاری و مدنی، تنظیم سند رسمی و غیره
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: شهر ری، خیابان فدائیان اسلام، بلوار شهید کریمی، مجتمع میثم، فاز 1، بلوک 4

شماره تماس: 09126513110

سمیه آریا اصل

سمیه آریا اصل

سمیه آریا اصل وکیل پایه یک و متخصص در دعاوی طلاق، حضانت فرزندان، مطالبه مهریه، نفقه و استرداد جهیزیه در شهر ری می باشند. ایشان در دیگر حوزه های حقوقی نیز فعالیت می کنند و علاوه بر وکالت به موکلین و مراجعین مشاوره های تخصصی نیز ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • پذیرش پرونده های حقوقی: خانواده، ملکی، امور ثبتی و قراردادها، بیمه ای و مالیاتی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: شهر ری، میدان هادی ساعی، ابتدای بلوار آوینی، مجتمع صدف، ورودی آ 2، طبقه دوم، واحد 5

شماره تماس: 09124156692

یاسمین افشاری فرد

یاسمین افشاری فرد

یاسمین افشاری فرد بیش از 5 سال سابقه وکالت در پرونده های خانواده را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در شهر ری شناخته می شوند.

از دیگر سوابق خانم افشاری فرد می توان به وکیل و مشاور موسسه حقوقی و داوری بین المللی فرصت، کارشناس ارشد حقوق تجاری و اقتصادی بین المللی، ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری، تسلط بر زبان انگلیسی اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • وکالت در پرونده های خانواده: طلاق، استرداد جهیزیه، مطالبه مهریه، حضانت فرزندان و غیره
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: شهر ری، خیابان شهید محمد حسین یوسفی نژاد، کوچه شهید احمد سقفی فر، پلاک 24، طبقه سوم، واحد 16

شماره تماس: 09125852270

فاطمه یزدانجو

فاطمه یزدانجو

فاطمه یزدانجو یکی از وکلای پایه یک و مشاور حقوقی در شهر ری می باشند. ایشان در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری سابقه وکالت دارند و در زمینه رسیدگی به دعاوی خانواده جزو یکی از وکلای متخصص و حرفه ای معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • متخصص در دعاوی حقوقی: طلاق، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، مطالبه مهریه، انحصار وراثت، الزام به تنظیم سند، تملک آپارتمان ها، شهرداری ها، مالیاتی و غیره
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: شهر ری، میدان ساعی، مجتمع صدف، ورودی آ 4، طبقه دوم، واحد 5

شماره تماس: 09121508493

مینو عبداللهی

مینو عبداللهی

مینو عبداللهی یکی از وکلای پایه یک با 10 سال سابقه وکالت در شهر ری می باشند. ایشان در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری سابقه وکالت دارند و در پیگیری پرونده های خانواده جزو وکلای متخصص و حرفه ای شناخته می شوند.

از دیگر سوابق خانم عبداللهی می توان به مشاور حقوقی شرکت کاشی و سرامیک گیلانا، مشاور حقوقی شرکت پرتو کوره القایی تپکا، مشاور حقوقی شرکت جهاد تحقیقات آب وانرژی و کارشناس ارشد حقوق خصوصی اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • وکالت پرونده های حقوقی: الزام به تنظیم سند رسمی، قراردادهای تجاری و مدنی، ارث و وصیت، طلاق، مطالبه مهریه، حضانت فرزندان، مستاجر و موجر و غیره

آدرس: شهر ری، خیابان 24 متری، خیابان مسلم ابن عقیل، پلاک 81، طبقه سوم

شماره تماس: 09125175535

مراحل فعالیت وکیل خانواده در امور دعاوی خانواده کدام است؟

بهترین وکیل خانواده در شهر ری به منظور پیگیری هرچه بهتر روند قانونی هرکدام از پرونده های حقوقی که در دادگاه خانواده مطرح می شود مراحلی را به قرار ذیل طی می کند:

 • بررسی پرونده حقوقی: وکیل خانواده کلیه مستندات و دلایل دعاوی خانوادگی مراجعه کننده خود برای طرح دعوا و امکان دریافت نتیجه از قبیل طلاق یک طرفه، حضانت، مهریه، نفقه و غیره را از دیدگاه قانونی مورد بررسی قرار می دهد.
 • ارائه مشاوره حقوقی: بهترین وکیل خانواده در شهر ری بعد از مورد بررسی قرار دادن موضوع طرح دعوا و دلایل مستندات آن، راه حل های حقوقی روند پیگیری آن برای دستیابی به نتیجه مورد نظر و همچنین مدت زمانی که در طرح دعوا تا دریافت نتیجه به طول می انجامد را به مراجعه کنندگان خود شرح می دهد.
 • عقد قرارداد وکالت: در صورت توافق میان مراجعه کننده برای طرح دعوا خانواده و وکیل، قرارداد وکالت میان آنان منعقد گردیده و وکیل به صورت رسمی فعالیت حقوقی خود را برای پیشبرد پرونده به نفع موکل خود شروع می کند.
 • مشاوره حقوقی با حضور طرفین: بهترین وکیل خانواده علاوه بر دفاع از حقوق موکل خود در مراجع قانونی، موظف است که برای ایجاد سازش و صلح میان طرفین نیز تلاش کند و در صورتی که امکان سازش وجود نداشته باشد پیگیری حقوقی پرونده را ادامه خواهد داد.
 • ارجاع به مشاور خانواده: در صورتی که وکیل خانواده در جلسه مشاوره حقوقی با حضور طرفین تشخیص دهد که امکان سازش میان آن ها وجود دارد به منظور جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه برای طرفین دعوا آنان را به مشاور خانواده ارجاع می دهد.
 • پیگیری روند قانونی پرونده: در صورت عدم سازش، وکیل خانواده روند قانونی پرونده موکل خود را از ارائه دادخواست تا اجرای حکم، بدون نیاز به حضور موکل پیگیری می کند.
مراحل فعالیت وکیل خانواده در امور دعاوی خانواده کدام است؟

وظایف بهترین وکیل خانواده در شهر ری

از مهم ترین وظایف وکلای خانواده می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • بهترین وکیل خانواده در شهر ری موظف است به موکل خود براساس موضوع پرونده مشاوره حقوقی ارائه دهد و بهترین و مناسب ترین راهکار برای روند دعوا را برای او انتخاب کند.
 • بهترین وکیل خانواده اسناد و مدارک لازم برای ضممیه دادخواست پرونده را به موکل خود اعلام می کند.
 • بهترین وکیل خانواده در شهر ری بایستی به همراه موکل خود در کلیه جلسات دادگاه حضور پیدا کرده و از او دفاع کند.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل خانواده در شهر ری را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا